Plesová sezóna - umístění zbraně


Debaty o různém příslušenství k pistolím GLOCK

Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Plesová sezóna - umístění zbraně

Příspěvek od john.hawk » čtv 23.1.2014, 13:37

naprostý souhlas s Foxem4077, myslím si že je to takto v pořádku a tak to má být..
PS: nikdy nikdo neměl tolik ozbrojených svatebčanů na svatbě jako já.. :D a všichni měli moc pěkný pouzdra, žádnej šunt.. od kůže přes Kydex až po polymer..pár 17tek, pár 26, dva 19ky..

Příspěvky: 601

Registrován: sob 02.6.2012, 19:13

Bydliště: blízko Brna

Re: Plesová sezóna - umístění zbraně

Příspěvek od cipis » čtv 23.1.2014, 14:14

Jenže neodbouráš těch pár paragrafů, co je v zákoně ...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Plesová sezóna - umístění zbraně

Příspěvek od reddog » čtv 23.1.2014, 20:05

hawk:
Tvoje svatba byla zjevne neverejna akce majitelu G :mrgreen: , proste jistota, ze vsichni byli veeelmi slusni :mrgreen:

cipis:
Pekne jsi to napsal.

Fox4077:
Proste s tim zelezem bude hodne problemu. Tak nejak citim, ze beze zbrane vyjit nechces. Zvaz opravdu nutnost navstevy plesu.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Plesová sezóna - umístění zbraně

Příspěvek od Nikdo » pát 24.1.2014, 1:18

john.hawk: to musel být nechutný večírek abstinentů :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 611

Registrován: čtv 29.3.2007, 7:38

Bydliště: Středočeský kraj

Re: Plesová sezóna - umístění zbraně

Příspěvek od opice » pát 24.1.2014, 13:36

"To, že jsem paranoidní, neznamená, že po mě nejdou" :-))
Já teda nevim, co tady pořád řešíte, ale jestliže pominu vše ostatní, co se tu řešilo, jako problém se zákonem na veřejné akci...a jestliže Fox4077 píše, že tančit nehodlá, tak nevim, v čem by měl být problém.
Když jsme byli se CitySharkem ještě někdy před sto lety, dávno tomu :-)) tak jsme jednou byli na víkend v penzionu a součástí toho pobytu byla slavnostní večeře při svíčkách a Vítek si vzal oblek a na jednu stranu normálně do pouzdra za kalhoty svojí 17ku, na druhou stranu mojí 19ku :-)) a nebylo vůbec nic vidět a vypadali jsme jako hodně dobře voháknutý pacifisti :-)
Takže normálně vnitřní pouzdro, ne?
Glock 19, browning, CZH 2003 Sport, ZKM 456, Arminius HW 38
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE STÁT NA SPRÁVNÉ STRANĚ HLAVNĚ

Příspěvky: 664

Registrován: čtv 29.5.2008, 20:57

Bydliště: Praha

Re: Plesová sezóna - umístění zbraně

Příspěvek od cityshark » pát 24.1.2014, 19:05

No jasne, a jeste jsem mel tenkrat 2 nahradni zasobniky do Gecke vzadu na opasku... Opi teda jenom Smitackej zavirak za podvazkama, ale nevim, jste banda amateru, ozbrojit se preci neni problem, resite picoviny... :-D

Příspěvky: 380

Registrován: pon 05.11.2012, 17:30

Zbraň: vícero

Re: Plesová sezóna - umístění zbraně

Příspěvek od Piggy » pát 24.1.2014, 19:55

cipis píše:Myslím, že ty zmenšující se gatě budou problémem všech diskutujících :D
A nejen gatě se zmenšují ... Loni na ségřině svatbě jsem se málem nevešel do saka, chodil jsem skoro jak robot :D
OT poznámka: já tvrdím, že to platí obecně. Takže středověcí rytíři byli chlapi jako hory, ale takové brnění se za pár století umí pěkně zdrcnout :lol:
Ale k věci: ve volnějším obleku se musí ukrýt jak vnitřní pouzdro na opasku, tak podpažní. Partnerka nemusí nic vědět - při společenském tanci mi nemá co šátrat v podpaží a při klasickém držení se k ní tisknu pravým bokem a pouzdro mám vlevo.
Cvičené oko samozřejmě zbraň odhalí (stejně jako kdekoliv jinde), ale cvičený jedinec nebude překvapen ani pohoršen, natož vyděšen. Naopak by měl mít pochopení a nedělat rozruch.
A ještě jsem nezažil ples, který by byl pojat jako veřejný - vždycky byl vstup na lístky :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Plesová sezóna - umístění zbraně

Příspěvek od Fox4077 » úte 28.1.2014, 9:25

Tak kapesníčky se prej už nenosí, tak jsem si objednal z Argentiny odznáček do klopy, snad do plesu dorazí.
Nechtěl jsem odznáček s explicitně vyobrazeným Glockem, a tenhle se mi fakt líbí.
Střelci budou vědět vo co go, a ostatní ovčani nebudou pohoršeni.
Ještě ohledně té veřejné akce. Ne, že by mi na tom kdovíjak záleželo. Ale pokud se tedy jedná o firemní ples, kde je vstup pouze na vstupenku, pohybuju se s Géčkem v mezích zákona?
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Plesová sezóna - umístění zbraně

Příspěvek od kolaCZek » úte 28.1.2014, 10:29

Taky na tom nespatruju nic spatnyho. Clovek nikdy nevi, koho potka. :wink: A stesti preje pripravenym. Zase tak moc me ta G19 u pasu neomezuje.
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 339

Registrován: úte 21.3.2006, 6:51

Bydliště: stredni Cechy

Re: Plesová sezóna - umístění zbraně

Příspěvek od WALT » stř 29.1.2014, 4:34

john.hawk píše:naprostý souhlas s Foxem4077, myslím si že je to takto v pořádku a tak to má být..
PS: nikdy nikdo neměl tolik ozbrojených svatebčanů na svatbě jako já.. :D a všichni měli moc pěkný pouzdra, žádnej šunt.. od kůže přes Kydex až po polymer..pár 17tek, pár 26, dva 19ky..
ozbrojenych svatebcanu jsem mel asi vic :-)
pistole, revolvery, pusky a par full auto
plesy nenavstevuju, na vanocni besidku z prace jsem si vzal PPK v textilni Daste
po prijezdu sla i s pouzdrem do kapsy dzin a pred cestou domu zpet na pasek, nikdo nic nepoznal

Příspěvky: 429

Registrován: pon 21.10.2013, 23:03

Zbraň: Glock 17, Glock 26

Bydliště: Praha

Re: Plesová sezóna - umístění zbraně

Příspěvek od hermenet » stř 29.1.2014, 8:37

PPK do kapsy asi vleze, ale co s G17kou. To by si člověk nesedl. A stejně by koukala ven. Sám moc nenosím, ale když nosím, tak mám pocit, že G17 kouká vždycky. I z ledvinky udělá prkno, že přes to musí člověk aranžovat košili. :-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Plesová sezóna - umístění zbraně

Příspěvek od Fox4077 » stř 29.1.2014, 10:27

Tak jsem si objednal koženou etui. Stejně ji musím mít na doklady, peněženku, klíče, nůž, teleskop, apod. Sedmnáctka si tam snad taky najde své místo. Rozměrově by to mělo vyjít, když ne, tak se budu muset spokojit s revolverem, je trochu menší.

hermenet: Mi ledvinka jako prkno nepříjde, takže ani nearanžuju. :)
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 339

Registrován: úte 21.3.2006, 6:51

Bydliště: stredni Cechy

Re: Plesová sezóna - umístění zbraně

Příspěvek od WALT » stř 29.1.2014, 11:13

na bezne noseni mam G19 a 1911, PPK kdyz je potreba mala zbran

Příspěvky: 429

Registrován: pon 21.10.2013, 23:03

Zbraň: Glock 17, Glock 26

Bydliště: Praha

Re: Plesová sezóna - umístění zbraně

Příspěvek od hermenet » stř 29.1.2014, 16:10

Fox4077: Díky za fotku. :-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Plesová sezóna - umístění zbraně

Příspěvek od Fox4077 » pát 14.2.2014, 16:39

Tak, a skrzeva ples jsem ready. 8-)
Odznáček doputoval právě včas, je parádní.
A kožená etue (i s dopravou za směšných 350,-) taky nemá chybu, pro G17 jak ulitá.
Vleze do ní i vše ostatní, jako teleskop, kudlička, atd.
Ano mami, pojedeme taxíkem, nebudu pít a taštičku nespustím z očí.
A mami, tu kuklu si vážně musím sundat? 8-O
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Plesová sezóna - umístění zbraně

Příspěvek od Stepan » sob 15.2.2014, 15:02

Odznáčku si každý všimne a bude ho zkoumat a bude přemýšlet, co to znamená a bude se na něj ptát, takový odznáček by slušel nějakému reprezentantovi firmy na veletrhu, nosit ho do společnosti je kravina. Co tím odznakem vlastně chceš sdělit?

Tahat ssebou kvér a celé železářství v pouzdru je další kravina... Navíc počítej s otázkami typu "co v tom máš". A až po pravdě odpovíš, stůl se postupně vyprázdní a za chvíli si pro tebe přijedou. Nikdo normální by přece na ples takovou výzbroj netahal, je to šílenec a všechny nás tady povraždí.

Příspěvky: 297

Registrován: úte 14.12.2010, 16:10

Bydliště: Praha

Re: Plesová sezóna - umístění zbraně

Příspěvek od Stenny » sob 15.2.2014, 15:25

A nebo neodpoví po pravdě a bude taky klid...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Plesová sezóna - umístění zbraně

Příspěvek od reddog » sob 15.2.2014, 15:58

Stepan píše:Nikdo normální by přece na ples takovou výzbroj netahal, je to šílenec a všechny nás tady povraždí.
a
"Pasivní účastníci, kteří nebudou tančit ani chlastat, myslím klidně na plese můžou nosit." (nekde na prvni strane)

Tak v tom nejak prestavam mit jasno.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Plesová sezóna - umístění zbraně

Příspěvek od Pařez » sob 15.2.2014, 17:43

Stepan píše:...Tahat ssebou kvér a celé železářství v pouzdru je další kravina... . Nikdo normální by přece na ples takovou výzbroj netahal, je to šílenec a všechny nás tady povraždí...
Štěpáne,a co když Fox prostě nemá rád,když se k němu někdo podezřelý přibližuje?Jak se bude pak bránit když se k němu někdo v temném koutě sálu začne přibližovat?
No přeci tasí zbraň a začne křičet a mávat,aby ten druhý tohoto jednání zanechal.
Myslím,že tady zrovna o podobné věci běží vlákno.Nechceš se na ně mrknout :D

:arrow: zabraneni-priblizeni-se-zbrani-t11545.html

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Plesová sezóna - umístění zbraně

Příspěvek od Stepan » sob 15.2.2014, 21:12

Jestli si myslíte, že by si "normální neozbrojení občané" pomysleli něco jiného a reagovali jinak, než jak jsem popsal, kdyby Fox po pravdě vyjmenoval vše, co má ssebou v tašce, tak prosím naznačte, jak by mohli reagovat. Také naznačte, jak nejlépe zalhat na otázku, aby odpověď působila věrohodně, on nevypadal podezřele vyhýbavě, nepodpořil víc zvědavost.

Je myslím rozdíl mezi tím, nosit jednu zbraň skrytě a přitáhnout si ssebou tašku se skoro všemi druhy zbraní, které vlastním. Ještě by si mohl vzít další tašku se záložní zbraní a pěti rezervními zásobníky... Mohl by mít každou v jedné ruce a byl by krásně vyvážený. :roll:
Naposledy upravil(a) Stepan dne sob 15.2.2014, 21:34, celkem upraveno 2 x.

Zpět na „Příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz