Romove, cikani,....


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od reddog » úte 08.4.2014, 15:02

Hehe, v telefonu jsi si to uz jen potvrdil :mrgreen: .
(pozn. Musim si vyguglit, co je to kryptofasista, bo kdyz uz mne nekde nekdo neco, tak alespon chci vedet co) 8-)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od Strelkyne » úte 08.4.2014, 15:20

Amnesty International slaví ten Mezinárodní den Romů vydáváním "objektivních" studií. :angry:

http://zpravy.idnes.cz/cesko-amnesty-in ... anicni_aha
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od reddog » stř 09.4.2014, 7:14

Přečetl jsem si ten blábol až teď. To je katastrofa, jak nám podsouvají, že je to problém. To přeci není problém. To je jiná mentalita u těch, kteří se na ni vymlouvat chtějí. Kdo chce praccovat a žít podle pravidel společného bezproblémového soužití, tak žije. Kdo nechce, hledá způsob, jak to hodit na někoho jiného a některým se holt hodí fakt, že na "racízmuc" pokrytci z Modré s hvězdama reagují jako na vítaný zdroj buzerace platící většiny. Je mi na blití. Integrace, asimilace, buzerace. Je zajímavé, že nešvary postávajících a pořvávajících nemakačenků nevídáme na místech, kde oni menšinoví, utlačovaní, nejsou. Populistické osůbky v politice mají strach proti jednotlivým případům zasáhnout. Proto dělají z jednotlivců skupinu a proto se jim hodí i ta "kritika" samozvaných polobohů z Modré s hvězdama. Je mi na blití z těch, kteří místo ochrany zdrojů, raději chrání jejich ničitele. Tzv romský problém je jen zástěrka. A to už nemluvím o těch úplných sviních, které si na celé téhle šaškárně ještě navíc založili svoje pochybné kšefty.

jsem se nas..l při ránu. O to víc, že teď několik z těch slušných cikánů bude pracovat na akci, kterou koordinuji. Zajímavé, tihle nebrečí, a že pár z nich nemá jednoduchý život (ostatně stejně, jako řada z nás). Přijdou do práce, odmakají si svoje, vracejí se ke svým rodinám. Žádné "jáááj more racízmus", to jsem od nich nikdy neslyšel.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od Sailor » sob 12.4.2014, 14:45

Čech se Slovákem znásilnili Britku, která potřebovala pomoc
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... pomoc.html

Jo,to byl čech a slovák jak poleno,to je vidět už jen podle těch jmen Gorol a Bady :lol:
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od reddog » sob 12.4.2014, 14:56

Hehe, Sailor, takze jsem zvedav, jake pojmenovani pristane tobe. Snad si Starosta neda moc na cas :mrgreen: . Uz jsem si vyhledal, co je ten kryptofasista. A xenofobni taky nejsu, spise mne serou nemakacenka a rvouci paviani na davkach (tech i tech).
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od jry2000 » pon 12.5.2014, 14:47

Troska xenofobni dezinformace

Polovina barů v Ústí nepouští dovnitř Romy, tvrdí francouzský průzkum
Zdroj: http://usti.idnes.cz/poloivina-nocnich- ... zpravy_vez

"Polovina barů", kam v Ústí nepustili Romy, byl ve skutečnosti jeden
Zdroj: http://usti.idnes.cz/pruzkum-v-usti-nep ... zpravy_alh


To je takovy "Stepanizmus" v praxi ...
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od Starosta » pon 12.5.2014, 14:50

Heh, to jsem se Tě, reddogu, nějak dotknul s tím kryptofašistou :D
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od reddog » pon 12.5.2014, 16:48

Starosta:
Hehe, nejak se to mezi zucastnenymi chytlo a jsem "zaskatulkovanej". Takze jestli se mne to dotklo?? Pockej... pockej... pockej ... 8-)
... vlastne ani ne :mrgreen: , tak to nejak od nekoho umim pobrat :mrgreen: (obzvlaste od clena sekty), muhehehehe

A budme k sobe uprimni, kdyz mne nekde nechteji, tak se tam proste srat nebudu. Si predstavte, ze se budu chtit projit ve ctvrti pristehovalcu v Stockholmu. Dostanu tam cocku a co mi tak asi pravdolaskarska pijavice bude rikat? No co tam lezes s tim svetlym xichtem, ze? Ale ani slovo o racismus. A pokud to tady ted nejaka pravdolaska multikulti osoba nahodou cte, tak pro par pres hubu nemusite cestovat na sever. Schytat muzete klidne na nekterych ulicich treba v Ostrave (myslim, ze v Usti taky). Treba jen kvuli faktu, ze jste malo opaleni. Zajimave, tam to rasismus neni, tam je to provokace (od vas!!).
To o poctu baru je uz od zacatku smesne (idealne neuvadet presne pocty, ale mit plnou hubu toho, ze je v podstate odraz spolecnosti). Ano i mne to zjevne smrdi eurohujerskou retorikou. Byznys pijavic, ktere hledaji prostor na priziveni, ve stylu: I kdyby to melo zachranit treba jen jeden zivot.

Edit:
Starosta:
Hehe, na Sailora nemas nic?? :wink:

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od Pařez » pon 12.5.2014, 20:10

jry2000 píše:..."Polovina barů", kam v Ústí nepustili Romy, byl ve skutečnosti jeden...
A co když mají v Ústí jen dva bary? :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od jry2000 » pon 12.5.2014, 20:53

Pochybuju ...
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od Starosta » pon 12.5.2014, 21:51

reddog píše:Starosta: Hehe, na Sailora nemas nic?? :wink:
Sailor je podle nicku očividně ze zámoří *101* a to západního směru...
Takže za mě naprosto v pořádku *72*
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 804

Registrován: pon 20.3.2006, 13:09

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od 4mike » úte 13.5.2014, 11:10

" Králíky - Pachatelé napadení vychovatelů jsou zpátky a vychovatelé se opět bojí. Ministerstvo místo toho řeší, zda incidentu nešlo předejít.

Vedení výchovného ústavu v Králíkách má po úterním brutálním útoku vychovatelů dvěma agresivními romskými chovanci obavy z dalšího incidentu. Oba pachatele si totiž již dvanáct hodin potom, co probodli vychovateli krk šroubovákem, přivezli z policie zpátky „domů".

Oba sotva 15letí chlapci neprojevili žádnou lítost nebo zájem o poraněné vychovatele. „Jeden mlčel úplně, druhý se zajímal jen o to, co s ním teď bude," pověděl preventista ústavu Jan Rytíř .

Ministerstvo školství jako zřizovatel pasťáku se ale přes napjatou situaci k incidentu staví po svém. Zajímá se hlavně o to, zda vedení ústavu nepřekročilo své kompetence, když o události vydalo na svoje pěst tiskovou zprávu. V ní ostře kritizovalo bezzubost českého školství, které si s podobnými excesy neumí poradit a ohání se pouze právy mladých útočníků."
Hi, my name is Mike. I'm a Saigaholic
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od reddog » úte 13.5.2014, 15:41

No pruser je, ze dokud neprovedou neco po patnacti, moc toho nase pseudohumanisticka spolecnost proste nenadela. Protoze tady nejak neplati: I kdyby to melo zachranit byt jediny zivot. (O tech znicenych osudech nevinnych, kteri meli "tu cest" zlocince potkat, uz pak ani nemluve).
Vubec je zajimave, jak se ateistum v EU hodi placat ze mame byt tolerantni po vzoru "Ty do mne kamenem, ja do Te chlebem", ale v temze duchu uz nezminuji "Oko za oko, zub za zub".

Starosta:
Ze je Sailor ze zapadu, takze ja jsu z vychodu? Takze pro mne je to spatny? Ale Usti je na zapade :mrgreen: a o nasich barech tu rec nebyla (treba na Stodolni, tu znaji aj v zahranici) :mrgreen:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od Sailor » čtv 15.5.2014, 7:34

V Ústí je cikánú strašně moc,stejně jako u nás v nejhezčím městě republiky-Děčíně.Co sem viděl tu reportáž v TV,tak to bylo točený přímo v cikánské čtvrti,kterej z je v UL hodně,tak nevidím důvod proč by nepustily opičky do hospody,když tam stejně nikdo normální nebydlí,to by byli hospodčtí sami proti sobě.Spíše tam dlužili,nebo něco rozmlátili,tak dostali stopku.Cikáni jsou naopak vítáni-pravidelný příjem ze sociálky . . . .
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od S474N » stř 18.6.2014, 20:54

| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 164

Registrován: čtv 18.7.2013, 23:10

Zbraň: GLOCK 19C

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od Julek » sob 21.6.2014, 14:53

Jo souhlasím u nás na severu je prdel!
Něco o mě www.danyi.cz
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od reddog » čtv 26.6.2014, 5:59

Příspěvky: 230

Registrován: sob 13.8.2011, 18:49

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od azavak » čtv 26.6.2014, 7:18

To si ten kripl dělá snad prdel.To jsme fakt tak bezcharakterní kokoti?

Příspěvky: 143

Registrován: úte 29.10.2013, 12:59

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od kregan » čtv 26.6.2014, 8:36

Jak cikány nemusim, tak mi tenhle článek příde jako blábol. Jsou uváděna data (samozřejmě bez odkazů), které se nikde neshromaždďujou a s fakty je viditelně účelově manipulováno.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Romove, cikani,....

Příspěvek od S474N » čtv 26.6.2014, 10:15

Vyvrcholeni duchcovskeho pripadu:
:arrow: http://radek-velicka.cz/?p=18446

BTW jak by to asi vypadalo, kdyby pet osob bile pleti napadlo cikansky manzelsky par? *71*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz