Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípem v


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od Lars » pát 28.6.2013, 8:40

Tohle je pravda, nikoliv však celá a jediná.
Dějiny nemění ti, co se uměli přizpůsobit, ale ti, kteří se přizpůsobit odmítli.. (a přežili na tak dlouho, aby něco změnit dokázali)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od nettik » pát 28.6.2013, 12:37

cert: OT - jojo, psychika dela hodne...taky jsem ted investoval do novejch gum na motorku...podle mechanika jsem si moc nepomohl, stacit pry utahnout kola rovne...ale pro me, hned po prvni projizdce - se starejma bych si rozhodne nedovolil to, co jsem si dovolil hned prvni jizdu na novejch (po par km co slo dolu co tam nemelo byt)...uz se tesim na dalsi jizdu...takze jasny, tohle beru...ale ve finale...i na novejch gumach se muzu vysekat a tobe vykrast barak nebo rozmlatit okna, dvere a pak to vzdat...a co ti pomuze ze ti neudelaj lejno v obyvaku kdyz budes muset opravovat/menit super dvere a okna za minimalne nekolik desitek tisic...a ja si rozbiju hubu i na novejch gumach :D ...lepsi by bylo na moto nejezdit a nebyt nikdo, kdo by si dovolil vlezt jak do tveho, tak do meho domu...proste proto, ze by vedel, ze zisk nula...skoda kterou zpusobi zaplati zivotem na miste, nebo zivotem v kriminale a ne ze sedet pujdu ja... DOKTRINA, DOKTRINA !!!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od S474N » pát 28.6.2013, 21:25

nettik: no ja super okna/dvere menit nebudu, protoze jak jsem zminoval, takova forma investice do zabezpeceni u RD postrada smysl.

Lars: vsak to se nevylucuje, nicmene zastrelit nekoho jenom proto, abych se uvedl do nejake pozy, tak to radeji prenecham jinym.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 222

Registrován: úte 03.1.2012, 15:53

Zbraň: Arminius HW38

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od střelec z Havířova » úte 09.7.2013, 23:47

To reddog: ...Poskytnes nam tedy alespon cast dokumentace ze spisu??...

Konečně jsem se k tomu dostal a připravil podklady. Na andy.havirov@seznam.cz můžete někdo poslat instrukce kam to poslat. Zip má asi 1,1Mb.
Jen tak na okraj - v dokladech se nachází jen to, co se v danou chvílí hodí policii. Věci, které já jsem pokládal za podstatné, se do protokolu nedostaly. Např. informace, že když jsem pronásledoval zloděje, kteří odcházeli ze sběrny, volal jsem znovu na linku 158, abych podával policii aktuální zprávy, kde se právě nacházíme (zloději a já). Ale bylo mi sděleno, ať neblokuji telefonní linku, že se mi ozve hlídka sama. Do dnešního dne se neozvali... Pak jsem se u výslechu dozvěděl, že to byla kravina, neboť hlídkující policisté nemají služební telefon a tak by mi museli volat ze svého soukromého telefonu na vlastní náklady.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od nettik » stř 10.7.2013, 14:12

střelec z Havířova: a trval jsi na zaprotokolovani ?
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od john.hawk » stř 10.7.2013, 14:21

pravdu má Satan, je potřeba nechodit hlavou proti zdi, občas se systém dá ,,přeŠvejkovat,,a pravdě je potřeba někdy jít naproti..tak, aby i případný rozsudek byl ve prospěch obránce..

Příspěvky: 222

Registrován: úte 03.1.2012, 15:53

Zbraň: Arminius HW38

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od střelec z Havířova » stř 10.7.2013, 20:50

nettik: asi ne dost důrazně. Ta situace s odstupem času vypadá jinak, když je to v klidu a u stolu nebo PC. Tam to bylo ve stresu, v té době ještě i bez advokáta. Nevěděl jsem, jak dlouho tam budu sedět, kdy a jestli vůbec se dostanu ven. Seděl jsem "jen" 30 hodin, ale to vím teď. Tam to bylo úplně jiné a navíc jsem byl ve svých 57 létech poprvé ve vězení. Byl jsem totálně rozhozen a dezorientován. K tomu všemu se mi rozhodil krevní tlak, přestože beru prášky na regulaci tlaku. Dvakrát tam byli za mnou z pohotovosti. Mám kopie protokolů o výjezdu lékaře. Když jsem byl pak s těmito papíry za svou ošetřující lékařkou, tak po té, co ji nejprve padla čelist, nechápavě do těch papírů koukala několik minut a stále nevěřicně kroutila hlavou, jak je to možné. Ošetření (nepočítám-li přiblblé kecy mladé lékařky) bylo asi ve stylu chcípni hajzle.

Dnes bych to možná řešil tak, že bych do příchodu advokáta a následné konzultaci s ním nic nevypovídal. Ale i tak by tam byl lepší tým právníků, než jeden právník.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od nettik » stř 31.7.2013, 17:10

Tak dnes pry dostal 10 let...ale bude se dovolavat

Příspěvky: 80

Registrován: stř 24.7.2013, 0:48

Re: Bránil svůj majetek s kuší v ruce, zloděj skončil s šípe

Příspěvek od Phil » čtv 01.8.2013, 0:03

Teda to co píše Střelec z Havířova - to je teda síla :evil: Já vím, že ono se to mluví, nicméně základ je nic neříkat a nic nepodepisovat. Ať už u přestupku, dopravní nehody či čehokoliv jinýho.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz