Zastřelil otce bývalé přítelkyně a maskoval to sebevraždou


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Zastřelil otce bývalé přítelkyně a maskoval to sebevraždou

Příspěvek od S474N » pát 23.5.2014, 15:55

Zastřelil otce bývalé přítelkyně a maskoval to sebevraždou

Desetiletý syn našel v Moravských Budějovicích na Třebíčsku na začátku května svého 48letého otce zastřeleného. Případ zpočátku vypadal jako sebevražda, ale kriminalisté později zjistili, že muže do hlavy střelil brokovnicí bývalý přítel jeho dcery.

"Byl několikaletým přítelem dcery zemřelého a v jejich domě poslední rok žil. Před několika měsíci se s jeho dcerou rozešel," uvedl kriminalista Pavel Kubiš.

K vraždě muže zřejmě vedly osobní spory. Na místě činu nechal vražednou zbraň i dopis na rozloučenou psaný jménem zemřelého. Brokovnice patřila zavražděnému. "Na počátku to vypadalo jako jednoznačná sebevražda," uvedl Kubiš. Takovou možnost nevyloučila ani pitva.

Posléze se začaly objevovat drobné nejasnosti. Kriminalisté nechali tento týden tělo zemřelého exhumovat a pak byla provedena druhá pitva. Podezřelý byl zadržen minulou středu. Po několikahodinovém zapírání se k vraždě přiznal.

Muž věděl, že otec bývalé přítelkyně má doma legálně lovecké zbraně. Několik dnů před vraždou jednu i s náboji z domu tajně odnesl a schoval ji na zahradě v přístřešku. Po ránu 2. května si tam na muže počkal a střelil ho zblízka do hlavy. Pak utekl.

Podezřelý muž byl již trestán. Poprvé za výtržnictví a ublížení na zdraví a před dvěma lety za omezování osobní svobody a nebezpečné pronásledování (stalking), čehož se dopustil na Znojemsku. "Dostal také podmíněný trest, ale byl amnestován," řekl kriminalista.


Puvodni odkaz:
:arrow: http://www.novinky.cz/krimi/337169-zast ... azdou.html
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Zastřelil otce bývalé přítelkyně a maskoval to sebevražd

Příspěvek od jry2000 » pát 23.5.2014, 16:17

Uz cekam jen na prispevek od Stepana a jeho pokus vykriky o "zjeveni vyssi pravdy" ....
Lajte mi lhu-li

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Zastřelil otce bývalé přítelkyně a maskoval to sebevražd

Příspěvek od Stepan » pát 23.5.2014, 16:21

S474N píše:Několik dnů před vraždou jednu i s náboji z domu tajně odnesl a schoval ji na zahradě v přístřešku. Po ránu 2. května si tam na muže počkal a střelil ho zblízka do hlavy.
Pán neměl zabezpečené zbraně? Nebo mu řekl, kde má klíče/jaký má kód? Nebo mu to řekla dcera?

Mimochodem, nechápu, jaktože za takovéhle plánované a chladnokrevné vraždy není trest smrti.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Zastřelil otce bývalé přítelkyně a maskoval to sebevražd

Příspěvek od jry2000 » pát 23.5.2014, 16:26

A uz je to tady ...

Obeti se branit nesmi, ale lidi by zabijel a mucil .... Vesely patek vsem!
Lajte mi lhu-li

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Zastřelil otce bývalé přítelkyně a maskoval to sebevražd

Příspěvek od Stepan » pát 23.5.2014, 16:47

Jry2000 co to do hajzlu pořád meleš za kraviny??? Jsi tak neuvěřitelně tupej nebo těma příspěvkama sleduješ nějaký cíl? Ovšem nechápu, čeho a jak chceš dosáhnout pouhou tupostí svých příspěvků.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Zastřelil otce bývalé přítelkyně a maskoval to sebevražd

Příspěvek od jry2000 » pát 23.5.2014, 16:56

Nepsal jsi mi naposledy, ze uz se mnou nebudes mluvit a na moje prispevky nereagovat?

Takze znovu a pomaleji - Tady na foru ses posedlej televizi, pocitacovymi hrami a verejne schvalujes zabijeni (napriklad predchozi prispevek) a muceni lidi (nucene prace apod ...). A jeste se divis, ze se to nekomu nelibi?

Zkus se nad sebou zamyslet.
Lajte mi lhu-li

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz