Střelec drží rukojmí na rakouském statku, zastřelil už tři l


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Střelec drží rukojmí na rakouském statku, zastřelil už tři l

Příspěvek od Sailor » úte 17.9.2013, 10:44

Střelec drží rukojmí na rakouském statku, zastřelil už tři lidi

Annaberg - Muž v rakouském Annabergu zastřelil tři lidi a dalšího člověka vzal jako rukojmího. S ním se zabarikádoval na svém statku, kde by mohly být i jeho dvě děti. Oběťmi krveprolití jsou podle prvních informací dva policisté a řidič sanitky
Údajný pytlák se brzy ráno zabarikádoval na svém statku v obci Annaberg bei Mariazell, která leží jižně od města Melk. Na místě drží policistu. Rakouská policie prostřednictvím agentury APA požádala média, aby další informace nezveřejňovala. Mohla by prý ohrozit život rukojmího.

Původní odkaz:
:arrow: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/2 ... -tri-lidi/
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 310

Registrován: stř 31.10.2012, 15:18

Zbraň: P01

Re: Střelec drží rukojmí na rakouském statku, zastřelil už t

Příspěvek od npc051 » úte 17.9.2013, 11:59

To muze skoncit jedinym moznym zpusobem. Urychli to plosny zakaz veskerych strelnych zbrani v cele EU s vyjimku jednotlivcu, kterym to treba schvali ministerstvo vnitra.

Ale i na ty se bude hledet pekne skrz prsty a nebudou vedet hodinu ani minutu, kdy o to prijdou taky.

A aby to nebylo tak fadni, ilustracni foto z
http://www.rozhlas.cz/zpravy/evropa/_zp ... l--1258110

Co mi jenom na tech nabojnicich nesedi ? *4286*

Obrázek

drobny update, dalsi fotky k pripadu.
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Střelec drží rukojmí na rakouském statku, zastřelil už t

Příspěvek od S474N » úte 17.9.2013, 17:34

Rakouský pytlák zastřelil čtyři lidi. Zabarikádoval se na statku

Rakouský pytlák zastřelil čtyři lidi a zabarikádoval se na svém statku. Tři ze čtyř obětí jsou policisté, kteří se ho pokusili zadržet, čtvrtým mtvým je řidič sanitky. Jednoho člena zásahové jednotky Cobra pytlák zranil.

Rakušan se skrývá ve svém domě v obci Annaberg bei Mariazell poblíž města Melk.

Policie a armáda kvůli němu postavila u Annabergu zátaras, muži se ale podařilo uniknout v policejním voze, kterého se zmocnil a zajal při tom policistu. Toho později našli zabitého v ukradeném autě poblíž statku.

Ve střelbě pytlák pokračoval i ze svého domu, kam se uchýlil. Rakouská média o něm píšou jako o milovníku zbraní, do jehož výbavy patří i ruční granáty.

Policie uzavřela příjezdové komunikace do obce a úřady na případ uvalily přísné embargo.

Policie byla muži, kterému je přes 50 let, na stopě již delší dobu, pytlačil totiž už několik let. Pytlák děsil Annaberg svými krutými praktikami. Po zvěři střílel z jedoucího auta a zvířatům pak uřezával hlavy. Jejich těla nechával na místě.

Podrobností o případu zatím moc není. Rakouské úřady totiž nechtějí poskytovat žádné informace, aby se je případně útočník nedozvěděl z médií.

Rakouská agentura APA se obává, že v budově jsou také pytlákovy dvě děti. Jiná rakouská media to ale zase popírají.

Puvodni odkaz:
:arrow: http://www.rozhlas.cz/zpravy/evropa/_zprava/1258110
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Střelec drží rukojmí na rakouském statku, zastřelil už t

Příspěvek od Sailor » úte 17.9.2013, 18:46

npc051:
Nestane se vubec nic.Jestli máš strach že zustaneš bez kveru kup si nějakej perkusák nebo kvér na černo.(a nechci slyšet žvásty,že k něčemu navádím,jen jsem vyjmenoval možnosti) :wink:
Nejhorší je když se po každý střelbě(konkrétně zde zřejmě s nelegální zbraní+gránáty ani nekomentuju)vyrojí někdo kdo začne hlásat že to bude mít negativní dopad.Ještě by se mohl ozvat štěpán a budem to mít komplet.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 310

Registrován: stř 31.10.2012, 15:18

Zbraň: P01

Re: Střelec drží rukojmí na rakouském statku, zastřelil už t

Příspěvek od npc051 » úte 17.9.2013, 19:28

Tak ja ti jen preju, at ti ten optimismus vydrzi :huh:

Je to totiz vsecko strasne snadne. Par pisalku, kteri nerozezneji perkusak od kalasnikova a co daji jako ilustracni fotku slepou nabojnici bude tak dlouho vyryvat, az uplne zblbnou verejnost a ta zacne vyvadet, ze se boji a ze ty zle zbrane nechce. Poslouchals vubec dneska porady v TV ? O zbranich se tam mele v jednom kuse a vsecko samozrejme jen a pouze, ze nejaky idiot nekde zautocil na civilisty nebo ze zastrelil policistu a zdravotnika. Naopak o pripadu, ze se nekde nejaka obet nekomu ubranila - to si muzes pocist leda tak tady.
a to si pis, ze se v Rakousku a nejen tam opet otevre tema kontroly. Doufam, ze aspon ten pytlak mel vsecko nelegalni.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Střelec drží rukojmí na rakouském statku, zastřelil už t

Příspěvek od Pařez » úte 17.9.2013, 19:33

Staré moudré přísloví praví:"Nehaž flintu do žita."

Příspěvky: 206

Registrován: sob 01.9.2012, 17:34

Bydliště: Pardubický kraj

Re: Střelec drží rukojmí na rakouském statku, zastřelil už t

Příspěvek od Frantisekkozisek » úte 17.9.2013, 19:35

Ano souhlasím se Sailorem. Občas mi to i připadá, že někteří střelci jsou tak posraní, že by si dokonce přáli, aby ten zákaz přišel. Na tenhle pesimismus jednou dojedem.

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Střelec drží rukojmí na rakouském statku, zastřelil už t

Příspěvek od Stepan » úte 17.9.2013, 19:51

Když vidím potencionálně blížící se katastrofu, můžu se začít chovat tak, aby pokud možno nepřišla. Veselý optimismus a ignorování nebezpečí nepomůže ničemu.

Zpátky k případu: Nevím, jak dlouho rakouští policajti na případu dělali ale když viděli jeho podivné chování - zabíjení zvířat pro zábavu, když jim uřezával jenom hlavy a těla nechával ležet, případně jiné známky toho, že není úplně v pořádku, měli ho sebrat mnohem dřív a nečekat kdo ví kolik let. Samozřejmě se mohlo jenom stát, že by masakr proběhl o několik let dřív, ale stát se to taky nemuselo.

Příspěvky: 310

Registrován: stř 31.10.2012, 15:18

Zbraň: P01

Re: Střelec drží rukojmí na rakouském statku, zastřelil už t

Příspěvek od npc051 » úte 17.9.2013, 20:03

Kdyby ti lide co tu pisi o odvaze cetli presne, co jsem napsal, tak jsem rikal, ze to proces gun banu URYCHLI.

A jejich plac je na spatnem hrobe, protoze nikoliv sami strelci, ale media siri atmosferu strachu a lidi pak ztraceji lehce smysl pro realitu.

A jinak k tomu co bylo napsano vyse, pokud na neho poslali v noci zasahovku a on je presto vystrilel jako kraliky, tak ho asi zas tak moc nepodcenili. Spise to byl jeden z tech, co se objevi jednou za tricet let. Ja osobne si nedovedu predstavit, co to musi byt za chlapa.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Střelec drží rukojmí na rakouském statku, zastřelil už t

Příspěvek od Sailor » úte 17.9.2013, 20:09

No dyť jsem říkal že až se ozve jouda bude prdel :D
npc051:No a pak takovej debilní pisálek při sběru informací se koukne na odborné zbraňové forum a tam si přečte tvuj příspěvek a pak napíší sami střelci brojí proti sobě a nejsou jednotní,už chápeš proč máš držet hubu? :wink:
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Střelec drží rukojmí na rakouském statku, zastřelil už t

Příspěvek od S474N » úte 17.9.2013, 20:35

Sailor: ja bych rekl, ze jednotni jsme, urcite se vsichni shodneme na tom, ze nelegalni zbrane jsou spatne a dalsi podobne veci. Urcite se take shodneme, ze zadny zakaz zbrani toto nijak nevyresi. A takto by se dalo pokracovat dal.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Střelec drží rukojmí na rakouském statku, zastřelil už t

Příspěvek od Sailor » úte 17.9.2013, 20:41

S474N:
Souhlas,ale je pár joudú . . . . . .
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 146

Registrován: pát 16.12.2011, 8:33

Zbraň: GP K100 Mk.7

Bydliště: Tam kde vidíš co dýcháš

Re: Střelec drží rukojmí na rakouském statku, zastřelil už t

Příspěvek od kašpar » úte 17.9.2013, 21:11

tak jsem se nespletl, když jsem tuhle zprávu slyšel hned mě napadlo, že tady někdo vyjede s "bubu" budou se utahovat šrouby.
A hned mě jeden šroub napadl, u sousedů určitě zpřísní zákaz pytlačení..........policistů.
----------------------------------------
Hrdý občan České Banánové Republiky. Vote AVATAR for Prezident
GP K100 Mk.7

Příspěvky: 310

Registrován: stř 31.10.2012, 15:18

Zbraň: P01

Re: Střelec drží rukojmí na rakouském statku, zastřelil už t

Příspěvek od npc051 » úte 17.9.2013, 21:32

:)

podle RTL uz ho maji.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz