Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Příspěvky: 80

Registrován: stř 24.7.2013, 0:48

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od Phil » čtv 08.8.2013, 18:45

Beaver: Bohužel Ti musím dát za pravdu.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 83

Registrován: úte 21.2.2012, 17:10

Zbraň: IMI

Bydliště: Liberec

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od Fugo » pát 09.8.2013, 10:27

Tak jen kopíruju jak to dopadlo (ve zkratce):

Jel přesně podle předpisů,neudělal nic.Žádnou vinu mu nikdo neprokázal,bohužel stejně tak cyklistům,protože kolektivní vina neexistuje.Fyzický napadení a naprostý přehlížení pravidel silničního provozu zřejmě není dostatečný důvod k tomu,aby byli cyklisti potrestáni.

Co se o tom psalo u nás na motorkařích tak to taky částečně posral tím, že dbal na žádost asi policie aby video nešířil hned po incidentu, asi kdyby to rozmáznul hned nešlo by to tak lehce zamést pod koberec. :?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od jry2000 » pát 09.8.2013, 10:28

Odkaz?
Lajte mi lhu-li

Příspěvky: 80

Registrován: stř 24.7.2013, 0:48

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od Phil » pát 09.8.2013, 10:32

Tak pokud nikoho nežaloval a jen čekal s čím příjde policie, tak by mě to ani nepřekvapovalo jak to dopadlo.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 83

Registrován: úte 21.2.2012, 17:10

Zbraň: IMI

Bydliště: Liberec

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od Fugo » pát 09.8.2013, 10:34

http://www.motorkari.cz/forum-detail/?f ... oto7475608

příspěvek 328, verybusy byl jeden z těch co jeli odzadu cyklokolony, někde to psal i sám martin jak to celé dopadlo, ale vyhledávání na motorkářích stojí za starou bačkoru tak to nenajdu, on sám se k tomu už vyjadřovat nechce.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 83

Registrován: úte 21.2.2012, 17:10

Zbraň: IMI

Bydliště: Liberec

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od Fugo » pát 09.8.2013, 10:37

původní vlákno, možná tam někde bude napsáno jak postupoval a jak to dopadlo http://www.motorkari.cz/forum-detail/?ft=94107&fid=21
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od jry2000 » pát 09.8.2013, 10:52

Podivej se na stranu 66, posledni prispevek. Tam je, ze soud s tim neco zacal delat, ale pak je ticho po pesine.
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 83

Registrován: úte 21.2.2012, 17:10

Zbraň: IMI

Bydliště: Liberec

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od Fugo » pát 09.8.2013, 10:57

jo já to sleduju průběžně celou dobu a někde martin nebo někdo z jeho kamarádů napsal jak to dopadlo, že stroj si musel opravit za svoje atd... a že už nemá chuť se k tomu vyjadřovat.

Edit: a kamera mu asi u soudu pomohla, že to celý nehodili na něj.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 83

Registrován: úte 21.2.2012, 17:10

Zbraň: IMI

Bydliště: Liberec

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od Fugo » pát 09.8.2013, 14:38

Tak tady už to martin nevydržel a alespoň něco nastínil.... http://www.motorkari.cz/forum-detail/?f ... 34&&pgr=14

příspěvek 401
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od jry2000 » pát 09.8.2013, 14:42

Bezva, dik. Pokud nekde uvidis, ze je zverejneny spis, prosim hod sem potom odkaz.
Lajte mi lhu-li

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od Pařez » pát 09.8.2013, 15:46

A já si pořád říkám,proč ty bukvice v elasťákách nemám rád :mrgreen:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od Sailor » pát 09.8.2013, 22:10

Pardon za OT ale:
Každej chlap co si na sebe vezme elasťáky je homokláda a kuřbuřt a kecy o tom,že v tom není zima nebo že to saje pot si můžou nechat třeba do modrý ústřice(teploušskej klub v policejní akademii)
Jinak bohužel toto agresivní chování u cyklobuzen je dost běžné.Naštěstí jejich tělesná konstituce je v 99% spíše vychrtlického tipu,takže správně rostlý glokař by s nima neměl mít problém. :D
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od nettik » ned 11.8.2013, 8:04

Proc to pausalizovani?! Ja jsem jezdil na kole jeste pred par lety kazdej den po Praze do prace a zpatky...nekolik tisic km rocne par let po sobe...pak jsem sedlal moto a jeste sedlam a glocka taky mam. A na kole cyklohadry taky oblikam a to co napsal Sailor odmitam a rict mi to do oci tak mu dam do drzky...v kazdem stade se najde idiot(u myslivcu treba i polovina)co kazi povest ostatnim...ale brat to automaticky na vsechny...chjoo :huh:

Temer mi to zni jako nejaky komplex...nenutili te rodice jezdit na kole v elastakach a tim padem to beres podle sebe elastaky=gay?nebo tam u vas na severu je potreba se vice tulit a zkousel na tebe neco nejakej kamarad cyklista a ty z toho jsi vedle?...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od Sailor » ned 11.8.2013, 10:54

No pozor,já na kole taky jezdím a rád,ale celej život se oblíkám normálně,tak nevidím důvod,proč bych se měl na kolo oblíkat jako přiteplenej.
netík: moji kamarádi jsou normální,tudíž na kolo ani jinam elasťáky nenosej. :wink:
A dostat do držky od chlapa co se mu v elasťákách rýsuje prdel a koule bych teda fakt nechtěl :lol:
A už se k tématu nechci vyjadřovat.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od Starosta » ned 11.8.2013, 11:25

Fugo píše:Tak tady už to martin nevydržel a alespoň něco nastínil.... http://www.motorkari.cz/forum-detail/?f ... 34&&pgr=14

příspěvek 401
Přidávám odkaz přímo na jeho příspěvek:
http://www.motorkari.cz/forum-detail/?f ... oto7476357
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

Příspěvky: 380

Registrován: pon 05.11.2012, 17:30

Zbraň: vícero

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od Piggy » ned 11.8.2013, 20:57

Není mi jasná jedna věc:
1. Motorkář píše: "policistu na motocyklu, který má levou ruku směrem dolu a dlaň k zemi – nezastavoval mě žádným znamením"
2. Zákon 361/2000 Sb, § 79, odst. 2: Vozidlo se zastavuje dáváním znamení k zastavení vozidla. Osoby uvedené v odstavci 1 dávají znamení k zastavení vozidla vztyčenou paží nebo zastavovacím terčem a za snížené viditelnosti červeným světlem, kterým pohybují v horním půlkruhu. Z jedoucího vozidla dávají toto znamení kýváním paže nahoru a dolů nebo vysunutým zastavovacím terčem.
Kdo jste viděli to video - co přesně dělal ten policajt levačkou?
Já vím, že bych měl předpokládat, že se toto řešilo u soudu - ale o soudech víme své, že :twisted:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 37

Registrován: pát 26.4.2013, 8:28

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od iWarp » pon 12.8.2013, 10:41

Piggy> Video

Příspěvky: 380

Registrován: pon 05.11.2012, 17:30

Zbraň: vícero

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od Piggy » pon 12.8.2013, 15:19

Díky, takže tím je to jasné a nedvojsmyslné.

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od Shi » pon 12.8.2013, 16:03

Sailor píše:Pardon za OT ale:
Každej chlap co si na sebe vezme elasťáky je homokláda a kuřbuřt a kecy o tom,že v tom není zima nebo že to saje pot si můžou nechat třeba do modrý ústřice (teploušskej klub v policejní akademii)
To je asi jako tvrdit, že kdo si nasadí střelcké brýle, ten si hraje na agenta CIA a protože zbraň není hračka, tak kdo používá střelecké brýle tomu zbraně do ruky nepatří, protože ještě nedospěl.

Elasťáky mají malé tření, takže si člověk tolik neodírá stehna, když jimi při šlapání šoupe po sedátku. Jel jsem trasy kolem 50 km v běžných hadrech i elasťákách a elasťáky, co se týče komfortu, jednoznačně vedou. Delší trasy jsem pak jezdil už pouze v elasťákách. Navíc když člověk zmokne, tak mokré elasťáky schnou rychleji, než mé běžné hadry (látkové bermudy, nebo jeansy). V zimě lze elasťáky vrstvit lépe než běžné hadry, respektive lze v kombinaci s běžnými hadrami navrstvit tak, aby se celkem komfortně dalo jezdit i při teplotách kolem -15 stupňů C. Opravdu nevím jak bych se bez elasťáků oblékal do běžných hader pro teploty pod nulou tak, abych dokázal pohodlně jet na kole. Možná lyžařské šponovky by s trochou fantazie mohly funkčně vyhovět, ale nevím ...

Co se týče cyklodresů nemohu sloužit, žádný jsem nikdy neměl, ale obávám se, že používané materiály nějakou funkci mít budou. Běžné oblečení nahorní polovinu těla mělo ten problém, že buď jsem se při jízdě do kopce přehříval nebo při jízdě dolů hadry moc profukovaly a byla mi zima. Cyklohadry by si s tím měly poradit lépe.

Příspěvky: 80

Registrován: stř 24.7.2013, 0:48

Re: Agresivní motorkář v protisměru srazil cyklisty...

Příspěvek od Phil » pon 12.8.2013, 16:15

Myslím si, že nevraživost k cyklistům pramení né z toho jak se oblékají, ale z toho jak se chovají na silnici. Z toho že absolutně prdí na pravidla silničního provozu (v sedle přejíždění ja přechodu pro chodce, jezdí na červenou, chvilku jedou po chodníku aby záhy skočili na silnici před auto, nerespektují přednost zprava, jezdí ve dvou vedle sebe, jezdí uprostřed silnice, jezdí i na takových silnicích kde nemají co dělat (magistrála), nemají kola vybavená dle předpisů (odrazky apod), v noci jezdí neosvětleni, jezdí pod vlivem... a tak dále a tak dále. A to ještě dost opomíjím to jejich debilní nátlakový sdružení auto*mat..

Na kole určitě jezdí skoro každý z nás. Někdo víc, někdo míň. Někdo jen na dovolený, někdo denně do práce. Ale to, proč lidi (řidiči) nemají cyklisty rádi, je právě to, že úplně ehm.. hází bobek na pravidla 361čky.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz