Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od Strelkyne » pon 13.1.2014, 13:05

Tak až bude nějaký chytrý soudce zase tvrdit, že to byla jen taková "hospodská strkanice", že "opilý člověk není nebezpečný" a obrana pistolí proti neozbrojenému útočníkovi je zcela zjevně nepřiměřená... (jméno soudce si doplňte sami).
Opilí mladíci se na Šumpersku porvali, jeden z nich bitku nepřežil

Tragicky skončila v sobotu časně ráno bitka dvou opilých mladíků ve věku 18 a 23 let před panelovým domem v obci Libina na Šumpersku. Starší z mužů utrpěl zranění, kterým na místě podlehl. Mladšího policisté obvinili z vraždy.

Čin se odehrál v době mezi třetí a čtvrtou hodinou ranní.

„Osmnáctiletý mladý muž pod vlivem alkoholu se dostal do vzájemné fyzické potyčky s taktéž opilým třiadvacetiletým mužem. Fyzickým útokem do horní části těla mu způsobil zranění, kterým starší muž na místě podlehl,“ řekla Právu v pondělí krajská policejní mluvčí v Olomouci Marie Štrbáková.

Mladík podle ní při útoku nepoužil žádný předmět. Aktéři do sebe bili pěstmi a také používali kopy nohou.

Totožnost osmnáctiletého mladíka pomohli policistům zjistit svědci události. Policisté ho následně zadrželi na adrese trvalého bydliště. V neděli byl obviněn ze zločinu vraždy. Soudce následně akceptoval návrh státního zástupce na vzetí obviněného do vazby.

„Nyní mu hrozí trest odnětí svobody v rozmezí od deseti do osmnácti let,“ dodala policejní mluvčí.
zdroj: http://www.novinky.cz/krimi/324382-opil ... rezil.html
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od pitt » pon 13.1.2014, 17:41

hele......bez nějaké extra urážky...nechováš se tak trochu podle svého závěru jako novináři třeba z TV Hovna?..........jak můžeš vědět že týpek zemřel opravdu a jen v důsledků úderů do klavy?...co když i díky tomu že byl pod vlivem nešťastně upadl?......co když měl nějakou vrozenou vadu?....neděláš náhodou trochu ukvapený závěry?

Pamatuješ si na holku, která umřela na maturitním plese?....prý se předávkovala.......a nakonec měla mozkovou příhodu.

Ale jestli máš přesnější informace, tak se o ně poděl a nenechávej si je pro sebe.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od jry2000 » pon 13.1.2014, 17:42

Nerikej ... a od kdy ty davas na informace?

Nebyl by to prvni pripad, kdy po zasahu na hlavu clovek zkolaboval a uz se nevzbudil.
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od pitt » pon 13.1.2014, 17:48

E:omlouvám se....reagoval jsem a nechtěl
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od Strelkyne » pon 13.1.2014, 18:26

Pitt: nepochopil jsi pointu, takže já to vysvětlím polopatě. Nejde vůbec o to, jestli měl ten mrtvý nějakou vrozenou vadu, jde o to, že i pěst umí zabít a nemusí to být zrovna úder na hlavu. I úder na hrudní kost může protrhnout aortu, nebo vyhodit srdce z rytmu, případně uvolnit krevní sraženinu, stejně tak úder na krk rozdrtí průdušnici. Jedna žena zemřela po úderu pěstí do břicha. Natrhl jí játra a ona pomalu vykrvácela a neměla žádnou vrozenou vadu. Jde prostě o to, že obecný názor, že holé ruce nejsou životu nebezpečné, je mylný.
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od reddog » pon 13.1.2014, 18:38

Strelkyne:
Navic je tady jeste jedno "sdeleni": chlapska rvacka na konci ktere je jeden mrtev. Takze "jdeme si to vyrikat ven" uz taky muze byt pro nekoho naposled :( (a strelne zbrane tam nebyl). Jo jo, pruser s hooodne blbym koncem muze nastat kdykoli. Je dobre, ze jsi to sem dala.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od pitt » pon 13.1.2014, 19:48

já jsem pochopil sdělení, jen mě přišlo takové senzacechtivé.....ano můžeš umřít po ráně do břicha,můžeš umřít po pádu ze schodů,ale taky můžeš umřít na vyděšení.
Tohle byla s největší pravděpodobností "obyčejná hospodská rvačka" a patrně jen shodou nešťastných náhod skončila smrtí.....netipuju že to byli nějací extra bijci,nebo že jeden měl extrémně navrch,nebo byl agresivnější........to by si hovniváři nenechali ujít.

tohle mohlo být vaše oblíbené "selhání jedince".
navíc si stěžujete na tendenčně psané články,ale když se to hodí, tak ten článek sežerete i s navijákem
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od john.hawk » pon 13.1.2014, 21:12

myslím že ten dotyčný umřel na následek kopnutí do hlavy..nebo ne ?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od Sailor » pon 13.1.2014, 22:01

No on ho snad zmlátil,on byl na zemi,týpek se vrátil a dal mu ten nešťastnej kop na kebuli.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od pitt » pon 13.1.2014, 22:02

aha...tak to je ale trochu něco jinýho....tohle v článku nebylo
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od Sailor » pon 13.1.2014, 22:26

Popisovali to v TV,že už bylo jakoby po všem,magor se vrátil a zasadil kebulovej kop a zlomil mu vaz.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od Stepan » pon 13.1.2014, 22:31

Každý kop do hlavy může končit smrtí. Kolik jich (a dalších ran) zasadil dement z Jeseníku a jaký dostal trest???

Tenhle případ je jenom další zrnko v hoře písku smrti, neštěstí, utrpení, zdravotních problémů, atd., kterou vrší alkohol. A my na něj máme ještě reklamy v televizi a dalších médiích. Chlastat začínají děcka už na základní škole... :(

Stupidita vládne světem a naším státem obzvláště.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od Sailor » pon 13.1.2014, 22:34

Stepane a co ty a alkohol?Co drogy,už si něco testoval?
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od jry2000 » pon 13.1.2014, 23:54

A je to tady zas .... moc se koukaji na televizi! Ja to vedel .... jeste jestli moc hrali pocitacove hry, zejo Stepane :lol:
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 320

Registrován: ned 05.1.2014, 22:17

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od Lock » úte 14.1.2014, 5:02

pitt píše:já jsem pochopil sdělení, jen mě přišlo takové senzacechtivé...
A ktere neni? Kdo z populace by se dival na zpravy, kde by nebyli mrtvi, nehody, nestesti, nakonec vam vzdy pusti nejake zviratko... Jde o vytvareni atmosfery strachu, utahovani sroubu... Presne podle scenare. Ti novinari ani nevedi, co cini... A vetsina populace feed konzumuje, i s navijakem :)

Dva ozrali se poprali a jednomu nejspis ruplo v kouli, co by na tom zmenil kver nevim, nevidel jsem. Kdo jde opily se prat, zbytecne riskuje... Poucit se z toho? Jak? Neopijet se na verejnosti, neprat se. Horsi by mozna bylo, kdyby ozraly napadl strizliveho kolemjdouciho a zabil ho...
pitt píše: Pamatuješ si na holku, která umřela na maturitním plese?....prý se předávkovala.......a nakonec měla mozkovou příhodu..
Nepamatuji, sledovat zpravy, ktere maji druhy den hodnotu starych novin povazuji za ..., no, hloupe :-)

Barunka nezemřela na drogy, žádné v sobě neměla. Nikdo mou dceru nezabil. Definice je NÁHLÉ ÚMRTÍ.
Barča byla velmi štíhlá a chtěla být nejštíhlejší do nádherných šatů od Denisky. Únava, stres, nedoléčená nemoc, antikoncepce, chřipka . Její tělíčko nevydrželo.
Byla nádherná v šatech a načesaných vlasech, byla nádherná a šťastná. Měla nás tam všechny. Byli jsme u toho , když umírala a nebyla sama. Měla svůj DEN D, stál za to, byla princeznou a tou i zůstane.
...
Dneska lítám, spadl mi ten nejtěžší kámen ze srdce.
http://simonavlkova.blog.idnes.cz/c/382 ... rolog.html

Tak nevim, jestli tohle pise jeji matka, ktera ztratila vinika? Co je tohle za vychovu? Tusi vubec rodice, kdyz ne deti, co provede s jejich uz tak narusenym (kolik je dneska v jedne tride alergiku???) IS hormonalni antikoncepce a dalsi? Alkohol si nedala? A svedci videli, ze pozila extazi, netusim, jak prukazne tedy jsou toxikologicke testy, ktere jim trvaly od brezna do prosince? Jestli to prehnala s alkoholem anebo si dala extazi placebo (pokud svedci tvrdi, ze si dala extazi), no... A growshopy organi zavreli v presne stejnem obdobi (prosinec), nahoda?
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od john.hawk » úte 14.1.2014, 10:54

jakýkoliv zvednutí nohy na ležícího je pokus o těžké ublížení to je hnedka..proč by to člověk jinak dělal, že jo ?
kopat do ležícího který se již nějak aktivně nebrání mi nepřijde uplně v pořádku, jsou i jiné cesty..jako ho zchromit tak aby neumřel.. :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od pitt » úte 14.1.2014, 11:08

o tom že pokud je někdo v bezvědomí a druhej mu ještě "šlápne do úsměvu", tak je to zmrd...o tom žádná,ale na každou svini se vaří voda......sice občas pomalu,ale vaří
Uživatelský avatar

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 320

Registrován: ned 05.1.2014, 22:17

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od Lock » úte 14.1.2014, 12:43

co kdyz si bude myslet, ze vidi, jak vytahuje pistoli, a nic nez hlava bliz nebude, svet neni cerno-bily... Zmrd je ten, co se opije a pak se jde prat.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od pitt » úte 14.1.2014, 12:49

víš co.......ještě jednou si přečti co jsem napsal a pak se bodni do oka :mad:
definice zmrda může být i : "ten co se neopije a chce se prát, nebo ten kdo přijde,nepozdraví a vysírá" a nebo "ten co jen existuje a jeho existence nepřináší nic dobrého"
Uživatelský avatar

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 320

Registrován: ned 05.1.2014, 22:17

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od Lock » úte 14.1.2014, 13:11

:lol: A co plyne z tvych vykriku... Chtel jsi mi sdelit, ze mi vypadlo sluvko "je spise ten"... Miru dobra posuzujes ty jako Buh trojjediny :roll: rozumim, uz jsi nam to vysvetlil... Mas pravdu. Ve vsem. Howgh.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz