Kovový rám na Glocka


Úpravy zbraní, příslušenství a jiné vychytávky

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od Biggles » sob 26.4.2014, 21:57

Tak repete:
Dolož, že GLOCK má "špatný" sklon pažby a jaký je správný a proč. Co je dobrý chod spouště a jestli má vliv na vnímání "správnosti" i použití? Jakou má vliv rám a jeho materiál na spolehlivost zbraně? Vysvětli základy fyziky které mají souvislost s cyklem samonabíjecí pistole, případně je oprav, aby žáčci v základní škole konečně dostali správné informace :lol: Pokud ti přijde cena GLOCKa a čehokoliv předražená, začni výrobky sám prodávat. Očekávám, že nás pozveš do své nové prodejny...

Pokud nejsi schopen svoje názory doložit, jsi prolhanej blb a nemá smyslu tě dál považovat za víc než lidský odpad, kdy tvoje matka mohla lidstvu poskytnout neocenitelnou službu, kdyby tě radši polkla...

A proč A. Týc přestoupil na CZUB loď? Že by kvůli smlouvě, trotle? :lol: :D

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od Stepan » sob 26.4.2014, 22:00

Biggles píše:A panáčku, k hnoji se doopravdy nehodlám chovat jako k růži.
Pokud si o mně myslíš, že jsem hnůj, a chováš se jako hnůj, jseš sám hnůj. Růže se NIKDY jako hnůj nechová. Já se s hnojem nebavím.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od Biggles » sob 26.4.2014, 22:01

Tak repete:
Dolož, že GLOCK má "špatný" sklon pažby a jaký je správný a proč. Co je dobrý chod spouště a jestli má vliv na vnímání "správnosti" i použití? Jakou má vliv rám a jeho materiál na spolehlivost zbraně? Vysvětli základy fyziky které mají souvislost s cyklem samonabíjecí pistole, případně je oprav, aby žáčci v základní škole konečně dostali správné informace :lol: Pokud ti přijde cena GLOCKa a čehokoliv předražená, začni výrobky sám prodávat. Očekávám, že nás pozveš do své nové prodejny...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od kuba » ned 27.4.2014, 16:40

Stepan píše:
Když už tady byl zmíněn Adam Tyc, Glock a Shadow, kolik toho vyhrál se Shadowem a kolik s Glockem? Proč pociťoval potřebu přestat používat Glock? Sportovec vždycky bude používat to, o čem si myslí, že mu nejlíp pomůže k vítězství.
protože glock nemá evropskej střeleckej team :-D, a další otazky ktere jsem ti položil zodpovíš?

jinak mám rád když mě někdo poučuje o sportu v kterém toho řekl bych skoro jistě dokázal méně než já :)
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od Stepan » ned 27.4.2014, 22:23

Proč nemá Glock v Evropě střelecký tým? Že by to nemělo smysl? Protože se Glock k soutěžení nehodí??? :lol:

Já zatím stojím na místě a střílím do terče. A na youtube se dívám na IPSC. :)

Příspěvky: 101

Registrován: úte 11.6.2013, 14:19

Bydliště: Olomoucky kraj

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od dan.persec » ned 27.4.2014, 23:03

Stepan: Neplanujes deti, ze ne?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od kuba » pon 28.4.2014, 0:34

Dle vyjádření glocku z rakouska prostě střelecký tým pro propagaci nepotřebují, GLOCK-USA je skoro samostatná firma a v USA je trochu jinej pohled střelecké komunity, tam se jim to holt vyplatí. a jinak možná průměrný střelec bude mít lepší výsledky se shadowem, ale u těch nejlepších střelců je jedno čím střílí, jestli glockem, CZ, Tanfo,.. ono totiž kdyby jsi byl zkušený střelec věděl by jsi že o té zbraňi to tolik není. což jak je vidět nejsi jen se tu snažíš rozjíždět nějaké teorie úplně o všem, bohužel ve většině případů špatné a nejhorší je že si za nimi stojíš i v případě že tvé argumenty jsou vyvráceny.. holt internetovej válečník.
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od cmk » pon 28.4.2014, 13:23

Takovej e-warrior nebo i-warrior :-)

Stepane - ano, u lidi typu Grauffel, Tyc ci Sevigny udela ta zbran mozna i vic nec par desetinek. Dokonce mozna udela i procento, dve ci pet nakonec...
Ale to jsou kurva dobri strelci. A jelikož Grauffel bezne vyhrava o 10 a vic procent, je to uplne jedno, co drzi. Dej mu do ruky Glocka, mesic casu a 20 tisíc patron a bude s nim strilet stejne, jako Tanfem.

Pak je tu skupina, kde ta zbran NA ZAVODECH (!!!) udela jeste vic.

Pak je tu skupina, pro kterou je lehka zbran naopak vyhodou

A pak je tu skupina, pro které ani seriova 2.5kg na spousti nejsou zárukou bezpecnosti a sem patri velka část prumerných policajtu, strazniku ci celniku, kteri "slapou chodnik" (a to nemyslim ve zlem). Jim dat do ruky sportovni special by bylo sakra o hubu.

Proste kazda zbran ma svoje urceni.
Glock je sluzebni lopata, kterou se velice dobre da i sportovat.
A nekomu sedne a nekomu ne.
Me se například ještě nepovedlo překonat svůj vlastní rekord na 25m do mezinárodního pistolaku 15 ran, který jsem nastrilel v roce 2006 - 137 bodu GLOCKEM !!! Ani Shadowem, ani TSkem jsem to zatím neprekonal. Třeba...
Další zahada - leva ruka na Police Open - na 20m. Od doby, kdy mam TSko jsem nikdy neprekrocil 80 a jen nahodne prekrocim 70. Presto, ze ta zbran je presnejsi, ma delší lauf i zamernou a mensi odpor nez ten Shadow, kterym jsem to strilel dřív a se kterym jsem nikdo pod 80 nesel...

Proste uz bud od te dobroty a ver lidem, co necumej jen na youtube ale maj realny zkusenosti.
Pistole není dobra nebo spatna tim, z jakyho je materialu, kolik vazi nebo jaky ma odpor spouste. Kazdemu sedi něco jiného. A dokonce každému sedi neco jiného na ruzne discipliny. Ne nadarmo je jedno z největších temat "zacinam strilet, jakou pistoli si mam koupit".
A kazda ta zbran je obecne (nikoliv pro každého) predurcena k necemu.
A souhrn schopnosti Glocka z nej dela jednu z nejlepších zbrani na svete (za docela malo penez docela slusne vyuziti v akcnich disciplínách, pro mirenku prumerna, ale pro sluzebni o obranne pouziti vice nez dostatecna presnost a hlavne spolehlivost).
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od Biggles » úte 29.4.2014, 13:02

Stepane:
Dolož, že GLOCK má "špatný" sklon pažby a jaký je správný a proč. Co je dobrý chod spouště a jestli má vliv na vnímání "správnosti" i použití? Jakou má vliv rám a jeho materiál na spolehlivost zbraně? Vysvětli základy fyziky které mají souvislost s cyklem samonabíjecí pistole, případně je oprav, aby žáčci v základní škole konečně dostali správné informace :lol: Pokud ti přijde cena GLOCKa a čehokoliv předražená, začni výrobky sám prodávat. Očekávám, že nás pozveš do své nové prodejny...
A k tomu jako bonus odpověz, jaký má smysl pro výrobce tovární tým (a je jedno jestli ve střelbě, autech...motorkách...).
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od Sailor » úte 29.4.2014, 15:29

Biggles:Obávám se,že nebudeš vyslyšen a tvé dotazy zůstanou bez odpovědi :lol:
Štěpán je prostě takovej internetovej diskutér a ti maj malý pin***ry a je to vědecky dokázané !!!
http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/v ... 1-oYFV_svz
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 41

Registrován: ned 19.2.2006, 19:53

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od jendach » úte 29.4.2014, 19:15

Debata se tu pěkně rozhořela, ale informace k původnímu tématu žádné. Vraťme se ke kovovému rámu ...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od reddog » stř 30.4.2014, 6:59

A uz jsi zjistil neco noveho/dalsiho ?

Příspěvky: 41

Registrován: ned 19.2.2006, 19:53

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od jendach » sob 03.5.2014, 18:34

Ne, spoléhal jsem tady na vás :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 804

Registrován: pon 20.3.2006, 13:09

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od 4mike » pon 05.5.2014, 11:46

Stepan píše:........ Sportovec vždycky bude používat to, o čem si myslí, že mu nejlíp pomůže k vítězství......
pokud si jeho zaměstnavatel nemyslí něco jinýho, nebo nemá co jinýho mu poskytnout :wink:

u nás amatérů je limitní jen kapsa
cmk píše:........Grauffel bezne vyhrava o 10 a vic procent, je to uplne jedno, co drzi. Dej mu do ruky Glocka, mesic casu a 20 tisíc patron a bude s nim strilet stejne, jako Tanfem.........
to by asi nestačilo, v rozhovoru před MS v Bali ukazoval dobitý ruce s tím, že poslední týden "žral" 10k denně
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pon 05.5.2014, 12:08, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!
Hi, my name is Mike. I'm a Saigaholic
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od Starosta » pon 05.5.2014, 12:41

4mike: Pane jo, to už potřeboval 2-4 lidi na neustálý páskování, ne?
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

Příspěvky: 97

Registrován: sob 09.3.2013, 22:51

Zbraň: Glock 19 4 gen.

Bydliště: Chomutov

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od GeorgK » úte 06.5.2014, 8:27

Stepan píše:Mám problém s tím, jak tady děláte z Glocku NĚCO VÍC. Glock je jednoduchá umělohmotná zbraň, jejíž největší výhodou je, že je nebo aspoň v době, kdy se začala masivně prosazovat v USA, byla to nejlevnější, co se dalo sehnat.

...
.....
Možná vám to přijde divné, ale ani dovozci, s nímž je tohle fórum asi nějakým způsobem provázané, nepravdivé informování o produktu v ničem dlouhodobě neprospěje. Vzkaz dovozci: přestaňte z Glocku dělat něco, co není, a upravte cenu tak, aby vynikla jeho jediná hlavní výhoda: že je levný.

a komu tím prospěješ co ? :D

Poslyš já si taky myslím že by mohl mít trochu jinej sklon pažby, taky si říkám že by mohl mít v nabídce rám z ocele, vyměnil jsem si mířidla za tritium, omotal jsem pažbičky vším možným a víš jak to dopadlo? Až na ty slabší pružiny a to opraqvdu jen pro terčovou střelbu jsem všechno vrátil a zvažuju i ta tritia sundat, ona ta zbraň je prostě přes všechny nedokonalosti dokonalá, tolik můj názor a moct si nechat jen jednu jedinou zbraˇtak si nechám Glock. Dle tebe je nejdokonalejší zbraní Kevin - nejsou na něj žádné vylepšující díly tedy je dokonalá - zajímavá logika :D
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od john.hawk » úte 06.5.2014, 10:41

těším se až dojde doba tak daleko, že si budeme navrhovat rámy zbraní samy a 3D tiskárna nám rám i s vodícími lištami vyjede na počkání..Mně se ty kovové rámy líbí co do tvaru..takhle bych je chtěl i já ale v plastu..( váha je váha, kor když člověk denně hrdě/tvrdě nosí..)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od kolaCZek » úte 06.5.2014, 11:24

john.hawk: Nevim, jestli 3D tiskarna dokaze tisknout z Glockplastu. Ale mit material a 3D model, tak asi nebude problem to zkusit. Kamarad ma 3D tiskarnu a docela si s tim hraje. :P
Dalsi otazkou je, kde k tomu seberes PZ. :twisted:
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od S474N » úte 06.5.2014, 11:32

kolaCZek: ten si preci taky vytisknes *3* *47* *40*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 563

Registrován: sob 07.10.2006, 9:35

Re: Kovový rám na Glocka

Příspěvek od U.I. » úte 06.5.2014, 11:43

:))))))

Zpět na „Tuning“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz