STEPAN - hlasovani jak dal?


Různé existence vyskytující se (nejenom) na našem fóru

Jak dale se Stepanem?

Zatim ponechat jako aspiranta
1
2%
Preradit do Exotu s moznosti psani pouze do kategorie Exoti
16
31%
Preradit do Exotu + ban
11
22%
Preradit do VIP exotu
16
31%
Preradit do normalnich clenu *3*
7
14%
 
Celkem hlasů: 51

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od Lars » stř 09.4.2014, 13:22

Starosta - já to, jak se tady většina chová jako ke Štěpánovi, už jako jistý projev šikany vnímám. Ať napíše prakticky cokoliv, je různými zdejšími entitami opakovaně shazován a zesměšňován - ne proto, co napsal, ale proto, že je to Štěpán a kopat do Štěpána je tady v obzvláštní oblibě (když Crywolf velice rozumně vycouval a s Dravenem už taky není taková zábava). Takže ano, myslím že profesionální psycholog by jednání některých místních jedinců shledal závadovým (pro přílišnou míru agrese a zároveň vážný nedostatek tolerance a schopnosti empatie) a že na základě toho by u těchto jedinců bylo právo držet ZP přehodnoceno.

Druhá poznámka - ne, způsob prezentace svých názorů jako jediné pravdy není zrovna nejšťastnější a nejvhodnější pro jakoukoliv komunikaci. Ale chápu, že Štěpán je místními "bijci" silně zatlačen do defenzivy a jeho reakce pak tomu odpovídají.
Nechce se mi tomu věnovat tolik času, abych pátral v minulosti fóra, jak se tady začal Štěpán projevovat hned po opětovném vstupu na tohle fórum. Ale pokud si pamatuji (všimni si prosím formulace "pokud"), tak na zdejší fórum opět vstoupil s názory sice silně vyhraněnými, leč slušně - a setkal se hned zpočátku se zesměšňováním (navazujícím na jeho dávnější působení tady). A i dnes (pokud mohu soudit, protože zdaleka všechna vlákna opravdu nesleduji), pod silným tlakem zdejší komunity, zachovává to, co vidím jako nejdůležitější ve všech projevech komunikace mezi lidmi - a tím je slušnost.

Třetí poznámka - teď se zeptám já: myslíš, chování většiny diskutujících vůči Štěpánovi ještě spadá do toho, co by šlo zahrnout pod Tebou použitý pojem "opičky za zády"?
Já myslím, že ne, že už to dávno přesáhlo nějakou únosnou míru a že nejde o žádné "opičky", ale o klasický stádní útok vůči jedinci něčím se od ostatních lišícího (byť jen třeba jiným způsobem uvažování). A to (pro mne zjevné) "překročení" je tím důvodem, proč jsem se ozval, ač jinak do off-topicových diskuzí už nezasahuji.


K ostatním nemám co bych dodal, aniž bych se opakoval.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od S474N » stř 09.4.2014, 13:41

Lars: mozna bys nemel fabulovat a to "znovuvstoupeni" si realne pripomenout. Ja si dovolim napsat realna fakta, o kterych vim. Tedy pri jeho navratu doslo k jeho prerazeni z Exotu do "Aspiranti na exota". Ano, byla to sance, ze ktere se mohl nadale "vykoupit" svym chovanim a naslednym prerazenim (respektive vyrazenim z Exotu jako takovych) mezi normalni navstevniky. On nejenom, ze nevyuzil teto sance, ale svym chovanim se aktivne pricinil, aby byl prerazen do plnohodnotnych Exotu.

A nakonec, na konkretnich pripadech z minulosti, tebou zminovany Crywolf a dalsi je NAPROSTO JASNE videt, ze se bud:
1) naprosto vzpamatovali
2) pro svuj cil prudeni si vybrali jiny server
Z cehoz ovsem take vyplyva to, ze tady uz dali pokoj. Tedy lze konstatovat, ze stanoveny postup na prudice dlouhodobe opravdu REALNE FUNGUJE!
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od cmk » stř 09.4.2014, 13:44

Lars píše:Starosta - já to, jak se tady většina chová jako ke Štěpánovi, už jako jistý projev šikany vnímám. Ať napíše prakticky cokoliv, je různými zdejšími entitami opakovaně shazován a zesměšňován - ne proto, co napsal, ale proto, že je to Štěpán
Projdi si to tu ještě jednou...

Když Stepan napise něco, co dava smysl a zaroven to není na urovni toho, ze nam vysvetli, ze 5x5=25 (coz jiste smysl dava a je to pravda, jen to tu jaksi každý vi a není třeba to resit), tak ho nikdo nedehonestuje.
Jenze on pise z 90% bud 3.14coviny nebo nam vysvětluje, ze 5x5=25 (coz je samozrejme jen priklad).
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od Starosta » stř 09.4.2014, 14:15

Lars píše:Takže ano, myslím že profesionální psycholog by jednání některých místních jedinců shledal závadovým (pro přílišnou míru agrese a zároveň vážný nedostatek tolerance a schopnosti empatie) a že na základě toho by u těchto jedinců bylo právo držet ZP přehodnoceno.
S částí místního osazenstva jsem už měl tu čest a nemyslím, že by u některého z nich chtěl někdo po projití psychotestem přehodnocovat cokoli. Rozhodně ne pro míru agrese nebo nedostatek tolerance.
Naopak, to, co jsem viděl tady na tom serveru za snahy "o napravení" včetně nabídek pomoci a vstřícnosti, to jsem se až divil.
Ale může to být jen věc názoru nebo dojmu, nejsem psycholog ani psychiatr.
Ze svého pohledu mi přijde řádově vybočující Štěpánovo chování, než chování jiných.
Lars píše:Druhá poznámka - ne, způsob prezentace svých názorů jako jediné pravdy není zrovna nejšťastnější a nejvhodnější pro jakoukoliv komunikaci. Ale chápu, že Štěpán je místními "bijci" silně zatlačen do defenzivy a jeho reakce pak tomu odpovídají.
...
a setkal se hned zpočátku se zesměšňováním (navazujícím na jeho dávnější působení tady). A i dnes (pokud mohu soudit, protože zdaleka všechna vlákna opravdu nesleduji), pod silným tlakem zdejší komunity, zachovává to, co vidím jako nejdůležitější ve všech projevech komunikace mezi lidmi - a tím je slušnost.
Bohužel, slušné výrazivo bez urážek není jedninou podmínkou slušné komunikace, založené na naslouchání, respektu a argumentech.
Jedno, druhé i třetí mi u něj jaksi chybí.
Lars píše:Třetí poznámka - teď se zeptám já: myslíš, chování většiny diskutujících vůči Štěpánovi ještě spadá do toho, co by šlo zahrnout pod Tebou použitý pojem "opičky za zády"?
Já myslím, že ne, že už to dávno přesáhlo nějakou únosnou míru a že nejde o žádné "opičky", ale o klasický stádní útok vůči jedinci něčím se od ostatních lišícího (byť jen třeba jiným způsobem uvažování).
Já mám taky jakousi tendenci slabší bránit, ale jen pokud ze sebe nedělají machry, z ostatních blbce a nesežrali všechnu moudrost světa.
Shrnul jsem svůj pohled už dostatečně?
Divíš se pak, že je z něj nakonec akorát sranda, nebere se vážně a všechno, s čím přijde, se rovnou (pro srandu ostatním) otočí?

Člověk může být benevolentní, může i nabídnout pomocnou ruku, ale nenechá si přece do ní kálet víc než jednou.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 358

Registrován: stř 22.2.2012, 17:57

Zbraň: G17 Gen4

Bydliště: Ostrava

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od wizard-ov » stř 09.4.2014, 15:07

@Lars:
Já to nějak nechápu - tak správný způsob je dát Štěpánovi BAN ? Nebo nedat ? Myslím, že na konkurenčním střeleckém webu by Štěpán ty banány ani neunesl....
A dále - myslím, že mu nikdo nestojí u hlavy s kvérem a neřve na něj "Piš na MG !! Dělej !! Ještě větší pí*oviny !!"


...nebo jo ?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od Biggles » stř 09.4.2014, 21:40

No mně se "líbí" už jen to myšlení, že je lepší zakazovat než diskutovat. A co takhle poslat do uranovejch dolů?! Vyčítat někomu vyšší míru tolerance?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od reddog » čtv 10.4.2014, 7:17

Stepan píše:Vážím si těch zatím čtyř hrdinů s otevřenou myslí, kteří kromě mě hlasovali pro přeřazení do normálních členů. A vy ostatní hlasující v hloubi duše stejně tak nějak cítíte, že já žádný exot nejsem, ale ještě jste si to nedokázali přiznat.
Zopakuji drive recene, Stepane:
Doraz na Sraz (nebo nekam jinam "na kafe" v rozumne vzdalenosti), pokecame zocivoci a ja zvazim dat hlas. I kdyz tim treba riskuji, ze mne "ostatni budou povazovat za divnocloveka a budou se do mne trefovat" a myslet si "ze jsem divny", kdyz si chci pokecat s Exotem a svete div se, dokonce zvazuji dat svuj hlas proti hlasujici vetsine 8-)

Uz mne prestava bavit cist, jak je ten internet zly, kdyz poskytuje prostor k urazkam. Kdo chce, s ostatnima se potkat osobne proste muze. Proste ma sanci si to s nekterymi vyrikat osobne, tak jak se to delalo jeste v davnych dobach bez diskuznich for.
Larse treba znam osobne. Ze ma jiny nazor na deni na foru nez jini, mne diky osobnim vazbam neprijde az tak zvlastni. Nemusim s Larsem souhlasit, ale mohu jej respektovat. Konec koncu take diky tomu, ze mohu prakticky kdykoli (nejen) jemu zavolat a kdyz se najde cas, potkat se i osobne a nejen o deni na foru (ktere je samo o sobe naprosto nedulezite treba v kontextu se starostma bezneho zivota) v klidu pokecat. Stepana osobne neznam, ale klidne se s nim potkam. Nevidim jediny duvod, proc mu uprit moznost probrat sve nazory osobne. Mam na nej vytvoreny nazor dle mistniho pusobeni a dokud mne osobne nepresvedci o jinem, zustane na vytvorenem profilu. Co je na tom zvlastniho?

Timto povazuji diskuzi o hlasovani za mou osobu za momentalne uzavrene. Pripominam, ze jsem zatim nehlasoval.

Tomik
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od S474N » čtv 10.4.2014, 9:18

Tak jsem si tak pri snidani cetl jeden clanek a narazil jsem na vec, ktera se i sem hodi - ano, je to ta "veta" hned nahore i s popiskem pod tim:
:arrow: http://www.firstclass.cz/2014/04/7-vet- ... lovujte/3/
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od jry2000 » čtv 10.4.2014, 22:12

Stepan píše:Mám svělý nápad na nové označení: Debilní exot. Debilní exot by měl růžový znak se zelenými puntíky a kolem dokola s rolničkama.
To zni za uvazeni :)

Link zde:
post131831.html#p131831
Lajte mi lhu-li

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od Lars » čtv 10.4.2014, 22:33

Tomík - osobní vazby jsou určitě fajn, odstraňují mnohá nedorozumění, o kterých si troufnu říci, že vznikají hlavně na základě absence osobní znalosti diskutujících.
V této chvíli musím říci, že jen díky osobní známosti s Tebou jsem naprosto bezezbytku přesvědčen o upřímnosti Tvého návrhu Štěpánovi, od kohokoliv jiného na fóru bych to totiž považoval za určitou míru pokrytectví.
Zkus se totiž vžít do kůže člověka, do kterého se ostatní většinově opakovaně naváží (byť on sám ví, že provokuje a provokuje vědomě) - jel bys dobrovolně na osobní setkání s těmito lidmi, z nichž někteří vykazují určitou míru agresivity a vůbec neschopnosti slušné komunikace (oproštěné od vulgarismů a vulgárních invektiv), notabene když předpokládáš, že tito jedinci budou mít u sebe (jasně že legálně drženou) zbraň? Já teda nevím, ale do toho by šel snad jen naprostý magor, nebo člověk s naprosto nulovým pudem sebezáchovy.

Já sám nejsem na Štěpánově pozici, částečně snad i díky tomu, že jsem se z fóra víceméně stáhl. Ale dovedu si jeho pozici představit, protože sám v sobě řeším něco podobného.
Na srazu jsem byl před dvěmi lety a musím říci, že se mi tam moc líbilo a byl jsem opravdu nadšený. Loni mi se srazem kolidoval termín dovolené.., a letos.., no nevím, fakt váhám, na jedné straně o žádné jiné podobné akci v ČR nevím a jsem přesvědčen, že program bude opět perfektní, na druhé straně je tady několik těch, u kterých díky jejich zdejší prezentaci rozhodně o osobní kontakt nestojím, nedejbože ještě o pobyt pod jednou střechou.
A proč to všechno píšu? Pokud Ti Štěpán neodpoví, nebo nebude na Tvou nabídku reagovat, nediv se a neodsuzuj jej za to, z mého úhlu pohledu by byl naprostý blázen, kdyby ji přijal.. :(

P.S. Protože si nejsem jist, zdali to admin nesmázne, posílám Ti to pro jistotu i jako SZ.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od reddog » pát 11.4.2014, 5:47

Lars:
No, napsals to zajimave. Ja spise cekal, ze toto budu z casti cist prave treba od Stepana, ale je fajn, kdyz to zazni od kohokoli. Ja tedy pridam nejakou reflexi.
Ja osobne bych na to setkani s lidmi jel (ale jak rika jeden muj kamarad - "Ty jsi Tomiku tak ku...y slunickovej") 8-) . Za predpokladu, ze chci neco resit. Ze primarne mam zajem si veci vyjasnit a nechci jen kecat a bavit se (mysleno zabava) na ukor svuj ci ostatnich. Tedy pokud bych chtel mit ujasneno sve pusobeni v dane komunite ci vybrane skupine. To je za me "bych". Ted za me "udelal". Osobni setkani jsem nabidl jiz drive i jinym lidem, i kyz to obcas proste nevyjde :( . Sam hodne tezim z faktu, ze diky MG jsem potkal velice zajimave, inspirativni a velmi chytre lidi. Drtiva vetsina jsou vsechnotri dohromady 8-) . Malokdo z fora (ac intenzivne premyslim, nikdo mne nenapad z tech ktere osobne znam) je vylozene zly nebo hajzl. To, ze budeme na Srazu (ci na osobnim setkani legalne ozbrojeni) sem Otaku moc nesedi. Kvuli sporu na sklu by zde nikdo neresil setkani uzitim zeleza a verim ze ani uzitim jine zbrane ci bojovych umeni. Na to jsou mne znami mistni az dostatecne nad veci a vubec nema cenu nad tim diskutovat. To je proste fakt. Zminena agresivita ale jinak proste patri k zivotu. Bez ni bychom byli jen kus masa na porazku. Z tech co z MG znam, vsichni maji svou agresivitu pod kontrolou. A rozhodne neni primarnim hnacim motorem diskuzi !
Dodnes jsem uplne nepochopil Tvuj "odchod" z fora. Resp mam tam par tmavych mist. Ale tak to v zivote byva a jak jsem psal, respektuji. Je skoda, zes loni neprijel na Sraz. Bude skoda, pokud se Ti to letos opet nepovede (coz ostatne plati pro kazdeho). Jsem moc rad, ze nejen Tobe se predminuly Sraz libil, protoze to je primarnim urcenim vysledku hromady obetovaneho casu a spousty vydane energie - pobavit se, odreagovat, poznat nove lidi, ziskat nove informace, podelit se óty sve, najit i poskytnout inspiraci :) .
Velike diky tak patri organizatorum kazdeho Srazu a sami sobe bychom podekovat taky meli, protoze Sraz spolutvorime vsichni :mrgreen:

(kecy o agitaci si odpuste :mad: , mne to bavi)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od Biggles » pát 11.4.2014, 8:20

Jakože tě baví agitovat? :D

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od Stepan » pát 11.4.2014, 9:51

cmk píše:Když Stepan napise něco, co dava smysl ..., tak ho nikdo nedehonestuje.
Zapomněl jsi napsat "co dává smysl a s čím souhlasím".

Hlavní problém je v tom, že někteří lidi mají dojem, že jenom to, že někdo vyjádřil názor, se kterým nesouhlasí, jim dává právo ho urážet atd. Takhle se chovají malé děti a jednodušší a/nebo nevychovaní lidé.

Dospělí vyzrálí lidé na úrovni už umí žít a pracovat s různými názory, se kterými třeba nesouhlasí, dokážou diskutovat, argumentovat, atd.

Na internetu bohužel nemůžeme ovlivnit, s kým se stýkáme, potkávají se tady lidi z různého sociálního prostředí, různě chytří a různě vzdělaní. Je ale možné prostředí nějakým způsobem kultivovat. Když ale fórum udržuje člověk, který je sám nevyzrálý případně ještě jinak odchýlený od normálu, tak to tam potom vypadá tak, jak to vypadá... Mluvil jsem teď o Satanovi.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 751

Registrován: stř 14.9.2011, 18:56

Bydliště: Praha

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od maja » pát 11.4.2014, 10:30

Opět provokuješ?

Pro ostatní: Asi by se mu měla dát cedulka: "Nekrmte trolly."
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od S474N » pát 11.4.2014, 10:32

maja: tak to je klasika, ne? To by snad ani jinak nebyl Stepan.

Zajimave je, jak se sam stavi do svetla toho jedineho spravedliveho a cestneho, poukazuje na nevyzralost ostatnich a nasledne v poslednim odstavci presne to same sam udela. Aneb presne podle prislovi:
Mravokarci maji jednu vlastnost, ktera je chrani pred nimi samymi - neduslednost.
A druhak tu mame takovou zajimavost, ze na nabidky tech, kteri "po nem chlebem" (ano, konkretne reddod), nejak "zapomina" reagovat. Uz jenom tim primo potvrzuje, o co mu primarne zde na foru jde.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 751

Registrován: stř 14.9.2011, 18:56

Bydliště: Praha

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od maja » pát 11.4.2014, 10:37

Tenhle týden nemám pro tohle pochopení, tak reaguju.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od jry2000 » pát 11.4.2014, 11:17

No kdyz to vezmu, tak to uz je minimalne treti nebo ctvrta osoba, do ktere se Stepan navazi v prubehu tohodle tydne. My mame trolly radi a radi je krmime .... teda pokud jsou ve sve ohradce ....
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od Biggles » pát 11.4.2014, 12:27

Takže milý Stepane:

Zapomněl jsi napsat "co dává smysl a s čím souhlasím".

Myslím, že nezapomněl. Tolerance k jiným názorům je zde nadprůměrná, už jen to, že stále nemáš ban, je toho důkazem.

Hlavní problém je v tom, že někteří lidi mají dojem, že jenom to, že někdo vyjádřil názor, se kterým nesouhlasí, jim dává právo ho urážet atd. Takhle se chovají malé děti a jednodušší a/nebo nevychovaní lidé.

Nikoliv. Ovšem někteří hlupáci se snažící své útoky balit do relativně slušné mluvy, mají dojem, že mohou beztrestně, tedy bez hrubé záplaty, šířit bludy, lži a leckdy i urážky. Obvykle se vyznačují naprostou ztrátou sebereflexe a ještě si stěžují, když jim okolí vrací stejnou mincí.

Dospělí vyzrálí lidé na úrovni už umí žít a pracovat s různými názory, se kterými třeba nesouhlasí, dokážou diskutovat, argumentovat, atd.

K diskuzi je nutné používat argumentů, což jsou doložená fakta, případně jasně deklarovat, že se jedná o autorovy domněnky a smyšlenky. Obvykle se bohužel diskuze dožaduje někdo, kdo pravidla diskuze neumí a především NECHCE dodržovat.

Na internetu bohužel nemůžeme ovlivnit, s kým se stýkáme

Tady si dovolím citaci jen části textu, a to proto, že zbytek je jen uplakaným plkem s ostnem útoku, ovšem klasicky přizdisráčsky maskovaným (a platícím vlastně především na samotného autora - klasické "kouzlo nechtěného"). Ona citace je z podstaty nesmyslná. Na internetu, stejně jako v jiných volnočasových aktivitách, si člověk samozřejmě může vybrat a vybírá si, s kým se chce stýkat. Stejně jako nepůjde člověk koncert dechovky, když má raději hard rock, tak nemusí chodit na Mujglock.com, když se mu tam nelíbí. Což předpokládám, když si stěžuješ na chování uživatelů onoho serveru. Pokud se ti tu líbí, tak se ti zjevně líbí i ono chování k tvojí osobě, protože vjem z tohoto webu (stejně jako z jiných podobných komunitních webů) je především interakce s ostatními uživateli. V tom případě jsi ovšem v roli submisivní čubky a jsi v té roli rád...

Tedy abych to shrnul v krátkosti.
Seš klasickej zamindrákovanej sráč, běžně označovanej jako trol a seš vděčnej, že tu můžeš dělat ublíženeckýho kašpárka, tvoje kecy jsou součástí týhle role a musím uznat, že vobčas dokážeš těma blábolama i pobavit... :lol:

edit: pravopis
Naposledy upravil(a) Biggles dne pát 11.4.2014, 14:36, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 192

Registrován: čtv 06.6.2013, 22:43

Zbraň: G26

Bydliště: Brno

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od SEIKEL » pát 11.4.2014, 12:29

Cert trefil hrebicek .... na Reddogovi prispevky a navrhy (a vim ze jsou mysleny uprimne, bo Tomase znam osobne) Stepan nereaguje ... vybira si obecne jen ty, kde muze dojit ke konfrontaci, nebo co hur si z prispevku vyseparuje jen cast a do te se pak obouva ... a ignoruje zbytek prispevku, na ktery by dle meho nazoru reagovat mel ...

I temata ktera zaklada o nem vypovidaji. Zpusob komunikace taktez ... muj nazor: prudic, troll, vysirka ... neni otevrene agresivni, za klavesnici je nejchytrejsi, na vsechno ma nazor, obavam se ze to co tu naplacal tak ze tomu sam veri, neumi rict sorry spletl jsem ... urcite neni hloupy, slohove i pravopisne nezaostava ... ale co s takovym jedincem .... ja bych ho tu nepestoval ani minutu ... otazka jestli sloveso chovat je na miste (pokus o vtip) ....

Stepanovi prispevky k technickym tematum vypadaji na prvni pohled sofistikovane ... ale vetsinou jsou to blaboly ... proc je tady mame cist a jake to haze svetlo pro nezucastnene uzivatele fora, kteri jen hledaji informace .... ikonka exota neikonka se obavam ze to nespasi ... muj nazor

EDIT: Koukam ze Biggles se taky rozepsal, ctu to az ted ;-)
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pát 11.4.2014, 17:55, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: STEPAN - hlasovani jak dal?

Příspěvek od Biggles » pát 11.4.2014, 14:37

Jo, trošku. Jen na jednom jeho příspěvku jsem poměrně jasně zdeklaroval, co je to za chcípáčka. Takhle by se dal rozebrat každej z jeho výpotků...

Zpět na „Exoti na fóru“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz