Prodejce - Brno - Reloading - DERSOL


Osobní zkušenosti s prodejci, s obsluhou střelnic apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Prodejce - Brno - Reloading - DERSOL

Příspěvek od nettik » úte 14.8.2012, 21:02

:arrow: Typ: Prodejce
:arrow: Město: Brno
:arrow: Název: Reloading - DERSOL
:arrow: Web: http://www.reloading-solar.cz nebo http://www.naboje-prebijeni.cz/

Jediné co jsem u nich nepochopil je proč mají dva e-shopy, ale zkušenost napsat musím.
Byl mi u nich koupen dárek - elektronická střelecká sluchátka, která v pořádku dorazila, ale rozlomila se při 1. použití. Kontaktoval jsem je, odpověděli ještě ten samý večer v pozdních hodinách, další komunikace taky nevázla, postavili se k reklamaci čelem a po mém odeslání a jejich převzetí rozlomených sluchátek poslali obratem nové. Takže mohu vřele doporučit.

O jaká sluchátka se jedná psát nebudu, to by bylo do vlákna vedle :-)

Příspěvky: 54

Registrován: sob 15.1.2011, 12:59

Zbraň: CZ75DC

Re: Prodejce - Brno - Reloading - DERSOL

Příspěvek od edakemlink » pon 26.11.2012, 20:09

Ty dva obchody má kvůli internetovým vyhledávačům, jak jsem pochopil. Něco jsem přes Dersol taky koupil, jeden výrobek jsem mojí nezkušeností poškodil, majitel obchodu mi jej vyměnil. Navíc mají skoro stejný sortiment jako Bestpatron, čehož jsem využil a aspoň jsem ušetřil na poštovném, protože jsem si zboží po předchozí domluvě vyzvedl u nás v Brně.
Takže taky mohu doporučit.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Prodejce - Brno - Reloading - DERSOL

Příspěvek od nettik » pát 05.4.2013, 9:55

update ohledne sluchatek: druhe sly na reklamaci. U prvnich "prestal fungovat pritlak k uchu?" a u druhych elektronika... opet vynikajici reklamace-okamzita vymena bez reci(uz kolem vanoc nejak) ...a cirou nahodou jsem je videl vcera v Bestpatronu(prej jsem asi troublemaker - jedine dve reklamace techto sluchatek a obe ode me :lol: ) o BestPatronu napisi zkusenost extra 8-)

Příspěvky: 206

Registrován: sob 01.9.2012, 17:34

Bydliště: Pardubický kraj

Re: Prodejce - Brno - Reloading - DERSOL

Příspěvek od Frantisekkozisek » čtv 03.10.2013, 15:22

Já mám zkušenost opačnou. Objednal jsem střely a bylo mi sděleno, že budou zhruba za měsíc. Po uplynuté době jsem se připomenul a měly být do týdne. Takto jsem se několikrát připomněl a vždy podobná odpověď (do týdne budou). Asi po třech měsících stále nic. Nejspíš to bude chyba dodavatele, ale nepotěší to.

Zpět na „Zkušenosti s prodejci“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz