Range Rover Runs Over Bikers in NYC


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Range Rover Runs Over Bikers in NYC

Příspěvek od S474N » úte 01.10.2013, 9:49

Nekteri z vas asi uz zaznamenali toto video:
:arrow: http://www.liveleak.com/view?i=319_1380522846

Dalsi informace k pripadu:
:arrow: http://www.nydailynews.com/new-york/pac ... -1.1471585

Ted si vemte, ze v tom RangeRoveru byste jeli vy se svou manzelkou a ditetem. Jak byste se zachovali? Co si o tom celem myslite?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Range Rover Runs Over Bikers in NYC

Příspěvek od john.hawk » úte 01.10.2013, 10:51

jestli tomu dobře rozumím, došlo k rozbití oken u dveří ? a vytažení borca ven a venku ho zmuchlali ?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Range Rover Runs Over Bikers in NYC

Příspěvek od S474N » úte 01.10.2013, 10:57

john.hawk: parta hic na motorkach dojela borecka v Range Roveru (jel s manzelkou a malym deckem), jeden motorkar ho vybrzdil tak, ze do nej tuknul a vzapeti asi chteli zapocit lync. On jim z toho vyjel (prejel jednoho z nich+par motorek), ujizdel, oni za nim. Nakonec dojel kolonu aut, kde si ho motorkari podali.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Range Rover Runs Over Bikers in NYC

Příspěvek od pitt » úte 01.10.2013, 15:05

těžko říct kdo co začal......je tam slyšet nějaký troubení a ještě před tím vybržděním si něco říkají přes okýnko..........nicméně mít takovou bandu kolem sebe, tak jim to radši taky pobořím,než se nechat dobít na místě

Příspěvky: 310

Registrován: stř 31.10.2012, 15:18

Zbraň: P01

Re: Range Rover Runs Over Bikers in NYC

Příspěvek od npc051 » stř 02.10.2013, 10:00

krasny doklad psychologie stada. ucebnicovy.
policajti to mohou vysetrovat jak chteji, ale v konecnem dusledku je na vine neandrtalec v nasem mozku.
respektive tlupa neandrtalcu, kazdy si parkrat statecne hodi kamenem a v konecnem dusledku ubijou mamuta.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Range Rover Runs Over Bikers in NYC

Příspěvek od john.hawk » stř 02.10.2013, 12:41

mělo to tedy svůj začátek, průběh a konec..
no na začátku bych volal hilfe hilfe Policii a snažil bych se to mít vyřešené než bude průběh..respektive, je větší šance že když už mně tahají z auta před tím co jsem volal Policii tak že kucíí dojedou..a zaúřadujou..

Pokud bych nevolal na začátku a najedou jsem už v průběhu obklíčený tlupou, skusím v autě vydržet co nejdýl.. pokud jsem v káře, vážně mi ublížit nemůžou a nemůžou vážněji ani osádce.. nepočítám rozbitý skla z oken..to se dá ještě přežít..pokud budu už mimo auto, tak mně zadupou do země, to se přežít moc nedá.. :huh:

pokud by to bylo v našich zeměpisných šířkách, otázka je zda takový to útok na člověka ve vozidle útočnikem mimo vozidlo je zposobilý vyvolat reálně obavu o život, zda takovým útokem může být obránce fakticky ohrožen na životě..Otázka pro superkriplosoudce Lněničku..
Já osobně jsem tuto otázku řešil v rámci bojových simulací a myslím si že na to recept mám..

Příspěvky: 310

Registrován: stř 31.10.2012, 15:18

Zbraň: P01

Re: Range Rover Runs Over Bikers in NYC

Příspěvek od npc051 » čtv 03.10.2013, 8:19

Jestli z toho pro me plyne nejake pouceni, tak v pripade pruserove situace se snazit chovat nekonfliktne, nicmene pokud uz agrese tech druhych pretece pres veskere meze, tak do toho jit naplno. IMHO v situaci, ze me pronasleduje banda motorkaru a uz predtim me fyzicky napadli je v ramci nutne obrany adekvatni je z tech motorek poshazovat a par jich treba pri tom prejet, nez se nechat dojet nekde v kolone a tam se nechat zlyncovat.

Motorce se ujet neda, to ten pan takticky dost nezvladl.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Range Rover Runs Over Bikers in NYC

Příspěvek od john.hawk » čtv 03.10.2013, 12:27

stačí jet a nezastavovat.. třeba i 20kou..útočník to má za běhu dost složité..( vyzkoušeno osobně ) :twisted:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 201

Registrován: stř 28.9.2011, 21:17

Re: Range Rover Runs Over Bikers in NYC

Příspěvek od Quirinus » čtv 03.10.2013, 14:03

V NYC mel asi smulu, ale jinak kdyby to vzal clovek s Range Roverem pres louku nebo pole, tak se snad vetsiny z tech motorkaru zbavi, ne?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Range Rover Runs Over Bikers in NYC

Příspěvek od S474N » čtv 03.10.2013, 14:19

Ono je tezke v takove situaci premyslet a reagovat, nicmene mel na prvnim sjezdu sjet a najet zpatky a jet co mozna nejdele po dalnici a volat policii. Proste jak se zastavil, tak to bylo jasny, ze si ho vytahnou.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 716

Registrován: čtv 16.11.2006, 17:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Teplicko - Osek

Re: Range Rover Runs Over Bikers in NYC

Příspěvek od Kmoch Vladimír » čtv 03.10.2013, 16:11

Řeěení bez předchozí přípravy na situaci je otázkou štěstí každého rozhodnutí!Snad nejlepší je volat policii (manželka)a hlásit i čísla motorek těch,kteří skutečně ohrožují!
Pokud je takovýto "geng"tahto "aktivní a obvyklým jevem,potom se vyplatí mít kameru i s nahráváním zvuku,a další technická vybavení vhodná k NO,třeba slzný plyn(velké balení-nevím zda ve světě volně existuje ke koupi. Zdravím.
V nouzi poznáš -Jericho FB!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Range Rover Runs Over Bikers in NYC

Příspěvek od Starosta » čtv 03.10.2013, 16:12

Ještě jsem neviděl, ale mělo by to být k dokreslení situace (stejná kamera, stejná grupa??):
http://www.liveleak.com/view?i=3cd_1380579664
Staženo z youtube autorem, ale zachováno na LiveLeak...
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Range Rover Runs Over Bikers in NYC

Příspěvek od S474N » čtv 03.10.2013, 23:26

Starosta: to situaci dokresluje naprosto krasne, snad kazdou sekundu tam bylo nejake poruseni pravidel silnicniho provozu...
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Range Rover Runs Over Bikers in NYC

Příspěvek od panvrabec » pát 04.10.2013, 11:17

Vzdyt to je banda debilu na tech motorkach, jezdi z pruhu do pruhu bez blinkru, nebezpecne predjizdeji, pak ucpou cestu bez moznosti predjizdeni ... jedine reseni, nezastavovat za zadnych okolnosti a kdyz uz to je nutne, tak mit zamknute dvere a hned na zacatku volat policii.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 367

Registrován: úte 03.1.2012, 21:19

Bydliště: Na stromě

Re: Range Rover Runs Over Bikers in NYC

Příspěvek od cover72 » pát 11.10.2013, 16:08

Já jen doplním, že to první setkání probíhalo stejně, jako probíhají přepady aut motogangy, kdy motorky obklíčí a vybržděním zastaví auto, vymlátí okna, vtáhnou posádku, chlapa zavraždí a ženy znásilní. Zrovna nedávno se tam něco takového stalo.

Podle výpovědi pak ty motorkáře přejel, když mu -- opět jako u přepadu motogangem -- začali bodat do pneumatik.

Vysvětlení motorkářů: chtěli jej jen tak zpomalit, on do jednoho z nich ťuknul a tím chudáčkovi vybržďovači zlomil nohu, a když si to s ním chtěli neškodně vyříkat kvůli pojišťovně, tak na ně vražedně zaútočil, tak to je snad jasný, že mu dali co proto :roll:

Když jsem se nad tím zamýšlel, napadlo mne jen toto: "kdyby neměl Range, ale normální sedan, motorku nepřeskočí a je v háji i s rodinou."

Jediné řešení by tedy bylo, nedat se vybrzdit až do zastavení a přejít na razantní "avoidance" řízení -- ale kdyby nedošlo ani k tomu počátečnímu bodání pneumatik a řidič auta v reakci na to, že jej zepředu vybržďují a vzadu dojíždějí motorkáři dupnul vší silou na brzdy (sledovač buď uhne, nebo se o něj rozfláká*), zabočil do svého pruhu a jednoho nelegálně předjíždějícího motogangstera rozmázl o svodidla, napral tam zpátečku, plný plyn, otočka ze zpátečky na jedničku a protisměrem se vyvázat, protože motogangsteři jsou slabší auta a uhnou nebo se rozflákají -- to by dostal přinejmenším brutální pokutu a zákaz řízení, ne-li 30-tinásobný pokus o vraždu. Pokud by se ještě ke všemu nesrazil s protijedoucím autem.

No, co dodat -- díky Bohu, že u nás takovéto moto-gangy nejsou.
______________
*via Oleg Volk jsem se dočetl, že řada nových sedanů má úžasné "bezpečnostní opatření", kdy po sebemenším nárazu zezadu vypne palivové čerpadlo. S tím gangsterům nikdo neujede. Bezpečnost především!

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz