Praxe se zbraní - reálné použití - krádež auta


Vše o právu, zákonech, zbrojním průkazu a souvisejících věcech

Uživatelský avatar

Příspěvky: 235

Registrován: pon 26.3.2007, 15:56

Zbraň: GLOCK

Praxe se zbraní - reálné použití - krádež auta

Příspěvek od Chorche » stř 09.4.2014, 18:04

jen pro info, téma bylo přesunuto z tématu o G42

aha, no stručně, v 1993 mi jugoslávci ukradli nově koupený auto, našel sem si ho a když sem chtěl odject, zjistil sem, že vyndali kabel mezi cívkou a rozdělovačem aby jim ho nikdo neukrad... Protože nebyly ještě rozšířený mobily, poslal sem kamaráda hledat telefonní budku aby z ní moch volat policajty, který by auto zajistili do doby než se vrátim s kabelem a sám sem čekal v autě. Následně se zjevili 3 jugoši co mi šlohli to auto a jeden z nich vytáhnul revolver a začal řvát ať vypadnu z jejich auta. To mě neskutečně nasralo, protože sem to považoval za vrchol nespravedlnosti a v záchvatu rozhořčení vytáhnul svuj kvér a řval na ně ať vypadnou voni. Celá věc mohla trvat tak 2 minuty, kdy sme na sebe řvali s prstama na spouštích a měli blízko ke spuštění. Pamatuju si, jak sem se musel strašně přemáhat abych to nezmáčk, protože spravedlivý rozhořčení bylo hodně silný. Nakonec to vzdali voni a utekli. Měl sem jistě obrovský štěstí, protože bysme se asi střelili navzájem, ale vim, že dneska už bych vystřelil i s tim ryzikem, že vystřelí taky. Protože ty humanitární zábrany co sem míval jako mladej už nemám. A sere mě, když je páchaná taková nespravedlnost. Pochopil bych, kdyby ty hajzli ukradli auto. Ale když by viděli, že si ho majitel bere nazpátek tak by se pokorně stáhli. Mě nasralo primárně to, že měli tu drzost si bránit mojí ukradenou věc a navíc s kvérem v ruce.
Naposledy upravil(a) Chorche dne čtv 10.4.2014, 9:58, celkem upraveno 1 x.

Příspěvky: 264

Registrován: stř 06.11.2013, 21:07

Zbraň: G17 gen 4, g43

Bydliště: UH

Re: Praxe se zbraní - reálné použití - krádež auta

Příspěvek od Jurda » stř 09.4.2014, 18:59

Ještě větší nespravedlnost bys možná zažil pokud bys ty svině odpráskl a to u soudu. U soudu by ti řekli, že chudáci zloději byli jenom krást a ne zabíjet a auto bylo poctivě ukradeno, tak si ho chtěli jen tím revolverem chránit před jeho původním majitelem. :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 235

Registrován: pon 26.3.2007, 15:56

Zbraň: GLOCK

Re: Praxe se zbraní - reálné použití - krádež auta

Příspěvek od Chorche » stř 09.4.2014, 20:08

to je klidně možný, tale byla úplně jiná doba a nebyly příklady z praxe co sou dneska a byl sem mladej, tak mě todle nějak netrápilo. Spíš mě trápily filozofickohumanistický předsudky, kterejch sem se ale už dávno zbavil :D Na druhou stranu mě asi tydle předsudky uchránily před tim tebou zmiňovaným soudem. A nebo taky před smrtí, protože kdybych to zmáčk, ten jugoš by to nejspíš zmáčk taky. Všichni sme byli ukrutně rozčílený a řvali na sebe jak v nákým filmu :D Situace byla maximálně vyhrocená, že vyhrocenější už nemůže bejt. Dneska už řešim věci s daleko větším klidem.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Praxe se zbraní - reálné použití - krádež auta

Příspěvek od Starosta » stř 09.4.2014, 20:54

To musel adrenalinek stříkat i z uší, to si dokážu představit :)
Dneska bys to teda řešil jak, prostě bys ho odpráskl? A pak?
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 207

Registrován: stř 24.10.2012, 9:36

Zbraň: G26

Bydliště: Beroun

Re: Praxe se zbraní - reálné použití - krádež auta

Příspěvek od glopet » stř 09.4.2014, 21:07

Pak by picnul ty zbyle dva, neeeeeeeee (riti se na nas) :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 235

Registrován: pon 26.3.2007, 15:56

Zbraň: GLOCK

Re: Praxe se zbraní - reálné použití - krádež auta

Příspěvek od Chorche » stř 09.4.2014, 21:12

střelil bych toho co na mě mířil. I s tim rizikem že střelí taky a i s tim rizikem že si za to pudu sednout když to přežiju.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Praxe se zbraní - reálné použití - krádež auta

Příspěvek od pitt » čtv 10.4.2014, 0:00

co tě přimělo sepsat tuhle povídku po 11ti letech?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Praxe se zbraní - reálné použití - krádež auta

Příspěvek od Starosta » čtv 10.4.2014, 0:10

pitt: Ptali jsme se na ni se Satanem, když to bokem zmínil v tématu o G42.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Praxe se zbraní - reálné použití - krádež auta

Příspěvek od pitt » čtv 10.4.2014, 0:21

aha, a proč to doprdele admin neoznačí jako přesunuté vlákno?.. takto je to vytržené a kdo neví o co jde, tak to působí všelijak.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Praxe se zbraní - reálné použití - krádež auta

Příspěvek od S474N » čtv 10.4.2014, 7:07

Ale ono to oznacene je, v puvodnim tematu. Holt to chce cist forum jako celek a nesnazit se z lidi delat za kazdou cenu pittomce *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Praxe se zbraní - reálné použití - krádež auta

Příspěvek od pitt » čtv 10.4.2014, 8:44

No právě, když je to přesunuty a označeny v původním vlákně, tak to už je pro aadministrátory tolik Prace aby napsal i do nového vlákna odkud je to přesunuto, připadne aby vložil i odkaz na původní vlákno. Někdo nečte vlákno jako celek, ale procítá jen diskuze, který ho zajímají.
takže jeho bohorodstvo adminin ať si taky hrabne do svědomí,ze jsou věci který jde udělat lip, než mu to napovi nejakej pekelnik

Příspěvky: 601

Registrován: sob 02.6.2012, 19:13

Bydliště: blízko Brna

Re: Praxe se zbraní - reálné použití - krádež auta

Příspěvek od cipis » čtv 10.4.2014, 8:53

No, tak mu pošli nějaký příspěvek, když je to třeba speciálně pro tebe ještě nějak extra značit. Předplať si osobního admina, aby ti to zpřehledňoval, případně dělal spešl výcuc. Myslím, že všichni ostatní to našli a pochopili ;-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Praxe se zbraní - reálné použití - krádež auta

Příspěvek od pitt » čtv 10.4.2014, 9:21

Fakt to bude asi narocny napsat PRESUNUTO Z:
timto se vsem omlouvam za to ze nectu cele forum a ze jsem si dovolil kritiku bohorodstva zdejsi sekty....... :roll:

Příspěvky: 264

Registrován: stř 06.11.2013, 21:07

Zbraň: G17 gen 4, g43

Bydliště: UH

Re: Praxe se zbraní - reálné použití - krádež auta

Příspěvek od Jurda » čtv 10.4.2014, 9:25

Co jsi měl za pistoli a jakou ráži? Třeba by zmáčknout nestihl. :wink: Třeba se kluk vrátil po této nezdařené krádeži do vlasti a dostal 7,62 x 39 do zátylku.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Praxe se zbraní - reálné použití - krádež auta

Příspěvek od S474N » čtv 10.4.2014, 9:29

pitt: ano, presne o tom to je. "Nemas cas" cist zbytek fora, ale cas prispivat blitkama o prdelich a sektach mas. *71* *24*

Jakakoliv dalsi reakce k tomuto "tematu" zde je jiz zbytecna. Neocekavam odpoved.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Praxe se zbraní - reálné použití - krádež auta

Příspěvek od pitt » čtv 10.4.2014, 9:38

Ja ti ji presto dam. A admin at si to klidne smaze, nebo presune, kam uzna za vhodny. To ze nemam cas cist cely forum je jen tvoje dedukce ja nic takovyho nerekl. Ale v pohode, uz te svyma blitkama nebudu zase nejakou chvili obtezovat...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 235

Registrován: pon 26.3.2007, 15:56

Zbraň: GLOCK

Re: Praxe se zbraní - reálné použití - krádež auta

Příspěvek od Chorche » čtv 10.4.2014, 9:55

jenom sem chtěl Pitta upozornit, že ve škole nedával pozor, jelikož 2014-1993 neni 11 nýbrž 21.

Příspěvky: 601

Registrován: sob 02.6.2012, 19:13

Bydliště: blízko Brna

Re: Praxe se zbraní - reálné použití - krádež auta

Příspěvek od cipis » čtv 10.4.2014, 14:00

Nj, asi nečte nejen celé fórum, ale asi ani celé příspěvky :D

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Praxe se zbraní - reálné použití - krádež auta

Příspěvek od cmk » čtv 10.4.2014, 14:35

Vlakno, 18 prispevku, z toho 11 OT, jak je to se vznikem prispevku... S timhle je to 12 z 19 :-) Coz takhle z5 k tématu?

Otazkou je, jak k tomu autu ten Jugos vubec prisel... Treba to fakt ani nevedel... Treba...
Pres Tvoji zmenu postoje si myslim, ze bylo lepsi nestrilet...

Nejen kvuli několika následujícím letum soudu. On mel urcite spoustu kamaradu, kterym by ztrata 1 kamose mohla docela vadit...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 235

Registrován: pon 26.3.2007, 15:56

Zbraň: GLOCK

Re: Praxe se zbraní - reálné použití - krádež auta

Příspěvek od Chorche » čtv 10.4.2014, 16:05

no k autu přišel snadno - byla to "mafie" napojená na stkčko v motole. Dal sem dovežený auto z německa na stk na přihlášení a řekli mi že maj plno, at to tam nechám do zejtra, že to udělaj do druhýho dne. Nechal sem to teda tam, ale všim sem si že tam vobejdujou jugoši, čemuž sem nepřikládal velkou pozornost. Ale když sem druhej den přišel pro auto, tak mi technik co ho den předtim přijímal a řikal at ho tam necham (i s německejma papírama) řek že mě v životě neviděl a že sem tam žádný auto nenechal. Výsměch naprostej. Přivolanej vedoucí se mi vysmál taky. Neměl sem v kapse jedinej důkaz (krom druhejch klíčků) že sem to auto vůbec někdy měl... Nicméně sem si vzpoměl na ty jugoše a věděl sem že jugoši co kradou v praze auta sídlej v řepích (kousek od motola) a že na parkovišti na sídlišti ty auta mívaj než je vodvezou pryč. Tak sem sehnal kámoše a vyrazili sme tam a auto v řepích opravdu našli. Dál už to znáte.

Zpět na „Právní koutek“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz