Kovový rám na Glocka


Úpravy zbraní, příslušenství a jiné vychytávky

Příspěvky: 41

Registrován: ned 19.2.2006, 19:53

Kovový rám na Glocka

Příspěvek od jendach » ned 20.4.2014, 7:46

Máte někdo zkušenost s tímhle:

http://www.ccfraceframes.com/home.php

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od Stepan » ned 20.4.2014, 9:46

K čemu zkušenosti, když je výrobce out of business, navíc i kdyby jim nějaký rám, který bys chtěl, zbýval, tak by se rozhodně neobtěžovali s vývozem do ČR.

Sám jsem se divil, proč Glock aspoň ty jejich závodní speciály (34 a 35) nedělá v těžkém nerezu.

Příspěvky: 41

Registrován: ned 19.2.2006, 19:53

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od jendach » ned 20.4.2014, 12:00

Nešlo mi ani tak konkrétně přímo o CCF. Spíš jsem chtěl začít nějakou debatu obecně na tohle téma. Zjistit informace, zkušenosti, případné další výrobce apod.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od reddog » ned 20.4.2014, 12:40

Jendach:
Ono to zajima vicero lidi. I ty pripadne zkusenosti. Cim vice zkusenosti, tim lepe. Takze pokud nekde na neco narazis, klidne se s nami podel.

Příspěvky: 41

Registrován: ned 19.2.2006, 19:53

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od jendach » ned 20.4.2014, 15:41

Já myslel, že právě vytáhnu něco z vás :lol:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od reddog » ned 20.4.2014, 16:02

však ještě uvidíme, jestli někdo něco má 8-) .

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od Stepan » ned 20.4.2014, 16:45

Nikdo nic nemá. Uvědomte si, že by s tím bylo stejné papírování jako s celou zbraní, co všechno by dovozce musel dělat, aby za ten rám mohl ručit (musel by to asi celé montovat a testovat), kolik by to potom stálo vzhledem k ceně celé nové zbraně, jaké náklady a jaká rizika by podstoupil člověk, který by si to chtěl dovést individuálně.

Glock vlastně soutěžní speciály v nerezu dělat nemůže, protože by přiznal, že se těžkou střílí líp.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od Biggles » ned 20.4.2014, 16:56

Čéče a to je zajímavý, že třeba hlavně se dovážej různý (třeba IGB), s nima je menší drbačka než s rámem? Jo?
A jaks přišel na to, že by něco musel GLOCK "přiznávat"? Kdyby GLOCK nutně potřeboval udělat sportovní krochnu a nešla by udělat s plastovým rámem, tak by jí klidně zpachtil. Jenže voni to nějak rakušáci nepotřebujou, vyráběj jak vzteklí navzdory blábolům o plastu nebo špatným sklonu čehokoliv...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od reddog » ned 20.4.2014, 17:19

biggles:
Taky to tak vidím. Konec konců, nikdo z nás tady nejspíše neví, co se vývojářům ve firmě honí hlavou a co ještě můžeme čekat :) , třeba jiný sklon pažby :mrgreen:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od Biggles » ned 20.4.2014, 17:28

No von i GLOCK má svoje "tajemný komnaty"...tak třeba se dočkáme jinýho sklonu pažby alá Stepan, kovovýho rámu, vnějších pojistek pro běžný smrtelníky...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od reddog » ned 20.4.2014, 17:34

tak jedna "tajemná komnata" je některým z nás známa již delší čas, ale dosud se jí zde moc komentů nedotklo, takže asi není tak žhavou. takže platí to, cos napsal dřív 8-)

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od Stepan » ned 20.4.2014, 17:35

Biggles píše:Čéče a to je zajímavý, že třeba hlavně se dovážej různý (třeba IGB), s nima je menší drbačka než s rámem? Jo?
Hlavně IGB jsou z Rakouska a cca 2x levnější než by tady stál ten rám. Navíc "instalace" hlavně trvá asi 20 vteřin. To není moc dobrý příklad.

TY SÁM by jsis k umělohmotné zbrani za 16 tisíc koupil kovový rám (USA) za minimálně 10???

Příspěvky: 41

Registrován: ned 19.2.2006, 19:53

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od jendach » ned 20.4.2014, 17:45

Já bych 10 klidně dal.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od reddog » ned 20.4.2014, 18:08

tak "instalace" střev je na druhou stranu pro některé asi nepřekonatelným problémem :roll: ? Přeházet vnitřnosti je otázkou několika málo minut i pro netrénovaného člověka, pomineme-li i možnost požádat někoho zkušenějšího, či si nechat tuto práci za peníze provést. A otázka peněz tady padla až s tvrzením, že "...kolik by to potom stálo vzhledem k ceně celé nové zbraně...", přičemž já si dovolím tvrdit, že otázka peněz v této hladině není pro některé tím důležitým!

Ale co, jeden o nás tvrdil, že nejsme kompetentní, jiný zase že jsme sekta. Pokud Štěpán má něco k tématu kovových rámů, nechť s tím přijde. Pokud nemá, bude jen tím, co doteď :wink:

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od cmk » úte 22.4.2014, 11:49

Stepan píše:Nikdo nic nemá. Uvědomte si, že by s tím bylo stejné papírování jako s celou zbraní, co všechno by dovozce musel dělat, aby za ten rám mohl ručit (musel by to asi celé montovat a testovat), kolik by to potom stálo vzhledem k ceně celé nové zbraně, jaké náklady a jaká rizika by podstoupil člověk, který by si to chtěl dovést individuálně.

Glock vlastně soutěžní speciály v nerezu dělat nemůže, protože by přiznal, že se těžkou střílí líp.
On to nemusi přiznávat... Ono se to proste vi... Zvlaste strelci rychlejších disciplin (IPSC apod...)
Spis je umeni udelat lehkou zbran, kterou se strili ještě docela dost dobře.
A hlavne - SPOLEHLIVE.
Navíc, jak nekomu Glock nesedi, tak nekomu naopak Glock sedi. Objemem uchopu, sklonem apod... (třeba me).
Pak muze nekomu sedet i spolehlivost.
Takze jak dal Glocka posunout pro sportovni ucely (pro které není primarne vyroben, ale nekdo by ho na to chtěl mit)? Prave tim, ze mu udelam tezsi ram ze zeleza.
Nechtel bych bejt policajtem, co taha 1.2kg zeleza místo 0.7kg plastokovu.
A když uz někdo ve sluzbe musí strilet, tak je mu jedno, jestli to vazi 700 nebo 1.200g.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od Stepan » úte 22.4.2014, 22:30

cmk píše:... Nechtel bych bejt policajtem, co taha 1.2kg zeleza místo 0.7kg plastokovu.
A když uz někdo ve sluzbe musí strilet, tak je mu jedno, jestli to vazi 700 nebo 1.200g.
To snad ne??? Když už musí policajt střílet ve službě, tak může jít o životy a ne jenom o body a čas v soutěži! V takové situaci je dobré naprosto všechno, co může pomoct jednak v přesnosti střelby a za druhé ve spolehlivosti zbraně v nějaké problematické situaci, například při střelbě jednou nebo navíc ještě oslabenou rukou. Jestli mají soutěžní střelci důvod preferovat těžkou ocelovou pistoli před lehkou umělohmotnou, tak ten důvod mají policajti desetkrát větší.

Pří pátrání, čím střílí nejlepší střelci IPSC v divizi produkce jsem narazil na tohle video:
https://www.youtube.com/watch?v=l0Glmnsp2XY
Udržet se ve světové špičce je asi dost velká dřina...

Nejlepší střelec Grauffel střílí italskou napodobeninou čezety... Samotných čezet je v prvních několika desítkách dost. Neměl jsem sílu přesně to vyhledávat a ověřovat, ale zbraní s plastovými rámy budou na prvních třeba 25. místech jednotky kusů. Třetí Sevigny s Glockem je anomální úkaz.
Naposledy upravil(a) Stepan dne úte 22.4.2014, 22:43, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od S474N » úte 22.4.2014, 22:42

Jasne a proto policejni sbory napric celym svetem preferuji Gecko. *3* :lol:

Mimochodem, specialni utvary u nas a Vojenska policie (tedy ti, kteri si mohou sami rozhodnout o pistolich), musi byt tedy dle tve logiky uplne vypatlani dementi. Jen jestli to nebudes spise ty...
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od Stepan » úte 22.4.2014, 22:49

Satánku milý, s tím, že sportovní střelci, kterým jde o rychlost a přesnost střelby, preferují těžké ocelové pistole, nic nezmůžeš, i kdybys kopýtkem desetkrát dupnul, ocasem pětkrát zatočil a třikráte si ohnivě uprdnul.

Policejní sbory nakupují Glocky, protože je to ten nejlevnější kšunt, co se dá sehnat, ale který je zároveň i dostatečně funkční. Hlavní výhoda plastových zbraní je totiž jejich nízká cena. Že se to neprojevuje na našem civilním trhu je jiný problém.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od S474N » úte 22.4.2014, 23:05

Chapu, ze mas asi problemy se ctenim, ale rad ti to vysvetlim - ja nereagoval na sportovni strelce, ale policisty.

Tve dedukce a zavery jsou opravdu bryskni - pocinaje spatnym uhlem pazby a konce nevhodnosti pro ozbrojene sbory, protoze jsou lehke. Uz jsem si kolikrat rikal, ze ti dosly napady, ale nezklamals ani ted *3* *47*

Tak si tak rikam, ze cely tohle forum je vlastne zbytecne, protoze cesta kterou jdeme je slepa.....protoze "Stepan to rekl". *40*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od Sailor » úte 22.4.2014, 23:58

Štěpáne:Mě udivuje jak ty ten glock moc nemáš rád,víš naprosto přesně co je na něm špatně,od sklonu pažby až po materiál a váhu a vhodnost pro jednotlivé střelécké disciplíny či bezpečnostní sbory(mimochodem urna to má taky,protože je to ten nejlevnější krumpl?)Sám ani glock nemáš(i když já vím,že by si ho chtěl) a přesto všechno chodíš zevlovat a prudit na glock-forum.Mohl by jsi mě to nějak z psychologického hlediska vysvětlit proč tak činíš?
Hele já třeba nemám rád korejský auta,a proto by mě nikdy nenapadlo jít na nějaký šikmooký forum.Ale ty máš zřejmě jiné myšlenkové pochody,viď ?
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Zpět na „Tuning“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz