STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic


Různé existence vyskytující se (nejenom) na našem fóru

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Střelce na univerzitě v Seattlu zneškodnili studenti

Příspěvek od Starosta » úte 10.6.2014, 11:34

Vsadím roční STD členství, že se tento přímý "souboj" v letošním roce neuskuteční.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Střelce na univerzitě v Seattlu zneškodnili studenti

Příspěvek od Stepan » úte 10.6.2014, 12:22

Proti souboji nic nemám, jsem ale ve velké nevýhodě, protože jsem začátečník.

Taky G26 je skoro úplně normální zbraň, jenom z obou konců uřezaná a skoro žádnou reálnou nevýhodu vůči mé největší zbrani nemá, možná snad jedině v té krátké pažbě. Na TS bych si musel zvykat a učit se s ní.

O G26 jsem nemluvil, tu mi podsunul rudý pes.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Střelce na univerzitě v Seattlu zneškodnili studenti

Příspěvek od Biggles » úte 10.6.2014, 12:33

G26 je SUBCOMPACT, což je opravdu zbraň z obou konců "uřezaná", něčemu nerozumíš, růžovej znalče? Copak si tedy pod tím subcompactem vlastně představuješ? Proč píšeš jednu zhovadilost za druhou, když sám napíšeš, že jsi začátečník (tedy soudný začátečník drží pysk a klávesnici a snaží se načerpat znalosti)? Můžeme to tedy považovat za zjevné potvrzení faktu, že jsi tlachal, tedy troll...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Střelce na univerzitě v Seattlu zneškodnili studenti

Příspěvek od Starosta » úte 10.6.2014, 13:44

Tak pojď, Štěpánku, dohodněte si ten souboj a realizujte ho - kdybys z toho náhodou nevycouval, tak Ti to členství rád zaplatím.
Ale podle mě jsi jenom teoretickej tlachal a kecka nachytřená z internetu, takže z toho z nějakého "objektivního" důvodu určitě sejde :lol:
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Střelce na univerzitě v Seattlu zneškodnili studenti

Příspěvek od jry2000 » úte 10.6.2014, 13:46

Objektivni duvod tu uz je. Je to proste blb :) (Stepan)
Lajte mi lhu-li

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Střelce na univerzitě v Seattlu zneškodnili studenti

Příspěvek od cmk » úte 10.6.2014, 14:27

Stepan píše:Proti souboji nic nemám, jsem ale ve velké nevýhodě, protože jsem začátečník.

Taky G26 je skoro úplně normální zbraň, jenom z obou konců uřezaná a skoro žádnou reálnou nevýhodu vůči mé největší zbrani nemá, možná snad jedině v té krátké pažbě. Na TS bych si musel zvykat a učit se s ní.

O G26 jsem nemluvil, tu mi podsunul rudý pes.
Ale tys nepsal nic o zacatecnictvi...
Naopak jsi psal, ze ještě G19 je dobra, ale co je mensi, stoji za ho*no. G26 je znatelne mensi nez G19 - neposkytuje plnohotnotny uchop a proti G42 je především sirsi, nikoliv o moc delší ci vyssi.
Nebo chces snad pripustit, ze to vlastne není primarne o zbrani, ale o tom, jak kdo umi strilet? :-)
Sve zbrane ti nenutim. Z toho, jak znalecky pises jsem ale nabyl dojmu, ze uz mas dost zkusenosti, abys dokazal nastřílet cimkoliv, co strili rovne dopředu.

Takze prijimas CMK+G26 vs. Stepan+"cokoli dle jeho vyberu" v "discipline dle Stepanova vyberu?
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Střelce na univerzitě v Seattlu zneškodnili studenti

Příspěvek od Nikdo » úte 10.6.2014, 14:47

cmk: Nemáš LCP? Že bys dal Štěpánovi aspoň šanci :lol:

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Střelce na univerzitě v Seattlu zneškodnili studenti

Příspěvek od Stepan » úte 10.6.2014, 18:12

Myšlenka se mi docela líbila, bohužel je tady vážný problém - účast na tom souboji by pro mě znamenala ztrátu anonymity.

Naneštěstí existuje několik lidí, kteří mají zvláštní hobby, útočit na mě, napadat mě, někteří mě dokonce pronásledují na různých fórech. Někteří to dělají tak zaujatě a intenzivně a chovají se přitom takovým způsobem, že mám dost obavy, v co by jejich hobby mohlo přerůst, kdyby se dozvěděli, kdo jsem.

Například Biggles se chová tak nenávistným a vulgárním způsobem, že mám obavu, že kromě jeho záliby ještě není úplně normální a docela se ho bojím, poštvat si na sebe nenávistného psychouše fakt nepotřebuju, bohatě mi stačí, co dělá teď.
Naposledy upravil(a) Stepan dne úte 10.6.2014, 18:36, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Střelce na univerzitě v Seattlu zneškodnili studenti

Příspěvek od jry2000 » úte 10.6.2014, 18:17

Ztrata anonymity? To si delas p*del, zejo :) Zvlast na tomhle ostre sledovanem foru ....
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Střelce na univerzitě v Seattlu zneškodnili studenti

Příspěvek od Sailor » úte 10.6.2014, 18:41

Stepan píše:Například Biggles se chová tak nenávistným a vulgárním způsobem,
Copak Biggles,ten ti v podstatě říká jen že si kokot(pokud si mohu dovolit to takto interpretovat Bigglesi) Ale to si nepřej vědět,co bych s tebou udělal já ty joudo !!!
Ale teď vážně:Tohle se nikdy nestane aby se exot z internetu s někým setkal,nikdy žádné výzvy nepřijme,vždycky přijde výmluva,tak to prostě chodí . . .U tohodle individua je navíc jasné,že je to jouda pokročilejšíhího nebo středního věku,tudíš je to jouda od mládí a kontakt s okolím moc nemá,neboť realita by mu dávno byla dána sežrat.Takže kord u Štěpána tomu dávám ješt menší nadějě než u NIOSe.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Střelce na univerzitě v Seattlu zneškodnili studenti

Příspěvek od Stepan » úte 10.6.2014, 18:45

Sailore, u tebe mám štěstí, že mě máš jenom jako vedlejšák a tvůj hlavní objekt zájmu je někdo jiný.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Střelce na univerzitě v Seattlu zneškodnili studenti

Příspěvek od Sailor » úte 10.6.2014, 18:49

No já sem holt tak vychován,abych byl věrnej a nepřelétavej,a neopouštěl staré kamarády pro nové :lol:
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Střelce na univerzitě v Seattlu zneškodnili studenti

Příspěvek od reddog » úte 10.6.2014, 18:58

pitt píše:A ja tuto sazku okorenim jeste tim ze kdyz te prestrili,tak mu zaplatim na 3 roky VIP clenstvi k klumu MG aby mel v profilu i zlutou barvu a mohl vyuzivat vsechny vyhody sektaru
asi nelze, protože
Stepan píše:Myšlenka se mi docela líbila, bohužel je tady vážný problém - účast na tom souboji by pro mě znamenala ztrátu anonymity.
Tohle je totiž důvod, který dokážu pochopit - k registraci je nutno vyplnit jméno a příjmení, protože se karta člena páruje k fyzické osobě. Zároveň tím ale uživatel Štěpán naznačuje, že by snad céemkáčko mohl jeho identitu prozradit všem ostatním. Dovolím si říct, že jak tak pana ředitele LOSu už nějaký čas pozoruji a měl jsem tu čest jej poznat osobně, pak si rozhodně nemyslím, že by měl tu potřebu. Navíc, pokud by oponent chtěl, určitě by udržel jeho "tajemství" pro sebe. Toliko k spolehlivosti pana ředitele a předpokládám že to stačí. Další zpochybňování jeho věrohodnosti budu považovat za urážlivé a budu toto brát osobně :mad: .
Osoba s vyšším humanitním vzděláním jistě najde způsob, jak svou identitu "nepustit ven" a zároveň si osobně vyzkoušet tréning s velmi zajímavým člověkem.

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Střelce na univerzitě v Seattlu zneškodnili studenti

Příspěvek od Stepan » úte 10.6.2014, 19:01

Já proti cmk, kromě toho, že taky patřil k "hate group", nic nemám a jak jsem říkal, myšlenka se mi líbila. Bohužel mi Biggles hned připomněl, že je to všechno trochu komplikovanější.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Střelce na univerzitě v Seattlu zneškodnili studenti

Příspěvek od reddog » úte 10.6.2014, 19:06

Komplikovanější jen potud, pokud si to někdo chce komplikovat. Umím pochopit, že vzájemné porovnávání nemusí někomu jít po fous. Jo, ale pak je to třeba rovnou říct a nemaskovat to nějakou představou o prozrazování identity, to je trochu slabé na člověka s intelektem uživatele Štěpán :huh:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Střelce na univerzitě v Seattlu zneškodnili studenti

Příspěvek od Sailor » úte 10.6.2014, 19:09

No a já trošku rozčeřím hladinu,jelikož vyznávám nedávno zde vyřčený názor že s teroristama se nevyjednává podniknu radikální řez a nabízím 1000kč za identitu Štěpána . . . .
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Střelce na univerzitě v Seattlu zneškodnili studenti

Příspěvek od Stepan » úte 10.6.2014, 19:19

Sailor píše:...nabízím 1000kč za identitu Štěpána . . . .
Jste opravdu zvláštní lidi... :( Je mi to fakt líto, ale někteří opravdu asi nejste úplně v pořádku. Tvoje systematické pronásledování toho Ostraváka není jen za hranicí dobrého vkusu a slušného vychování, je dokonce i na hranici zákona. Ale ty si to asi nedokážeš uvědomit. Pro tebe je to úplně přirozená a normální věc.

Honzo, nejde to. Sám vidíš, proč. Jsou tu hodně divní lidi. Nevím, co od nich čekat. Vlastně vím - nic moc dobrého.

Asi si dám ozdravnou pauzu. Od některých lidí je třeba držet se dost daleko.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Střelce na univerzitě v Seattlu zneškodnili studenti

Příspěvek od Biggles » úte 10.6.2014, 19:21

Vzhledem k tomu, že cmk není Biggles, tak zjevně považuješ, Štěpáne, cmk za neseriózního jedince. Už jen to se ve slušné společnosti považuje za nepřijatelné. Krom toho si jen potvrdil, vymýšlením zástupného (a hloupého) důvodu, že Biggles má pravdu. Jsi skutečně jen odpudivým genetickým odpadem. A mimochodem opravdu nejsi žádným mým "primárním" cílem, nefandi si. Jsi jen jedním z mnoha hlupáků v celém tom širém světě...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Střelce na univerzitě v Seattlu zneškodnili studenti

Příspěvek od Sailor » úte 10.6.2014, 19:41

Stepan píše:Tvoje systematické pronásledování toho Ostraváka není jen za hranicí dobrého vkusu a slušného vychování, je dokonce i na hranici zákona.
Pokud máš podezření je tvoje povinnost podat trestní oznámení,pokud seš si jistej,že to tak opravdu je a ty to nenahlásíš,uvědomuješ si že můžeš porušit zákon a ztratit spolehlivost?Tak nemeškej a šup šup na pčr !!!
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Střelce na univerzitě v Seattlu zneškodnili studenti

Příspěvek od Stepan » úte 10.6.2014, 19:44

Biggles píše:Jsi skutečně jen odpudivým genetickým odpadem.
Já jenom doufám, že když si ulevíš na mě, tak to pomůže někomu jinému. Že to nakonec má nějaký prospěšný dopad.

Zpět na „Exoti na fóru“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz