Úprava zbraní GLOCK


Úpravy zbraní, příslušenství a jiné vychytávky

Máte upravenou zbraň?

Ano - vyměněná stojina spoustě.
77
21%
Ano - vyměněný záchyt závěru.
19
5%
Ano - vyměněná stojina i záchyt.
66
18%
Ano - mířidla (např. tritiová).
40
11%
Ano - jiná úprava.
41
11%
Ne - standardní provedení.
116
32%
 
Celkem hlasů: 359

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 148

Registrován: pát 03.12.2010, 21:30

Zbraň: Glock 17

Re: Úprava zbraní GLOCK

Příspěvek od Soldier » čtv 29.8.2013, 15:22

Mi v octávce docela parádně funguje pádlo od IMI, ty zpětný háky, který brání vytažení pouzdra z kalhot se zaseknou za ten plast pod volantem a hezky to drží i v zatáčkách.
Viz. foto.
PS: omluvte kvalitu fotek, bylo to na automat a spatně mi to zaostřilo a ještě k tomu jsem měl pomalou závěrku.
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Příspěvky: 97

Registrován: sob 09.3.2013, 22:51

Zbraň: Glock 19 4 gen.

Bydliště: Chomutov

Re: Úprava zbraní GLOCK

Příspěvek od GeorgK » sob 28.12.2013, 21:26

Tak skoro po půl roce mám dokončený "tuning" G17 třeba to někomu pomůže protože styl pokus omyl mě stál docela dost peněz : Mířidla - originál tritia Glock ( opravdu nejsou nutná ale chtěl jsem je ), stojina - 2Kg Glock neleštěná, pružiny - největší díl hledání - ZEV Tech fakt dobrý, všechno vč. pojistky na spoušti šlape jak má a zatím vše odpálil, což se dohromady o jiných kombinacích pružin nedá říct a chod velmi příjemnej průběh,prodlouženej záchyt závěru,záslepka pažby Glockmeister, no a poslední bylo mé trápení s držením, různé gripy to vylepšili ale prostě mi do ruky sedí ten hrb co má CZ uprostřed pažby, nebo rovná 1911 ale ten Glockovej dole mě fakt trápil takže dneska sem risknul oříznutí gripu +2mm někde na 15-tém výstupku odshora, lehce přidrženo pár kapkami Loctaitu a úchop je velmi slušný, neříkám dokonalý ale velmi slušný no a tím končí mé tunění G17, teď mě čeká přemýšlení co zvolit jako druhou zbraň :-) tak snad to někomu pomůže.
PS: jistě se najde plno hezčích zbraní ale prostě minimálně jeden G po mých zkušenostech s jeho spolehlivostí, praktičností, blbuvzdorností a možnosti opravy na koleni bude doma vždy

Příspěvky: 2

Registrován: ned 05.2.2023, 2:54

Re: Úprava zbraní GLOCK

Příspěvek od Vitor » úte 01.8.2023, 14:07

Ahoj tak jsem si pořídil glock 20 5 gen a chtěl bych ho trošku pot unit. Pročítám to tady ale kompletně jsem se v tom ztratil co vyměnit nebo koupit aby to nebylo jen kosmetické. A také hlavně kde objednat. Díky za radu

Zpět na „Tuning“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz