Přestupek MP - parkování - jak se zachovat


Vše o právu, zákonech, zbrojním průkazu a souvisejících věcech

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Přestupek MP - parkování - jak se zachovat

Příspěvek od Nikdo » pát 24.1.2014, 1:13

rostar píše:Nemůžu se ubránit reakci. Tak mi to připadá jako by tady někdo chtěl vyjebat se zákonem/vyhláškou/předpisem. A další k tomu nabádají a radí.
...
Mám dojem, že čteme každý jinou diskusi. Tady přece nikdo (a už vůbec ne Nikdo) neradí s nějakým "vyjebáváním" ani "obcházením". Tady se věnujeme výhradně seriosní debatě nad tím, že orgán veřejné správy by měl přestupek prokazovat v souladu se zákony včetně zavinění, formálního i materiálního aspektu nade vší pochybnost. A že sprostý podezřelý není nikterak povinen mu s tímto prokazováním napomáhat, ba dokonce naopak, má právo použít všech zákonných prostředků k tomu, aby předkládané důkazy rozporoval. V této souvislosti též připomínáme, že právo neudat sám sebe nebo svou manželku městapu patří mezi základní lidská práva. Takže my zde naopak nabádáme k důslednému dodržování zákonů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Přestupek MP - parkování - jak se zachovat

Příspěvek od rostar » pát 24.1.2014, 17:53

Satan: Neuvěříš, ale z mého poheldu je stupeň závažnosti srovnatelný. Neboť považuji oba tyto brutální činy stejně nebezpečné pro společnost, EU a celou Zeměkouli. Hlavně jsem chtěl rýpnou do žeber místní svatoušky a taky jsem chtel moci-mermo pripomenout toho svyho bonzaka. Bo jak píše reddog, já nezapomínám :D R

Nikdo: Ale já vííííííííím. Jestli se Tě to dotklo, přijmi mou omluvu. R
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pát 24.1.2014, 18:40, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Přestupek MP - parkování - jak se zachovat

Příspěvek od Nikdo » pát 24.1.2014, 21:57

Netřeba se omlouvat, oba víme, o čem mluvíme... jen já občas nechytám rychlost Tvých myšlenek :lol:

Zpět na „Právní koutek“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz