Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípem v


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od Pařez » stř 19.6.2013, 20:10

Docela milý komentář pana Peciny :lol: :lol:

Romský nezloděj aneb Kde je zakopaný šrot

http://paragraphos.pecina.cz/2013/06/ro ... opany.html

"Jak ovšem informovali na iDnes, Romové měli v autě "náčiní na vykopávání šrotu". To je řečeno snad až příliš jemně: šrot se totiž normálně pod zemí nenachází, tam se arci vyskytují jiné kovové a kovy obsahující, snadno zpeněžitelné předměty, např. potrubí, měděné kabely atp., jejichž společnou vlastností je, že mají vlastníka, který bývá představou jejich exhumace a následného zpeněžení ve sběrně nadšen pozorovatelně menší měrou než "sběrači šrotu".

Příspěvky: 310

Registrován: stř 31.10.2012, 15:18

Zbraň: P01

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od npc051 » čtv 20.6.2013, 9:03

Vzhledem k povaze pripadu je myslim nepodstatne, ze jim nikdo zadnou kradez neprokazal. Z okolnosti vyplyva, ze to opravdu byli organizovani notoricti zlodeji a pokud nekradli, tak jen proto, ze se k tomu zasluhou pana Sebesty nedostali.
Na rozsudek to ale nemelo valny vliv a soudce to dle me posoudil naprosto spravne. Nemohl prece vzit jako obranu strelbu z kuse na lidi na uteku. Na co pan Sebesta myslel ??? :huh:
Dovolil bych si v tomto kontextu zaspekulovat, ze kdybych mel uvnitr radne oploceneho, oznaceneho a hlidaneho objektu 200 kilo semtexu a 1.000 obrannych granatu a videl bych 5 cigosu, jak mi to odklaneji pres plot a ja bych pouzil dve mirene davky, tak bych byl mozna z obliga, i kdybych je sejmul na uteku a zezadu. Protoze soud by MUSEL vzit v uvahu spolecenskou nebezpecnost semtexu a obrannych granatu v rukou podobnych individui. Ale i tak by to byla prekerka a nejaky trest by stejne padl, patrne za to, ze se jim vubec podarilo proniknout az do objektu a ukrast to.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od john.hawk » pát 21.6.2013, 8:32

Tímto nechci nikoho navádět k nezákonnému jednání, ale co se stalo na místě je jen jedna strana mince, druhá je výpověd a dějová linie o níž soudce nemá pochybnosti..musí prostě tomu uvěřit.. je druhá strana mince, pokud se napráskám že jsem v rozčilení výstřelil na někoho kdo mně bohužel již neohrožoval resp. Pokud do výpovědi uvedu že odcházel do vozidla a nic víc...tak je to chca nechca exces z NO, jiná situace by byla kdyby ten dotyčný indián šel do vozidla pro předmět způsobilý vyvolat oprávněnou obavu o život..pro nůž, krompáč nebo mačetu.. šak to také v vozidle bylo ni ? tudíž by se dle mého názoru jednalo o trvající útok.. :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od nettik » pát 21.6.2013, 9:03

hawk: " tudíž by se dle mého názoru jednalo o trvající útok.." ...ty bys mel jit delat statniho zastupce nebo rovnou soudce...hned by to bylo "vyvazenejsi" ...nepremyslel jsi o tom ? ;-) Myslim, ze bys mohl ziskat i slusnou podporu, minimalne z rad strelcu.
Kazdopadne dokud to budou posuzovat Lnenicka a jemu podobni, tak tvuj nazor zustane jen nazorem a ne moznym judikatem...
edit: kazdopadne dobra "rada", nebo spis jiny uhel pohledu...diky

Příspěvky: 170

Registrován: pát 27.7.2012, 12:05

Zbraň: glock

Bydliště: Praha

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od josuk » pát 21.6.2013, 10:23

I když americký právo je jiný a na první pohled to přímo nesouvisí s tím o čem tu debatujete, některý principy jsou v zásadě pořád a všude stejný ;-) Nadávání na poměry nebo na soudce nepomůže, Prof. Duane tady mluvil o tom, proč není dobrý mluvit s policií. ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=h6EA90o7 ... r_embedded

Příspěvky: 222

Registrován: úte 03.1.2012, 15:53

Zbraň: Arminius HW38

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od střelec z Havířova » pát 21.6.2013, 12:57

Tak mě tuto noc opět vykradli sklad. Tak zvaně "vyháčkovali" visací zámek FAB. Už to ani nepočítám, po kolikáte to je, pouze letos je to snad podruhé nebo potřetí. To mi vždy připomene onu památnou větu jednoho soudce z Vrchního soudu, když říkal, že opakovaná krádež není důvodem ke střelbě. Policie mi radí, dát tam alarm. A co se stane pak? Opět půjdu do vazby. A proč? Je to jednoduché: spustí alarm, já zavolám linku 158. Tu jsem posledně volal také, dokonce 2x a tam mě poslali do ..., prostě do míst, kde záda ztrácejí své slušné jméno a bylo mi sděleno, abych neblokoval tuto telefonní linku. Jelikož ani zdaleka nejsem Steven Segal, tudíž vezmu přítele Arminiuse 38Speciál a jeho několik přátel (už vím že 6 v bubíku může být málo) a půjdeme se na věc podívat. No a je na malér zaděláno.
Teď ale vážně a k tématu. Dle všech momentálně dostupných poznatku čin pana Šebesty nebyl tím nejšťastnějším, co mohl udělat. Ale každá akce vyvolává reakci. Tak to platí ve fyzice a nejen tam. Zřejmě by nebyla od věci žaloba pana Šebesty, pana Bašty a jiných, mne nevyjímaje na český stát, který dostal např. pana Šebestu do této situace. Proč není nikde napsáno, že by se někdo zabýval, proč pan Šebesta vystřelil, proč pan Bašta vystřelil, proč jsem já vystřelil? Odpověď je jednoduchá - ta gigantická pijavice, která nám všem sedí na krku a jejíž jméno je Česká republika nemá zájem o obyčejného občana, přestože platí daně, státní moc na ně kálí a chrání naopak ty, co porušují zákony. Proto by to chtělo takovou to žalobu a odškodnit všechny oběti této pijavice.
Jedním z možných částečných řešení by i bylo např. mít možnost v ročním daňovém přiznání odečíst ztráty z krádeží na základě policejních dokumentů.

Příspěvky: 222

Registrován: úte 03.1.2012, 15:53

Zbraň: Arminius HW38

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od střelec z Havířova » sob 22.6.2013, 15:27

Když jsem psal včerejší příspěvek, ani jsem netušil, že dnes budu pokračovat slovy: opět mne vybrali. Zase mi vykradli sklad. Tentokráte tam zanechali takový nepořádek, že mě z toho málem kleplo. Samozřejmě je humorné samo vyčíslení škody. To, že mé firmě vznikla bez zcizených předmětů škoda cca 30.000 Kč je pro policii nic. Tolik totiž je odhad na stanovení toho, co se ztratilo: vyklizení skladových prostor, přesná inventarizace, zpět uložení do původního stavu a vyčíslení škody. To se samo neudělá, budou na to třeba lidi a ti zase stojí peníze. A o tom to je.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od reddog » sob 22.6.2013, 16:30

No tvl. Ti zmrdi se rozjizdeji a uz jsi asi za hejla.

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od Stepan » ned 23.6.2013, 9:53

střelec z Havířova píše:Tak mě tuto noc opět vykradli sklad. Tak zvaně "vyháčkovali" visací zámek FAB. Už to ani nepočítám, po kolikáte to je, pouze letos je to snad podruhé nebo potřetí.
Je tohle možné? Nenapadlo tě přemýšlet, proč se tam vrací? Není to náhodou tím, že to je zoufale málo zabezpečené?

Pokud tam máš zboží za nevímkoli peněz, nejsi schopný investovat pár tisíc za pořádné zabezpečení a místo toho tam máš petlici s visacím zámkem, kterou má většina lidí tak maximálně na dveřích ve sklepě nebo zahradní kůlně?

Svatá prostoto...
Naposledy upravil(a) Stepan dne ned 23.6.2013, 13:42, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od Sailor » ned 23.6.2013, 10:05

Stepane ty si číslo.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od S474N » ned 23.6.2013, 10:13

No po pravde, neco podobneho jsem chtel sam napsat, ale Stepan me predbehl. Myslim si, ze nejaka investice do par cidel, jednotky ci kameroveho systemu uz dneska neni nic zasadniho, tak proc ne?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od reddog » ned 23.6.2013, 10:19

Na druhou stranu, co to pomuze? Kdyz to neni v miste, kde to nekoho uporozni a ten je vyrusi, tak jsou to opet jen vynalozene finance na monitorovani. Presto souhlasim s tim, ze slovo "opakovane" spise ukazuje na "bude to znovu". Takze monitorovat a cas od casu zabukarit v dodavce blizko skladu a po alarmu volat PCR a zaroven se (nikoli sam) jit zeptat zlodejicku na jejich zdravi. Dalsi variantou je se nechat opet ocesat a nedelat s tim nic ;-(
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od Sailor » ned 23.6.2013, 10:21

Na druhou stranu proč já bych měl kvůli cigošům do nečeho investovat,že?leda že by mi na to přispěla romea.cz :wink:
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od reddog » ned 23.6.2013, 10:32

Sailor:
No primarne proto, ze pokud jej to zivi, je treba bud to ochranovat nebo to zabalit. Romea mi radeji nepripominej, protoze podle nich by se nejspise jednalo puvodne o otevreni nezamcenych dveri na kterych nebylo napsano nNEVSTUPOVAT. Kdyz tak vsechno zvelicujeme a nafukujeme, jeste budou pozadovat potrestani okradeneho za to, ze vlastne pomohl k svadeni ke kradezi.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od Sailor » ned 23.6.2013, 10:43

Ano,romea je kapitola sama pro sebe,ale už jsme docela OT.Zajímalo by mě vyjádření SzH proč to tedy nemá lépe zabezpečené.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od S474N » ned 23.6.2013, 11:08

Sailor: vsak to si musi zodpovedet kazdy sam, na tu otazku "PROC?". Stejne tak sis musel sam odpovedet na to, proc si porizovat zbran. A zde by se dala videt i jasna analogie, vzdyt staci pouzit zname otrepane fraze typu: "k cemu zbrane, vzdyt tu mame policii".

V kazdem pripade ale zpet ke skladu, bohuzel tu nepadlo nic konkretniho, takze se tezko radi, nicmene sverovat svuj majetek (bavime se v radu stovek, tisicu, desetitisicu, statisicu ci vice?) libovolnemu visacimu zamku zrovna neni moc racionalni. Jak jsem zminil vyse, i moderni zabezpecovaci systemy nejsou az tak drahe, jak si urcite spousta lidi mysli. Zakladni kamerovy system (4 prehledove kamery) s nahravacim zarizenim se da poridit i kolem 5-6ti tisic (+ investice do disku).
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od Sailor » ned 23.6.2013, 11:21

S474N: to je fakt,tyhle věci už dnes drahé nejsou.Nebo nějakej GSM alarm-to vyjde ještě levněji a víš to hned a můžeš na cikorky ihned vyrazit :D ,tenhle gsm alarm měl tuším v garáži úspěšný obránce-pán z Tanvaldu.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od S474N » ned 23.6.2013, 11:50

Dalsi veci je (vzhledem k hodnote majetku) klidne i napojeni na PCO a at se s pripadnymi zlodeji "bavi" bezpecnostka. Ceny mesicnich pausalu taky nejsou nic horentniho a clovek muze mit alespon klidne spani.

Neboli to zakoncim - "Kdo chce, hleda zpusoby. Kdo nechce, hleda duvody".
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 222

Registrován: úte 03.1.2012, 15:53

Zbraň: Arminius HW38

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od střelec z Havířova » pon 24.6.2013, 1:46

Omlouvám se všem, že jsem tak otravný. Na dokreslení situace - jedná se o suterénní nebytové prostory v činžáku na hlavní ulici. Přední a zadní vchod by se měly zamykat. Většinou tomu tak je. Já v tom vchodě bydlím v prvním patře. Barák, který mám 3,5 km daleko mi také několikrát vybrali. Když zjistili, že je tam alarm, kradou tak, že se nezdrží v objektu déle než 2, max. 3 minuty. To, že máte něco natočený z kamery, je vám také na ho..., neboť pachatel si vymyslí nějakou koko.inu a vyšetřovatel mu to sežere i s navijákem a všichni jsou v pohodě. K tomu mohu uvést konkretní příklad. Stalo se 17.02.2011 v Havířově. Dostal jsem echo, že mi kradou kolem baráku. Tak jsem vyrazil se tam podívat. Cesta k mému baráku vede kolem sběrných surovin. Když jsem dojel ke sběrně, viděl jsem dva s dvojkolákem (vozíkem), jak si to šněruji do sběrny. Na vozíku byla moje plotová branka a další plechy. Ve sběrně jsem se je snažil zadržet s tím, že počkám na PČR (od služebny je to cca vzdušnou čárou 600-700 m a policisté šli pěšky, protože neměli na benzín). Došlo na dva varovné výstřely. Obsluha sběrny, ač byla upozorněna na skutečnost krádeže, se jen dobře bavila, když na mě začal dotírat jeden ze zlodějů. Žádal jsem obsluhu sběrny o pomoc a o zavolání policie. Vysmáli se mi, že prý nemají telefon. Já měl se svým chytrým telefonem a nervozitou problém se dohodnout. Nakonec se mi podařilo dovolat na linku 158 a oznámit krádež. Zloději opustili sběrnu a já se vydal za nimi. Opět jsem volal na 158, abych je informoval o tom, kam zloději jdou v naivní víře, že hlídka každou chvíli dorazí. V druhém telefonátu mi bylo řečeno ať to položím, že blokuji linku a že se mi hlídka ozve. Nikdy se tak nestalo. Mezi tím se mi ztratil jeden zloděj, a pak i druhý. Najednou se ale objevil další borec s tím, že co si to dovoluji obtěžovat jeho kamarády. Dal jsem se na útěk. K tomu dotyčnému se přidali další tři. Snažil jsem se běžet v centru města směrem k policejní stanici. To jsem stále doufal, že odtama přijde pomoc. Vběhl jsem na autobusovou zastávku, kde bylo několik lidí. Tam mě doběhli. Jeden z nich mně zezadu srazil na zem. Asi jsem se po pádu odkutálel do vozovky. To si nepamatuji. Jen si pamatuji, jak jsem obličejem narazil do země a jak se rozprskly mé brýle. Když jsem se postavil na nohy, měl jsem proti sobě v zorném poli tak cca 5 m před sebou tři z té čtveřice. Jakmile vykročili, vystřelil jsem a dal se na útěk do frekventované čtyřproudové vozovky. Snažil jsem se zastavit nějaká auta, abych se odtud dostal, ale nikdo mi nepomohl. Jeden zastavil a když jsem otevřel dveře, tak se prudce rozjel a mě to odhodilo na vozovku. Na protější stranu silnice zrovna přijel autobus městské dopravy a už se chystal odjet, když jsem jej zaregistroval. Vstal jsem ze silnice, ale podlomily se mi nohy a opět jsem upadl. Další pokus byl úspěšný, doběhl jsem k autobusu a na mou prosbu řidič otevřel dveře a vzal mě dovnitř. Dal ale podmínku, abych mu odevzdal zbraň. kterou jsem měl v ruce. Položil jsem revolver na palubní desku vedle řidiče a potlačil směrem k němu. Pak jsem vysílen si sedl na přední sedadlo. Autobus se rozjel a po cca 200 m zastavil. Do autobusu vstoupili dva strážníci městské policie. Revolver, ležící před řidičem, vzali a vyhodili z autobusu do trávy (mají zbrojní průkazy a vědí, jak se zachází s nabitou zbraní - za toto byli hned následující pondělí vyznamenání primátorem města děkovnými dopisy a věcnými dary). Pak se postavili přede mne a civěli. Tak jsem jim řekl, ať mi nasadí pouta, aby z toho neměli nějaký problém a vystoupili jsme z autobusu. Mezi tím už někdo volal záchranku a ta odvezla postřeleného do nemocnice. Jakmile se objevila policie ČR, žádal jsem kontakt s právníkem. Tento mi byl umožněn až po šesti hodinách od zadržení. Jelikož jsem vdovec, mého nezletilého 15ti letého syna chtěli umístit do dětského domova a mě šoupli do vyšetřovací vazby. Byl jsem agresor a násilník. Ještě to bylo i zajímavé tím, že mám před jménem titul Ing. Až třetího policistu, který mě spoutaného hlídal, se mi podařilo uprosit o sklenici vody.
Celé se to seběhlo kolem 09:45. Právníkovi jsem mohl zavolat kolem 16 hodiny. Nějaký čas trvalo, než dorazil. Jídlo mi koupili za mé peníze až kolem 20. hodiny. Mezi tím mí známí z Prahy zjistili z internetu a zpráv, že se něco děje se mnou a zajistili mi právníka. Tento byl na policii tentýž den večer a pak druhý den ráno, ale nebyl ke mně puštěn a ani já nebyl informován, že za mnou přišel další právník. V tom jejich "interhotelu" jsem strávil celkově 30 hodin. Jakmile mne pustili, podal jsem TO na pracovníky sběrny z důvodu vědomého překupu kradených věcí, další TO na neposkytnutí pomoci osobě v nouzi. Ale tato TO byla smetena se stolu. Když jsem se ještě ve vazbě ptal, zda případ bude vyšetřován komplexně - krádeže, odkup kradených předmětů a "ochranka" výkonných pracovníků - zlodějů - čilisumárně organizovaná skupina, bylo mi sděleno, že na to nejsou peníze. Za nějaký ten měsíc - asi přelom června a července mne opět navštívili reportéři z TV, kteří těsně před tím byli natočit rozhovor s policejní mluvčí, aby zjistili moji reakci na skutečnost, že státní zástupce vyhodnotil akci jako NO. Já ale oficiálně nic nevěděl a do dnešního dne jsem žádné vyrozumění nedostal. Jelikož se skoro rok nic nedělo, podal jsem TO na ty, co mě napadli. A zde bych poukázal na to, že video záznam je vám na dvě věci. Existuje záznam TV Nova, přímo interviev z borcem v modré bundě, který se do kamery chlubí, že mě sejmul, akorát mi nestačil vzít zbraň. No a v policejním spise stojí, že mě srazil ten postřelený, čili jiný člověk a potvrdili to zbývající členové té čtveřice, neboť žádní jiní svědkové neexistují. A k tomu video záznamu dotyčný uvedl, že se spletl. Mimochodem - údajně ten v modré bundě byl v podmínce. V policejních spisech je jen to, co se hodí vyšetřovateli, a skutečnost je někde jinde. Cca 10 až 14 dnů po tom incidentu jsem byl vyzván policii, abych si vyzvedl ve sběrně zcizené věci. Dojel jsem tam tedy se známým. Za přítomnosti příslušníka policie mi byla vydána ta moje medializovaná plotová branka. Já se ale zeptal, kde je zbytek zcizených věcí a pracovník sběrny před příslušníkem policie řekl, že ty už jaksi neexistují a že buďto si u nich něco vyberu za 63 Kč, nebo mi dají ty peníze, neboť takovou měly údajně ty věci cenu jako šrot. Asi jsem hloupý, ale takové prohlášení není nic jiného než přiznání spoluúčasti na krádeži. S policistou to ale nehnulo a celé moje TO bylo uzavřeno dotazem na pracovníka sběrny, zda překupují vědomě zcizené věci, na což on odpověděl, že na a bylo vymalováno. Po necelém roce jsem tedy podal TO na ty útočníky (proč policie nevyšetřovala dál jsem dodnes nepochopil), a toto bylo uzavřeno s tím, že jsem se sám v městě napadl. Pouze já seděl 30 hodin v cele, ostatní z toho vyvázli bez problémů.
Několikrát v různých diskusích zaznělo, že je třeba vyčkat oficiální policejní zprávy, ale moje zkušenosti dokazují, že ono to bývá zpravidla jinak a skutečně spisy jak policejní, tak soudní popisují úplně jiný, smyšlený a vykonstruovaný případ, mající se skutečností pramálo společného.
Ještě taková pikantnost - v internetových diskusích se ten den objevilo ze dvou nezávislých zdrojů, že na té silnici, když jsem utíkal, jsme měli být dva: jeden se stříbrnou a druhý s černou zbraní. Můj revolver je stříbrný - chromovaný. Ani zde policie nic nezjistila.

A nyní pointa: v sobotu večer jsem odjel služebně a vrátil jsem se dnes ve 23 hodin. Ve 23:04 jsem opět volal na linku 158, že ty prostory jsou opět vyrabované....
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od reddog » pon 24.6.2013, 7:02

Strelec z Havirova:
Poskytnes nam tedy alespon cast dokumentace ze spisu?? Mozna by nebylo spatne si nektere veci dat dohromady s tim, co tady obcas ke svemu pripadu napises. Treba to podani TO na ty zlodejicky a pisemne vyjadreni PCR o odlozeni? Nebo tvou vypoved prvni den zadrzeni? Zacerni osobni udaje, preci jen jde o to, abychom se (v ramci dobrovolne sdilenych informaci) spolecne poucili a nasli efektivni zpusoby, kterak se branit jakekoli zlovuli.
No a k tomu zasahu MP v autobusu - to bych opravdu rad videl. Tlapkat na dukaz, vyhodit jej ven z mista zadrzeni, NEMIT tento dukaz pod primou kontrolou, heh.

Jo jo, Havirov uz zdaleka neni, co byval. Havirina si dlouho udrzovala sva nepsana pravidla a Buh s tim, kdo je chtel nasrat.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz