IŽ-75 ???


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

IŽ-75 ???

Příspěvek od rostar » sob 08.7.2006, 22:25

Pistolníci, potřebuji poradit. Dostal jsem zajímavou nabídku. http://www.volny.cz/weapon/pistole/psm.htm Není to přesně to co jsem původně sháněl, ale něco mi říká, že se jedná o zajímavou bouchačku. A myslím o ideální záložku. Znepokojuje mně dostupnost a cena střeliva cca 18 až 22.-Kč/1ks. Jestli máte někdo zkušenosti s touto zbraní, prosím podělte se. R
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: pát 23.6.2006, 22:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: střed Moravy

Příspěvek od Missak » sob 08.7.2006, 22:34

odkaz na jedno forum máš v SZ
Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » sob 08.7.2006, 22:59

Co se týká pistolky tak jsem ji viděl v akci u jednoho děduli co dělal na ůseku špionáže-motokov"krycí povoláví nákupčí ND"
je to velice povedená hračka a pokud to chceš jako záložku tak cena náboje by mě nechávala klidným protože je to záložka,ale uvědom si že ti toho jednoho odpustí a zbylejch pět si odsedíš v této ráži je to na tank-laborace dávky prachu je spíš ne houfnici. :lol: stengan
P.S pokud to je za slušnou cenu tak do toho klidně jdi protože nebude problém se toho v případě nespokojenosti zbavit zběratelům. :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od rostar » sob 08.7.2006, 23:51

No jasně, ta průbojnost u této ráže může být při střetu problém. Ale to u Lugru taky. A to nemluvím o tom, že parťák nosí G31 357SIG. Mně na tom celkem láká velikost a taky to, že ruské bouchačky by měly být celkem gut. Ale nejsem si jistý tak škemrám o info.R
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » ned 09.7.2006, 22:58

Já osobně bych do toho klidně šel pakliže to bude za slušný peníz pokud se ti to nebude zamlouvat tak se toho lehce zbavíš na vojenském vebu kluci jsou tam ulítlí do ruských věcí a mají platný Z.P. stengan

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz