Odvážní muži zadrželi lupiče, který přepadl čerpací stanici


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Odvážní muži zadrželi lupiče, který přepadl čerpací stan

Příspěvek od pitt » úte 10.12.2013, 19:03

npc.......a co jsem z tvého sdělení nepochopil,krom toho že jsi urazil pumpaře a jejich/jeho zaměstnancům přeješ aby přišli o zdraví..............z toho mě fakt vyplívá že jsi prostě jen závistivec

E: a jen tak mimochodem......až tvé máti bude 65 a bude mít důchod 6tis. tak možná bude vděčná za takovou pumpu,že ji nechá vydělat dalších 10tis.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Odvážní muži zadrželi lupiče, který přepadl čerpací stan

Příspěvek od reddog » úte 10.12.2013, 20:05

Azavak:
Hehe, v klidu, npc ma k nasi Ostrave veskrze kladny vztah 8-) , jak jsem pochopil, spise to vztahoval na O-Vitkovice s ohledm na pomer majority a tech druhych.

Jry2000:
Nejak jsem nepobral ty Berusky :mrgreen: , ja jsem tady za sebe a Pitt treba mne ma ve vaznosti, hehehe

Hawk:
Ta predstava z "rizika z prehmatu" v podobe nevhodne zvoleneho cile je dost deprimujici. Spatne vyhodnoceni akce je pruser, ktery se v obcanskem zivote jen dost blbe vysvetluje (i mimosoudne).
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Odvážní muži zadrželi lupiče, který přepadl čerpací stan

Příspěvek od jry2000 » úte 10.12.2013, 20:12

Reddog: To byla reakce na Pittovo
Pitt píše:chlapče čím dál víc mě přesvědčuješ že jsem opět narazil na debila.......
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Odvážní muži zadrželi lupiče, který přepadl čerpací stan

Příspěvek od john.hawk » stř 11.12.2013, 9:14

Klííd chlapy.. zakopejte válečnou sekeru, dyk jsou skoro vánoce.. :wink:

Příspěvky: 310

Registrován: stř 31.10.2012, 15:18

Zbraň: P01

Re: Odvážní muži zadrželi lupiče, který přepadl čerpací stan

Příspěvek od npc051 » stř 11.12.2013, 9:18

ja tama denne nejezdim, ale vychazim z faktu, ktere jsou v clanku.

Predpokladam, ze se jednalo o ten modry eurooil.

To ze se tam moc nebydli je fakt

Dalsi fakt je, ze pisou, ze to bylo v podvecer, takze predpokladam vzhledem k rocnimu obdobi tma nebo aspon sero.

Dale mel borec na hlave pletenou cepici a satek, coz znamena, ze si to pripravoval a pravdepodobne i vytipoval, takze pravdepodobne vedel, ze tam bude jen stara bába.

Dale si dovolim zaspekulovat, ze by ho nechytili a zaradil by se mezi ty tisice neobjasnenych nasilnych trestnych cinu - viz mapa kriminality - kdyby nemel tu nehoraznou smulu, ze pobliz se flakali dva mladi aktivisti a jeden z nich dokonce budouci policajt, kteri zrovna nemeli co na praci a byli zrovna "spravne emocne naladeni" pachat dobro.
(Aby nedoslo k mylce, tim je neshazuju ani nesnizuju jejich zasluhy, jen se snazim vecne popsat situaci.)

John Hawk tu psal, ze kdyby se na neho vykaslali, tak by ho nevyhnutelne chytili pozdeji.
S tim nesouhlasim, protoze jak jsem psal vyse, bylo sero a byl maskovany, takze kamery by byly k nicemu.

Pak se tu do me obul Pitt, ze houby rozumim ekonomicke strance podnikani.

Dovolim si znovu zopakovat, ze zamestnavatel posila den co den starou bábu, aby kasírovala kazdého obejdu, v noci, v místě kde kriminalita je na špici v ČR a kde jak správně říká Reddog se moc nebydlí, tudíž tam nikdo nikoho nezná a potlouká se tam leccos.

Taková bába tam sedí s 15 tisíci v kase a se zbožím za dalších pár desítek tisíc a kouká na ni kamera.
To je celé zabezpečení.

Jelikož ji právě přepadli, dostane pár dní dovo a může vesele do té samé práce znova.
A ona půjde, protože lepší práci sehnat v Ově není zas tak easy peasy lemon squeezy.

No a co říct závěrem. Aniž bych někoho chtěl z něčeho obviňovat, tak pravděpodobnost, že tam zase 2 mladí aktivisti budou chtít páchat dobro a budou správně emočně naladěni pár kroků za benzínkou mi přijde docela nízká....

A co se tyce valecne sekyry, ja se bavim jen naprosto vecne a klidne...
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Odvážní muži zadrželi lupiče, který přepadl čerpací stan

Příspěvek od john.hawk » čtv 12.12.2013, 12:05

NPC : myslím si že Policie disponuje prostředky jak zaznamenat údaje o pachateli které by vedli k jeho jednoznačné identifikaci ikdyž je zakuklený jako sněhulák..doba šla dopředu.. :twisted:

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz