Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od jry2000 » stř 15.1.2014, 15:35

Lock - ty ses tady mimo misu :)
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 320

Registrován: ned 05.1.2014, 22:17

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od Lock » stř 15.1.2014, 15:44

Jiste, jeden OT a druhy by sazel zivot (ten uz v mise je), panove, je to nutny? :lookround:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 299

Registrován: pon 23.7.2007, 13:12

Zbraň: Glock 17,26

Bydliště: Praha

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od DeadlyOne » čtv 16.1.2014, 7:05

Kolik lidi utoci na krk? Kolik lidi utoci na usi a dalsi citlive oblasti? Vetsinou se tohle pri tech tzv. bitkach nedeje. Jo, horsi to je, kdyz se clovek brani. A ja se branim presne timto zpusobem, rikam tomu zlata trojka -rozkrok, usi a krk. Jestli tim nekoho umsrtim, tot je otazkou. Ale to co vetsinou je na ulici tak to jsou klasicky plavaky mireny na hlavu, nos, bradu a dale. Samozrejme usmrtit muze cloveka cokoliv, to je jasny. Kdyz na nekoho kdo ma 60kg nastartuje nekdo kdo ma 120kg tak rana do nosu udela sve. A pamatuju si jeste z dob kdy jsem studoval konflikty, ze vlastne nejjistejsi zpusob zneskodneni cloveka ci zabiti je rana do nosu a oblasti kolem nosu.
Islam? No, thank you. Stick it in your arse!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od pitt » čtv 16.1.2014, 8:40

ještě mě napadla jedna zajímavá spekulace.......jak by jste nyní reagovali kdyby se zjistilo že mrtvej vlastně brutálně napadl svého kamaráda a domnělý vrah se pouze bránil....ale útok byl tak brutální že ve stresu pokračoval se svojí obranou i po upadnutí útočníka do bezvědomí s myšlenkou že "radši ještě jednu", aby měl dostatek času na ústup.

to by úplně změnilo smysl všech příspěvků v tomto vlákně,co?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od S474N » čtv 16.1.2014, 8:45

pitt: nezmenilo.........a nezamenuj obranu za pomstu.*4*

Pokud neveris, ze bych nemenil nazor, staci si projit moje prispevky na tema pana Basty a jeho strelby pred kovosrotem. Ten se taky nebranil, ale mstil a v tom kriminale mel zustat.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od pitt » čtv 16.1.2014, 8:58

na vysvětlenou......perou se...mladší se "brání"....fakt je vyděšenej.....starší padá na zem v bezvědomí, protože náhodou chytil "pěknou" v okamžiku dopadu na zem mu mladší "pošle" ještě kopačku (pro jistotu) a utíká pryč......nemyslel jsem to tak že by si ho prohlídl a nakopl ho, ale tak že to udělal rychle po sobě.....bez přestávky.......takže principiálně žádná pomsta
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od S474N » čtv 16.1.2014, 9:04

A to se tak opravdu stalo nebo jenom fabulujes, abys podporil svou verzi pribehu? *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od pitt » čtv 16.1.2014, 9:09

čti prosím tě pořádně......psal jsem že mě napadla spekulace.........jen prostě připouštím že není všechno tak jak se na první pohled zdá
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od S474N » čtv 16.1.2014, 9:13

Problem spekulaci je v tom, ze kdyz ti budu jakkoliv oponovat, tak si je muzes "dokola" a "donekonecna" neustale upravovat tak, aby sedeli tve verzi (coz je presne pripad tech par predchozich prispevku). Proto se nezlob, ja se z duvodu zjevneho uceloveho vmanipulovani jinam ucastnit nebudu. *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 601

Registrován: sob 02.6.2012, 19:13

Bydliště: blízko Brna

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od cipis » čtv 16.1.2014, 9:26

Jak zdá? To tu snad bylo už několikrát zopakováno, že ke kopačce do hlavy došlo až po.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od pitt » čtv 16.1.2014, 9:31

S4........já s tebou nepotřebuji vést nějako diskuzi.....já jen že ono to opět může být úplně jinak.........nechci nic dál rozvádět.....já nazval přeživšího zmrdem,ale on by to taky mohl být obránce,kterej naštěstí přežilb

Příspěvky: 601

Registrován: sob 02.6.2012, 19:13

Bydliště: blízko Brna

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od cipis » čtv 16.1.2014, 9:37

Jak to mohl být obránce, když se tu několikrát psalo, že se vrátil a kopl ho do hlavy? Do doby před tímto návratem to mohl být třeba i ten obránce, ale ne po tom kopu.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od pitt » čtv 16.1.2014, 9:42

tak to se fakt omlouvám.........to že se VRÁTIL....to jsem neveděl........takže beru spekulaci zpět....byl to fakt zmrd

Příspěvky: 601

Registrován: sob 02.6.2012, 19:13

Bydliště: blízko Brna

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od cipis » čtv 16.1.2014, 10:16

Nevěděl?! Za tebe ty příspěvky píše občas někdo jiný? Podívej se na první stránku, někde v půlce, co jsi psal!
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od john.hawk » čtv 16.1.2014, 10:56

for Pitt, když rozjedeš svý kombo, a přihodíš pár loktů a kolen, určitě ho sundáš na zem během pár vteřin..to je jasné.. a je to v naprostém pořádku
pokud je ale ležící a ty stojící a ješte zvedneš nohu ( šlapák, kopačka) aby jsi to pojistit.. a není to na tělo ale na hlavu.. je mi líto, ale já bych tě udělal..je hloupost v přípravném tvrdit že ty vostřílenej a trénovanej jsi tu hlavu nezasáhl úmyslně zůstává ti tam nedbalost..nebo by jsi mu něco vykopával z ruky..( otázka důkazů )
tyhle dokončovačky ( šlapáky a kopačky ) jsou hrozně fajné do různých seminářů ( nebudu raději jmenovat ) Ale legislativní stránka je prostě jednoznačná a jde v tomto konkrétním případě proti kopajícímu a je to dobře..
Je to spíše technická záležitost.. cíle lze dosáhnout jinými méně právně rizikovějšími prostředky..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od pitt » čtv 16.1.2014, 11:08

já ti rozumím a souhlasím s tím......jak jsem říkal.......kopečka do ležícího je zmrdovina tak jako tak. Souhlasím i s tím že i kdybych se bránil, tak tenhle šlapák je mimo zákon a odsral bych to.

Byla to jen spekulace na zamyšlení že dělat rychlý závěr nemusí být úplně dobrý..........jen jsem "přemýšlel nahlas"
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od Strelkyne » čtv 16.1.2014, 12:55

Koukám, že jsem tady rozpoutala zbytečné emoce. :D
Vložila jsem sem ten příspěvek na kvůli nějaké senzaci a v době vkládání jsem taky nevěděla, že tam došlo ke kopu do hlavy a celkem chápu Pitta, že si myslel, že mi jde jen o senzaci. Šlo mi ale zejména o to, co tady psal Satan a další, že ani obrana se zbraní proti holým rukám nemusí být zcela zjevně nepřiměřená, což s radostí tvrdí soudy a zejména jeden místní favorit z VS v Praze. A až třeba (nedej bůh) budeme někdo stát před soudem a obhajovat svou obranu proti neozbrojenému útočníkovi (ano, celé je to špatně, protože to, že to nebyla NO nám musí nade vší pochybnost prokázat soud, ale tak to u nás prostě není), tak se nám třeba budou hodit argumenty v podobě těchto případů. Třeba si nějaký soudce konečně uvědomí, že napadený člověk může mít zcela odůvodněný strach o svůj život i když proti němu stojí "jen" mlátička s holýma rukama. A mělo by pak být jedno, jak se útok vyvíjel, ale je nutné zvrátit všeobecnou představu lidí, co se nikdy nervali, že v hospodské rvačce nejde o život. O život jde vždycky a vždycky by také mělo jít o to, jakým následkům jsem nutnou obranou zabránila a ne to, kolik nebezpečných ran jsem koupila. Kde je psáno, že se ten útočník taky nechystal mě kopnout do hlavy?
A to je to, oč tu běží. :wink:
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca

Příspěvky: 55

Registrován: stř 17.2.2010, 19:25

Re: Opilí mladíci se porvali, jeden nepřežil

Příspěvek od Gary » pon 20.1.2014, 8:38

Strelkyne: Perfektně vyjádřeno. Smutné ale je, že ani předkládání příkladů/případů před soudem, soudce vůbec nijak nedojme. Hlavně ne pana L. Je to špatné, ale je to tak. Soudce vůbec nezajímá co z útoku hrozilo. Ono je ani nezajímá co útočník útokem způsobil. Ani když má člověk v ruce lékařské zprávy a znalecký posudek s popisem zranění a jejich vzniku. Dokonce je nezajímá ani vyjádření znalce, který soudu sdělí osobně, že vzniklá zranění, která obžalovaný utrpěl, svým charakterem odpovídají ublížení na zdraví. I tak to bude běžná hospodská strkanice, při níž vzniklá zranění nepřekročila míru běžnou pro taková střetnutí... Takže ano, příklady v podobných případech jsou dobré (byť není dobře, že se takové případy stávají), ale změna musí nastat v mentalitě samotných soudců, aby NO uplatňovali co nejšířeji, nikoliv aby vymýšleli důvody, proč "dobrodiní" nutné obrany obránci nepřiznat.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz