Dva mrtví v pražské Uhříněvsi byli zastřeleni


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Dva mrtví v pražské Uhříněvsi byli zastřeleni

Příspěvek od S474N » pát 11.4.2014, 19:33

Dva mrtví v pražské Uhříněvsi byli zastřeleni

Mladík a starší muž, jejichž těla se v pátek ráno našla v pražské Uhříněvsi, byli zastřeleni. Oznámila to mluvčí pražské policie Hana Jeřábková. Upřesnila, že oběťmi jsou podle kriminalistů asi osmnáctiletý mladík a muže ve věku mezi 50 a 60 lety. Původně policie uváděla, že mladšímu bylo 15 až 18 let.

"Prvotní výsledky nařízené soudní pitvy potvrdily, že nalezení muži zemřeli násilnou smrtí, a to zastřelením," uvedla Jeřábková. Detektivové z oddělení vražd nyní podle mluvčí ověřují totožnost zavražděných a jsou v kontaktu s jejich možnými rodinami. Neměla zatím informaci, zda byli zavraždění v příbuzenském vztahu.

První indicie přitom hovořily o tom, že se mohlo jednat o dopravní nehodu. „Podle lékařky, která na místě zasahovala jako první, se jedná o neznámou příčinu smrtí s podezřením na mechanismus dopravní nehody,“ uvedla ráno mluvčí záchranářů Jiřina Ernestová.

Nález těl v příkopu u silnice byl ohlášen kolemjdoucím na linku 155 před půl osmou ráno. Záchranná služba poté informovala policisty. [celá zpráva]

Reportér Novinek, který je na místě, uvedl, že policisté prohledávali okolí s detektorem kovu. Těla podle něj ležela 60 až 90 metrů od sebe.

Policie žádá případné svědky, aby ji kontaktovali.

Puvodni odkaz:
:arrow: http://www.novinky.cz/krimi/333284-dva- ... eleni.html
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 563

Registrován: sob 07.10.2006, 9:35

Re: Dva mrtví v pražské Uhříněvsi byli zastřeleni

Příspěvek od U.I. » pát 11.4.2014, 23:59

Jasiku cos vyvadel?:(
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Dva mrtví v pražské Uhříněvsi byli zastřeleni

Příspěvek od Strelkyne » sob 12.4.2014, 19:02

Zavraždění byli taxikáři:
http://praha.idnes.cz/zavrazdeni-muzi-j ... 9_krimi_zt

Takhle mi v Praze 5 Na Cibulkách před 25 lety zavraždili kamaráda taxikáře. Jeden z těch drbanů si požádal o podmínečné propuštění po 20ti letech. Tak si říkám, jestli toho hajzla už náhodou nepustili z krimu. :(
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Dva mrtví v pražské Uhříněvsi byli zastřeleni

Příspěvek od Jasik » úte 15.4.2014, 9:13

U.I. Tadlos: Jak jsem již komentoval "ftipné" poznámky jiných kamarádů, já jsem v předpokládané době vraždy spokojeně chrupkal v hotelu v městě Delft (NL).
Taxi jsem využil až v pátek večer při návratu z letiště a pana řidiče jsem ani neohrozil, ani neomezil a dokonce jsem mu za odvoz zaplatil.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz