zákony v ČR


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

zákony v ČR

Příspěvek od pitt » čtv 20.7.2006, 9:58

http://www.blesk.cz/Clanek56387.htm

Co si myslíte o tomto??

Chuděra máma.Přišla o syna,je z toho psychicky v prdel...,a ještě dojde nějakoj týpek kterej ji vpálí do ksichtu obvinění.To je na mašli.Netvrdím že není zodpovědná,ale tahat ji po soudech po tak krátké době mě nepřijde zrovna taktní.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » čtv 20.7.2006, 11:58

Jenže ona odpovědná fakt je.. A taktnost netaktnost - ti vyšetřovatelé závěr udělat musí.
Osobně si myslím že bude uznána vinou, ale vyvázne bez trestu.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 20.7.2006, 12:04

pitt: no me osobne zase nejprijde normalni nechat petileteho kluka po vlaku, zvlast za jizdy.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 302

Registrován: ned 19.3.2006, 11:12

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od Willy » čtv 20.7.2006, 12:16

pitt: Mojí dceři je dneska přesně pět let a moc dobře vidím co takové děcko umí. Neumím si představit že bysme byli schopni ať už já nebo třeba moje žena nechat běhat takové dítě samotné po vlaku. Je to pro mne natolik nepředstavitelná úvaha, že proti tomu tahání takovéto nezodpovědné matky po soudech je naprostý čajíček. Neumím ani pochopit její způsob výchovy a chování k dítěti, pokud dopustila něco takového. Takže zde vůbec nebudu řešit jakoukoliv morálnost obvinění - je to naprosto zbytečné ... :?
Dobrý úsudek pramení ze zkušeností. Zkušenosti bohužel pramení ze špatného úsudku.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » čtv 20.7.2006, 12:54

její vinu nepopírám,jem si myslím že není momentálně vhodné(k jejímu duševnímu stavu)ji stíhat.úmrtí syna je pro člověka velká rána a stíhání je další psychické vypětí.Takto se může stát že se z toho totálně zhroutí a dostane invalidku na hlavu.

To stejný je tento řidič http://www.novinky.cz/krimi/policie-obv ... re81p.html

1,5mil bez nehody,poplácaj tě po zádech daj ti hodinky za 2000kč a když budeš mít mikrospánek(za kterej stejně menůžeš) strčí tě na pět let do chládku.

Podle mě si trest vybrali oba sami.........musí do smrti žít s pocitem že mají na svědomí smrt.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz