Muž v maskáčích zabil v Kanadě tři policisty a další dva


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Muž v maskáčích zabil v Kanadě tři policisty a další dva

Příspěvek od jry2000 » čtv 05.6.2014, 11:01

5. června 2014 10:43
Ozbrojený muž v maskáčích zabil ve středu večer v kanadském městě Moncton tři policisty a další dva zranil. Policie večer varovala obyvatele města, aby nevycházeli z domů a nechali svítit venkovní světla. Věří, že střelec je stále ve městě.

Královská kanadská jízdní policie (RCMP) identifikovala střelce jako 24letého muže jménem Justin Bourque. Místní média zveřejnila fotografii muže v maskáčovém oblečení, který v ruce drží pušku.

"Tři příslušníci RCMP byli zabiti ve městě Moncton a další dva zraněni během pátrání po muži s puškou v maskáčovém oblečení," uvedl policejní mluvčí Paul Green. Dva zranění policisté jsou v nemocnici. "Jejich zranění nejsou život ohrožující," dodal mluvčí.

Policie dostala před půl osmou večer místního času hlášení, že se po ulici prochází ozbrojený muž a míří do lesa. Tři policisté zemřeli, když se ho zřejmě snažili zastavit. Podrobnosti o incidentu zatím kanadská policie neupřesnila.

Večer varovala obyvatele Monctonu, aby nevycházeli večer ven a nechali svítit venkovní osvětlení svých domů. "Zůstaňte v bezpečí. Řidiči by sem neměli raději jezdit," uvedla policie na svém twitterovém účtu.

Město Moncton se 70 tisíci obyvateli leží na východě Kanady v provincii New Brunswick a případy střelby jsou tu vzácné. Kanada má mnohem přísnější zákon o držení zbraní než sousední USA.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/strelec-v-kanade ... ntent=main

Komentar: <ironie>Ty maskace museji byt urcite neco nebezpecneho, mely by se zakazat! </ironie>
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Muž v maskáčích zabil v Kanadě tři policisty a další dva

Příspěvek od Int1m1thy » čtv 05.6.2014, 14:42

je evidentni ze chce zabijet polise a nestrilel po normalnich lidech, tak proc by se meli lidi bat vychazet ven
G17gen4
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Muž v maskáčích zabil v Kanadě tři policisty a další dva

Příspěvek od S474N » čtv 05.6.2014, 15:19

Nikdo: presne to mi bliklo, kdyz jsem cetl tu prvni vetu *3*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Muž v maskáčích zabil v Kanadě tři policisty a další dva

Příspěvek od jry2000 » čtv 05.6.2014, 15:34

Tady nejde o to, ze by utocnik strilel po civilistech, ale aby policiste nepostrileli prichomytnuvsise ....
Lajte mi lhu-li

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz