Kladenští strážníci zadrželi muže podezřelého z loupežného p


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Kladenští strážníci zadrželi muže podezřelého z loupežného p

Příspěvek od S474N » ned 09.2.2014, 22:30

Kladenští strážníci zadrželi muže podezřelého z loupežného přepadení

Vysoký muž v černé kukle ozbrojen krátkou střelnou zbraní vešel v pátek krátce po šesté hodině ranní do čerpací stanice v Americké ulici. Se zbraní namířenou na obsluhu u kasy oznámil, že se chce nechat zavřít. Na to žena reagovala tak, že na muže začala křičet, čehož se zakuklenec zřejmě zalekl a z provozovny utekl.

Celou věc poté žena oznámila na linku 156. Po příjezdu na místo strážníci vytěžili oznamovatelku a vydali se směrem, kterým muž utekl. Po několika minutách zjistili strážníci muže odpovídajícího popisu nedaleko vlakového nádraží. Ten pod bundou cosi skrýval. Jelikož se jednalo o možného ozbrojeného pachatele, vyčkali strážníci se zákrokem na vhodnější okamžik, aby v případě použití zbraně nedošlo k ohrožení nezúčastněných osob.

Poté použili strážníci hrozbu namířenou střelnou zbraní. Prohlídkou hlídka zjistila, že muž má pod bundou ukryté dvoudílné černé oblečení, ve kterém vešel do provozovny a uvnitř zabalenu krátkou zbraň zn. Zoraki. Strážníci muže, který se stihl převléci, okamžitě omezili na osobní svobodě a přiložili mu pouta. Poté jej předali přivolaným policistům. Jednalo se o třiatřicetiletého muže z Kladenska.

Puvodni odkaz:
:arrow: http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi ... adeni.html
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Kladenští strážníci zadrželi muže podezřelého z loupežné

Příspěvek od Carloss » ned 09.2.2014, 22:44

Událost i článek znějí přecijen kapku komicky. Lupič, kterej se chce nechat zavřít uteče. A pak ta "krátká střelná zbraň Zoraki"... Je to sice tak, ale musel jsem se smát... :-DD A nakonec to ouřední (i když správné) "hrozba namířenou střelnou zbraní, omezení na svobodě a přiložení pout... Prostě celkově mi to přijde jako sice přesněj, korektní... ale paskvil... :-DDD
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Kladenští strážníci zadrželi muže podezřelého z loupežné

Příspěvek od reddog » pon 10.2.2014, 6:17

No, tak ci tak, maji straznici plus. Pokud vse probehlo dle popisu, tak to zvladli dobre. Nasli, zajistili, predali, bez problemu. Za mne palec nahoru.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Kladenští strážníci zadrželi muže podezřelého z loupežné

Příspěvek od Strelkyne » pon 10.2.2014, 10:44

Carloss: já bych dala na první místo toho paskvilu vytěžení oznamovatelky.:mrgreen:
Kdy už se proboha ti dobře placení tiskoví mluvčí naučí mluvit jako normální lidi? A kdy si dají redaktoři tu práci, že tu policajtštinou napsanou zprávu přestylizují do Češtiny? :D
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz