Prodavač z obchodu se zbraněmi postřelil kolemjedoucí


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Prodavač z obchodu se zbraněmi postřelil kolemjedoucí

Příspěvek od Stepan » čtv 19.12.2013, 20:14

Na Nově právě bylo, že nějaký idiot prodavač z obchodu se zbraněmi ...?... v ...?... při předvádění zbraně vystřelil, střela prošla oknem, dveřmi projíždějícího auta, minula o kousek půlroční dítě a zastavila se o stehno řidičky. Pan prodavač kandiduje na místo Střelecký dement roku. Jestli kvůli tomuhle majitel obchodu nepřijde o licenci tak už nevím, kvůli čemu by o ní měl přijít.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Prodavač z obchodu se zbraněmi postřelil kolemjedoucí

Příspěvek od Sailor » čtv 19.12.2013, 21:43

Co navrhuješ Stepane?Máš nějaké řešení aby se to neopakovalo?Nemyslíš,že to bude mít dopad na nás všechny?
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Prodavač z obchodu se zbraněmi postřelil kolemjedoucí

Příspěvek od jry2000 » čtv 19.12.2013, 22:05

No jestli to neni tim, ze se prodavac moc koukal na televizi .....
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Prodavač z obchodu se zbraněmi postřelil kolemjedoucí

Příspěvek od Sailor » čtv 19.12.2013, 22:19

Nebo jestli moc nehrál hry na pc . . . .,tam je plno násilí . .
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Prodavač z obchodu se zbraněmi postřelil kolemjedoucí

Příspěvek od S474N » čtv 19.12.2013, 23:10

| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Prodavač z obchodu se zbraněmi postřelil kolemjedoucí

Příspěvek od Stepan » pát 20.12.2013, 0:33

Sailore a jry2000, podle vašich komentářů strefujících se do mě mám soudit, že schvalujete, co se stalo? Připadá vám to v pořádku? Že člověk, který by měl být profesionál v oboru, porušil snad všechna bezpečnostní pravidla v zacházení se zbraněmi a postřelil cizího člověka a málem zabil nebo zranil kojence?

Nebo máte jen zvyk strefovat se do mě, je to vaše hobby, dělá vám to dobře?

Příspěvky: 104

Registrován: pon 31.3.2008, 8:53

Bydliště: kolem Ostravy

Re: Prodavač z obchodu se zbraněmi postřelil kolemjedoucí

Příspěvek od pekoz58 » pát 20.12.2013, 0:53

Hele Stepane (použiju zatím tohle jméno), nemám ve zvyku reagovat na každou blbost co tady projde ale pokud jsi schopný sebreflexe a projdeš si své historické příspěvky tak se nediv. Když se tady projevuješ delší dobu jako hloupý provokatér (slušně řečeno), tak jedna poměrně rozumná zpráva Tě nespasí. Ale protože je fakt zajímavá a na TV HOVNA jsem to taky zaregistroval (bylo to i v upoutávce - tam jsem si toho všimnul) tak by mě samotného zajímalo o co se jedná.... takže pánové máte slovo...Stepanovi timto děkuji ale již se "pozitivně" zviditelnil (byť s výhradami k prvotnímu komentáři) a doufám že už bude držet....(kl......)
Naposledy upravil(a) pekoz58 dne pát 20.12.2013, 9:26, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Prodavač z obchodu se zbraněmi postřelil kolemjedoucí

Příspěvek od reddog » pát 20.12.2013, 5:37

Mozna jsem to v clanku prehledl (zpravy z NOVY nesleduji jiz delsi cas), ale nejak jsem nevycetl KDY k tomu nechtenemu vystrelu doslo. Pisou, ze "az po prijezdu domu" pani zjistila a "ma strach pri projizdeni okolo". Tak jen nevim, ktery den. Ve ctvrtek?

Příspěvky: 429

Registrován: pon 21.10.2013, 23:03

Zbraň: Glock 17, Glock 26

Bydliště: Praha

Re: Prodavač z obchodu se zbraněmi postřelil kolemjedoucí

Příspěvek od hermenet » pát 20.12.2013, 13:42

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Prodavač z obchodu se zbraněmi postřelil kolemjedoucí

Příspěvek od reddog » pát 20.12.2013, 14:12

Dekuji

Příspěvky: 716

Registrován: čtv 16.11.2006, 17:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Teplicko - Osek

Re: Prodavač z obchodu se zbraněmi postřelil kolemjedoucí

Příspěvek od Kmoch Vladimír » pát 20.12.2013, 17:19

Prodavač měl smůlu!Zákazník byl "myslivec"!Dával ránu "jistoty",a opět se mu jako "myslivci" podařilo nabít a trefit!Neuvěřitelné! :o :o , :shock: .Zdravím.
V nouzi poznáš -Jericho FB!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Prodavač z obchodu se zbraněmi postřelil kolemjedoucí

Příspěvek od jry2000 » pát 20.12.2013, 17:47

A Stepan by tady okamzite pozaviral vsechny prodavace .....

Cim to zakaznik strilel, ze se to zastavilo o stehno?
Lajte mi lhu-li

Příspěvky: 2

Registrován: úte 23.7.2013, 8:16

Re: Prodavač z obchodu se zbraněmi postřelil kolemjedoucí

Příspěvek od Hans fon Brno » pát 20.12.2013, 19:16

Ono to prolítlo oknem a dveřma auta, tak těžko říct, nějaká pistole, malorážka...
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Prodavač z obchodu se zbraněmi postřelil kolemjedoucí

Příspěvek od Jasik » pát 20.12.2013, 20:53

Uživatelský avatar

Příspěvky: 186

Registrován: stř 03.10.2012, 20:02

Bydliště: Rychnov n.K., Hradec Králové, Praha

Re: Prodavač z obchodu se zbraněmi postřelil kolemjedoucí

Příspěvek od ataman » pát 20.12.2013, 22:45

Pánové já bych počkal na balistickou expertizu. Ta to musí jednoznačně potvrdit nebo vyvrátit. Všechna media melou jedno a to samé, Nova trochu víc. Je velice zvláštní, že postřelená si ničeho nevšimla až doma, byť musí mít dle uváděné doby léčení a popisu na stehně minimálně pořádný šrám, z něhož musela celkem slušně crčet červená. A že to ohlásila až večer přinejmenším zvláštní. Ale přesně ví kde sejí to stalo. Netvrdím nic, ale vím, že lidé dokážou vymyslet cokoliv a jejich konstrukce dokážou být neuvěřitelně fantastkní, jen aby se vyhnuli průšvihu. Netvrdím nic, ale stejně jako může prodavač logicky zapírat (nikoli popírat - ale pokud mám možnost prodejce zbraní znát, práskli by se při podobné nehodě sami, nic by nezapírali, svědomí a poctivost by jim to nedovolila, když nic jiného už jenom fakt že jsou v krámě svědci, letělo to do ulice atd.), stejně tak mohl dotyčnou postřelit někde jinde někdo úplně jiný. Leknutí, doktor, ty vo.. prů..r doktorovi se to nevysvětlí, ten to bude hlásit, co s tím, a už to jede, on/ona přijde o práci, možná stíhání a kdo ví co ještě....strach, panika a legenda je na světě. Ale nic netvrdím, nejsem jasnovidec, nebyl jsem tam, pouze uvažuji.

Příspěvky: 6

Registrován: úte 17.12.2013, 11:46

Re: Prodavač z obchodu se zbraněmi postřelil kolemjedoucí

Příspěvek od Sokrates » pát 20.12.2013, 23:01

Ať už střílel prodavač nebo zákazník (myslivec) na krámě, průšvih to je tak či tak. Ale přikláním se k názoru, že bude nejlepší počkat na výsledky prošetřování a pak se uvidí.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Prodavač z obchodu se zbraněmi postřelil kolemjedoucí

Příspěvek od pitt » pát 20.12.2013, 23:45

ataman píše:Pánové já bych počkal na balistickou expertizu. Ta to musí jednoznačně potvrdit nebo vyvrátit. Všechna media melou jedno a to samé, Nova trochu víc. Je velice zvláštní, že postřelená si ničeho nevšimla až doma, byť musí mít dle uváděné doby léčení a popisu na stehně minimálně pořádný šrám, z něhož musela celkem slušně crčet červená. A že to ohlásila až večer přinejmenším zvláštní. Ale přesně ví kde sejí to stalo. Netvrdím nic, ale vím, že lidé dokážou vymyslet cokoliv a jejich konstrukce dokážou být neuvěřitelně fantastkní, jen aby se vyhnuli průšvihu. Netvrdím nic, ale stejně jako může prodavač logicky zapírat (nikoli popírat - ale pokud mám možnost prodejce zbraní znát, práskli by se při podobné nehodě sami, nic by nezapírali, svědomí a poctivost by jim to nedovolila, když nic jiného už jenom fakt že jsou v krámě svědci, letělo to do ulice atd.), stejně tak mohl dotyčnou postřelit někde jinde někdo úplně jiný. Leknutí, doktor, ty vo.. prů..r doktorovi se to nevysvětlí, ten to bude hlásit, co s tím, a už to jede, on/ona přijde o práci, možná stíhání a kdo ví co ještě....strach, panika a legenda je na světě. Ale nic netvrdím, nejsem jasnovidec, nebyl jsem tam, pouze uvažuji.
a víš o tom že většina pobodaných,nebo postřelených si svého zranění všimne až na pitevním stole?...úplně klidně si dokážu představit že si řekla, že ju nějak "kousli" rifle.
Na tohle mozek funguje dokonale a postižené místo "vypíná"...a až zpětně ti může dojít kde tě to kouslo a že u toho byl nějakej zvuk
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Prodavač z obchodu se zbraněmi postřelil kolemjedoucí

Příspěvek od jry2000 » sob 21.12.2013, 0:51

Budete se divit, ale souhlasim tady s Pittem. Ad ataman - Na TV H@vno ukazovali modrinu a to nevypadalo na neco silnejsiho nez byla .22. Taky bych rad znal vysledek vysetrovani a proc vznikla tahle nestastna nahoda.
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 186

Registrován: stř 03.10.2012, 20:02

Bydliště: Rychnov n.K., Hradec Králové, Praha

Re: Prodavač z obchodu se zbraněmi postřelil kolemjedoucí

Příspěvek od ataman » sob 21.12.2013, 2:01

Tak jsem si tu reportáž pustil a hned několikrát (http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/p ... dicku.html ).

Jsem zvědavý na výsledky šetření. Ale když jsem viděl kde je průstřel v okně, kde v autě a kde je poraněná noha (v autě budiž, po průrazu materiálu se může trajektorie měnit, ale výška průstřelu v okně i proti komunikaci a výšce zásahu na vozidle? Ale je to jen ze záběrů z TV nic netvrdím).... Jaký názor na to máte po shlédnutí vy? Já jsem opravdu zvědavý co z toho vyleze a co na to balistika !!!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Prodavač z obchodu se zbraněmi postřelil kolemjedoucí

Příspěvek od reddog » sob 21.12.2013, 7:46

Tak predevsim, dulezite je, ze at se stalo v tomto pripade cokoli, nikdo nezemrel a dite je v poradku.

Ad balistika - vysetrovani a pravda mohou byt v rozporu. Vzpomente na Vaska Housteckeho. Takze zatim nezbyva nez cekat na dalsi zpravy, protoze takovou "streleckou senzaci" si v pokracovani ti jakoreporteri ze zpravodajstvi nenechaji utect.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz