Bože kdo je tohle učí


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od pitt » čtv 13.3.2014, 9:14

no a to je taky důvod proč mám názor jaký mám.
Veřejně sebe a svoji firmu presentuješ jako maximálně profesionální s tím že na něco nesmíš veřejně odpovídat, protože to "podléhá utajení". Ale přitom to nemáš problém napsat do soukromé zprávy a poslat to úplně cizímu člověku.
Upřímně ti říkám že jsem si 100% jistý že jsme se nikdy neviděli, nikdy spolu nemluvili a přitom mě pošleš informace o tom kdo tě školí a s kým se stýkáš. Tohle mě opravdu nepřijde jako moc profesionální.

Co se týče "tvého instruktora" Krav Magy. Napsal jsem že ho zaměstnáváš....a to taky děláš, pokud si ho najímáš, tak jak jsi mi napsal. Takže nevytrhávám věci z kontextu jak si myslíš.
Ani nezpochybňuji jeho "bojové kvality"......jen zpochybňuji jeho kvality jako instruktora Krav Magy.
Pokud dělal 15let sei tedo, tak je to v pořádku a asi v tom bude dobrej, ale sei tedo a krav maga není to stejný. A to že si ho vybral nějaký zakladatel POLSKÉ krav magy jako "lokálního" instruktora není známkou kvality.
Pokud si JÁ OSOBNĚ založím organizaci krav magy s názvem "PITT BRUTAL KRAV MAGA DEFENSE" tak si jako instruktory můžu vybrat i chovance Jedličkova ústavu. A logicky nebudou mít instruktoři takovou kvalitu, jako jedinci, kteří mají za sebou měsíční instruktorký kurz v Izraeli, pod hlavičkou izraelské federace krav magy.

.........neříkám že jste sráči......sráč je pro mě člověk kterej neumí zatnout pěst a po facanovi se rozbrečí. Říkám, že si myslím že jste partička novodobých kovbojů.
Nic mazat nebudu, poslal jsi mě to dobrovolně a o své vlastní vůli.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od rostar » čtv 13.3.2014, 10:26

pitt:Pokud vím, neposlal jsem ti souřadnice slabých míst Pentagonu, ani plánek atomové ponorky. Napsal jsem ti jen pár věcí, které nechci psát veřejně a mám k tomu důvod. Je to fakt tak divné? A to jen proto, že jsi mně k tomu opakovaně a urputně vyzýval. Z toho jsem usoudil, že se o takové věci zajímáš a že můžeme najít společnou řeč. Psal jsi, že o tom "něco" víš. Ty jsi si však mou vstřícnost vzal po svém. Tvoje věc.
Samozřejmě, že si můžeš jmenovat instruktorem svého gymu chovance Jedličkova ústavu. Já osobně si myslím, že si hlavní instruktor vybírá takové instruktory jak chce aby vypadal jeho gym. Pokud vím, Moryl strávil v Israeli spoustu času. Ale podle tebe je kokot a vybírá si špatné instruktory. Možná by jsi mu mohl poradit.
Nechápu na základě čeho spochybňuješ kvality instruktora, kterého vůbec neznáš. Až se s ním postavíš na žíněnku, tak prosím. Do té doby jsou pro mně tvé výpady jen drzé kecy. To je bohužel nešvar dnešní doby. Žádná úcta k bojovníkovi, který za 18 let dřiny něco dokázal.
Jak bych ti to jen... Přestává mně to bavit. Je to jako vysvětlovat hluché, hádávé bábě funkci spojky. Nezlob se, ale pro mně jsou další diskuze s tebou na toto téma a této úrovni, ztráta času. Mysli si co chceš a měj se fajn. R
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od pitt » čtv 13.3.2014, 10:53

nezpochybňuji kvality pana Moryla...to v žádném případě, Expert už něco musí umět...o tom žádná.
Jediné co zpochybňuji je "instruktor" krav maga......asi největší rozdíl je v tom co si představujeme pod pojmem "instruktor".....já si pod tím představuji člověka s odpovídající kvalifikací, který prošel školením dle osnovy Izraelské Krav Magy. A není to pro mne nápis na tričku, který mě tam někdo natiskl.

Nemám jediný důvod se proti někomu stavět na žíněnce......jednak Krav Maga není o žíněnce a ani není o poměřování zdatnosti.
A pokud by jsme si měli poměřovat, tak kdo určí v čem?...já karate neumím......

a tohle jen potvrzuje moji domněnku o kovbojích- cituji :"Součástí našeho týmu jsou pouze kvalitní instruktoři se zkušenostmi z bojových umění a různých forem obranných systémů.
Jejich zkušenosti se neomezují pouze na teoretické schopnosti, ale jsou prověřenými borci z řad policie, společností zabývající se osobní ochranou, pořadatelských služeb a v neposlední řadě zkušenostmi "z ulice"."

a pozor, není to o neúctě k bojovníkovi KARATE. Primárně je to zpochybňování profesionality Omega security, nebo spíš hlasité porovnání jak na mne působí v kontextu s tvými příspěvky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od rostar » čtv 13.3.2014, 11:14

Už jsem fakt nechtěl, ale když jsi mi tak nahrál....
Na základě čeho hlasitě porovnáváš??? Vždyť ty o práci Omega Security vůbec nic nevíš. A vypadá to, že toho nevíš víc. Posuzuješ profesionalitu společnosti, která se zabývá širokým spektrem činností v oblasti komerční bezpečnosti podle videa, kde kluci za párek a limonádu předvádějí děckám nějakou ukázku. Máš ty vůbec nějakou soudnost? R
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od pitt » čtv 13.3.2014, 11:31

no a to je právě to........odfláklá ukázka za párek v rohlíku a fotky taktických vest na koncertu Karla Gota ve mě evokuje představu kovbojů s colty proklatě nízko pracujících za 125kč/hod.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od S474N » čtv 13.3.2014, 11:41

pitt: 125? Ja bych rekl, ze v teto oblasti se to spis bude pohybovat na polovine teto castky. Nicmene vice by mohl napsat snad Rostar.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od rostar » čtv 13.3.2014, 11:59

Satan: Ale to víš, že mohl. To není nic přísně tajného. Konkrétně za Goťáka je odměna pro člena ochranky za cca 4 hodiny výkonu 2000,-Kč Proč, potřebuješ někoho pohlídat? R
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od pitt » čtv 13.3.2014, 12:07

Takze ti kluci bezne berou 500kc na hodinu?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od rostar » čtv 13.3.2014, 12:15

Ne, .........Konkrétně za Goťáka je odměna pro člena ochranky.......... R
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od S474N » čtv 13.3.2014, 12:30

Rostar: chapu to u toho, kdo se osobne podili na jeho osobni bezpecnosti. Ja myslel spis kluky "u listku", "v satnach", apod.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od rostar » čtv 13.3.2014, 12:47

Satan: Trhače lístků si zajišťuje pořadatel. My děláme pouze jeho osobu a při vystoupení samozřejmě celé podium. Goťák má akorát vlastního řidiče. R
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od pitt » čtv 13.3.2014, 14:36

A vy s nim jezdite po turne,nebo to byla jednorazova akce?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od rostar » čtv 13.3.2014, 14:53

Nejezdíme. Najímá si nás když přijede sem. Zatím to bylo to čtyřikrát na koncert a pár krát jen běžný bezpečnostní servis (doprovod). R
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od Int1m1thy » pát 14.3.2014, 16:23

Video obrana - chyby
C.3 - sednuti na auto, nezajisteni pachatele na zemi pred spoutanim ale kolega dobre zajistil pote nohy
C.10 - zase nezajisteni ruky pri pokusu o poutani, a taha ho tam jako decko.
OCHRANA VIP OSOBY tam uz to bylo dobry
c.9 - zase zajistovani bez zajistene ruky, klecet na krku nestaci.
c.8 jestli mel ten nuz na krku je mrtvej ci pekne zranenej, ten chlap nema techniku jenom spoliha na svoji mohutnost ! + stani pred rukama a hlavou utocnika
c.2 neni kontrola zbrane lita tam ruka s nozem kam chce
c.5 naprosto spatne :D
c.6 to by slo

Takze schrnuti: ten mladsi znich je dobrej, ma natrenovano. Ale ten starsi je fakt hruza, muze mit silu ale technika zadna...
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od rostar » pát 14.3.2014, 17:29

Co furt máte proti tomu sednutí na kapotu? Je to prostě jedna z taktik, která se pořád učí. Teda aspoň myslim. Rozhodně se učila. Já jsem si jí nevymyslel. Její výhody spočívají v...Cituji:

1.) Jsem útočníkovi velmi blízko, takže dobře vidím na jeho ruce. Přitom nijak neubírám manipulační prostor zasahujicího kolegy a směr střelby nekoliduje s jeho manipulačním prostorem.
2.) Bráním útočníkovi ve výhledu ve směru jízdy, upoutávám jeho pozornost, čímž zvyšuju efektivitu zásahu kolegy.
3.) Sedím-li (stojím, klečím, ležím) na kapotě, útočník mně nemůže přejet. Směr seskoku z vozidla při jeho rozjezdu můžu sám volit. Stojím-li před vozidlem, jsem bezprostředně ohrožen jeho rozjezdem v úhlu 35° v pravo i vlevo, protože směr rozjezdu volí útočník. Posunu-li se do prostoru nad 35°, budu narušovat manipulační prostor zasahujicího kolegy, nebo bude směr střelby kolidovat s jeho manipulačním prostorem.
Konec citace.
Já bych k tomu přidal v této konkrétní situaci (předváděčka pro děti) bod 4.)
mělo to větší efekt. R
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od Int1m1thy » pát 14.3.2014, 17:49

kdyz je to tak dobry tak proc sem to nikde jeste nevidel... u zadnyho realnyho zasahu ani nikde jinde, pokazdy se stoji A sloupku a jak rikam ten mladsi je dobrej...
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od rostar » pát 14.3.2014, 18:14

Můžeš mi prozradit, jak postavíš Áčkovou formaci ve dvou lidech? Pokud jsem tedy pochopil správně tvou větu, že "se stojí A sloupku" R
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od S474N » pát 14.3.2014, 18:17

A nema nahodou na mysli, ze stoji u A sloupku? Tedy prvniho sloupku v aute?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od Int1m1thy » pát 14.3.2014, 18:28

Ja tu nemluvim o zadny A formaci ale o tom ze ten co hlida a nezajistuje osobu stoji nekde u A sloupku auta (coz je prvni sloupek ve vozidle, to vcem ti drzi celni vokno) tak aby neprekazel otevreni dveri a celymu ukonu a kontroluje situaci. Zadny dmntni sezeni kde se muzu zahaknout ne jeste jsem v naprosto neprirozenej poloze. Mozna to tak vypada dobre pro divaky...

https://www.youtube.com/watch?v=M_0j90Aa9hE

po prvni zaberu je pak zaber z kamery co ma na sobe, tady je videt kam se postavil a to myslim

Ave SATAN :D

https://www.youtube.com/watch?v=ZR6SsH0eTXI
https://www.youtube.com/watch?v=4ZCYtBVXGhc
https://www.youtube.com/watch?v=yf8es01Tq1I

a tady je to taky videt
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pát 14.3.2014, 18:57, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Re: Bože kdo je tohle učí

Příspěvek od rostar » pát 14.3.2014, 19:37

No jasně. Jak jsem psal výše - jen jedna z taktik - a jak píšeš i Ty - dobré pro diváky.

Jinak super videa. Hlavně zasahující týmy (i obecenstvo) v jiném levlu. Nedovolil bych si srovnávat se s něma. A to ani z hlediska výcviku, výstroje, výzbroje, pravomocí a výplatních pásků. Ale pokud jsi členem některého z týmu na videu, s respektem vám přenechám příští dětský den :D . Navíc je možné, že budeme mít společné známé. R
Si vis pacem, para bellum!

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz