Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Biggles » stř 10.7.2013, 15:18

nettik: Doma máme obdobné názory :-)
Satan: Jak jsem ti psal i na FB, dělat závěry z propagandistického videa? Kde je přirozená ostražitost vůči systému? :-)
Naposledy upravil(a) Biggles dne stř 10.7.2013, 23:13, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Sailor » stř 10.7.2013, 15:21

Je myslím,že těma akcičkama v civilu s teleskopama hodně lídí nasrali,tak se nesměj divit,že je lidi zkoušej ztotožnit přes facebook.
Jinak nevím jestli házení kamenu nebo popelnice jsou důvod(pozor,neobhajuju to,uznávám,že to udělá jen zmrd)pro tyto "fízlovské akcičky",ale od toho tam jsou těžkooděnci ne?A že to nezvládaj'?no tak jich je tam málo.
takže s474n:nevím,jestli zrovna tímto videem si to nandal těm tvojim "znalcům".
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Pařez » stř 10.7.2013, 16:21

nettik píše: ..ja vam nejak nevim, ale kdyz uz me i manzelka odrazuje od vyjadrovani se...
Tak to znamená,že Tě má ráda a bojí se o Tebe :)

Jinak mi to připomělo,jak mi rodiče za komunistů říkali:"Nikde nic neříkej,nikam nechoď,nikam nic nepiš,nebo nás zavřou".
Máme to v podvědomí pěkně zakódováno,že?To se jim nám to potom vládne,že?

A nejhorší na tom je ,že je to pravda!Dnes můžete jít za nevhodný názor opravdu sedět.

EDIT: my tu vlastně máme takovou milou kombinaci
1.povinnosti kapitalismu tj. všechno si řádně zaplatit a postarat se o sebe sami
2.práva socializmu. tj. držet hubu a krok
Naposledy upravil(a) Pařez dne stř 10.7.2013, 18:27, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Fox4077 » stř 10.7.2013, 16:42

No chlapi já fakt nevím. Mi se to zdá teda dost o hubu, myslím ty skupinky teleskopáků. Chápu, že tam jsou inkognito, ale při samotném zákroku, by měli mít viditelně aspoň placky.

Jen doufám, že šli fakt jen po přesně vybraných cílech.
Na mě se vyřítit tlupa potetovaných goril s teleskopama, tak je na průser zaděláno.

A to, že třeba někdo z nich zařve policie, pro mě asi v tu chvíli nebude argument, protože jim to můžu věřit, ale taky nemusím.
Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od reddog » stř 10.7.2013, 18:26

Fox4077:
No a co by jsi jako delal? Pri demonstraci, okolo spousta cizich lidi, prehrsel policistu...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Sailor » stř 10.7.2013, 19:05

Reddog:A na co jako se ptáš?Oni nechránili ty cízí lidi ale přehršel policistu a cigoše chápeš?Ne nás.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Fox4077 » stř 10.7.2013, 19:21

reddog: Samo, že jsem to myslel spíš jako krajní teoretickou možnost. Ale která, při shodě několika náhod, není nemožná.

Např:
- zásadně chodím v maskáčích vz.95 s nášivkou local militia, s Mlokem, nožem a s docela viditelným teleskopem
- nevím, že je na náměstí nějaká akce
- bezelstně si vyrazím na vycházku
- ani nemusím na to náměstí dorazit, abych zjistil, že se mám radši zdekovat, samozřejmě se okamžitě stanu potenciálním rizikem, páč i teď se za mnou otáčejí poldové
- a z ničeho nic na mě vystartuje nějaká taková parta, je mi jasný, že bych stejně neměl šanci na reakci, ale co kdyby... radši nedomýšlet

Znovu říkám, že jde jen o velmi teoretickou možnost.
Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Sailor » stř 10.7.2013, 20:07

Státní složky můžou fungovat takto:
http://www.novinky.cz/koktejl/307397-ha ... masky.html

Nebo třeba jako fízlovské teleskopické bandy-kluci(z těch band)modlete se,at osazenstvo těch demonstrací je takové jako je,ať tam nezavítá někdo slušnej-držitel zbrojáku,kterej se třeba nestačí zdejchnout,nebo prostě nebude učastník demonstrace(tudíš bude mít u sebe kver legalně) a v čas vás neidentifikuje.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od S474N » stř 10.7.2013, 20:36

Biggles: aha, takze konkretni videozaznam dvou konkretnich pachatelu neberes jako dukaz, ale jako propagandisticke video a porad si budes "mlit" svou, ze je to vsechno zrezirovane. Chapu, diskuse zbytecna, zvlast kdyz hrajes karetni hru a nemas v ruce zadny karty (nebo uz se snad naslo nejake video, kde policista vrha dlazebni kostku proti svym kolegum?).

Sailor: nasrali nenasrali, dulezity je, ze konkretni pachatele byli vyhmatnuti. Toto osobne vnimam jako velke pozitivum, protoze minimalne jejich ztotozneni muze vest k tomu, ze se na takove jednani priste vykaslou.

Pařez: nemyslim si, ze mame pravo "drzet hubu a krok". Rekl bych, ze spousta lidi si plete demokracii (muzu si preci rikat co chci, ne?) s anarchii (dopad dusledku toho, co rikam).

Fox4077: na jednu stranu se ptam proc? On snad byl kdokoliv v okoli na pochybach, ze se nejedna o policisty? Podle toho, co tam provolavali ostatni lide za hesla bych si spise tip presny opak.

Sailor2: hele, to nemyslis vazne, ze ne? Takze si to rozebere postupne, tedy normalni clovek:
1) urcite nepujde s kverem na demonstraci
2) kdyz uz pujde, tak tam urcite nebude hazet kameni proti policistum
3) na vyzvu policie k vyklizeni prostoru ho vyklidi
4) kdyz uz policie deklaruje, ze do toho jde, tak zmizi
5) pokud ani tak nezmizi a leti na nej kordon tezkoodencu, tak HODNE rychle zmizi

Pokud ani jeden z techto bodu neudela, tak se holt nesmi divit, kdyz ho "semelou". A kdo se tomu divi, tak musi byt zakonite naprosto nesvepravny idiot a zcela urcite by nemel mit ZP a ani obcanku.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od reddog » stř 10.7.2013, 20:44

Sailor:
Ptal jsem se, co udela. Naznacoval a ja bych to rad slysel (cetl). Mne vadi, ze misto reseni neprizpusobivych a problemu s nimi, se spise demonstruje. Ale jeste vice mi vadi, ze pri te demonstraci nekteri zapominaji na to, ze je treba ukazat na problem a misto toho radeji vrhaji. Jak chces potom detem vysvetlit, ze nemaji hazet kamenem na ty, kteri je ve skolce zlobi. I kdyz pani ucitelka nevidi a nepozna, ze se deje prikori. ;-)

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Pařez » stř 10.7.2013, 20:47

Je třeba to vzít z té lepší stránky:
1.systém zde veřejně odhalil své metody,což vzhledem k významu dané akce..nevím,nevím...
2.obličeje spousty tzv. tajných teď lítají po netu,takže asi pár z nich budou čekat v profesním životě jisté změny :mrgreen:

Kdyby si aspoň vousy nalepili :lol:

S474N: jak jsem psal.Pokud by zásahy stran pořádku a ochrany byly vyvážené a na všechny strany stejně razantní a hlavně dle zákona,tak tu není co řešit a v Budějovicích ani jinde by žádná demonstrace nebyla.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od S474N » stř 10.7.2013, 20:52

Pařez: jenze ja s tebou souhlasim, cikani delaji bordel, jenze ho nedelaji tehdy, kdyz jsou tam tezkoodenci. A kdyz idiot neudrzi svoje nervy a haze kameny po policistech, tak se nesmi divit, ze skonci v klepetech. To je naprosto zakladni selsky rozum.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od reddog » stř 10.7.2013, 20:55

A druhotny efekt. Navenek to pak vypada, ze zlouni jsou majorita, nikoli neprizpusobivci!! A hadejte, jak to budou media prezentovat venku, v zahranici...

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Pařez » stř 10.7.2013, 21:11

reddog:média si to vždycky odprezentují jak potřebují i kdyby tam nebyl hozen ani oblázek..

S474N:nemám absolutně nic proti tomu,když lapli a klidně praštili někoho kdo něco metal.
Ale :
a)nelapali jen metače
b)dělali to dost brutálními praktikami (takže vymyté mozky neodvolám ani kdyby jsi mi kolenem za krkem klečel a teleskopem se mi jazyk rozvázat snažil :lol: :lol: )
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od reddog » stř 10.7.2013, 21:18

Parez:
Tvl, kyticka za stitem tezkoodence je i pro zahranicni media sousto. A narodni moralku taky slusne povznese (alespon u tech normalnich). A nepodcenuj silu pozitivni fotografie ;-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 169

Registrován: pát 08.6.2012, 19:21

Zbraň: Alfa 641

Bydliště: Brno-venkov

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Beaver » stř 10.7.2013, 21:20

Co jsem dneska zaslechnul (teď nevím jestli někde nečetl, můžu zkusit dohledat), tak tam došlo k sitaci, kdy ke skupince lidí došel plešatec s batůžkem a začal něco skandovat, načež se lidi přidali. Následně dotyčný vytáhl teleskop a placku a začal zatýkat. Toto jsou už ovšem skutečně praktiky StB a pokud to tak skutečně bylo, tak s nějakým sbíráním lidí, co hážou kostky, nemá jaksi nic společného.
Almighty 6mm
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od reddog » stř 10.7.2013, 21:21

Tak hledej, bo to mne taky zajima, ten zdroj.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Sailor » stř 10.7.2013, 21:21

Reddog:Třeba proto,že ukázali,ale vyšlo to na prázdno-běžná praxe PČR
S474N:tvuj první příspěvek ke mně-tak přes skřípot zubu,ano.
S474N:2:No počkej,počkej,doteď sem si myslel,že si přední diskutér a že nemeleš kraviny!
1.to sem netvrdil,že bych šel s kvérem na demonstraci,znám zákon,asi tě to udiví,ale sem taktež držitelem ZP.
Ale dobrá-máš malou představivost-třeba budu bydlet poblíž,moje děcko bude potřebovat do nemocnice-vyjdu s baraku tam banda kreténú házící na cajty šutry a ještě horší banda na ně se řítící s teleskopama s tričkem peace is dead.A prosím nechytej mě za slovo.
2-jistě že ne,řek sem-li to-odkaz-šup,šup
3.souhlas -"-
4.souhlas -"-
5.Souhlas -"-
S tím co ci napsal potom 300%souhlas
A co to řeší co sem řek já?Hlavně žádný cinty kdo hází na cajty šutry ať so to odsere,já říkám ANO!!!A klidně 2X víc než si to odsral.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Pařez » stř 10.7.2013, 21:22

reddog:já hlavně nepodceňuji média :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 169

Registrován: pát 08.6.2012, 19:21

Zbraň: Alfa 641

Bydliště: Brno-venkov

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Beaver » stř 10.7.2013, 21:41

reddog píše:Tak hledej, bo to mne taky zajima, ten zdroj.
Tak Google a hledání dle klíčových slov nic, mám tušení, že jsem to někde slyšel, ale bohužel nemůžu přijít na to, kde to bylo (možná ráno zprávy v TV). Osobně mě to mrzí, budu čertem nařčen, že jsem si to vymyslel :D
Almighty 6mm

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz