Cvičení a strava


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od Sailor » pát 03.1.2014, 13:26

A co když mi jde o ty bicáky?I přesto je to lepší než posilovna?
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od reddog » pát 03.1.2014, 14:25

Deadly:
Pekne, takhle jsme kdysi hooodne davno zacinali. Prolezacka, pneumatiky, cihly a kbeliky s betonem ze stavby. Palec nahoru ;-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od AREYOU » pát 03.1.2014, 17:37

DeadlyOne
...super komplexní trénink, posilovnu bych úplně neodsuzoval, ale ten kruháč je 100% náročnější, pěkné moc pěkné.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 299

Registrován: pon 23.7.2007, 13:12

Zbraň: Glock 17,26

Bydliště: Praha

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od DeadlyOne » úte 07.1.2014, 12:35

Bicaky ti naroustou vzdycky :). Ja to taky mixuju, posilka, tyhle nase kruhace a dalsi, obcas i prvky cross-fitu, behani. Snaizm se byt tzv. "complete warrior". A to chozenim do posilky clovek neda. Je pravda ze v posleni dobe zacali ruzny druhy kruhovych teninku a funkcnich treninku byt popularni, vcetne hysterie kolem cross-fitu. Clovek si musi vybrat co mu vyhovuje, jaky ma cile, ceho chce dosahnout. Vsestrannost je podle me ten pravy klic. Jen tak pro zajimavost, kdo nezna SIRT training pistol a NLT firmu, tak doporucuji se podivat na jeho videa o funkcnim cvicenim spojenym s treninkem strelby.

http://www.youtube.com/watch?v=GG1MUkO4-Js
http://www.youtube.com/watch?v=RyIeWniZf1M
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od AREYOU » úte 07.1.2014, 20:04

DeadlyOne
ty videa jsou zajímává sice mě by vadilo, že se tam nestřílí ostrejma :), ale jinak pěkný, škoda, že jsi z Prahy děláme drily se zátěží koukni na naše video.
Nevíte někdo co to mají, že jim o na dotek spouště pošle tečku na terč?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od S474N » úte 07.1.2014, 20:06

Nebude to laser v hlavni?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od AREYOU » úte 07.1.2014, 20:18

A jak by to reagovalo na spoušť? Jinak mě se to líbí na drillování v paneláku super jen nevím kde to sehnat?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od S474N » úte 07.1.2014, 20:46

Muzes si to udelat i s vyhodnocovanim zasahu:
:arrow: http://homeless-eng.webnode.com/ceske-info/
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od jry2000 » úte 07.1.2014, 20:48

Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od AREYOU » úte 07.1.2014, 20:56

Jenže to se musí pokaždé natahovat tam na těch videíí mačkal jen spoušť.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od jry2000 » úte 07.1.2014, 22:12

Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 299

Registrován: pon 23.7.2007, 13:12

Zbraň: Glock 17,26

Bydliště: Praha

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od DeadlyOne » stř 08.1.2014, 9:28

To video je od NLT systems a zbran je tzv SIRT. Mam ji, je to dobry na suseni. Na netu je hodne info o NLT a jejich SIRT zbrani a vsichni ji zacinaji vyuzivat pro suchy nacvik. Je to proste dalsi naastroj do vybavy, ktery umozni suseni kdekoliv, neni to zbran ale stoji dost hodne. V Evrope je jediny distributor, tim se clovek aspon vyhne clu. Treninkovy zasobnik simulujici vahu plneho glokackeho jde i do vostreho glocka. Coz umoznuje drilovani prebijeni a shazovani zaveru atd. Zaver nezustava v zadu po natazeni tak jako pri prazdnem zasobniku.

http://nextleveltraining.com/
Islam? No, thank you. Stick it in your arse!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od S474N » stř 08.1.2014, 9:42

Uff, dat skoro 10 litru za svym zpusobem nefunkcni kram? Jestli to neni lepsi realne vystrilet na strelnici.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 299

Registrován: pon 23.7.2007, 13:12

Zbraň: Glock 17,26

Bydliště: Praha

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od DeadlyOne » stř 08.1.2014, 9:50

Satane mas i nemas pravdu. Je to system integrujici kontrolu spouste, vcetne resetu. Muzes drilovat kde chces, doma, venku v kanclu, neni to zbran. Ma to funkce jako relna zbran, krome natahovani zaveru. Mas zde oproti klasickymu seuseni zpetnou vazbu a to formou laseru. Takze vidis pripadne zasahy, atd. Na druhou stranu je to drahy, a nekomu to muze pripadat zbytecny. Nekdo vsak nema cas nebo penize na pravidelnou strelbu na strelnici a tohle muze slouzit jako dobre doplneni. Ja to ale beru jako dalsi nastroj do treninku, a casu na strelnici mam minumum, tak aspon takhle. Kazdopadne bych to nezavrhoval, Mike z NLT ma videa kde ukazuje jak s tim trenuje, co to dela a tak. Doporucuji kouknout na to.
Islam? No, thank you. Stick it in your arse!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od S474N » stř 08.1.2014, 10:22

DeadlyOne: obecne chapu, k cemu je to dobre a je mi jasne, ze pokud nekdo dela kontraktora, tak by mel denne hodin par venovat treninku. Pro takoveho cloveka to neni utraceni, nybrz pracovni pomucka (respektive pomucka pro trenink).

Kdyz poodstoupim a zamyslim se, z jakeho duvodu si spousta lidi kupuje zbran, tak asi nebudu daleko od pravdy, kdyz urcite nadpolovicni vetsina to ma tak, ze se bud nerada mlati, nema cas na bojove sporty nebo kombinaci obeho. Prave proto, z nedostatku casu, sil a dalsiho, si lide kupuji zbrane, aby "vyrovnali sance" na ulici. Nedovedu si predstavit, ze takovi lide doma vubec i susi (protoze na to proste nemaji cas nebo chut), kver maji obvykle zavrenej v trezoru a ve vetsine pripadu ani nenosi. Takze toto zcela zjevne cilova skupina nebude.

Pekne to tady shrnul i v jinem tematu AREYOU, ktery uz take "zjistil", ze spousta lidi jsou pohodlnych a nechteji se hybat. Tak to proste je.

Takze co mi z toho vychazi? Ze nejake promile strelcu tohle oslovi (spise nejvice ty nejzodpovednejsi profesionaly a potom zapalene/nadsene amatery). Nerikam, ze je to spatna vec, jenom to, ze nadseni jednoho cloveka muze pro jine znamenat opak, ci to jine nechava naprosto klidne. *4*

Myslim si, ze nez utracet 10 tisic, ze takova vec by se mohla dat vyrobit v domacich podminkach podstatne levneji. Dovedu si predstavit vlozny laser (treba ten, co se pouziva na nastelovani miridel) do komory s tim, ze spinac bude vyveden kablikem na spoust, kde bude formou mikrospinace. Jasne, bude to naprosto amaterske, ale myslim, ze realna cena by byla radove (ano, alespon o ten jeden rad) mensi.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 299

Registrován: pon 23.7.2007, 13:12

Zbraň: Glock 17,26

Bydliště: Praha

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od DeadlyOne » stř 08.1.2014, 11:40

Plne souhlasim. Ja to integroval jako doplnek treninku, cvicim s tim i v nasem gymu. Pouzivam to i na strelnici, kde nejdrive zasusim s timhle a pak jdu na ostrou strelb.Kombinuju vsechno. Je ale pravda,ze to NLT primarne vyvnulo pro IPSC a IDPA profesionalni strelce, a pak je to i vhodna pomucka pro vycvik novych strelcu. Jak rikas, lidi jsou lini a tohle urcite nema slouzit jako nahrazka ostre strelby ale spise doplnek pro ty co chteji. Ja to zkusil a integroval jsem do do mojeho treninku, treninku i zajemcu lidi o strelbu kolem me a tak. K nekomu so to cestu najde, k nekomu ne. Ma to i jeden zasadni problem, ktery by si kazdy kdo bude vyuzivat laser k treninku uvedomit a to je to ze clovek muze zacit vyhledavat laserovou tecku v terci, a tudiz nemit ostra miridla, atd. Jak rikam, ma to pro a proti. Existuje levnejsi zpusoby suseni. Pro me je suseni kombinace vybite vostre a tehle SIRT, takze vse trenuji 2x vice. U nas je to novinka, neda se to v CR koupit a myslim si ze budu jeden z mala co to ma. Jsem magor a kupuju si vzdycky novinky:). Az bude sraz MujGlock a buduse moc zucastnit tak to dotahnu at si to kazdy vyzkousi. A s levnejsi vlastni vyrobou mas taky pravdu. Vyhodou tehle SIRT pistole je ale moznost ladeni resetu spouste, moznost treba vymeny miridel, a dalsi picovinky, ktery vlastne moc stejne clovek nevyuzije :).
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od S474N » stř 08.1.2014, 12:21

Docela zajimavy podnet, s temi miridly. Na druhou stranu predpokladam, ze asi trenujes na strelbu na vlastni ochranu a tim padem se bavime spise o centimentrech az decimetrech, nez metrech. Takze nejaka miridla stejne realne nepripadaji v uvahu a je lepsi mit opravdu "nasuseno" - tzn. kam ukazu, tam to jde. A to je podle me i nejvetsi smysl toho suseni.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 299

Registrován: pon 23.7.2007, 13:12

Zbraň: Glock 17,26

Bydliště: Praha

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od DeadlyOne » stř 08.1.2014, 12:30

Jo mas pravdu. Ja trenuju jak na osobni ochranu tak i na zavody. A je pravda ze jako priprava na zavody je tohle vhodnejsi nez na osobni ochranu. Ja sem osobne zastancem 70% suseni 20% strelba. Tohle suseni se SIRT umozni to, aby tech 20% byl efektivně využitej trenink ostry strelby. Plus trenink ruznych situaci na strelnici zacinam SIRT pistoli a pote ostrou strelbou. Jak rikam, pro me je to doplnek, ne primarni treninkovy predmet.
Islam? No, thank you. Stick it in your arse!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od Nikdo » stř 08.1.2014, 12:34

Ja sem osobne zastancem 70% suseni 20% strelba.
Já zas rád dělám věci na 100% :wink:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Cvičení a strava

Příspěvek od S474N » stř 08.1.2014, 12:40

Nikdo: hajzliku, predbehl si me *3* :lol:
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz