STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic


Různé existence vyskytující se (nejenom) na našem fóru

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Střelce na univerzitě v Seattlu zneškodnili studenti

Příspěvek od Sailor » úte 10.6.2014, 19:48

Štěpo,jesti budeš zlobit,tak si najmu na tebe Pinkertony,a pak se věci začnou hejbat . . . .
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Střelce na univerzitě v Seattlu zneškodnili studenti

Příspěvek od Biggles » úte 10.6.2014, 20:56

Štěpáne, nikdy jsem neměl ve zvyku mazat med kolem huby a říkám (píšu), co si myslím. Nevidím jedinej důvod, proč u tebe dělat výjimku. Spíš je smutný, že srážku s realitou´s zažil až tady. Tedy pokud jsi odpad (a tak se chováš), opravdu ti nebudu psát, že jsi hvězda. Žádnou politickou takykorektnost vode mne prostě nečekej.
Co tím chci říct? Že si nikterak neulevuju, prostě ti jen říkám (píšu), v rámci internetovejch možností, z voka do voka (klábosnice do klábosnice), co jsi zač (jak zcela správně "rozklíčoval" Sailor :D ). A narozdíl od tvýho ukvíkanýho přizdisráčství jsem ochotnej se s tebou setkat i skutečně z voka do voka. A abys potvrdil svý slova o "subkompaktech ("čo si predstavujetě pod takým subkompaktom, vojín Kefalín", pardon Štepáne?), tak ti dám nabídku ještě vytuněnější než cmk. Jsem ochotnej se s tebou popasovat do 15m se svojí Duovkou (dál nedostřelí :lol: :D ) proti čemukoliv, co vytáhneš ze šuplete :D :D :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Střelce na univerzitě v Seattlu zneškodnili studenti

Příspěvek od Int1m1thy » úte 10.6.2014, 22:36

Obrázek
G17gen4
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Střelce na univerzitě v Seattlu zneškodnili studenti

Příspěvek od john.hawk » stř 11.6.2014, 8:37

Vzkaz pro Štěpána, jestli se dostaneš na policejní služebnu a budeš dávat trestní oznámení, na kohokoliv z tohoto fora, tvoje identita bude ihned vyzrazena cestou prováděného šetření, protože já nebo jiné osoby v procestním postavení jako jako podezřelé osoby máme plné a zákonné právo nahlížet do spisu a činit si výpisky..tedy v tvém případě tu adresu hravě najedeme.. takže tvůj čas se už blíží a bude to,,slavné odhalení růžového exota"
PS: moc se těšíme všichni..
Come on you pig dick !!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Střelce na univerzitě v Seattlu zneškodnili studenti

Příspěvek od Sailor » stř 11.6.2014, 9:26

:lol:

Prosil bych to oznámení přednostně na mě,budu teď ještě cca 3 tejdny doma,tak budu mít čas se klukům z pčr věnovat,navíc už mi to sliboval exot Matěj,denodenně čekám jak se mi hoši z URNy začnou slaňovat do oken a furt nic :mad:
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Střelce na univerzitě v Seattlu zneškodnili studenti

Příspěvek od cmk » stř 11.6.2014, 10:58

Stepan píše:Myšlenka se mi docela líbila, bohužel je tady vážný problém - účast na tom souboji by pro mě znamenala ztrátu anonymity.

Naneštěstí existuje několik lidí, kteří mají zvláštní hobby, útočit na mě, napadat mě, někteří mě dokonce pronásledují na různých fórech. Někteří to dělají tak zaujatě a intenzivně a chovají se přitom takovým způsobem, že mám dost obavy, v co by jejich hobby mohlo přerůst, kdyby se dozvěděli, kdo jsem.
Presto, ze jsem patril a patrim k hate group (znas nekoho, kdo s tebou pravidelne komunikuje a nepatri tam?), tak Ti muzu zarucit, ze nase strelecke dostavenicko muze proběhnout zcela bez ztraty anonymity (alespoň s ohledem na cleny fora). Napr. na Avimu me rozhodne nikdy nenechaji nahlednout do seznamu strelcu. A podobne na vice střelnicích.
Na druhou stranu - jestli mas pocit, ze Te lidi sleduji, pronasleduji a obtezuji a delaji to zujate a intenzivne (premyslel jsi nekdy, proc zrovna tobe by to delali), rad bych to dostavenicko udelal co nejdříve dřív nez prijde ataka a prijdes ze zdravotnich duvodu o ZP.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 164

Registrován: čtv 18.7.2013, 23:10

Zbraň: GLOCK 19C

Re: Střelce na univerzitě v Seattlu zneškodnili studenti

Příspěvek od Julek » stř 11.6.2014, 11:03

Stepan píše:Myšlenka se mi docela líbila, bohužel je tady vážný problém - účast na tom souboji by pro mě znamenala ztrátu anonymity. Naneštěstí existuje několik lidí, kteří mají zvláštní hobby, útočit na mě, napadat mě
Štěpáne v případě střelecké soutěže (viz. výše) se ti zaručím osobně o bezpečnost, 17 let bojových sportů pro tebe může být dostatečnou zárukou že nedovolím nikomu aby na tebe vztáhl ruku, navíc určitě nikdo tu nebude mít problém, aby jsi střílel v kukle když ti jde o anonymitu.

Dále uhradím tebou vystřílenou munici a náklady na střelnici.
Něco o mě www.danyi.cz
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Střelce na univerzitě v Seattlu zneškodnili studenti

Příspěvek od jry2000 » stř 11.6.2014, 12:37

Jsem zvedav, co bude dalsi vymluva .... precijen mistni sekta je mistni sekta a misionarsky evangelismus Stepana tu jeste nezanechal kyzene vysledky :))
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Střelce na univerzitě v Seattlu zneškodnili studenti

Příspěvek od john.hawk » stř 11.6.2014, 13:44

tak už ho někdo odhalte, ať nás již neotravuje svojí existencí..na tyto kokoexoty to spolehlivě zabírá..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Střelce na univerzitě v Seattlu zneškodnili studenti

Příspěvek od Sailor » stř 11.6.2014, 14:14

Kdo by se třeba bál prozrazení či trestního stíhání,může poslat info o Štěpovi mě a já už se "postarám" :lol: ,důkazem budiž,že zdroj fotek o matějovi sem taky neprrozradil,a že dotazú bylo požehnaně . . . . . . .
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic

Příspěvek od pitt » stř 11.6.2014, 16:20

Tak to jeste okorenim: za stepanovu identitu nabizim zaplaceni vstupneho na pristi sraz MG

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic

Příspěvek od Stepan » stř 11.6.2014, 16:32

Jedni svým chováním potvrzují to, co jsem o nich napsal, druzí vypisují odměny na vypátrání mojí identity, třetí mi nabízejí ochranu, je to tady docela zmatek... :roll:

Pátračům bych připomněl jednu věc, kterou určitě vědí - já se vůbec nemusím jmenovat Štěpán. Aby se zbytečně neomezovali v šíři jejich pátrání a aby neudělali chybu.

Dovolil bych si opět připomenout, že je to veřejné fórum a podle toho, jak se chováte, různí lidé s různými úmysly mohou nabývat různých názorů nejenom na konkrétní osoby, ale na střeleckou veřejnost obecně.

Podle mě je dost ostuda, jak se někteří chováte...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic

Příspěvek od jry2000 » stř 11.6.2014, 16:34

To jsou informace podane s vysokou mirou precize!

Ruzni lide s ruznymi umysly take muzou ruzne s informacemi nakladat po ruznu za ruznych okolnosti k docileni ruznych veci ....



A podle nas je ostuda, jak se chovas ty. A co z toho vyvozujes?
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 164

Registrován: čtv 18.7.2013, 23:10

Zbraň: GLOCK 19C

Re: STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic

Příspěvek od Julek » stř 11.6.2014, 18:23

Stepan píše:Jedni svým chováním potvrzují to, co jsem o nich napsal, druzí vypisují odměny na vypátrání mojí identity, třetí mi nabízejí ochranu, je to tady docela zmatek... :roll:
Vůbec v tom není zmatek (opět pouze tvá výmluva proč něco nejde), já nevím jak je to tam kde žiješ nebo tak, ale obecně platí že ukázaná platí, chlapa dělají činy ne slova atd ..

Aby jsi mě správně pochopil, já jsem reagoval na tvou obavu o tvé bezpečí (aby jsi nebyl napaden). JE TO ALE HLOUPOST NIKDO BY TĚ NENAPADAL, OPĚT JEN TVÁ DALŠÍ VÝMLUVA PROČ JAKO ŽE NEMŮŽEŠ PŘIJÍT.

Chtěl jsem ti pouze pomoci, eliminovat všechny tvé výmluvy proč nemůžeš přijít i když by jsi moc chtěl. Vlastně jsem ti chtěl pomoci aby jsi si TY z úst nedělal sedací sval.

Ono pokud je někde za klávesnicí nějaký problém viz, fóra a podobně, tak to nemá moc velkou váhu, tzn, tvůj avatar atd zde na fóru, taky bych si z toho hlavu nedělal (když už bych chodit někam pouze vysírat a bavil se tím, každý trávíme volný čas po svém).

Jenže došlo k situaci kdy jsi mohl reálně ukázat to co čem píšeš a to už je potom horší, protože ti tu všichni schválně nabízejí pomoc včetně mě pouze proto, aby jsi neměl kam uhnout a ne opět pouze vyplodit průjem za klavesnicí proč to nejde, tzn. reálně můžeš něco ukázat podložit svá tvrzení.

To se ale asi nestane a tím jen všem dokážeš to co tu většina tuší .. že jsi k hovnu, abych byl přesnější.

Tzn. pokud nepřijdeš tak zůstává pouze u té klávesnice a potom už můžeš psát cokoli. Ono dneska po ulicích běhá spousty lidí s penisem, ale koule jich má jen pár 8-).

Pokud mi na tohle budeš nějakým způsobem reagovat, prosím nejdříve o odpoveď na jednu otázku:

"Přijdeš na tu střeleckou soutěž aby jsi nám ukázal jak to tedy je?!"

ANO - NE


Pokud napíšeš ANO a přijdeš, budeš chlap a klidně si s tebou dám limču po soutěži, pokud napíšeš že NE, bude to od té chvíle naprosto jedno co zde někam napíšeš, protože to prostě nebude VŮBEC žádnou váhu.

Budu se citovat viz výše : Dokážeš tím :arrow: "že jsi k hovnu, abych byl přesnější."

Hezký den všem
Něco o mě www.danyi.cz

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic

Příspěvek od Stepan » stř 11.6.2014, 18:48

Julku,
takže

a) soutěž nemá vůbec žádný vypovídací smysl, protože by soutěžili dva lidi s diametrálně odlišnými střeleckými zkušenostmi.

b) O G26 jsem nikdy nemluvil, není to kapesní zbraň. Tu mi tady podsunuli jiní.

c) Tvrzení, že by byla v situaci, kterou jsem popisoval, lepší full-size pistole než např. LCP atd, mi vůbec nepřipadá tak zvláštní, aby tady vyvolalo nějakou odmítavou reakci.

Velký problém je v tom, že ono ani moc nezáleží na tom, co přesně napíšu, protože těch několik stále se opakujících jedinců, kteří mají ve zvyku na mě útočit, si najde sebemenší zámiňku, aby to mohli dělat, zvlášť, když jsem tady na fóru označen jako zvláštní osoba vhodná k tomu, aby se do ní podle libosti kopalo.

Takže je potřeba dát si trochu práce v odlišení toho, co jsem opravdu napsal, od té atmosféry vyvolávané pár asi psychicky nemocnými jedinci, kteří mají potřebu na někoho útočit a něco si na něm vylévat nebo kompenzovat.
Julek píše:Aby jsi mě správně pochopil, já jsem reagoval na tvou obavu o tvé bezpečí (aby jsi nebyl napaden). JE TO ALE HLOUPOST NIKDO BY TĚ NENAPADAL...
Nenapadal? Ani si ze mně nedělal srandu? Když mě intenzivně a někdy i vulgárně napadají tady? Proč si mám myslet, že by se chovali slušně, když se tady chovají jako agresivní tupouni s vychováním řeznického učně?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic

Příspěvek od S474N » stř 11.6.2014, 18:52

Julku: nemyslel si doufam vazne, ze tato entita by mela koule se ukazat, ze ne? To uz snad je patrno z toho, co tu odnepameti predvadi.

No jsem zvedav, kdo zvedne onu vhozenou rukavici od Sailora a dalsich, ale jedno vim uz ted jiste, pote dojde k rapidni zmene chovani u Stepana a zacne mu fungovat i jista sebereflexe. A o to se klidne vsadim. *40*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 751

Registrován: stř 14.9.2011, 18:56

Bydliště: Praha

Re: STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic

Příspěvek od maja » stř 11.6.2014, 18:59

Štěpán:
Nejdřív se bojíš, že přijdeš o anonymitu. Pak zase, že tě někdo napadne. A teď tu vyplodíš, že taková soutěž nemá vypovídací hodnotu. Na tohle se dá říct slovy klasika jedno jediné:

Víš co, Sašo? Jdi do prdele.

Máš plnou hubu/klávesnici keců, ale skutek utek a jenom jsi potvrdil to, co si tady o tobě všichni myslí :wink:

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic

Příspěvek od Stepan » stř 11.6.2014, 19:04

Nechtějte po mně něco, co byste sami v situaci, kdyby na vás skupina štváčů systematicky, agresivně a vulgárně útočila, ať byste napsali, co byste chtěli, neudělali.

Nejsem srab, mám jenom rozum.


Takže abych to shrnul, myslím si, že záliba některých z vás útočit na někoho, pronásledovat někoho, dělat si z někoho legraci, atd. jen tak pro zábavu nebo protože má trochu jiný názor, není v pořádku. Vaše speciální témata věnovaná vysmívání se lidem, včetně jednoho asi největšího na českém internetu, jsou ostudná a nedůstojná.

Pokud moderátoři a administrátoři nejsou na tomhle fóru ochotní zabránit tomu, aby se tu lidi vzájemně napadali a vulgárně uráželi, nemám už zájem tohle fórum navštěvovat.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 563

Registrován: sob 07.10.2006, 9:35

Re: STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic

Příspěvek od U.I. » stř 11.6.2014, 19:12

však jej proboha nenavštěvuj, nikdo Tě nenutí, já jsem pro Tvůj BAN už dávno .. ;)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic

Příspěvek od S474N » stř 11.6.2014, 19:17

Stepan píše:...nebo protože má trochu jiný názor...
Trochu? *3* :lol: *3* *47* *4227*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Zpět na „Exoti na fóru“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz