Vraždící šachista


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Vraždící šachista

Příspěvek od abeille » ned 25.6.2006, 0:25

Zajímavé. (a všem zastáncům trestu smrti doporučuji přečíst poslední odstavec zprávy)


http://www.novinky.cz/zahranicni/vrazdi ... 8gpea.html
G17, a když ne G17 pak G10 nebo G12.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » ned 25.6.2006, 9:41

To je sice pravda,ale v tomto případě kterej je tu uvedenej jako justiční omyl je spousta chyb a tlaku na rychlé vyřešení ze strany politiků.Nic méně si myslím že u nás by taková situace nenastala,tak aby se pachateli podařilo zavraždit postupně více než 50lidí bez toho aby na něj policisté přišli-někdy je lepší být malá ale zato vyspělá země???stengan
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » ned 25.6.2006, 9:55

abeille: doporucuji zalistovat zde na foru do auditka "15 duvodu pro trest smrti":
:arrow: viewtopic.php?t=290

Tam se jasne pise v bode 10 nasledujici:
Možnost chybného odsouzení na smrt není argumentem proti trestu smrti, ale je to argument pro to, aby se soudní procedura zdokonalila.
Navic v uvedene zprave, na kterou se ty odvolavas, se pise:
Než se Čikatilo v roce 1994 dočkal popravy, soud za jeho vraždy omylem vyměřil trest smrti jinému muži.

Ja tam tedy vidim slovo vymeril a ne aplikoval, takze jestli nebyl popraven, tak je vsechno v poradku.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od abeille » ned 25.6.2006, 22:22

Satane, na to auditko jsem přesně narážel...
Tvou interpretací slůvka "vyměřil" bych si na tvém místě nebyl moc jistý:

http://www.spsmvbr.cz/cesky/os_stranky/ ... katil.html

Z vražd bylo do doby dopadení Čikatila obviněno 15 osob. Jeden z nich - Alexandr Kravčenko byl pak za první Čikatilovu vraždu - 9leté dívky - nevině odsouzen k trestu smrti a popraven. Není bez zajímavosti, že všech 15 osob vinu na čikatilových vraždách přiznala...

Zlepšování soudního systému je fajn, a je jistě třeba. Ideálně 100% fungující systém je ovšem utopie, jsme jen lidi...
G17, a když ne G17 pak G10 nebo G12.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » pon 26.6.2006, 0:18

Nějaký divný že by tam byl nějakej donucovací prstředek jak se přiznat???Je to přesně jak jsem psal když do toho rejpou politici a chtějí se nad daným případem ukázat tak to tak dopadá,ale to se už zase dostáváme k trestu smrti a na to je tu jiné téma.
P.S. včelko co se stalo stvím sloganem že jsi ho vyměnil za G"gambr...s 10,12-že by se z tebe po volbách stal alkoholik????stengan
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od abeille » pon 26.6.2006, 0:46

:lol: Ne, alkoholik se ze mě nestal, neboj. Ale jestli v případných předčasných volbách vyhraje socan s komunisty, tak co není může být ... :)
Fuj ta ošklivá politika, už je tady zas....

Jak je vidět, tak v Rusku vědí, jak člověka přesvědčit, že je pro něho lepší se přiznat k tomu, co se od něj očekává.
G17, a když ne G17 pak G10 nebo G12.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 26.6.2006, 7:31

abeille: ja vychazel z toho, na co ses tu odvolaval - tam se pise slovo vymeril a to je snad jednoznacne slovo, nebo ne? O nejakem dohledavani jinde nebyla ani rec, to si ten clanek mohl rovnou dat, abychom mohli na nej reagovat. A navic, pokud se nekdo prizna, tak snad neni co resit, nemyslis? Navic davat sem jako priklad demokratickeho systemu zrovna Rusko a navic v osmdesatych letech, to chce opravdu silnej zaludek *71*.

Navic v techto letech to nemuselo byt ani Rusko, verim, ze kdyby ses dostal v techto letech do sparu jistych agentu, tak jsem presvedcen, ze bys priznal i to, ze si postavil Karluv most.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » pon 26.6.2006, 9:38

Taky je mozne, ze se nekdo priznal za ucelem touhy po "uznani" tak rozsahlych zlocinu. Vim, zni to uplne dementne, ale nekteri lide jsou schopni hned po jakemsi extra precinu vzit vinu na sebe a nechat se chytit a soudit s odmenou v podobe medializace svoji osoby...
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 26.6.2006, 10:15

Starosta: vsechna slava = polni trava. A zaplatit za to zivotem? To uz musi byt extradement.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz