Opilec ohrožoval plynovou pistolí chodce, zbraň jim přikláda


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Opilec ohrožoval plynovou pistolí chodce, zbraň jim přikláda

Příspěvek od S474N » stř 12.6.2013, 17:14

Opilec ohrožoval plynovou pistolí chodce, zbraň jim přikládal k hlavě

Opilý čtyřiadvacetiletý muž z Broumova ohrožoval v hradeckém parku náhodně vybrané lidi plynovou pistolí. Dvěma mužům zbraň přiložil k hlavě a vyhrožoval jim smrtí. Ve vězení může strávit až tři roky.

Opilec si v úterý v podvečer vybral v ulici Habrmanova v Hradci Králové dva muže a bez jakéhokoli důvodu je ohrožoval plynovou pistolí.

"Nejprve přistoupil k pětačtyřicetiletému muži, který zde stál opřený o své jízdní kolo, a začal mu vyhrožovat zabitím," uvedla mluvčí hradecké policie Lenka Burýšková. Přitom mu pistoli přiložil ke krku a natáhl kohoutek.

Jen o několik desítek minut později si vyhlédl dvacetiletého mladíka na lavičce. "Uchopil ho za vlasy, opakovaně křičel "džami" a hlaveň pistole mu přikládal k obličeji. Přitom mu rovněž vyhrožoval zabitím," přiblížila incident Burýšková.

Kolemjdoucí volali linku 158, a tak policisté opilého muže v parku před zdejší základní školou brzy zadrželi. Naměřili mu téměř dvě promile alkoholu v dechu a převezli ho na protialkoholní záchytnou stanici.

Komisař muže z Broumova ve středu obvinil z přečinu výtržnictví a z nebezpečného vyhrožování, za což mu hrozí až tříletý pobyt za mřížemi.

Puvodni zdroj:
:arrow: http://hradec.idnes.cz/opilec-ohrozoval ... zpravy_kvi
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Opilec ohrožoval plynovou pistolí chodce, zbraň jim přik

Příspěvek od reddog » stř 12.6.2013, 17:50

No, dopadl jeste dobre. Taky ho mohl nekdo slusne rozsekat.

Příspěvky: 310

Registrován: stř 31.10.2012, 15:18

Zbraň: P01

Re: Opilec ohrožoval plynovou pistolí chodce, zbraň jim přik

Příspěvek od npc051 » čtv 13.6.2013, 7:19

Sedet na lavicke a nejakej ozralej hejhula me chytnout za vlasy a sermovat mi u xichtu plynovkou, tak jich ode me natuty par koupi. No a pak bych sel mozna sedet za neprimerenou obranu, protoze by mi soudce vysvetlil, ze jsem mel ve zlomku sekundy rozpoznat, ze typek byl ozraly a ze mel jen plynovku a ze mi vlastne vubec nic nehrozilo. :wink:

Příspěvky: 104

Registrován: pon 31.3.2008, 8:53

Bydliště: kolem Ostravy

Re: Opilec ohrožoval plynovou pistolí chodce, zbraň jim přik

Příspěvek od pekoz58 » čtv 13.6.2013, 12:02

a ze mi vlastne vubec nic nehrozilo

Už jsi viděl co to je slepákem zblízka někam (do ksichtu :shock: ) - ani tam ten "plyn" být
nemusí......

z diskuze:
To by se chlapec divil, kdyby mu někdo svojí legálně drženou zbraní vyrobil díru do jeho blbé hlavy...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Opilec ohrožoval plynovou pistolí chodce, zbraň jim přik

Příspěvek od reddog » čtv 13.6.2013, 12:14

Pekoz:
Jak pisu, taky by mohl dopadnout podstatne hur, nez jen zatcenim.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 29

Registrován: úte 07.5.2013, 13:00

Zbraň: K100

Bydliště: Praha - Dolní Počernice

Re: Opilec ohrožoval plynovou pistolí chodce, zbraň jim přik

Příspěvek od Luca_69 » čtv 13.6.2013, 12:52

Zaujalo mne to slovo co údajně říkal..
tak jsem si našel že "džami" : V Evropských jazycích slovo mešita přejalo i význam slova džámi', což je mešita, ... Džámi' byla zpravidla jedna na město a její stavbu musel povolit chalífa.

Vlastně on chudák nemohl najít Mešitu a nemohl tak vykonat svou modlitbu, a byl tak nešťastný že za své jednání nemůže nést zodpovědnost.


Předpokládám že tenhle výklad asi nemyslel.. :-(

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz