Kovový rám na Glocka


Úpravy zbraní, příslušenství a jiné vychytávky

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od Starosta » stř 23.4.2014, 1:20

Sailor píše:Hele já třeba nemám rád korejský auta,a proto by mě nikdy nenapadlo jít na nějaký šikmooký forum.
Ono je totiz treba na tom prokorejskym foru poznamenat (spis omilat porad dokola), ze Skodovka je lepsi, protoze:

Korejskej krumpl je levnejsi, lehci, ma uplne debilni naklon sedadla, palubka je z nejakyho divnoplastu a celkove se s nim hur jezdi, zvlast, kdyz ho ridis jednou (nedejboze unavenou) rukou.

A i kdyby Satan prdel andilky a Ty ses stavel na hlavu, nedokazes poprit, ze se skodovkou jezdi vic zavodniku - proc asi?
Ty ze nepoznaj, kde je kvalita?

Zrejme jsme si nevsimli, ze auto ma ctyri kola a motor - to z nej dela auto. A auto je na jezdeni a meli by mit jen ty s ridicakem. Tak kdo mate ridicak, jezdete slusne nebo prileti ministr dopravy a vsechny auta pujdou do srotu. Staci jeden ozralej za volantem a mame to tady.


Jeste je treba vsem vycinit, ze jsou bud slepi, nebo to nechteji videt, prip.rovnou fanaticky haji ten korejskej krumpl - coz svedci o jejich omezenosti a v podstate i hlouposti, to se prece neda poprit a kdo haji jiny nazor, je pitomec, protoze tohle jsou fakta.

A kdyby nahodou padla kosa na kamen a nekdo prisel s argumenty, staci vytrhavat z kontextu, nebo par cimrmanovskych kroku stranou. Pripadne se odmlcet a zareagovat az zas na neco uplne jineho - vid, Stepane?
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od Stepan » stř 23.4.2014, 9:08

Mám problém s tím, jak tady děláte z Glocku NĚCO VÍC. Glock je jednoduchá umělohmotná zbraň, jejíž největší výhodou je, že je nebo aspoň v době, kdy se začala masivně prosazovat v USA, byla to nejlevnější, co se dalo sehnat.

Za mě pozitiva:
jednoduchost a pravděpodobně i spolehlivost. Nízká cena, ale u nás se neprojevuje.

Negativa:
Šetří se i tam, kde se nemělo, např, plastová mířidla (každému aspoň trochu technicky zaměřenému člověku musejí plastová mířidla na kovovém závěru zvedat žaludek), plastové uchycení zásobníku ve zbrani.
Špatná ergonomie pažby, špatný sklon pažby.
Rám je tak lehký, že zbraň při slabém úchopu selhává.
Chod spouště není dobrý, jak se mnozí snažíte tvrdit. Glock má v porovnání se spoustou dalších zbraní naprosto strašnou spoušť.

Zkrátka:
Glock je co nejlevněji vyrobená umělohmotná zbraň, která je hnusná, špatně se drží, míří jinam, než má, má špatnou spoušť, ale zároveň funguje.

Proč je na trhu tak mnoho mířidel na Glocka? No protože standartní mířidla nestojí za nic.
Proč je na trhu tolik různých modifikací spouště? No protože tovární spoušť nestojí za nic.
Proč jsou na trhu různé návleky na pažbu? No protože tovární pažba nestojí za nic.

Je legrační, jak se někteří snaží širokou nabídku různých vylepšení uvádět jako výhodu Glocka. Široká nabídka vylepšení znamená jenom to, že produkt je špatný a je potřeba ho vylepšovat!

Kdybyste se lidi nesnažili jako sirény přilákat do vašich řad, aby se ti chudáci potom snažili přivyknout si na něco, na co se přivyknout nedá, museli hodiny přemýšlet např. o tom, jak upravit pažbu tak, aby se to dalo držet, kdybyste s lidma jednali na rovinu a poctivě, tak bych tady nemusel psát tyhle věci.

Možná vám to přijde divné, ale ani dovozci, s nímž je tohle fórum asi nějakým způsobem provázané, nepravdivé informování o produktu v ničem dlouhodobě neprospěje. Vzkaz dovozci: přestaňte z Glocku dělat něco, co není, a upravte cenu tak, aby vynikla jeho jediná hlavní výhoda: že je levný.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od S474N » stř 23.4.2014, 9:35

Starosta: dotycny si bohuzel (pro nej) neuvedomuje, ze dela nejvetsiho trotla predevsim sam ze sebe. Presne tim pristupem, ktery si detailne popsal - kategoricke tvrzeni, vytrzene z kontextu a na tom se zacne tocit - naprosto klasicke a ukazkove "cerno-bile" videni sveta. Vse ostatni je spatne, na nic, apod.

Po pravde, docela toho hocha lituju. S timto pristupem si bude "piňdit hoňdoura" jeste urcite par dalsich let, protoze je nad slunce jasne, ze se takto chova i v realnem svete. Naprosto mu chybi jakakoliv jak reflexe sveta, tak i sebe sama. Da se vlastne rict, ze ukazkovy deprivant.

V kombinaci s tim, ze nema nikoho v realnem svete, ktery by nejak korigoval jeho chovani (at jiz primo, tak i neprimo tim, ze by jeho reakce "odkoukal" - jak ostatne deprivant bezne cini), je proste svym zpusobem v pasti. Dokonce si myslim, ze kdyby byla jeste povinna vojenska sluzba, tak zrovna jemu by to nejvice prospelo. Mel by moznost v relativne kratkem case jak odkoukat reakce okoli, tak je i v konkretnich pripadech "okusit". A treba by mu to otevrelo oci....nebo taky ne....

EDIT: Stepane, mohl bys nam otevrit oci a rict, kdes vzal to, ze ma nizkou cenu, ktera se u nas neprojevuje?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 563

Registrován: sob 07.10.2006, 9:35

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od U.I. » stř 23.4.2014, 9:39

No přestává mi z toho Stepana rozum stat... Forum spjate kdovi s kym ... Zbran v zakladu k nicemu - zvlastni - asi mas krivy ruce hale Stepane ... HA - uz jsem na to prisel- tim padem musime tve nazory omluvit ... Ale nez zacnes psat dalsi- nech si ty ruce pls narovnat...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 751

Registrován: stř 14.9.2011, 18:56

Bydliště: Praha

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od maja » stř 23.4.2014, 10:27

On má křivý mozek. Možná by pomohlo vypodložení CML :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od Int1m1thy » stř 23.4.2014, 11:01

stou cenou ma EXOT pravdu... v EEEEMERICE stoji 450-500dolacu... a 17k u nas je rozdil...
G17gen4
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od S474N » stř 23.4.2014, 11:08

Int1m1thy: no chtel jsem to slyset po pravde od nej. A ted si vezmeme treba takovou CZ UB. Kolik, ze stoji u nas a kolik v US? *88*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od HV » stř 23.4.2014, 11:19

Ty brďo, tak chytrého člověka jsem už dlouho nepotkal. Pánové, mylím, že bychom pana "S" měli začít obdivovat. Konečně se nám dostalo výsady být mentorováni opravdovým odborníkem.
:mrgreen:
...zbraně, mám zbraně

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od Stepan » stř 23.4.2014, 11:24

Glock by mohl stát 13 a CZ P07 12 tisíc (vč. DPH), jenom kdyby se chtělo a kdyby nás naši drazí výrobci, dovozci a prodejci sprostě neždímali.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od S474N » stř 23.4.2014, 11:34

Aha, tak najednou CZ taky? To je ale zvlastni, ze? Takze CZ je taky predrazena?

No vono jestli to taky nebude o zdimani statu, preci jenom je rozdil treba zaplatit DPH 21% anebo zadnou neplatit, ze? A o trznim podilu ani nemluve, ale nebudu ti tady davat lekce ekonomie.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od Sailor » stř 23.4.2014, 13:27

Stepan píše:Mám problém s tím, jak tady děláte z Glocku NĚCO VÍC
A ty z něj furt děláš něco míň
Stepan píše:v USA, byla to nejlevnější, co se dalo sehnat.
To je lež jako věž
Stepan píše:Šetří se i tam, kde se nemělo, např, plastová mířidla
Ale prdlajs,můžeš si za pár kaček koupit oceláky,a tomu kdo má kvér jen v trezoru to je jedno,naopak je rád,že byla možnost ušetřit
Stepan píše:ale ani dovozci, s nímž je tohle fórum asi nějakým způsobem provázané,
Tak já myslel,že sem jen členem sekty a teď vidím,že je to něco většího,tak kam až sahají chapadla?
Stepan píše:Vzkaz dovozci: přestaňte z Glocku dělat něco, co není, a upravte cenu tak, aby vynikla jeho jediná hlavní výhoda: že je levný.
Tak to by stálo mu toto fakt poslat,ať se na mistra Štěpána oficiálně vyjádří :lol:
.
.
.
S474N píše:ze kdyby byla jeste povinna vojenska sluzba, tak zrovna jemu by to nejvice prospelo
Tak to je velká pravda,pro Štěpu by to ale nedopadlo dobře,v prvním tejdnu by určitě dostal "deku" :lol:
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od Biggles » stř 23.4.2014, 14:40

Ale kulový, byl by to největší kripl na rotě s jednou peckou, kterej by prudil myši seč by mu síly stačili...
Takže Stepane, dokaž, že GLOCK je v USA nejlevnější, případně, že byl nejlevnějším v okamžiku, kdy si ho vzala do výzbroje první americká ozbrojená složka.
Dolož, že nemáš ruce jak větve a voči z kašparovy krávy, takže má GLOCK mířidla k ničemu, blbej sklon pažby a vůbec je úplně k ho.nu.
Deklaruj, jak "zbraň selhává" kvůli rámu. Případně se hlouběji ponoř do fyziky a vysvětli, v čem je fyzika na úrovni základní školy špatně a oprav ji.
Definuj, co je "dobrý chod spouště" a jestli se tento pojem liší podle použití, případně jak.
A nakonec. Začni dovážet GLOCKy levněji než současnej dovozce, stejně tak levněji prodávej čízy a cokoliv jinýho. Nikdo ti nebrání... Říká se tomu podnikání.
Jestli máš problém s odpověďma, tak stáhni vocas mezi nohy a jdi 3,14čovat jinam. Jo, sorry, ty vlastně nemůžeš...protože všude jinde máš ban :lol: :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od Nikdo » stř 23.4.2014, 15:35

Stepan píše:Glock by mohl stát 13 a CZ P07 12 tisíc (vč. DPH), jenom kdyby se chtělo a kdyby nás naši drazí výrobci, dovozci a prodejci sprostě neždímali.
Samozřejmě by mohly být zbraně daleko levnější. Úplně by stačilo zrušit pár omezení a vpustit tak na trh větší konkurenci :idea:

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od Stepan » stř 23.4.2014, 17:38

Na vojně jsem nebyl, mám modrou, mám tak šišatou hlavu, že by se nevešla do přílby.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od Sailor » stř 23.4.2014, 18:03

A na dotazy ti kladené tada odpovídat nebudeš jo?Nebo jak?
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od Stepan » stř 23.4.2014, 18:07

Na jaké dotazy bys chtěl, abych odpověděl?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od Sailor » stř 23.4.2014, 18:10

Na mé a na dotazy ostatních,konkrétně aby si vyslyšel apely na dokumentaci toho co říkáš.
Případně by bylo pro mě supr,kdyby si mi teda konkrétně doporučil zbraň místo glocka.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od Int1m1thy » stř 23.4.2014, 19:08

doporuci ti naky TOKYO MARUI 1911 :mrgreen: :mrgreen:
G17gen4
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od reddog » stř 23.4.2014, 19:09

Hele, dámy a pánové,
nechci být za škarohlída a ničitele diskuzí, ale k těmhle věcem má Štěpán vyhraženo místo jinde, navíc se to tam může i hezky dokumentovat vč odpovědí.
Pokud nebudete probírat kovové rámy na Glocky, tak to zkuste se svou diskuzí vypokračovat jinde. Protože pokud opravdu někdo přijde se zajímavou informací k dané problematice, tak zapadne ve věčném balastu otázek bez odpovědí a subjektivních názorů na něco úplně jiného.
Mimo "sektáře" (dle jistého přispivatele) :mrgreen: chodí na forum i lidé, kteří hledají informace a nechtějí být zatěžováni prodíráním se OT na druhou a nechápou, proč tady diskutujeme o něčem jiném, než je v názvu topu.

Jinak se taky může objevit Jeho Adminstvo a budou se točit kolečka :mrgreen: a určitě jinak, než jak by někteří chtěli.

Tomík
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od Sailor » stř 23.4.2014, 23:36

Int1m1thy píše:doporuci ti naky TOKYO MARUI 1911
Omyl,mistr totiž říkal že 1911 je překonaná-zastaralá,či co to tenkráte vyžblebtl . . .
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Zpět na „Tuning“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz