28.–30.03.2014 - Velká Bíteš - Kurz ICS CZK


Střelecké a jiné kurzy, především našich partnerů

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: 28.–30.03.2014 - Velká Bíteš - Kurz ICS CZK

Příspěvek od reddog » úte 01.4.2014, 0:56

AY:
A to ten vikend navic zvladla s G26 ! A ze jsem ji ty zavady simuloval opravdu poctive a snazil jsem se je nakombinovet tak, aby to rozhodne nemela jednoduche. A to jeste ostala na jedne rotaci neparna a lapama to chytala od Hawka i ode mne 8-) . Fakt jsem chvili cekal, ze nas natankuje, ale disciplina pro ni rozhodne neni jen slovo. No co dodat, doufam ze bude trenovat vice strelby a advance si uzije treba s G19 :mrgreen: .

A kdyz jsme u toho, jsem zvedav, jestli Monca trenuje ten ukazovacek :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 306

Registrován: čtv 26.10.2006, 23:34

Zbraň: GLOCK

Bydliště: SVK

Re: 28.–30.03.2014 - Velká Bíteš - Kurz ICS CZK

Příspěvek od polucias » ned 18.5.2014, 0:46

reddog
dostal som sa k týmto príspevkom až teraz
díky za tvoje slová priazne a chvály, aj ja som sa zase raz rád stretol jak s tebou tak s ďalšími
účastníkmi ktorý sú pre mňa vzorkou skutočne nadštandartne odhodlaných a zodpovedných držiteľov ZP a zbraní.

Mrzelo ma len neskutočne, že som do toho nemohol kvôli chorobe ísť naplno ako obvykle.
účastníci však rozhodne o nič neprišli, Johnny a ja sme na jednej vlne a všetko to čo on povedal a pripomenul som ja už mal na jazyku.

čo dodať, výborný výkend na strelnici, kopa poctivej a tvrdej práce, ktorá zaručene zanechá stopu v každom z účastníkov, my dúfame že minimálne v tom , že každý pochopí aký je rozdiel medzi streľbou zo zbrane a bojom so zbraňou, a že niektorý po ochutnávke základov dostanú chuť pokračovať v tomto systéme zase ďalej.
Izraeli Combat Shooting + Glock 17+ Taurus Pt 1911 + http://www.RBSD.cz + http://www.combatsim.eu
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: 28.–30.03.2014 - Velká Bíteš - Kurz ICS CZK

Příspěvek od reddog » ned 18.5.2014, 9:08

jj, rozhodně si nemyslím, že by tvá dočasná indispozice nějak frekventanty omezila :mrgreen: . Naopak si myslím, že v některých případech jim dokonce tvůj výraz ve tváři rozhodně nedával prostor k jakékoli diskuzi, ať už si mysleli, co chtěli :mrgreen: . Hawk s Honzou pak nikoho nenechali na pochybách, že to snad nějak omezí seminář. Za všechno hovoří i to, že několik bojovníků utrpělo větší či menší šrámy a nebyla nouze ani o krev 8-) . V tomto duchu mne nejvíce osobně mrzí zranění mého přítele Seikela, což pak nakonec rozhodlo i o mém setrvání až do neděle. Byla to také cena za maximální nasazení, se kterým do toho všichni šli.

Trochu mne mrzí, že jsem nebyl už od pátku, ali i tak to byl velmi dobře prožitý víkend a energii všech na semináři bylo rozhodně velmi dobré sdílet. Na mnoha Honzovo fotkách je to cítit i po čase 8-) .

Každý, kdo váháte, se klidně na další seminář přihlašte. Stojí za to. Osobní přístup ke každému (je-li potřeba i osobnější :mrgreen: ) umí zázraky.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 192

Registrován: čtv 06.6.2013, 22:43

Zbraň: G26

Bydliště: Brno

Re: 28.–30.03.2014 - Velká Bíteš - Kurz ICS CZK

Příspěvek od SEIKEL » ned 18.5.2014, 9:15

Lytko sroste, strejdo ... ale jeste to potrva ... no moc jsem se do toho obul no :-)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: 28.–30.03.2014 - Velká Bíteš - Kurz ICS CZK

Příspěvek od reddog » ned 18.5.2014, 9:25

Tvůj výraz a šťavnatá slova každému jasně ukázala, že to zrovna štípnutí komára nebylo :wink: .

Zpět na „Střelecké a jiné kurzy“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz