Rukavice


Nezařazené příslušenství (optiky, pouzdra, obaly) a další

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Rukavice

Příspěvek od reddog » pát 14.12.2012, 13:10

M-pact 3 Covert velikost XL - Mechanix Wear cena 1.130kc

http://www.armymarket.cz/rukavice-takti ... r-d4051-XL

Dnes testnu G19 a CZ75 a uvidime, ktera zbran se bude drzet v zime lepe ;-)
V prostoru meziprstni blany je sitovina a pri fungovani timto mistem lehce profoukne, je to ale pri -7 st vcelku v klidu. Ony ty rukavice rozhodne do zimy nejsou. To ale ty od Klimatexu (viz vyse) taky moc ne.

Edit:
Takze zima se nekonala, necitim se na pobihani venku. Ale test probehl. Strelba v DA i SA na CZ75 v klidu, reset se hur chyta. G19 jsem strhaval, ale cit byl rozhodne lepsi. Do obou luciku se prst strka hur, ale je to o cviku a umernemu tlaku. Ovladani prvku na 75 je vcelku v klidu. Rukavice pri strelbe nikde neprecnivaji. Taseni je samo na prd, ale z PushPacku i z COPky to pri trose dobre vule a delsim case preci jen jde.
Majitele silnejsich prstu na tom budou lepe, pri velikosti XL jsou mi ok na delku, ale mam tensi prsty a je to v rukavicich znat. Perfektni jsou zato ve chvili, kdy stahnu ruku v pest. Kryty kloubu perfektne sednou a idealne napnou zbytek rukavice. Dalsi gumove kryti vrchni casti prstu take idealne pomaha zpevnit uchop i drzeni v pest.
Rukavice nesmrdi, nebarvi, nenechavaji zbytky. Zatim jsem spokojen, ale uvidime jeste jak osvedci charakter v tvrdsich podminkach. Za ten litr cekam, ze budou figuranta mlatit i beze mne ;-)
Tomik
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Rukavice

Příspěvek od reddog » ned 14.4.2013, 16:14

M-pacty vyzkouseny i na KPOS2. Pro mne idealni kombinace. Na predni rucce sedi uchop bezvadne. Natahovani zaveru stejne jiste, jako bez nich. Tim ze neni chladno, lehce jsem rukavice zapotil, ale rukavice velice rychle od potu uschly.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 70

Registrován: úte 12.3.2013, 16:07

Bydliště: Ostrava

Re: Rukavice

Příspěvek od rotmistr » úte 11.6.2013, 23:46

Za sebe můžu doporučit rukavice Oakley factory pilot. Velice pohodlné, jistý úchop, dá se s nimi zvládnout i jemnější manipulace a přitom dobře chrání (karbonové chrániče kloubů jsou parádní). Střelbu jsem zkoušel s cz82, cz phantom, vz58 a 805 brenem a naprostá paráda. Snad jenom do mrazů by bylo lepší něco teplejšího. Sice jsem tyhle rukavičky za skoro 1500 do týdne málem zničil, ale snad půjdou rozumně spravit a doslova mi zachránili ruce :D
Za mně 10/10
Memento homo, quia pulvis es et in pulverem reverteris.

Příspěvky: 148

Registrován: ned 05.2.2012, 2:06

Re: Rukavice

Příspěvek od ZrušenýUživatel » stř 12.6.2013, 1:10

Dovolim si navrhnout "letni" mechanixy - maji horni stranu ze sitoviny. Mam je permanentne v aute, hrozne rad v nich ridim vcetne soutezi. Na strileni taky dobry, daji se pouzivat i pri normalnejsich teplotach.

Zpět na „Ostatní příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz