V noci vlezl do garáže a dostal brokovnicí. Zakázat USA!


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 218

Registrován: stř 05.6.2013, 22:31

Zbraň: Glock 23

Bydliště: Blatná.Jihočeský kraj

Re: V noci vlezl do garáže a dostal brokovnicí. Zakázat USA!

Příspěvek od michalkolen » pát 02.5.2014, 20:41

Nesnáším moralisty.Pachatel po zásluze potrestám.Jen je škoda,že si svou smrt nejspíše nestihl ani uvědomit.Takovou sv*ni co vám v noci vleze do baráku chce zpacifikovat.Poté mu useknout obě ruce a přibít si ho na barák jako trofej a výstrahu pro ostatní.Až,když začne smrdět,tak ho hodit do popelnice.
A úctu k životu MÁM,ale k životu člověka a ne nějakého zvířecího poddruhu.
Případ:
Fakta,která jsou jasná:Mrtvola v cizí garáži.Náboje.Střelec.Otisky na zbrani a povýstřelové zplodiny na rukou.
Domněnky:Student a "zatoulaný míček" a výpověď a podobné novinářské sra*ky rozzuřených německých žurnalistů.Jediný kdo mohl vypovídat je střelec,ten by takový žvást nevypustil z huby,leda,že by měl sjetého právníka :lol:
Glock 23...cz 858...cz 527 Varmint Laminated
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: V noci vlezl do garáže a dostal brokovnicí. Zakázat USA!

Příspěvek od Sailor » pát 02.5.2014, 20:55

Stepan píše:Sympatizuješ s člověkem, který si v garáži nastražil past a několik dní číhal s brokovnicí a čekal, až si bude moct zastřelit cituju "nějaký zasraný děcko", což se mu nakonec podařilo?
To jsou jen doměnky od senzachtivejch novinářú a dokud se neprokáže opak,tak ano-s tím člověkem sympatizuju.
Stepan píše:Jste krvelační, nemáte úctu k lidskému životu, je mi z vás špatně, je mi z vás úzko, jak takoví jako vy můžou vlastnit zbraně
:lol: :lol: Hele já takovej fakt nebyl,to až tady v té sektě,kterou vede satan,úplně mi vymyli mozek.Navíc jsem tu už 2,5 roku a ještě ani namám hodnost vraníka!!!Mohl bych tě Štěpáne poprosit,jako kamaráda,aby si mě vyrval ze spárú této sekty a vrátil na tu správnou cestu? :lol:
reddog píše:To jsem zvedav, jestli tu nebudeme mit noveho obamosyna (ci spise merkelosyna)
To se neboj,ona už krasavice s mikádem sama prohlásila,že multikulturalismus v německu selhal a nefunguje,dokonce tam teď zavedou nějaké ztížení aby se jen tak nedostali k občanství,takže ona dobře ví co je to za verbež.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: V noci vlezl do garáže a dostal brokovnicí. Zakázat USA!

Příspěvek od reddog » pát 02.5.2014, 21:16

No tak k tomu nemam co dodat. Budu uprimny. Nejen nasi hrdi predkove se musi na Velke Morave obracet v prachu :huh:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: V noci vlezl do garáže a dostal brokovnicí. Zakázat USA!

Příspěvek od S474N » sob 03.5.2014, 8:51

Sailor: no vono v tvym pripade ani nebylo co vymejvat, aneb kde nic neni, ani cert nemeje *3* :lol:

A ted vazne, neni treba se rozcilovat, obecne tihle "humanitne vzdelani" jsou kapku (vlastne hodne) mimo realitu. Obvykle jim chybi naprosta reflexe sveta a o to tvrdsi je potom pad z vysin. Zde ma pro sva kategoricka tvrzeni pomerne volnou pudu, ale je si moc dobre vedom toho, ze kdyby stejnym stylem fungoval ve skole, zamestnani nebo nekde v hospode, tak ze by mu nekdo hodne rychle napravil cifernik. A berme to tak, ze on ten ventil pretlaku toho, ze se musi v reslu krotit proste ventiluje tady, kde riziko "presdrzky" vnima na nulove urovni.

BTW je zajimave, proc Stepanka tak zajimaji zbrane. Co se strojirenstvi tyce je naprosto nepoliben a co se noseni, tak zbrane jsou spatne, aaano!
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Re: V noci vlezl do garáže a dostal brokovnicí. Zakázat USA!

Příspěvek od VEIKO » sob 03.5.2014, 9:02

Teoreticky by toto fórum melo mit tlacitko volby pri vstupu. Normalni a oklestena verze. Protoze nekteri tu hardcore verzi psychicky nedavaji
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact

Příspěvky: 584

Registrován: úte 13.5.2008, 16:44

Re: V noci vlezl do garáže a dostal brokovnicí. Zakázat USA!

Příspěvek od Steiner » sob 03.5.2014, 9:40

VEIKO: oklestena verze tady prece existuje, staci si rozkliknout Stepanuv profil a dat si ho do Nepratel, pak se nebudou zobrazovat jeho prispevky. A utlocitna duse netrpi :mrgreen: . Zbytek je vec admina, jak chce toto forum prezentovat pred "tema venku", jestli si tu ty exoty bude pestovat dal a nove prichozi ctenari se budou divit i usima, co sme to tady za divnou bandu...

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: V noci vlezl do garáže a dostal brokovnicí. Zakázat USA!

Příspěvek od Stepan » sob 03.5.2014, 13:30

michalkolen píše:Nesnáším moralisty. Pachatel po zásluze potrestán.
Pachatel ČEHO? Za co si zasloužil trest smrti bez soudu?
Sailor píše:
Stepan píše:Sympatizuješ s člověkem, který si v garáži nastražil past a několik dní číhal s brokovnicí a čekal, až si bude moct zastřelit cituju "nějaký zasraný děcko", což se mu nakonec podařilo?
To jsou jen doměnky od senzachtivejch novinářú a dokud se neprokáže opak,tak ano-s tím člověkem sympatizuju.
To nejsou domněnky novinářů, to je obsah oficiální obžaloby doručené soudu, na níž je tady odkaz. Četl jsi to vůbec? Pachateli hrozí vězení až na 100 let.

Vy OPRAVDU sympatizujete s člověkem, co čtyřikrát vystřelil brokovnicí do neosvětlené garáže, s úmyslem zabít člověka, kterého tam předtím schválně nalákal, a který ho žádným způsobem neohrožoval? Ještě takový detail - protože do té garáže vůbec neviděl, pachatel přiměl zabitého promluvit, aby věděl, kam má střílet.

Měli byste dobře přemýšlet o tom, co napíšete, protože některé projevy tady bohužel potvrzují to nejhorší, co je možné si o majitelích zbraní pomyslet.

Příspěvky: 230

Registrován: sob 13.8.2011, 18:49

Re: V noci vlezl do garáže a dostal brokovnicí. Zakázat USA!

Příspěvek od azavak » sob 03.5.2014, 14:03

Třeba v USA nemají všude povinost střílet na místech tomu určeném.Takže si do své garáže může střílet jak je libo.I kdyby si tam nasral,tak tobě je po tom hovno.S toho jak jsou média objektivní a nezaujaté :lol: ,kdo ví jak to opravdu bylo a co je všechno pravda.

Příspěvky: 58

Registrován: pon 23.9.2013, 12:29

Zbraň: Glock 26

Bydliště: Vysočina

Re: V noci vlezl do garáže a dostal brokovnicí. Zakázat USA!

Příspěvek od vodas » sob 03.5.2014, 14:09

Satan: a ja si zase myslim,ze dost casto jsou mimo realitu technicky vzdelani lide.Ale mozna to nebude tim,kdo jaky typ vzdelani ma,ale tim,jestli je magor nebo neni.A urazet Stepana kvuli vzdelani mi prijde ubohy. Sorry za OT.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: V noci vlezl do garáže a dostal brokovnicí. Zakázat USA!

Příspěvek od Sailor » sob 03.5.2014, 14:09

S474N píše:no vono v tvym pripade ani nebylo co vymejvat, aneb kde nic neni, ani cert nemeje
Kdybych nevěděl,že mě máš rád,tak si budu myslet,že si pěkně hubatej! :D
Stepan píše:To nejsou domněnky novinářů, to je obsah oficiální obžaloby doručené soudu, na níž je tady odkaz.
Prosím tě Štěpo,to že je něco předmětem obžaloby ještě neznamená,že je to pravda.Sleduješ vůbec dění okolního světa?A nemusíš chodit daleko,i u nás je jasně vidět co dokážou vyžblebtnout nebo napsat do obžaloby ti co nás mají chránit,od cajtú až po soudce.Takže si nech ty tvoje věčné unáhlené názory.Spíše se zaměř na fakta-turek vlez někomu na pozemek a to se prostě nedělá a může to skončit špatně.Nikdo ho nenutil tam lézt,tu cestu si vybral sám.Když v tom bude něco plánovaného-nechť střelce odsouděj,ale zatím nic nemaj(žblebt nějaké kadeřnice že něco vyřknul neberu jako důkaz),ale zatím tam vidím jen zastřeleného přičmoudlíka na cizím pozemku-a to je pro mě O.K.,v tom nevidím problém.

Vodas:myslet si můžeš,na to máš nárok.Magoři se najdou opravdu všude,stejně tak se najde plno chytrejch lidí co maj jenom učňák.Problem je,že výskyt joudú u lidí s humanitním vzděláním,co nemaj ahnung jak to v opravdovém světě chodí,je abnormálně vysokej,proti lidem vyučeným,se střední školou nebo vysokoškolsky vzdělaných v technickém oboru.
Naposledy upravil(a) Sailor dne sob 03.5.2014, 14:21, celkem upraveno 1 x.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: V noci vlezl do garáže a dostal brokovnicí. Zakázat USA!

Příspěvek od Biggles » sob 03.5.2014, 14:19

Soudruhu Stepane, ŽALOBA je "pouhopouhej" papír z hlediska spravedlnosti. Sračky, co tu meleš (v tomhle případě) by měly váhu názoru v okamžiku, kdy by byl dotyčný VODSOUZENEJ (pro diskuzi i nepravomocně), pak bychom se mohli handrkovat, jestli soud rozhodnul správně nebo ne. Do tý doby je ten člověk NEVINNEJ úplně pro všechny, zvlášť by měl pro ty, který maj plnou držku spravedlnosti a lepšího světa. Je zajímavý, že právě sluníčkový přizdisráči s tímhle maj u běžnejch lidí problém, kdejakej lidskej odpad je potřeba tolerovat a obhajovat, ale jakmile vezme do svých rukou svůj osud "běžnej" člověk, tak je to hned ksindl nejhoršího zrna, snažící se zabít kohokoliv...
Jo a vzhledem k tvý neschopnosti a neochotě vobhájit svůj názor, je myslím naprosto zřejmý, že jsi prolhanej zamindrákovanej lempl. To není žádná nadávka, ale zhodnocení na základě tvýho způsobu "argumentace", kdy vybliješ v lepším případě blbost, horším účelovou lež a místo doložení svejch blábolů utečeš a začneš házet dalším hnojem jinak a jinde. Takže považuju za prokázaný, že tvoje matka zcela zjevně selhala v odhadu situace, když tě radši nepolkla...

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Re: V noci vlezl do garáže a dostal brokovnicí. Zakázat USA!

Příspěvek od Shi » sob 03.5.2014, 15:18

Stepan píše:Morální právo nastražit past jako na zvíře a potom zavraždit člověka, který ho s největší pravděpodobností vůbec neohrožoval na životě nebo na zdraví, ani mu nic nekradl? Opravdu to myslíte vážně???

Byl to plán jak zabít člověka. Jakéhokoli. Bez milosti. Bez varování. Byla to normální poprava.

A vám se to některým ještě líbí... :(

Je mi teď opravdu špatně...
Marně přemýšlím, jak lze nastražit takovou past na slušného člověka. Podle mě nelze, protože slušný člověk:
- neleze kolem půlnoci do cizích garáží, sklepů a bytů
- otevřené dveře do garáže nepovažuje za pozvánku na cizí území
- návnada v podobě kabelky na něj neúčinkuje.

Díky tomu, že v USA bývalo historickou tradicí zloděje (koní) věšet a nezvané hosty střílet, tak to tam dopracovali tak daleko, že i v těsném sousedství Washingtonu DC pošta běžně nechává cenné zásilky nechávat před dveřmi a nikdo je neukradne. To je, co ? Dokážeš si to představit u nás? Já ne.
V Montaně a mnoha jiných menších městech USA dodnes funguje to, co fungovávalo ve Švýcarsku, než se tam začal po krajině potulovat nevychovaný póvl z východní a jižní evropy a dalších nekultruních krajin - dveře se tam nezamykají. Jak nedávno v jisté diskusi napsal napsal jeden takový obyvatel:"Ani nevím jak bych vstupní dveře zamykal. Netuším kde mám klíč, už několik let jsem jej nepotřeboval. Nezamykám, protože co kdyby některý soused něco potřeboval v době, kdy nejsem doma ..."
Ano, taková společnost se mi líbí. Zato mě děsí společnost, kde se dá udělat funkční "past" spočívající v tom, že "nastražím" svou garáž a do 14 dní se mi ji pokusí někdo vykrást. Mimochodem tu "nástrahu" tam majitel nachystal po té, co byl během uplynulých pár týdnů již dvakrát vykraden. Jakožto člověk, ke kterému si zloději chodili pro kořist jako do cukrárny, mám pro střelce docela solidní pochopení. Bohužel, ani Montana už není co bývala, takže střelce nejspíš odsoudí pro vraždu.

V USA jsem jako student byl taky a světe div se nikdo mě tam nezastřelil, což bude souviset s tím, že jsem se tam nechoval jako zločinné hovado bez kousku mozku. Což se bohužel nedalo říct o všech studentech. Jeden spolustudent si tam z Evropy nechával poštou posílat marihuanu na adresu američana, který se tam o nás staral. Když jsem ho upozornil, že ten američan by z toho mohl mít velmi solidní problémy, včetně vyhazovu z práce a kriminálu, tak mi ten (rakouský) student řekl, že to není jeho problém. Tipuji, že onen nevychovaný turecký němec byl podobné bezohledné hovado. Slušný člověk by po půlnoci nevlezl do cizí garáže. Kdyby chtěl majitele upozornit, měl zazvonit u vstupních dveří a ne lézt dovnitř. Mrtvého grázla litovat nebudu. Jsem zvědavý co bude vypovídat ten druhý student, který dělal Dedemu doprovod a který zřejmě měl dost rozumu na to, aby nelezl do cizí garáže a tudíž se mu nic nestalo.

Do Montany bych se rád jednou podíval a ani v nejmenším se nebojím, že by mě tam někdo zastřelil, protože já nekradu, nelozím nepozvaný do cizích nemovitostí a v noci se nepotuluji po cizích pozemcích.

Poprava dítěte ? Ani náhodou. Po půlnoci děti jsou už dávno doma a tedy je nulová pravděpodobnost, že se tam dítěti zakutálel míč. Navíc střelec viděl minimálně siluetu chlapa, protože jinak by se jen těžko takto trefil. Statistiky ukazují, že 10 procent vrahů je ve věku pod 18 let, navíc onen německý turek byl fotbalista, tedy fyzicky na tom nebyl špatně. Vystřelit na něj bylo celkem racionální řešení jak si zajistit, že krádeže skončí. Mezi zloději se rychle rozkřikne kde se po nich střílí a oni pak změní revír.
Naposledy upravil(a) Shi dne sob 03.5.2014, 15:43, celkem upraveno 2 x.

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Re: V noci vlezl do garáže a dostal brokovnicí. Zakázat USA!

Příspěvek od Shi » sob 03.5.2014, 15:30

Stepan píše: Za co si zasloužil trest smrti bez soudu?
Vrať se do reality. Tohle nebyl trest smrti, ale pracovní úraz. Rozhodl se riskovat a risk mu nevyšel.

Už několikrát se mi podařilo nezavřít dveře od domu a když si toho někdo z kolemjdoucích všiml, tak zazvonil, zavolal do chodby, ale ještě nikdo neměl tu drzost jít nezvaný dovnitř.
Normální člověk bez zločinných úmyslů nevleze dovnitř, ale pokusí se kontaktovat majitele nebo policii.

V USA jsou v módě home invasion a často to pro obyvatele nekončí dobře.
Zasloužili si snad zemřít zavražděný Scott Johnston, kterému vpadli do obydlí dva mladíci 18 a 16 let a zavraždili ho ? Asi ne.

Pro změnu Rodney Scott měl víc rozumu, nečekal až sám bude mrtvý, pořídil si pistoli a začal střílet po té co mu do obydlí vpadli mladíci ve věku 16, 16, 17, 18 a 21 let. Na rozdíl od Scotta Johnstona přežil a podstatný rozdíl je právě v tom, že Rodney byl připraven a "nachystal past" spočívající v tom, že se včas ozbrojil.
Naposledy upravil(a) Shi dne sob 03.5.2014, 16:11, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

STD člen

Příspěvky: 141

Registrován: pát 01.3.2013, 17:50

Re: V noci vlezl do garáže a dostal brokovnicí. Zakázat USA!

Příspěvek od Nazír El Cid » sob 03.5.2014, 16:05

A Tak se teď táži....:
"...., Štěpáne, co nám povíš, jaké budou Tvoje argumenty"?
*29*

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: V noci vlezl do garáže a dostal brokovnicí. Zakázat USA!

Příspěvek od Carloss » sob 03.5.2014, 16:07

Já teda nevím... Ale jestli to bylo tak, jak je předkládáno... Si zkusím sebe představit v roli normálního občana jdoucího třeba z práce kolem půlnoci kolem domku... zhasnuto, nikde nikdo, jen je všude pozvotvíráno... Všude? To není normální... Neděje se tam něco? Co když někdo potřebuje pomoc? Nuž... nakouknu... Prázdná zhasnutá, ale votevřená garáž... To je divný... kua... tady něco je... Cože?? Kdože?? Bum... bum... bum... Doprdele...

Nemyslím si, že střílet naslepo kdekoli je zcela normální. Ani v jU eS Ej... a lze to považovat za obranu... Naštěstí to schytal syčák a dobře mu tak. Ale ono to mohlo dopadnout taky tgřeba úplně jinak. To, že to neschytal nějakej ten slušňák je spíše dílem náhody... To snad jako střelci uznáte. Na LOSu by to bylo zajímavý.. postřílet úplně všechny terče i neterče... bo tam přeci neměly co dělat, neasi... hehehehe...
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Re: V noci vlezl do garáže a dostal brokovnicí. Zakázat USA!

Příspěvek od Shi » sob 03.5.2014, 16:17

Carloss: A vlezl bys (navíc v cizí zemi :!: ) potichu do hlubin cizí garáže, nebo bys zkusil volat, zvonit a klepat na dveře?

Slušňák ... dílem náhody - já fakt nevím jaký slušňák by po půlnoci šmejdil po cizí garáži, aniž by před tím zkusil zazvonit, zaklepat na dveře nebo okno.

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: V noci vlezl do garáže a dostal brokovnicí. Zakázat USA!

Příspěvek od Carloss » sob 03.5.2014, 16:25

Já asi b). To nic nemění na tom, že bych asi měl vždy vidělt přesně, na co střílím. Kdyby slyšel divné zvuky z ložnice, taky by tam vlítl a rozstřílel ložnici namaděru? A ona si to tam zatím manželka tajně rozdávala se svým umělohmotným (nebo gumovým... nebo co já vim jakym...) šuplíkovým kamarádem... Jak by taky taká novinová zpráva mohla vypadat:

Ve státě.... v USA majitel domu zastřelil ctihodného občana, který v domění, že v domě není něco vpořádku do něj vnikl, aby se přesvědčil, nepotřebuje-li někdo pomoc. Majitel v domění, že jde o zloděje, který jej před tím několikráte vykradl nastražil past a ve stresu pak tohoto nezvaného, leč ctihodného občana omylem zastřelil.
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: V noci vlezl do garáže a dostal brokovnicí. Zakázat USA!

Příspěvek od Stepan » sob 03.5.2014, 16:27

Shi píše:... onen německý turek byl fotbalista, tedy fyzicky na tom nebyl špatně. Vystřelit na něj bylo celkem racionální řešení jak si zajistit, že krádeže skončí. Mezi zloději se rychle rozkřikne kde se po nich střílí a oni pak změní revír.
Tenhle výrok je zcela mimo dnešní společnost s právem, soudy, úctou k životu. Úplně mimo. Pokud toužíš po dobách divokého západu, kdy bylo možné brát spravedlnost do vlastních rukou a beztrestně střílet zloděje (a sám by jsis nějakého člověka třeba taky rád zastřelil), tak si uvědom, že v té době lidský život neměl moc vysokou cenu a sám bys o ten svůj velice lehce mohl přijít, a to i kdybys nebyl zločinec.

Dneska se po zlodějích nestřílí. A to ani v USA. Dneska lidi nevykonávají spravedlnost. Mimo jiné protože by se mohli splést. Dneska se podezřelí pečlivě vyšetřují, shromažďují se a hodnotí důkazy, všechno se to dělá kvůli tomu, aby se pokud možno předešlo omylům. Dneska má lidský život nějakou cenu.

Vystřelit na člověka, o kterém ani nevěděl, kdo to je, bylo racionální řešení, jak zajistit, aby krádeže skončily? Tohle myslíš vážně???

I kdyby viděl a byl si stoprocentně jistý, že tenhle člověk ho už vykradl desetkrát, NEMÁ PRÁVO HO ZABÍT, ani morální, ani legální. Vzít život člověku je nevratná věc, je to nejtěžší zločin, pro normálního člověka by to mělo být něco naprosto nemyslitelného a měl by být schopný to udělat, jenom kdyby to bylo nutné k zachování jiného života nebo zdraví.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: V noci vlezl do garáže a dostal brokovnicí. Zakázat USA!

Příspěvek od S474N » sob 03.5.2014, 16:34

Stepan: stale si neodpovedel na otazku, proc zbrane? Nebo sem chodis jen vysirat bez jakehokoliv blizsiho zajmu?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: V noci vlezl do garáže a dostal brokovnicí. Zakázat USA!

Příspěvek od reddog » sob 03.5.2014, 16:39

No a neprisel prave cas, nam ubohym a prostym, vyjevit onu absolutni pravdu? Onen duvod??

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz