Střelci z Tetína po vyřizování účtů hrozí doživotní trest


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Střelci z Tetína po vyřizování účtů hrozí doživotní tres

Příspěvek od john.hawk » čtv 11.7.2013, 14:17

Pravdu má Satan, ohledně platebního rozkazu a doručení..jiná situace je ovšem ve správě daní a poplatků které se řídí daňovým řádem, tam je exekučním titulem nejčastěji platební výměr, nebo rozhodnutí, kde mohou být oba tituly doručeny fikcí, na základě pravomocného exekučního titulu bylo donedávna ( před novelou) možné žádat o výkon rozhodnutí přes soud, a šlo to na soudního vykonavatele, dneska je hodně starých spisů ze soudu předány na vymáhání soudnímu exekutorovi s fikcí napřímo, takže toliko ke samotnému exekučnímu titulu v rámi daňového vymáhání a jeho doručení..samozřejmně jsou zde opravné prostředky jako u všeho ostatního, co je point je nenechat to dojít tak daleko.. přebírat, ustanovovat zmocněnce pro příjem pošty, zřídit si datovku atd..
Střezme si svoje práva..
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Střelci z Tetína po vyřizování účtů hrozí doživotní tres

Příspěvek od S474N » čtv 11.7.2013, 15:33

Pravda, muj priklad se tykal klasickeho vztahu veritel/dluznik. V pripade cos napsal, je to tak. Nicmene jsem si jist, ze on to vedel (uz jenom vzhledem k tomu, ze do toho interesoval prezidenta a dalsi). On to proste bral zjevne podle logiky "ted jsem 4 roky nebyl u doktora, tak proc bych mel platit".

V kazdem pripade, datovkou clovek nic nepokazi, spise naopak mu pomuze se vyhnout potencionalnim problemum a fikcim doruceni.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Střelci z Tetína po vyřizování účtů hrozí doživotní tres

Příspěvek od john.hawk » čtv 11.7.2013, 20:02

tak to je, soudruzi, strejda Satan má v tomhle naprostou pravdu, hlídejme si svoje práva.. :D

Příspěvky: 310

Registrován: stř 31.10.2012, 15:18

Zbraň: P01

Re: Střelci z Tetína po vyřizování účtů hrozí doživotní tres

Příspěvek od npc051 » pát 12.7.2013, 6:59

Prava ? Nevim , o jakych pravech je rec, krom prava (ci spise povinnosti) drzet hubu a krok.
Stat v teto kauze vystupuje jako nejvetsi poskozeny, kteremu dedek dluzi na zdravotnim. Prdlajs panove. I tomu nejvetsimu fandovi a nejzarytejsimu statnimu ouradovi musi byt nad slunce jasne, ze dedek v predduchodovem veku starajici se o svou matku a zijici z repy a brambor a vlastni prace spada do kategorie lidi, za ktere ma zdravotni platit stat. Jestli statu vznikla nejaka skoda, tak to je urazena jesitnost urednickeho simla, ze si dedek o to nepozadal. V tom souhlasim a meli mu za to dat ADEKVATNI trest, napriklad mesic verejne prospesnych praci a zametani chodniku a priste by si dal dedek pozor. Ne se na to vyprdnout, nechat mu ty dluhy naskakat do astronomickych vysin a pak mu likvidacne sebrat jeho jediny zdroj obzivy a vehnat ho do zoufale situace. A zoufali lide delaji zoufale ciny, to je notoricky overena vec, akorat kazdy ma tu hranici zoufalosti nekde jinde, ale tento vzorec chovani ma v nas kazdy. Takze zadny sileny strelec, zadna tragedie, ale naprosto logicky sled udalosti, pricemz byla spousta casu to kdykoliv pretnout, napriklad tim, ze by mu cele to zdravotni odpoustili zpetne s tim, ze je evidentni, ze to je socialni pripad a ze statu nevznikla zadna skoda. Jenze na to urednici nemaji chlivek, na dedky, co se zivi praci a pestuji repu a nechodi na urady. Na takove nase dane nejdou, ty jdou na tezkoodence chranici cikany, kteri cely zivot nepracuji a delaji maximalne decka, ktera posilaji krast a jeste na ne berou pridavky a na urady chodi otravovat 30x do mesice, protoze tak jako tak nemaji nic jineho na praci. Jsem se zas nadzvedl ze zidle pri patku hned po ranu...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Střelci z Tetína po vyřizování účtů hrozí doživotní tres

Příspěvek od S474N » pát 12.7.2013, 7:29

npc051: obavam se, ze tva argumentace je naprosto mimo. Shrnu to po bodech:
- nejde o zadne ego urednika, proste jim "vylezes" z nejakeho souhrnu (ano, zde je na miste se ptat, proc neni treba metodicky stanoven kratsi horizont) a oni ti to spocitaji podle zakona (domereni platby za XYZ + stanovene penale). Nebo si myslis, ze tam sedi nekdo, kdo si rekne: "helemese starej Novak, tak tomu to osolime". Uvedom si, ze urednik jede podle nauceneho scenare (zakony, vyhlasky, pokyny,..).

- vyse dluhu nemusi byt v astronomickych vysinach a nemusi ani znamenat to, ze bude odpovidat vysi majetku. Proste exekutor jedna efektivne, obstavi majetek a kdyz nekomunikujes, ci se nesnazis vec resit, tak vyhlasi exekucni drazbu (ktera mimochodem taky ze dne na den). Po drazbe uspokoji pohledavky veritele, vyplati sebe a nasledne zbytek penez (pokud jsou) posle zpet. Mozna by ses divil, jak i samotny dluznik muze celou vec hoooodne prodluzovat i po provedene drazbe a na co vsechno se muze odvolavat (ve zkratce na kazdy ukon exekutora jako usneseni o priklepu, rozvrhove jednani, atd.). Nakonec to neni ani v kompetenci exekutora, ale ten to predava na prislusny krajsky soud (kde to realne zase muze x let leze, nez soud rozhodne). Pokud takto celou dobu bojoval, jak bylo zmineno v clancich, tak musel moc dobre vedet, o jakou castku jde a i za co ji ma uhradit.

Cele mi to pripomina situaci, jako bych dojel na benzinku, tam si nacerpal nadrz a odmital zaplatit z PHM treba spotrebni dan a DPH a ve finale jeste tu benzinku zapalil a utekl. Proste, mame tu nejaka pravidla a i kdyz se mi spousta veci nelibi, tak to holt musim zkousnout a podridit se. Vse je pouze o tom otrepanem vedet, pred kym se mam posrat a na koho se muzu vysrat (volna parafraze na Quod licet Iovi, non licet bovi).

Vse je zejmena o egu dotycneho - on nechtel uznat, ze pochybil. Jsem presvedcen, ze kdyby hned na zacatku sklopil usi, udelal smutny oci a nasypal si popel na hlavu, tak doplati co ma a predpokladam, ze by mu bylo prominuto i penale. Naproti tomu si dle meho nazoru rekl, co jsem psal vyse ("doktora jsem nepotreboval, tak to bodam") a potom se divil, ze ho ta masinerie semlela. Respektive, on do svych problemu jeste zatahne i dva cizi lidi, jednoho zabije, druheho postreli do zad, rozstrili jim elektrocentralu a auto a jeste si snad mysli, ze je v pravu. Takovy clovek by mel byt zavren, az zcerna a k tomu jeste hospitalizovan na psychine, protoze to OPRAVDU neni normalni. Delas tu z nej chudaka, ale co rodina po zemrelem? Co ten borec na voziku? To jsou totiz dva lide, kteri v tomto pripade OPRAVDU REALNE za nic nemohou a kteri to odsrali zivotne nejvic.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 222

Registrován: úte 03.1.2012, 15:53

Zbraň: Arminius HW38

Re: Střelci z Tetína po vyřizování účtů hrozí doživotní tres

Příspěvek od střelec z Havířova » pát 12.7.2013, 8:29

S474N: Sorry, už si připadám otravný, ale nedá mi, abych nepodpořil npc051.
Tak prvně: ...mensim detailem, lec nejpodstatnejsim, prave u platebniho rozkazu je to, ze on MUSI PROKAZATELNE BYT DORUCEN...
Tak v mém případě to byl směnečný platební rozkaz, který je v tomto případě výjimka a přesto jsem to u ÚS prohrál (když je názor soudce nad zákonem).
Za druhé: Ten dotyčný střelec byl na tom zřejmě velice podobně jak onen chlapík snad z Rožnova pod Radhoštěm, co odpálil plyn v činžáku a došlo k tragédii. Média napsala jako obvykle, že byl snad duševně chorý, nepřízpůsobivý, zfetovaný apod. Oba tyto případy dle mého názoru mají shodného jmenovatele a tím je jednání v situaci, kterou bych přirovnal k jednání krysy zahnané do kouta. Ta totiž již nemaje jinou možnost, zaútočí na cokoliv a kohokoliv, neboť již nemá co ztratit. Pokud si dáte tu práci a projdete net, dozvíte se, že ten druhý také přišel o všechno i o ten byt, který nakonec odpálil, přestože se všude obracel, stěžoval si, upozorňoval atd. Pouze za ním nestál nějaký ten vlivný mafián a naopak jiní měli zálusk na jeho majetek.
Za třetí: kdyby vám to nevadilo, ne dědek, ale muž v nejlepších létech. Ono i Vám jednou bude tolik a ani vám to nebude připadat moc. Mě je o dva roky víc a mám 17 letého hňupa (chytrý jak Rudé Právo) a žádný vnuky zatím, díky Bohu na obzoru, tak prosím žádný dědek.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Střelci z Tetína po vyřizování účtů hrozí doživotní tres

Příspěvek od Sailor » pát 12.7.2013, 8:57

Argumentovat volem kterej střílel z pomsty a ještě do zad(byť na cigoše)
Nebo vrahem z frenštátu,nevím nevím pánové,asi to bude chtít lepší argumenty.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Střelci z Tetína po vyřizování účtů hrozí doživotní tres

Příspěvek od S474N » pát 12.7.2013, 8:58

Jasne, chudaci dluznici. Oni jsou ti nejvic perzekuovani, mafiani maji zalusk na jejich majetek a proto dluzniky nuti neplatit, vyhybat se zodpovednosti, apod.

K tvemu pripadu se nemohu vyjadrit, protoze neznam fakta, nicmene pokud tam byla nejaka smenka (tebou podepsana), tak nechapu, proc by to veritel jen tak daval k soudu pro vydani platebniho rozkazu. Respektive i kdyby to tam dal, tak proc si to proste nezaplatail? Nebo ze by si nejak zapomnel na dluh? Ha?!?!

Panove, proboha, probudte se! Neresme dusledek, ale PRICINU! Pricina je vzdy v tom, ze si dotycny neplni sve povinnosti (at uz dluhy vuci veriteli nebo nebo vuci statu). To, co se stane potom, je uz shlukem veci, ktere se na to nabaluji jak snehova koule. Nicmene i presto ma dluznik VE KTERYKOLIV OKAMZIK moznost to zaplatit a celou vec zastavit. A ja se tedy ptam, PROC to neudela?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Střelci z Tetína po vyřizování účtů hrozí doživotní tres

Příspěvek od john.hawk » pát 12.7.2013, 9:23

V tomhle se musím zastat Satana, protože příčina všeho je lidská blbost, hloupost, lenost si zjistit info atd..prostě a jednoduše je chyba na začáku..to je každému jasné..např.:
Usínám s špinkou v držce v posteli, blafne mi betla, no nic jdu nasypat králíkům, pak vidím jak mi hoří chalupa, no nic zavolám hasiče a dám jim do držky za to že přijeli pozdě a jebu je za to že hasí moc pomalu..

ohledně směnky to taky nachápu proč věřitel nešel rovnou za exekutorem, mohl jsi namítnout že to třeba není tvůj podpis, šlo by to na expertízu, mohl jsi jít na splátkový kalendář, stejně jako ten pachatel tý střelby..myslím si že jsem se za svoji policejní kariéru nezažil, že by někomu náš stát / ouřednictvo) šlapal na krk tak silně, že by z toho chytil točky a dělal kraviny, spíš jde zde o jedince, kteří neumí požádat někoho o pomoc, jsou ve své hlavě v morální pseudoprávu, jdou hlavou proti zdi, přitom stačí najít a otevřít dveře..prostě a jednoduše pokud Vám někdo chce šlapat na krk, tak vy máte možnost si to nenechat líbit..a využít všechny legální prostředky k tomu, aby jste tomu zabránili..obstrukce jsou i v exekučním řízení..jde jen o to vědět co a jak.. a tak je to se vším i v NO..
Například jsou zde bezplatné právní poradny zřízené při Městských soudech, exekutorská komora - velmi profesionální a vstřícní lidi, obudsman atd..ve finále když už bych byl ve slepé uličce skusím neziskovky Šalamouny a TV. Ale určitě to neřeším tak, že v afektu a pro mně spravedlivém rozhořčení budu střílet po čem se mi za chce z omluvitelné pohnutky rozrušení..co ti dva borci co to schytali ? To je Vám uplně jedno ?? Otázka pro NPC, Střelce a jiné..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Střelci z Tetína po vyřizování účtů hrozí doživotní tres

Příspěvek od Sailor » pát 12.7.2013, 9:48

Tak tak,tohle jsou špatné příklady.
john.hawk píše:Usínám s špinkou v držce v posteli, blafne mi betla
Překladače i wikipedie mlčí . . :D :roll: :roll:
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Střelci z Tetína po vyřizování účtů hrozí doživotní tres

Příspěvek od pitt » pát 12.7.2013, 11:34

npc051 píše:
To S4T4an: upominka mi prisla po "prijemnych" 4 letech a jelikoz jsem si shanel praci a aktivne si ji sam sehnal (coz by pracak samozrejme nedokazal), tak jsem fakt nemel cas zjistovat, jak moc jsem nebo nejsem hajeny. A dovolil jsem si prehlednout, jestli se zamestnavatel uracil napsat pracovni smlouvu od cervence nebo od zari, patrne v te euforii z prvniho zamestnani v zivote. Tak me za to stat odmenil penalem ve vysi v podstate celeho mesicniho platu. Kdyz se po 4 letech uracila nejaka tlusta urednicka zadnice probrat ze zimniho spanku. Pokud ti to prijde OK, tak me to teda OK nepripada.
klasickej čecháčismus........budu čekat až do konce,jestli mě někdo něco řekne,když nikdo nic neřekne,tak nebudu nic dělat a když něco dojde,tak se budu ptát,jak se to dá ojebat.

Ty vole,já půl roku před koncem školy věděl kam půjdu a měl jsem flek podepsanej,nehledě na to že jsem si sám dopředu zjistil kde a jaký papíry mám odevzdávat a podobný pičoviny.........................že ty ještě pořád bydlíš u maminky?

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Střelci z Tetína po vyřizování účtů hrozí doživotní tres

Příspěvek od Pařez » pát 12.7.2013, 11:37

No jestli nebude problém v tomto:

Vymáhání dluhů: Srovnání tří modelů

http://www.outsidermedia.cz/Vymahani-dl ... elu-1.aspx
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Střelci z Tetína po vyřizování účtů hrozí doživotní tres

Příspěvek od pitt » pát 12.7.2013, 11:39

střelec z Havířova píše:Sailor: Odpuštění penále jak kde a jak komu. Já jsem před časem udělal chybu, zaplatil jsem finančnímu úřadu prostřednictvím komerční banky na špatný účet. Chybu udělala i pracovnice banky, že platbu přijala a neupozornila mě na již neplatný účet. Po cca devíti měsících při náhodném dotazu na finančáku jsem se dozvěděl, že tam nemají moji platbu. A tak jsem ihned začal pátrat, kde visí moje peníze. No a byly v KB. Peníze jsem dostal zpět bez jediného haléře úroku a zaplatil jsem 12000 penále na FÚ za pozdní platbu, přestože jsem žádal o prominutí, přesněji řečeno o obměkčení tvrdosti zákona s doložením všech potřebných vyjádření včetně vyjádření banky.
ty budeš dobrej týpek...................prosím tě...pracovnice banky má povinnost kontrolovat jestli jsi zadal správný číslo účtu?...kluku...probuď se
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Střelci z Tetína po vyřizování účtů hrozí doživotní tres

Příspěvek od pitt » pát 12.7.2013, 11:48

Sailor píše:Tak tak,tohle jsou špatné příklady.
john.hawk píše:Usínám s špinkou v držce v posteli, blafne mi betla
Překladače i wikipedie mlčí . . :D :roll: :roll:
modří vědí :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Střelci z Tetína po vyřizování účtů hrozí doživotní tres

Příspěvek od nettik » pát 12.7.2013, 13:39

shit, to jsou zase ruznorode nazory 8-)
kazdopadne john.hawk: "...myslím si že jsem se za svoji policejní kariéru nezažil, že by někomu náš stát / ouřednictvo) šlapal na krk tak silně, že by z toho chytil točky a dělal kraviny..." ...http://www.ceskatelevize.cz/porady/1031 ... tel-statu/ tohle jsi určitě viděl, že ? Podle mě jsi toho viděl, slyšel a zažil určitě hodně, takže tvé tvrzení že nevíš o nikom beru jako nevědomovou lež ;-)

Aniž bych se zastával střelce z Tetína, myslím, že argumentaci npc051 nebo střelce z Havířova chápu. Vy s čertem a Sailorem možná taky, ale nepřijde mi, že byste tu empatii jakkoliv projevili a jen argumentujete (byť správně), čímž druhá strana zkouší znovu vysvětlit.

Všechny spory jsou většinou o (ne)pochopení a (ne)nechání si srát na hlavu...sakra, musím na ten úřad nechat si udělat tu datovku :mrgreen: ...btw: to mi pak chodí info na mail, že mám něco v datovce ? nerad bych si na sebe ušil bič s datovkou na kterou zapomenu koukat jestli tam náhodou něco nepřišlo :-D

Příspěvky: 601

Registrován: sob 02.6.2012, 19:13

Bydliště: blízko Brna

Re: Střelci z Tetína po vyřizování účtů hrozí doživotní tres

Příspěvek od cipis » pát 12.7.2013, 13:44

Jo, dá se to tak nastavit. Zatím mi tam akorát přišlo to, kolikrát se kdo na mě v jakém registru dotazoval ...

Příspěvky: 3

Registrován: pon 27.5.2013, 14:58

Re: Střelci z Tetína po vyřizování účtů hrozí doživotní tres

Příspěvek od Basfous » pát 12.7.2013, 15:13

Pokud Ti dojde do datové schránky zpráva, můžeš si nechat zasílat upozornění na e-mail, formou SMS na mobil nebo obojí. Funguju tak již 3 roky a nemám co bych vytknul.

Příspěvky: 222

Registrován: úte 03.1.2012, 15:53

Zbraň: Arminius HW38

Re: Střelci z Tetína po vyřizování účtů hrozí doživotní tres

Příspěvek od střelec z Havířova » pát 12.7.2013, 22:00

pitt: ..pracovnice banky má povinnost kontrolovat jestli jsi zadal správný číslo účtu?...kluku...probuď se...
Tak aby bylo jasno: banka přiznala, že její pracovnice udělala chybu, když přijala peníze na neexistující účet. Ono totiž ten účet původně existoval a já jeho prostřednictví platil FÚ. Když bylo třeba opět platit, tak jsem vytáhl starý příkaz s vypsanými daty a hurá do banky. Jenže jsem netušil, že banka z nějakého důvodu mezi tím ten účet zrušila.

john.hawk: půjčil jsem peníze na dvě směnky (1994). Dle českého modelu se dlužník neměl k placení, tak to šlo k soudu. Soud uznal obě směnky a vystavil směnečný platební rozkaz a jelikož dlužník se zdekoval, tento nabyl právní moci fikcí (1996). Po 7 létech, kdy začali fungovat soukromí soudní exekutoři, jsem pohledávku předal k vymáháni. Exekutor našel dlužníka a ten si našel mazanou advokátku a soud začal tuto kauzu projednávat znovu (2003), aniž byl zrušen původní rozsudek, jenž byl v té době stále v právní moci. Obracel jsem se se stížností kam se dalo počínaje soudy, kanceláři prezidenta, předsedou vlády, ministerstvem spravedlností, média (TV), podal jsem v té věci TO. Jediná instance, která zareagovala byla kriminálka. Soud najednou dospěl k názoru, že směnky jsou neplatné a já kauzu prohrál. Kriminálka se mezi tím dopátrala, že postup soudu je nějaký divný a že dle zákona je můj postup správný a měl by platit dle zákona původní rozsudek. Ale jelikož si můžu podat odvolání proti rozsudku, tak s tím nebudou nic dělat. Opět jsem platil soudní poplatky a podal jsem si odvolání. I to jsem prohrál. Obrátil jsem se znova na kriminálku a ti mi sdělili, že se nic nezměnilo a nebudou tedy s tím nic dělat. Podal jsem si dovolání. Také jsem to prohrál. Obrátil jsem se na ústavní soud a tam jsem to prohrál také. Tak jsem v roce 2008 zaplatil cca 120000 za soudní náklady. A to mi moji advokáti už po tomto zjevném bezpráví neměli odvahu vystavit fakturu. Prostě zákony jsou něco, čím si můžu tak akorát vytřít .... No a dlužník, přestože u soudu přiznal, že peníze vzal, nemusel nic vrátit.
Jelikož mi to nebyl schopen žádný advokát vysvětlit, proč to tak dopadlo, třeba se na tomto fóru najde nějaký odborník.

nettik: koukal jsem na ten odkaz. Ten třetí případ znám - toho dotyčného znám osobně, tudíž vím, že v tomto případě se ku podivu nejedná o nějakou zmanipulovanou reportáž. Prostě státní moc ukázala (přesněji někdo konkrétní) svou sílu a zlikvidovala slušného člověka (vlastně celou rodinu) - vášnivého sběratele muziky.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Střelci z Tetína po vyřizování účtů hrozí doživotní tres

Příspěvek od Pařez » pát 12.7.2013, 22:34

Problém je ,že v tom asi jedou advokáti,někteří soudci a exekutoři společně.Zřejmě si vytipují případ ,který mohou takto zmáknout a udělají to.O zisk se pak rozdělí.Takto se likvidují i celé firmy.
Někdo může namítnout,že to je blbost,ale bylo pár takových případů (klidně zapátrat na www.sinagl.cz) a indicie tomu nasvědčují.

Příspěvky: 601

Registrován: sob 02.6.2012, 19:13

Bydliště: blízko Brna

Re: Střelci z Tetína po vyřizování účtů hrozí doživotní tres

Příspěvek od cipis » pát 12.7.2013, 22:40

2 střelec: koukám, že to bylo přesně opačně, než si tady kluci mysleli ...

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz