Lidem, kteří v Liberci nepomohli umírající ženě, hrozí dva r


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Lidem, kteří v Liberci nepomohli umírající ženě, hrozí d

Příspěvek od pitt » úte 14.1.2014, 12:53

Lock píše:3) me se kinder vejce do kapsy rifli moc nevleze, anebo mate specialni takticke rifle? Stale zapasim s dostatkem kapes u panskeho i damskeho svrchniho odevu...
tak tohle hovoří za vše a mnohé vysvětluje :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 320

Registrován: ned 05.1.2014, 22:17

Re: Lidem, kteří v Liberci nepomohli umírající ženě, hrozí d

Příspěvek od Lock » úte 14.1.2014, 12:57

No comment. To je na ban citovat cly predchozi post :-)

Anebo vlastne ano, na zenskych hadrech, i kdyz to vypada, ze tam je kapsa, tam kapsa neni na celem odevu :-) ne ze bych to nosil, jen me to dostava hlasky typu: "nemam si to kam dat" :-)

Příspěvky: 143

Registrován: úte 29.10.2013, 12:59

Re: Lidem, kteří v Liberci nepomohli umírající ženě, hrozí d

Příspěvek od kregan » úte 14.1.2014, 13:01

U rukavic jde koupit i jeden pár, sterilně zabalenej. Balíček je plochej, skladnej a sterilita se může hodit např. u popálenin.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Lidem, kteří v Liberci nepomohli umírající ženě, hrozí d

Příspěvek od pitt » úte 14.1.2014, 13:02

Lock:na jaký ban?...mezi mým a tvým příspěvkem je příspěvek Gematora, takže jsem byl oprávněný citovat.....a jestli celý,nebo část je mě úplně u zadele

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Lidem, kteří v Liberci nepomohli umírající ženě, hrozí d

Příspěvek od Carloss » úte 14.1.2014, 13:07

Locku, přece bys nechtěl, aby to bylo vytrženo z kontextu.. Nebo vlastně ANO!!! Teď už se z toho nevykecáš.

Pitte, jsem to psal už i jinde, že je zralý na podtitul exota. Sice ještě má co hohánět, oproti jiným expertům...

Ale abych neodbočil moc od tématu: Co bys teda dělal, jako žena Ty, Locku? ;-)
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 320

Registrován: ned 05.1.2014, 22:17

Re: Lidem, kteří v Liberci nepomohli umírající ženě, hrozí d

Příspěvek od Lock » úte 14.1.2014, 13:21

Hlavne ze mi nepodepsany admin psal nejmene 4x potrestani, ze nesmim citovat, i kdyz jsem citoval prispevek pres nekolik stranek zpet, na kazdeho jiny metr :roll: jojonosvet neni spravedlivy.

Carlos, ty zjevne take ctes co se ti hodi. Precetl sis polovinumprispevku a ptas se znova na to, co uz jsem odpovedel. Deti deti.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Lidem, kteří v Liberci nepomohli umírající ženě, hrozí d

Příspěvek od pitt » úte 14.1.2014, 13:25

správně....víš čemu se říká služebně starší?.........takže šoupej nohama a chovej se slušně :P

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Lidem, kteří v Liberci nepomohli umírající ženě, hrozí d

Příspěvek od Carloss » úte 14.1.2014, 14:48

Locku, četl jsem to samozřejmě všechno. A dokonce ve své reakci umím vypíchnout právě to, co se mi hodí. Jestli Ty ne... to je jen Tvůj problém. Navíc to s tím dámským oblečením cos o sobě napsal, nemá s ničím jiným vůbec žádnou souvislost, tak co bych to do toho motal... ;-)
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 320

Registrován: ned 05.1.2014, 22:17

Re: Lidem, kteří v Liberci nepomohli umírající ženě, hrozí d

Příspěvek od Lock » úte 14.1.2014, 15:03

Nema souvislost? Jen jsem se podivil jak u sebe mate xy ruznych veci, (2 pary rukavic a obinadlo) ktere prumerny clovek potrebuje prumerne 0 az 1 x za zivot, kdyz ja a zena nemame kam davat veci denni potreby (ty serepeticky k smartphonu, ruzne odmykace a karty a kabliky a nabijecku), klice ...

K tomu si predstavit, ze nekdo s sebou jeste taha kver a zasobniky a zbrojak a obusek a peprak ...

kdo chce psa bit...

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Lidem, kteří v Liberci nepomohli umírající ženě, hrozí d

Příspěvek od Carloss » úte 14.1.2014, 15:17

Je vidět, že podle sebe soudíš ostatní. A navíc je hážeš do jednoho pytle. Já jsem vůbec nepsal, že bych u sebe měl nějaká obinadla, nebo rukavice... Jediný, co mám je baterka, kterou kromě toho, že ji lze použít jako jeden z možných opbranných prostředků, ale používám ji v práci, večer třeba na procházce, dyž si potřebuji na něco bliknout...

Tedy to, cos napsal není o mě, ale o Tobě, Locku... ;-)

Ale dost OT, což?
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 320

Registrován: ned 05.1.2014, 22:17

Re: Lidem, kteří v Liberci nepomohli umírající ženě, hrozí d

Příspěvek od Lock » úte 14.1.2014, 16:11

Statisticky prumer neni o me ani (pokud k tomu, ze zachranu bezdomovce bude prumerny obcan CR po dobu sveho zivota provadet). Sepiseme obsah Kpz? Krat pocet bund, krat len domacnosti. Nebud prosim vztahovacny, jen jsem shrnul namety na obsah kapes. Baterka? Hm, mam na mobilu a na klicich.

Ps: Ma nekdo v aute znackovy rýč Glock?

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Lidem, kteří v Liberci nepomohli umírající ženě, hrozí d

Příspěvek od Carloss » úte 14.1.2014, 16:24

Dáme souboj. Zbraň: Svítidlo. Ty mobil, já svou Fenix PD32UE. Uvidíme, kdo z nás, ju?
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 320

Registrován: ned 05.1.2014, 22:17

Re: Lidem, kteří v Liberci nepomohli umírající ženě, hrozí d

Příspěvek od Lock » úte 14.1.2014, 17:01

Ty nenosis u sebe mobil???
Podobnou ale mensi mam, stala me asi 1$ i s dopravou, 3xAAA a 9 led.

Příspěvky: 380

Registrován: pon 05.11.2012, 17:30

Zbraň: vícero

Re: Lidem, kteří v Liberci nepomohli umírající ženě, hrozí d

Příspěvek od Piggy » úte 14.1.2014, 17:06

Lock píše:Ma nekdo v aute znackovy rýč Glock?
Já teda nemám ani pistoli Glock :oops: , ale v autě vozím polní lopatku (ČSLA), zdravotnickou brašnu vz. 60P, sekeru, mačetu, pilku, kusy 7mm šňůry, ploché smyčky a několik igelitových pytlů. Akorát při výjezdu za hranice jižním a západním směrem to trochu probírám. :(
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Lidem, kteří v Liberci nepomohli umírající ženě, hrozí d

Příspěvek od reddog » úte 14.1.2014, 19:55

Co kdo nosi nenosi je veci osobniho pristupu k moznym situacim kazdodenniho zivota. Ajtak s dennim pridelem 7km do a 7km z prace a zaborenym nosem do x monitoru, sebou nosi treba kapky do oci. Realitni makler tablet dva mobily, sacko. Lopatak modraky svacinu a cigara. Nekteri jini to, co cas od casu pouzivaji a neradi jsou bez toho. Teleskop je pomocnikem na spoustu nesnazi (nikoli jen k sebeobrane), lopatka v aute mne uz parkrat zachranila od zbytecneho promrznuti, multifunkcni nuz snad ani neni potreba zminovat (proste se hodi na mnoho veci), obvaz, tourniqet, kvatni nuzky, nitrilove rukavice a tekuta desinfekce, kvalitni svitilna, paracord.
Lock:
Ty se oblekej a nos si co jen chces. Pokud se ale divis, ze nekdo si umi sbalit veci do tasky pres rameno, ci vse nauklada do kapes, tak jen dokazujes to, ze jsou ti ostatni lide lhostejni. Asi to stale beres tak, ze vlastne ve meste mas vse pod nosem a samosku na "kraviny" za rohem. Ale jak je panecku fajn, kdyz pri problemu nekdo jiny sahne do kapsy a rekne "Mam". Ale tak ty si zjevne vystacis sam a improvizace je tvym druhym jmenem. Ja (a spousta jinych nejen zde) se holt musim spolehnout na sve chabe znalosti a dovednosti a to malo (pro tebe prehrsel zbytecnosti, ktere se ti proste nevlezou do kapes), co poberu do pushpacku. Zkratka a dobre. Mnohym z nas neni osud jinych lidi lhostejny. Muzeme-li, pomuzeme. I takovym rypalum jako ty 8-) . A neber to ode mne zle, ale myslim, ze ve skrytu duse nejspise sam chces byt prospesny, jen nechces ukazat, ze jsi "slabcak" a ze vsechno neumis a neznas.

Zpet k tomu stastnemu shledani se sanitou diky nejake aplikaci v kapesnim pocitaci. Ve stresu, pri telefonovani s dispecinkem. Pri jinych vlivech okoli. Hmm. Tak jo, videl jsem to v televizi, ale osobne si tipnu tak dva max tri lidi, kteri sleduji zivotni funkce toho na zemi, pozorne sleduji okoli, uvazuji o dalsich krocich a pritom jeste prstikem tukaji oznaceni na dotykovku. Klobouk dolu, ja bych to nedal. Snad mnohaletym treninkem, ale nikoli na ipadu :|
Uživatelský avatar

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 320

Registrován: ned 05.1.2014, 22:17

Re: Lidem, kteří v Liberci nepomohli umírající ženě, hrozí d

Příspěvek od Lock » stř 15.1.2014, 7:37

:-) Model zalesak. Neco jako Rambo, bombu atomovku vyrobi z mikrovlnky na skladce :bomb: :-)

Ne. Kdybych nechtel dat najevo, ze neco nevim, tak bych se tezko na neco ptal. Nevim toho spoustu, tak jako kazdy. Nekdo tu navigaci neda ani v klidu pri rizeni auta, rekl bych i, ze vetsina. Chce si to vyzkouset a vedet o tom co a jak.

A ja se ptal, kde to (obecne) nosite, v takticke veste? Protoze nove hadry chci poridit s vice kapsami. Rukavice urcite porizovat nebudu, avsak nikomu to nevymlouvam a v nazorech vice lidi lze nalezt vice inspirace, nikdo prece nerika, ze existuje univerzalni reseni...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 299

Registrován: pon 23.7.2007, 13:12

Zbraň: Glock 17,26

Bydliště: Praha

Re: Lidem, kteří v Liberci nepomohli umírající ženě, hrozí d

Příspěvek od DeadlyOne » stř 15.1.2014, 10:57

Kapsáče, taška, batoh, ledvinka. No je toho dost co se dá využít na nosení výbavy či různých doplňků. V upnutých džínách se toho moc nosit nedá, to je jasný. Ale občas vídám kluky co maj takový velký tašky přes ruku, tak tam se jim toho vejde moc, stejně tolik jako těm ženskejm co tyhle tašky nosí :).
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Lidem, kteří v Liberci nepomohli umírající ženě, hrozí d

Příspěvek od pitt » stř 15.1.2014, 11:30

Lock píše:Protoze nove hadry chci poridit s vice kapsami
první model co mě napadl a aji by mě k tobě seděl
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Lidem, kteří v Liberci nepomohli umírající ženě, hrozí d

Příspěvek od reddog » stř 15.1.2014, 12:59

Pushpack, COPka, obleceni s kapsama.
Rozhodne se za zalesaka nepovazuju, ale pruser muze nastat kdekoli a kdykoli. Dokonce pri odchodu z navstev beru do kapsy "neco na zub" bo co kdybych zapadl v zaveji :mrgreen:

DeadlyOne:
Ty tasky pres ruku v ohybu lokne s pestickou nahoru? :)

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz