30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK


Srazy které pořádá MujGLOCK, včetně pátečních dýchánků

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od S474N » pon 02.6.2014, 22:38

kolaCZek píše:Nepp: Myslim, ze neni. :wink:
Byl jiny expert, ktery si zavolal do hotelu. Zjistil, ze je plno, tak ani neprijel. :D
Obavam se, ze se bavis o jednom a tom samem *4* *3* :lol:

pitt: ani netusis, jak tva posledni veta na tema rozdeleni ukolu a sledovani z povzdali je pravdiva *3* *47* *40*

cmk: no nejak jsem nepochopil ten neprijezd jak u Wobrazka (kterej o tom vsude basnil, jak prijede), tak i Basfouse. Zajimave, ze oba dva zatim drzi "radiovy klid". Po pravde je docela na lejno, kdyz jsou pro takove lidi zamluvene pokoje a oni se bez jakekoliv omluvy nebo vysvetleni ani neukazou a ani nezavolaji - a to bych rekl, ze cislo na srazovou hotline mel v emailu kazdy navstevnik. Nicmene i z tohoto vyplyva dalsi pouceni pro pristi rocniky - nebude zadna zaloha, ale rovnou se bude platit 100% za vsechno (vcetne ubytovani) predem.

Sailor: uz jsem to psal na FB, ale znovu - Tom tam nejdriv v sobotu rano otravoval pani kucharku, at mu ohreje nejakej tvaroh, ze prej snida zasadne svoje. Ona se ho ptala, jestli to znamena, ze pohrdne ji pripravenou snidani, tak se tam sel podivat a jak se vratil, tak okamzite otocil, ze kdyz to teda videl, ze to ne no a potom uz jenom zral, zral a zase jenom zral *3* *47* *40*

Jinak co se me tyce, tak ubytko jako takove bylo asi na Nice lepsi, ale myslim si, ze na prespani to bohate stacilo, ale to jidlo je proste nedostizne. Nejenom ta bohata snidane v cene, ale i ty ostatni jidla na objednavku - at si dal clovek z jidelaku cokoliv, tak proste nemohl udelat chybu. A dalsi vyhodu spatruji osobne v moznosti salonku s projektorem - to proste na Nice taky nebylo a po pravde - nedovedu si predstavit narvat 30-40 lidi do te male kuchynky. Takze osobne to vidim tak, ze pristi rocniky uz budou tady. Co na to ubytovani? *88*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 192

Registrován: čtv 06.6.2013, 22:43

Zbraň: G26

Bydliště: Brno

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od SEIKEL » úte 03.6.2014, 5:59

Za me souhlas. Ubytovani super .... na pristi rok si s Tomem opet rezervujeme pokoj cislo 106 s lednickou ... jinak snidane famozni ... cerstve udelana volska oka, luxusni suncicka, zeleninka, pudinkove buchty, ..... proste luxus .... vecere jeste lepsi at si kdo objednal co si objednal tak to bylo vyborne.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od reddog » úte 03.6.2014, 6:44

Ubytovani na Jizdarne za mne rozhodn lepsi. Strejda min rezal :mrgreen: . Ten salonek nam v sobotu zabrala nejaka familie, ze pry oslava narozenin tatinka. No rekl bych, ze kdyz jsme se tam po nocnich zjevili, tak co prosli ti samponci ci ty jejich zeny, to udivene pohledy :mrgreen: . Ta drsnost proziteho spolecneho dne jim nejspise imponovala :lol:
V patek vecer si nejspise uzila i vesnice, venkovni diskuze/koureni u hlavniho vchodu musela jit vesnici jak svina :lol:
Slusne prekvapili dva panove a ja pevne verim, ze jsme jim pomohli otevrit svet strelcu alespon o nejaky ten slusny kousek vic. Snek a Fox101 jsou ukazkovym pripadem propadnuti jedincu sekte :mrgreen: hypeglock. Ze Sneka pacifisty a Bramboriho nezbrane se na Srazu (a hlavne postupne i behem patku na penzionu) stal minimalne nadsenec, ne-li v pristim obdobi drzitel 8-) . No a Fox101 (uz to psal tusim Cert) proste udela papiry, koupi si
zelezo a tyden nato radne neodpanenym zelezem dorazi obohatit Sraz. Ma muj respekt, protoze si na nic nehral, rovnou vybalil sve otazky a trpelive poslouchal nase rady (obacas uz i docela drsne a ne vzdy se tykajici jen zeleza samotneho) :mrgreen: .
To ze se nekdo z prihlasenych neracil odvolat ze Srazu, to fakt neni dobre. To ze ale bez oomluvy nedorazila rezervovana ubytka, to povazuji za svinstvo. Zbytecne jsme blokovali luzka. Ostravska skvadra by pak nemusela chrapat ve trech lidech :mrgreen: a ze zrovna Majkl a wiz nepatri mezi kostricky, to je asi kazdemu jasne :mrgreen: . A ani Marecek nebyl nadsen, ze misto dovadeni se svou drahou polovickou, mel na detskem oddeleni o jednoho nocleznika v pokoji vic (nicmene blahe pameti se par dzentlmenu chtelo ochotne podelit o svuj pokoj, nicmene zustali nevyslyseni, hehehehehe). Takze jak pise Cert: pristi Sraz dopredu a cele. Je s tim potom i mene starosti.
Jo a k te snidani. Sailor, fakt jsem si privezl svoje, bo jsem cekal maslodzem a bily rohlik. Heh, to fakt nezeru ani v nemocnici (tedy rozhodne nikdy po ranu). Tvaroh a ovocne vlocky jsem si opravdu udelal, ale taky je pravda, ze jsem se vrhl i na servirovane dobroty. V nedeli jsem to pak prehnal a po zacatku Simulaci jsem chvili vypadal na "kocici hrbet" (proste jsem se na snidani, po slusne jizde z predesleho dne, prezral). Lituji ze jsem si nedal zadnou veceri ani v patek ani v sobotu, ale oba dny jsem byl slusne zasoben dobrotama ze vsech smeru a dobri lide na Srazu mne rozhodne hlady (potupne) umrit nenechali :mrgreen: . Slibil jsem pani kucharce, ranni servirce a asi provozni (ano, po ranu tam byly tri zenske), ze se o jejich skvele snidani (mmch za par kacek!!) zminim. Ano, stalo to za to 8-)
Jeste musim podekovat jedne osobe, ktera obetovala sve pohodli a zajistila dvere na Sraz. Dvoje dvere a primo na misto! Dekuji tedy "tajemnemu panu X". Radeji se ale o dverich nebudeme dale rozpitvavat :mrgreen: . (verejne jmeno donatora sdelim, az mi to sam dovoli).

A jeste k tomu krizovemu cislu. Ohledne Srazu na toto cislo neprisel ani jeden dotaz. Coz znamena, krize u nikoho nenastala a kazdy si nejak poradil. (pravda, nejake ty komunikacni vece se resili aji soukromyma telefonama, hehe, vyzivna pak byla komunikace vysilackama :wink: )

Edit:
A k tem simulacim. Pri te prvni jsem po chvili dostal pocit, ze se na mne prijdou vystridat vsichni ucastnici :mrgreen: ve stylu: Tak my ho muzeme zmlatit? Tak to si taky bouchnu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Uživatelský avatar

Příspěvky: 192

Registrován: čtv 06.6.2013, 22:43

Zbraň: G26

Bydliště: Brno

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od SEIKEL » úte 03.6.2014, 7:16

Ještě doplním, že Fanyho celodenní grilování na střelnici byl chuťový zážitek ... fakt umí ten pán, U M Í ... smekám nad jeho obětavostí, že u toho grilu celou sobotu a vlastně i neděli vydržel stát a jaké podával kuchařské výkony ..

Jinak střelecká soutěž se mi taky líbíla :mrgreen: ... a přechod z vyřazovacího pavouka na prioritu času a přesnosti mi vůbec nevadil :lol: :lol: :lol:

Noční střelby hodnotím velmi pozitivně ... na všech srazech/kempech/kurzech jsem se před nočníma střelbama vždy zranil a místo nočního shootingu jsem trčel na chirurgii ... ale tentokrát to klaplo ... předpokládám, že to byl jen takový odvárek - slabý čajíček ... ale jako ochutnávka dobrý ... toto mi zachutnalo ... díky Hawku

A jsem velmi rád, že v neděli dorazil ze Slovenska Lukáš ... někteří už na "jeho adresu" psali pozitivní hodnocení ... já ho mám rád jako člověka, má to pán v hlavě dobře srovnané :) a líbí se mi jeho přístup v roli instruktora ... a hlavně U M Í, je radost s ním trénovat. A hlavně fakt nechápu kde ten člověk bere šalinu (=energii), on snad nepotřebuje spát ... RESPECT !!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 164

Registrován: čtv 18.7.2013, 23:10

Zbraň: GLOCK 19C

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od Julek » úte 03.6.2014, 8:43

cmk píše:
pitt píše:to cmk......chces me rict ze jsem fakt hezkej a sympatickej?
No bejt ja na kluky a videt, jak dlouho dokazes bodat a bodat... :-)
:D sorry za ok

A děkuju že si myslíte že jsem sympatickej, já si zakládám na tom že nejsem! :)
Něco o mě www.danyi.cz
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od S474N » úte 03.6.2014, 8:56

Julek: jenze to bylo mysleno na Pitta, ne na tebe *4161* *3*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 164

Registrován: čtv 18.7.2013, 23:10

Zbraň: GLOCK 19C

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od Julek » úte 03.6.2014, 13:39

Jasik píše: Já nejsem "velký organizátor" a manager, který by si něco vymyslel a pak jen zaúkoloval jiné, já cítím za tu akci zodpovědnost a dokud mne aspoň částečně budou lidi respektovat,
Za mě, není to legrace dát dohromady něco podobného (vím o čem mluvím). Takže respekt náčelníku!
Něco o mě www.danyi.cz
Uživatelský avatar

Příspěvky: 296

Registrován: sob 04.5.2013, 7:51

Zbraň: Glock 19C, SA58

Bydliště: Praha - Pankrác

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od PatrikChrz » úte 03.6.2014, 13:53

Taky díky za sraz. Jen možná ta sobota dopoledne byla trochu nudná. Přednáška o vestách byla super, ale před tím nebo při přestávce na oběd mohlo být nějaké to střílení, jen kvůli "opadnutí napětí", já jsem se taaaak těšil, až si z té mé G42 bouchnu :).

No, uvidíme, co si do příštího srazu "dopořídím" :).

Abych nezapomněl Kolaczkovi díky za dopravu od a na práh bytu.

Ubytování bylo sice méně komfortní, ale ta snídaně byla fakt skvělá.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 14

Registrován: čtv 27.3.2014, 20:26

Zbraň: G17, G26

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od true.armed.infidel » úte 03.6.2014, 17:10

Tak se zpozdenim ale prece....
za me tedy spokojenost, organizace kvalitni, nic podstatneho nechybelo a snad ani neprebyvalo. Nejvice me ale zaujaly prenasky o fetu a vestach. Oboje poskytlo i dostatek zakulisnich informaci, pohledu z druhe strany co je nam nezucastnenym obvykle odepren apod. Obvzlaste Ondrova prednaska byla asi to nejlepsi co jsem kdy slysel z temat co me nejak zajimaji a zajimaly.
Co se strileni tyce, tak ja si temer nevystrelil a vuec mi to nevadi, strileni mam posledni dobou celkem dost a tak mnohem zajimavejsi bylo poznavat nove lidi a dat s nimi rec.
Kdo si chtel streli z nektere z mych zbrani mel si proste rict, protoze lina huba, hole nestesti. Ja si chtel osahat taky jeden kousek, nasel jsem si spravneho cloveka (diky Dali) a jsem spokojem. Jen tak dal.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od S474N » úte 03.6.2014, 17:15

TAI: ty sis chtel osahat jeho dceru *88* *64* *3* *40*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 180

Registrován: sob 23.4.2011, 21:13

Zbraň: G17, SW Shield, M4

Bydliště: Praha Západ

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od dali » úte 03.6.2014, 20:49

Bacha na to. Céra (a jednu fakt mám) je ozbrojená a nebezpečná :bomb:

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

reddog: ju a ten malej sig je Katyin. Já jsem na ty ošklivý černý petky :)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od reddog » úte 03.6.2014, 21:52

Vidis a ja dekoval hlavne tobe a vubec mi to nedoslo :mrgreen:
Takze Kati diky, vlastne kdyz si tak vzpominam, tak chybejici sroubek strenky jsi mi pripominala vlastne ty 8-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 15

Registrován: ned 01.6.2014, 23:16

Zbraň: ČZ75 Com, Sig P238

Bydliště: Praha-Západ

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od Katy » úte 03.6.2014, 22:24

Rádo se stalo. :wink: Ten šroubek do střenky asi hned tak mít nebudu, prý ve Střeleckém servisu moc pružní nejsou, zejména když je zřejmě potřeba ho poslat z Ameriky. :? Chtěla jsem si ho tu nechat vyrobit, ale prý maj v Americe jiné závity či co. :(

Co se týče těch kurzů pro začátečníky pro Patrika.. vy o nějakých víte? Přijde mi, že jsou v nabídce akorát přípravy na zbroják (většinou vcelku jen minimum na zkoušku, bez většího tréninku) a pak už pokročilejší kurzy. Když jsem chtěla nějaký dril úplných začátků, Dali nás přihlásil na K1. :shock: :D Marně jsem se s 2měsíce čerstvým zbrojákem dožadovala nějaké K0. :D Moje myšlenkové pochody během K1 typu "závěr? aha to je todle.. kam? do pouzdra? aha napravo.. kde mám sakra ten zásobník? v pouzdře.. ne v kapse.. předklonit? nohy jinak? ruka napnout? nebo jak? tři vlevo a pak dvě v pravo? nebo naopak? ježišmarjá už se střílí!". :lol: Tak by mě zajímalo, jestli je nějaký kurz na dril jen těch fakt totál základů a furt dokolečka. Ale možná ne, třeba to neni pro lidi zajímavý.. Nebo jsem jen byla taková lama. :oops: :D
Naposledy upravil(a) Katy dne úte 03.6.2014, 22:54, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 14

Registrován: čtv 27.3.2014, 20:26

Zbraň: G17, G26

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od true.armed.infidel » úte 03.6.2014, 22:49

Katy: co třeba tohle? http://www.drilly.cz/?page_id=1126 pár mých známých bez ZP se zucastni také.
Ad sroubek: Zkus fabory.cz nebo Metalvis apod. Mají širokou nabídku i se závity whitworth.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od jry2000 » stř 04.6.2014, 2:24

Takze jsem se konecne dostal k fotkam :). Dneska je predam certidlovi k probrani a pripadne k douprave.

Pripominky jako - kdo chce na fotkach byt, kdo nechce, proc kdo vypada tak a tak, kde budou fotky vystaveny ... apod ... si vyridte s Certidlem
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od reddog » stř 04.6.2014, 5:35

Katy:
Uplne zaklady te nauci i pokrocilejsi strelci. Na ICS bys mela zvladnout vse i v pripade, ze budes drzet zban poprve, ale za predpokladu, ze se ucit chces 8-) . Napis Hawkovi nebo Lukasovi (Polucias). Pravda, bude to na cely vikend, ale litovat rozhodne nebudes :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 15

Registrován: ned 01.6.2014, 23:16

Zbraň: ČZ75 Com, Sig P238

Bydliště: Praha-Západ

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od Katy » stř 04.6.2014, 7:13

Tomíku, na ICS Basic se chystám, učení a tréninku neni nikdy dost, žeano (bohužel nám Lukáš odepsal, že na příští čtvrtrok maj plno :( ). Jinak doufám, že ty úplné základy už dneska nepotřebuju. :wink:

t.a.i, dobrej odkaz, to je myslim přesně pro Patrika. S tim šroubkem.. díky za doporučení. Zkusím se tam poptat.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od jry2000 » stř 04.6.2014, 10:09

Darebaci, kdo zverejnil moje video ze srazu s AKckem?

https://www.youtube.com/watch?v=DbM-tdX ... lpage#t=34
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 563

Registrován: sob 07.10.2006, 9:35

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od U.I. » stř 04.6.2014, 10:15

No krutá opica :))) !!!! Zabila :)))
Uživatelský avatar

Příspěvky: 358

Registrován: stř 22.2.2012, 17:57

Zbraň: G17 Gen4

Bydliště: Ostrava

Re: 30.05.-01.06.2014 - VII. Velký letní sraz MujGLOCK

Příspěvek od wizard-ov » stř 04.6.2014, 14:00

No možná že některé věci raději do SZ .... :?

Jinak, velké díky všem pořadatelům - myslím že každým rokem posouváte laťku srazu MG výše a výše. Nebudu jmenovat, abych na někoho náhodou nezapomněl, vím co to je za fušku zorganizovat nějakou akci (i když ne tak velkou a ne se zbraněmi, což to celé posouvá ještě výše). Ubytování v pohodě, že byl malý pokoj nám myslím nevadilo. Majkl i já chrápem jak motorové pily (Aleš měl holt osud :twisted: ) takže ani v pokoji velkém jako Southfork by neutekl. Jediné co jsem nechápal bylo proč se to jmenuje Jízdárna - při snídani a pohledu z okna jsem to pochopil :D .
Rád jsem vás všechny viděl, bohužel v neděli jsem už musel odjet dříve (ale seminárku jsem stihl udělat :wink: )
Ještě jednou DÍKY !

Zpět na „Srazy MujGLOCK“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz