Na policistu z URNA u Prahy někdo vystřelil


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Na policistu z URNA u Prahy někdo vystřelil

Příspěvek od Pařez » úte 17.12.2013, 8:15

reddog:sorry,ale to je jako kdyby jsi napsal,že příslušníci SS také jen plnili rozkazy..
Samozřejmě něco pravdy na tom je,ale také je pravda to,že plnit rozkazy se dají tak či onak a to buď s/bez vkládání dalších osobních iniciativ..
U těchto případů je však vidět,že to hochy opravdu baví :(
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Na policistu z URNA u Prahy někdo vystřelil

Příspěvek od reddog » úte 17.12.2013, 8:45

Parez:
... A take je nesoudili hned (kdyz uz chces takto argumentovat).

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Na policistu z URNA u Prahy někdo vystřelil

Příspěvek od Pařez » úte 17.12.2013, 9:17

Ano,neodsoudilo se to hned a kam až to došlo..
Proto je dobré tyto případy minimálně zviditelňovat,abychom jsme se brzy nedočkali pokračování v podobě internačních táborů,rozsudků bez soudů apod.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Na policistu z URNA u Prahy někdo vystřelil

Příspěvek od reddog » úte 17.12.2013, 9:18

Parez:
Problem je v gavrmentu a jeho politicke objednavce

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Na policistu z URNA u Prahy někdo vystřelil

Příspěvek od Pařez » úte 17.12.2013, 9:21

To samozřejmě ano.Ale není to omluva ani případné pochopení pro jeho aktivní pěšce.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Na policistu z URNA u Prahy někdo vystřelil

Příspěvek od reddog » úte 17.12.2013, 9:32

Proto ode mne ta primera k pracovnikovi ve firme. Znas-li konkretni protipravni jednani, poukaz na nej, konkretne.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Na policistu z URNA u Prahy někdo vystřelil

Příspěvek od john.hawk » úte 17.12.2013, 9:35

a jak to souvisí s tím Urňákem ?
já jsem to trochen nepochopil..

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Na policistu z URNA u Prahy někdo vystřelil

Příspěvek od cmk » úte 17.12.2013, 9:36

Ja myslim, ze par stataku sem chodi, aby nam osvetlili postup...
Pokud jde pro nekoho zasahovka, tak ona sama nema prime dukazy o tom, co kdo dela nebo nedela. V tomhle pripade oni proste dostanou rozkazem "clovek podezrely z toho a toho a ozbrojeny ma byt zatcen".
Pokud se tedy jde ne na drbana, ale normalniho slusnyho cloveka, je problem nekde jinde nez v zasahovce.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Na policistu z URNA u Prahy někdo vystřelil

Příspěvek od Pařez » úte 17.12.2013, 9:51

reddog: nejsem právník,abych se zde pouštěl do fundovaných rozborů.Navíc většina skutků je samozřejmě v rámci platné (sice platné,přesto polo-totalitní) legislativy.
Omezím se skromně na morální odsudky :)

Jako například na to,že zde přibývá více a více míst,kde se slušný občan bojí vylézt na ulici i ve dne,různorodým mafiím je to zde ráj na zemi a přesto mezi priority patří potírání (a to mnohdy brutálními metodami) ideo-zločinů.
Nebo někomu přijde normální např. roční vazba za lepení samolepek :!: (případ Dupová,Vondrák) ???
Kdo bude na řadě za dva roky?Jaké názory budou kriminalizovány?Kritika EU?Kritika pedofilů?Kritika zloděje ,který Tě napadne??

JH:ano,problematika URNA se zde vzala více ze široka :lol: se zaměřením i na to,čí "prodlouženou pěstí" tato organizace je.. :D

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Na policistu z URNA u Prahy někdo vystřelil

Příspěvek od cmk » úte 17.12.2013, 10:08

Ja bych jen lehce oponoval v jedne veci...
Tam, kde "funguji" nejake mafie je kupodivu pomerne bezpecno.

Dokud ve Varnsdorfu obchodovali cikani s bilym masem, Jugosi s heroinem, Vietnamci s travou a Rusove s lidma a silou a mistni tahali auta v noci pres zelenou, byl to sice divoky sever, ale normalni clovek se nemusel bat vyjit v noci na ulici a jit kudy chtel (jen to chtelo se do urcitych lidi nemontovat).
Dneska uz tam temer nic z toho neni, zato je tam nekolik ubytoven pro socialne neprizpusobive a je to pro normalni lidi o hubu vic, nez kdykoli drive.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Na policistu z URNA u Prahy někdo vystřelil

Příspěvek od Pařez » úte 17.12.2013, 10:18

Jj tomu věřím,měli své práce dost a večer šli utahaní spát :lol:
Ale zřejmě úbytek zisků vedl k vymizení těchto skupin z lokality a nikoli aktivní činnost OČTŘ nemýlím-li se?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Na policistu z URNA u Prahy někdo vystřelil

Příspěvek od reddog » úte 17.12.2013, 10:52

Hawk:
Prave ze s urnakem pri zasahu prakticky nic. Ten do toho jde naplno s vycvikem prave na to.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Na policistu z URNA u Prahy někdo vystřelil

Příspěvek od Pařez » úte 17.12.2013, 11:02

Ano,s ohněm v srdci a s pokřikem "Urrrááá!" :mrgreen:

EDIT: ale ne,už na to prdím :) .Přeji chlapci brzké uzdravení.A také mu přeji,aby čas strávený na lůžku věnoval i po-přemýšlení nad otázkou "Pro koho a proč?"..

Příspěvky: 15

Registrován: úte 13.9.2011, 22:46

Zbraň: cz 75

Re: Na policistu z URNA u Prahy někdo vystřelil

Příspěvek od slukař » úte 17.12.2013, 11:40

Pročetl jsem tu diskusi a mám potřebu přidat svůj názor na mžnost, že by někdo slušný zabil příslušníka urny, nebo nějaké podobné zkratky. Je sice nepravděpodobné, že se mu to povede, a že to přežije, je ještě nepravděpodobnější (on vztek kolegů udělá svoje), stát se to ale může. Neprůstřelní nejsou, viz třeba ten kanibal na Slovensku, co postřelil zasahujícího policistu. Jsou ale profesionálové. Znal jsem člověka od policie, který se s nimi stýkal. A ten mi řekl, že je to podbná sorta lidí, kteří chtějí být nejlepší. I za cenu tvrdého výcviku, který se jednou podepíše na jejich zdraví. Baví je jít do akce a nějakým způsobem je to naplňuje. Takoví lidé by ale měli být taky takovými grandy, že by případě výše zmíněného incidentu sami protestovali proti souzení střelce. Měli by nést riziko s hrdostí samurajů.
Na jaře jsem byl jednou doma když se ozvala rána. To se urval metr čtvereční omítky ze stropu balkonu. Bohužel den předtím jsem se nepohodl s jedním individuem, které mi vyhrožovalo návštěvou. Samozřejmě jsem si na to vzpoměl, odemknul skříň, popadnul cz a vydal se na průzkum baráku. Kdybych cestou ze schodů potkal zatoulanou urnu, a oni mě viděli s pistolí v ruce, tak bych skončil jako řešeto. Co by jim taky jiného zbývalo. Jenže ve chvíli, kdy jsem vzal do ruky zbraň, jsem přistoupil na určitou hru a počítal s tím, že se v příštích chvílích může stát cokoliv. Asi bych neměl radost, ale měl bych tolik uznání, že bych ty chlapy nechodil strašit. Koneckonců jsem viděl umírání na civilizační choroby a salva ze 4 MP5 mi připadá přijatelnější. Jen by mohla pár desetiletí počkat.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Na policistu z URNA u Prahy někdo vystřelil

Příspěvek od jry2000 » úte 17.12.2013, 12:04

Vsimli jste si jedne veci u URNY? Jejich oznaceni Policie je pouze na zadni strane vystroje, cili aby se identifikovali vlastni ....

Zepredu to bude stejne vypadat tak, ze se na cloveka riti cerni hulakajici bubaci bez jakehokoliv oznaceni ..... A ted babo rad ...
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Na policistu z URNA u Prahy někdo vystřelil

Příspěvek od Strelkyne » úte 17.12.2013, 12:15

jry2000: No a navíc často zasahují v civilu - já tomu s oblibou říkám hadry ze sekáče. :lol:

Ale ještě k předchozí diskuzi - ten problém je ve společenské objednávce. Hezky to vystihuje tenhle článek od člověka přímo u zdroje: http://www.policista.cz/clanky/reportaz ... ktivu-776/

Kluci z URNy a ZJ jsou v tomhle samozřejmě nevinně, ti jen plnili rozkazy (a z tohohle pohledu byla většina naší diskuze OT). Jenže ti, kdo si zásahovku a URNu úkolují, už úplně čistí nejsou. Ti musí vědět, že určité procento toho, co dělají, není košer a buď na to mají žaludek, anebo odejdou.

A že si nemůže být jistý nikdo, potvrzuje i tenhle známý případ, který skončil očištěním obou detektivů, ovšem vinou byrokracie se zatím do řad policie nevrátili.
http://rytirjan.blog.idnes.cz/c/293726/ ... PRVNI.html

No a z toho vyplývá, že kurs psychické odolnosti a Foxovy přednášky se můžou hodit každému. :D
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Na policistu z URNA u Prahy někdo vystřelil

Příspěvek od pitt » úte 17.12.2013, 14:34

to jsou zase žblepty..........Já bych celou tu urnu spálil....aby byl klid.......možná by bylo úplně nejlepší zrušit celou fízlárnu. Však co........
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Na policistu z URNA u Prahy někdo vystřelil

Příspěvek od jry2000 » úte 17.12.2013, 14:57

Ooooo dekujeme za hodnoceni nejvetsi mistni zvestovateli pravdy, svetla a lasky :lol:
Lajte mi lhu-li

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Na policistu z URNA u Prahy někdo vystřelil

Příspěvek od cmk » úte 17.12.2013, 16:58

Sorry za OT, ale musim :-)

Nas mladej (5 let) ted kouka v TV docela rad na Tucnaky z Madagaskaru...
A tam je nejakej "kral Jeliman". Nevim, jestli on, nebo nejakej jeho sasek ci mluvci mluvi takovym tim Brnenskym prizvukem...

Koho pak mi to ten Pitt pripomina? :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Na policistu z URNA u Prahy někdo vystřelil

Příspěvek od pitt » úte 17.12.2013, 17:31

:lol: :lol: *86*
a jen tak...tvoje příspěvky jsem na mysli neměl..gáá,gááá,gááá :P

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz