Co sbíráte?


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 296

Registrován: sob 04.5.2013, 7:51

Zbraň: Glock 19C, SA58

Bydliště: Praha - Pankrác

Co sbíráte?

Příspěvek od PatrikChrz » pát 21.6.2013, 17:21

Omlouvám se všem na nezbraňové téma, ale snad to v OFF TOPIC nebude vadit. Přišla mi dnes další karta (RB Style, akce zdarma na 2 roky přes bankovnipoplatky.com, super kurzy v zahraničí a ještě vrací 1 až 2 % z platby, max. 500 Kč), tak se musím pochlubit s mojí sbírkou :)

(PS: nejsem škrt ani ješita, já jsem NEMOCNEJ ČLOVĚK :mrgreen: )
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pát 21.6.2013, 20:02, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Začerněny čísla karet.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Co sbíráte?

Příspěvek od jry2000 » pát 21.6.2013, 19:12

Ty ses dobrej jouda. Ty cisla jdou nekde precist a jeste k tomu zpristupnovat CVVM.
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 296

Registrován: sob 04.5.2013, 7:51

Zbraň: Glock 19C, SA58

Bydliště: Praha - Pankrác

Re: Co sbíráte?

Příspěvek od PatrikChrz » pát 21.6.2013, 19:29

Pravda, na některých kartách jsou ta začáteční čísla vidět, ale ta jsou stejně u karty stejného vydavatele shodná.
CVV kód je na druhé straně karty, ten nikde není vidět.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Co sbíráte?

Příspěvek od cmk » pát 21.6.2013, 19:33

:-) Asi to nikdy nenafotim u sebe...

Skoda Superb 2.8 V6
Kia Sportage 2.0i
Skoda Felicia 1.3i
Skoda Rapid 136
Skoda Rapid 130
Jawa 50 typ 20/21

Jedine, co tu mam, je sbirka z roku asi 2004 :-)
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Co sbíráte?

Příspěvek od reddog » pát 21.6.2013, 19:52

Autobazar za rohem ;-)

Příspěvky: 148

Registrován: ned 05.2.2012, 2:06

Re: Co sbíráte?

Příspěvek od ZrušenýUživatel » pát 21.6.2013, 21:36

Svého času kinofilmové aparáty, ale pomalu to dávám pryč.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Co sbíráte?

Příspěvek od Pařez » sob 22.6.2013, 21:44

No pravidelně po sobě sbírám nábojnice 9mm Luger :lol:

Jinak dříve kde co.Hlavní moje sbírka se týká knih a to především žánr "Meč & magie" s hrdinou Conanem + vše od R.E.Howarda

Aktuálně sbírám turistické známky :D

http://www.turisticke-znamky.cz/main.php

Příspěvky: 84

Registrován: stř 20.10.2010, 18:51

Bydliště: Plzeň

Re: Co sbíráte?

Příspěvek od coltik » sob 22.6.2013, 23:11

Já sbírám výuční listy: http://coltikjir.rajce.idnes.cz/Sbirka_ ... sske_listy kdyby někdo měl jsem i pro výměnu za něco atd. plus sbírám četnictvo (praděda byl vschní strážmistr) a mám sen mít v pracovně vitrínu s panďulákem oblečeným do četnické uniformy. Zvlášť to druhý je levný koníček :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 358

Registrován: stř 22.2.2012, 17:57

Zbraň: G17 Gen4

Bydliště: Ostrava

Re: Co sbíráte?

Příspěvek od wizard-ov » pon 24.6.2013, 9:43

Já sbírám současnou českou měnu, ale bohužel - nějak se nedaří :)

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: Co sbíráte?

Příspěvek od Mistral » pon 24.6.2013, 11:14

Já sbírám síly ...
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!

Příspěvky: 6

Registrován: stř 13.2.2013, 16:51

Zbraň: 1911

Re: Co sbíráte?

Příspěvek od Gobey » stř 26.6.2013, 21:52

Sbiram KODovky (knihy odvahy a dobrodruzstvi) Celkem vyslo 211 titulu, mam jich cca 205.

Příspěvky: 6

Registrován: stř 13.2.2013, 16:51

Zbraň: 1911

Re: Co sbíráte?

Příspěvek od Gobey » stř 26.6.2013, 21:54

PatrikChrz píše:Pravda, na některých kartách jsou ta začáteční čísla vidět, ale ta jsou stejně u karty stejného vydavatele shodná.
CVV kód je na druhé straně karty, ten nikde není vidět.
Kamaradka sbira platebni karty, ma jich par tisicovek, jedna z nejvetsich svetovych sbirek, vcetne unikatu jako jsou padelky, ruzne zmetky pri vyrobe, prototypy ... Kdybys si chtel sve neplatne karty pridat do sbirky, pisni :)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Co sbíráte?

Příspěvek od reddog » stř 26.6.2013, 21:55

gobey:
hod seznam, pár jich ještě mám :mrgreen:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 296

Registrován: sob 04.5.2013, 7:51

Zbraň: Glock 19C, SA58

Bydliště: Praha - Pankrác

Re: Co sbíráte?

Příspěvek od PatrikChrz » čtv 27.6.2013, 12:29

Gobey píše:Sbiram KODovky (knihy odvahy a dobrodruzstvi) Celkem vyslo 211 titulu, mam jich cca

205.
No mám Tecumseha :), jak já ho žral. Knihu mám ještě na chatě, pamatuji si, že byla oranžová. Tuším to

byly 4 díly?
Gobey píše: Kamaradka sbira platebni karty, ma jich par tisicovek, jedna z nejvetsich svetovych sbirek, vcetne

unikatu jako jsou padelky, ruzne zmetky pri vyrobe, prototypy ... Kdybys si chtel sve neplatne karty

pridat do sbirky, pisni :)
Moje karty má po vypršení platnosti "rezervované" Dalibor Chvátal (šéfredaktor Měšce), ale třeba by s tebou něco vyměnil, taky má slušnou sbírku :). Pokud ale chceš, není problém založit si pár účtů, spoustu jich je zdarma (včetně karty)

Air Bank - 2 karty zdarma (3 designy, můžeš si vybrat), vedení účtu zdarma, tuzemské odchozí i příchozí platby zdarma, vedení účtu zdarma. Zdarma vklady a výběry přes vlastní bankomat u Malého účtu (ten je zdarma) nebo v celé ČR + EU u Velkého účtu (stojí 100 Kč / měsíc)

Citi Při obratu na účtu 25 000 Kč je účet + karta zdarma, 10 tuzemských odchozích plateb zdarma a 4 výběry z jakéhokoliv bankomatu také zdarma.

Česká spořitelna Při splnění podmínek http://www.mesec.cz/clanky/osobni-ucet- ... ost-slevy/ i několik karet včetně zlatých zdarma

Equa - karta zdarma, vedení účtu zdarma při obratu na účtě 10 000 Kč (první tři měsíce není nutné podmínku splnit) nebo při objemu prostředků na účtu + spořáku + termíňácích 150 000 Kč. Tuzemské příchozí i odchozí transakce zdarma, výběry ze všech bankomatů v ČR zdarma a v zahraničí za 9 Kč.
Pokud tě doporučí někdo (nemám, ale sehnal bych), kdo má účet u Equa, dostanete každý 150 Kč, často se teď Equa vyskytuje na různých slevových serverech, kde je možné získat kupon, při jehož použití ti banka při založení účtu vyplatí 500 Kč.

FIO - karta zdarma ke spořicímu i běžnému účtu (takže dvě, můžeš si k jednomu vybrat MasterCard a ke druhému Maestro), stejně tak jsou karty zdarma pro disponenty. Vedení účtu zdarma, tuzemské příchozí i odchozí platby zdarma, platby z a na Slovensko zdarma. 10 výběrů z vlastního bankomatu zdarma a za každé utracené 4 tisíce kartou jeden výběr z cizího bankomatu (v ČR) zdarma, vklady a výběry (nad 1000 Kč) na přepážce zdarma

GE - účet Genius Gratis - při splnění podmínek(http://www.mesec.cz/clanky/genius-grati ... -a-korist/) účet zdarma, karta zdarma, tuzemské příchozí i odchozí platby zdarma, výběry z bankomatů GE zdarma, vklady a výběry na přepážce zdarma. Dle info v diskusních fórech není podmínka lovec-kořist vyžadována při založení účtu Genius gratis na pobočce v areálu hypermarketů Globus


mBank- účet zdarma, karta zdarma, karta ke spořáku za 100 Kč (při obnově se už poplatek neplatí). Ta karta ke spořáku je do jisté míry unikát, protože je to neembossovaná Visa Classic (a není to Electron). Tuzemské příchozí i odchozí platby i v rámci EU (SEPA platby) zdarma. Výběr z bankomatu v

ČR za 9 Kč (první tři v měsíci) nebo zdarma při obratu na kartě 2, 3 nebo 4 tisíce.
Pokud tě doporučí někdo, kdo účet u mBank má (rád to udělám :D ), dostanete oba 500 Kč (při splnění podmínek několika plateb kartou)

Poštovní spořitelna On-Line konto - vedení při průměrném zůstatku 15 000 Kč zdarma, karta zdarma, tuzemské příchozí i odchozí platby zdarma, výběry z bankomatů ČSOB zdarma. Na tento účet je možné přejít nejen z jiných účtů Poštovní spořitelny, ale i z účtů u ČSOB.

Zuno - vedení zdarma, karta zdarma. Tuzemské příchozí i odchozí platby zdarma, příchozí platby z celého světa zdarma (u nás umí kromě některých tarifů Citi jen Zuno).
Pokud tě doporučí jiný klient (rád to udělám :) ), tak oba získáte 300 až 500 Kč (dle rozsahu využívaných služeb)

Kreditky:

Citi - buď Classic - je zdarma, nebo Life. Ta sice stojí 50 Kč měsíčně, ale při založení přes Internet je bonus 500 Kč a snad i rok vedení zdarma (já měl ještě 1000 Kč a rok vedení zdarma). Navíc vrací 2 % z obratu (max. 2000 Kč za měsíc) a to včetně SIPO (takže tam navěsit nájem, elektřinu, plyn, penzijko, stavebko, pojištění domácnosti, havarijko, povinné, ... jeden místní člen přes SIPO splácí hypotéku u stavební spořitelny), takže není problém, aby se zaplatila. Já ji mám od listopadu a už jsem z ní "vydojil" přes 9000 Kč

mBank - 3 tarify, ten s nejvyšším úrokem je zdarma, ve dvou variantách - modrá (do 100000 Kč) a zlatá (od 150 000 Kč), v rozmezí 100 a 150 tisíc si lze zvolit.

GE - mají několik tarifů. "Nevracecí" je zdarma.

Raiffeisenbank - tarif Easy je zdarma, tarif RB Style je zdarma přes http://www.bankovnipoplatky.com/kreditni-karta na dva roky a navíc vrací 1 až 2 % z obratu, max. 500 Kč
Uživatelský avatar

Příspěvky: 193

Registrován: pon 12.10.2009, 17:42

Re: Co sbíráte?

Příspěvek od spideyx » sob 29.6.2013, 22:51

Knihy. Dlouho už jsem nedělal inventuru, ale bude jich tak něco pod 2000. Minimálně stovka jsou první vydání z konce 19. století.

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz