úprava plastového pouzdra


Nezařazené příslušenství (optiky, pouzdra, obaly) a další

Uživatelský avatar

Příspěvky: 77

Registrován: pon 14.2.2011, 15:53

Zbraň: Bubák

Bydliště: Čelákovice, Čekanice, Leiko, Avim...

úprava plastového pouzdra

Příspěvek od vlasten » stř 24.7.2013, 8:08

Iza má na G21 pouzro od strejdy mikeše. Zkoušel jsem do toho svého Shadowa a skoro pasovalo. Tohle pouzdro by mi vyhovovalo, akorát mám strach o mušku, která je tam celkem natěsno.

V některých starších příspěvcích jsem četl, že po úpravě je tohle pouzdro na Shadowa použitelné. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti?

Celkem se mi zdálo že nejlepší by to bylo nějak nahřát a trochu přitlačit boky k sobě, čímž by se prostor na mušku zvětšil. G21 je trochu širší, takže vůle tam na to je.
Zkoušeli jste to někdo? Jak vy se to dalo nějak bezpečně nahřát, abych ho nezkazil úplně.

Abych uklidnil Izu - na tyhle pokusy si samozřejmě koupím pouzdro svoje, neboj. :twisted:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 580

Registrován: stř 28.1.2009, 14:34

Zbraň: SHADOW, Walther PPS

Bydliště: MB

Re: úprava plastového pouzdra

Příspěvek od Albert » stř 24.7.2013, 9:13

Tak mě napadá, když už teda budeš kupovat pouzdro, proč si nekoupiš zrovna na shadow? Buď kup rovnou Blade-tech (v podstatě nejlepší pouzdro na shadow) nebo si nechat udělat od Kuby... Jinak ohřát a tvarovat by neměl být až takový problém, jenom je třeba vědět na jakou teplotu. To ti opět poradí někdo zkušenější (třeba Kuba) já jsem to ještě nezkoušel, nicméně jsem slyšel od jednoho nejmenovaného střelce jak popletl stupně Celsia a farenheita a kidex se mu roztekl jako sýr na hambáči (chcich)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 77

Registrován: pon 14.2.2011, 15:53

Zbraň: Bubák

Bydliště: Čelákovice, Čekanice, Leiko, Avim...

Re: úprava plastového pouzdra

Příspěvek od vlasten » stř 24.7.2013, 15:24

Tak nějaké důvody mám. Mika jsem schopen koupit z druhé ruky podstatně levněji než blade-tech, líbí se mi a hlavně jsem hračička, tak mě napadlo, jak by bylo těžké to upravit. Netvrdím, že do toho nakonec půjdu. :)

O tu teplotu mi právě šlo, aby mi někdo poradil. Případně jak postupovat. Napadlo mě rozehřát to v troubě, to by asi bylo nejlepší.
Uživatelský avatar

STD člen

Příspěvky: 215

Registrován: stř 09.1.2008, 7:05

Zbraň: G19 (3gen), GP K100

Bydliště: Praha

Re: úprava plastového pouzdra

Příspěvek od Fredouch » čtv 25.7.2013, 7:04

Zdravíčko,

někdy před rokem dopékal v troubě, myslím že buď Strejdu Mikeše nebo Blade Tech, kolega. Vystupuje tu pod Nickem Quirinus. Zkusím mu napsat.

EDIT: Tak skutečně dopejkal Mikeše. Jen už si úplně přesně nepamatuje kolik to bylo. Snad 200°C, pak se prý dal tvarovat jako plastelína.
G19; GP K100
- Zkušenost je jméno, které dáváme svým chybám a omylům.
- Život je jako rozkvetlá louka. Ohneš se pro kytičku a hned tě někdo kopne do prdele.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: úprava plastového pouzdra

Příspěvek od kuba » úte 30.7.2013, 12:08

Jestli se jedna o kydex tak je to podle typu kydexu, kydex 100 ma bod meknuti 73,8 stupnu celsia a kydex T má 75,6 stupnu celsia. a na drobne upravy nejlip funguje proste horkovzduska.
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam

Zpět na „Ostatní příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz