STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic


Různé existence vyskytující se (nejenom) na našem fóru

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic

Příspěvek od pitt » čtv 12.6.2014, 15:10

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic

Příspěvek od kolaCZek » čtv 12.6.2014, 15:15

Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic

Příspěvek od Sailor » čtv 12.6.2014, 15:17

Štěpán je z Prahy . . .
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic

Příspěvek od kolaCZek » čtv 12.6.2014, 15:18

Tak pak jsi se s timhle netrefil... :?
Ale trvaly bydliste v registru jeste neznamena, ze nemuze bydlet v praze. :wink:
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic

Příspěvek od Jasik » čtv 12.6.2014, 15:23

Pánové, všimli jste si toho ročníku - 1954, to opravdu "náš" Stepan není...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic

Příspěvek od Sailor » čtv 12.6.2014, 15:30

kolaCZek píše:Tak pak jsi se s timhle netrefil...
Jo já vím,pak mě ještě napadl tento člověk
https://www.facebook.com/pages/Foto-Stu ... 42?fref=ts
Ale taky není z práglu a má rodinu a Štěpa si pravděpodobně ještě nevrznul . . . .
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic

Příspěvek od pitt » čtv 12.6.2014, 15:31

Klidek......mam slibeno ze do par dni vim o nem i datum prvniho budouciho sexu :lol:

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic

Příspěvek od cmk » čtv 12.6.2014, 15:31

Stepan píše:Nebudu podnikat žádná opatření, abych se utajeně sešel s člověkem, který se ke mně v minulosti taky nechoval úplně pěkně, a pak na něj spoléhal, že nikomu z vás nic nevykecá.
Jestli tim myslis me, člověka, kterej Ti opakovane a pomerne trpelive vysvetloval nektere věci presto, ze uz si tu všichni tukali na celo a rikali mi, ze musim mit svatozar...
Jestli tim myslis me, kterej s tebou jedna uprimne, nedela si z tebe prdel, nerejpe do tebe, ale proste ti uprimne říká, co si mysli...

...coz oboji je známka ferovosti...

...pak se mej hezky a kdyz sem uz nikdy neprijdes (a ani tenhle příspěvek nebudes cist), asi to bude lepsi pro vsechny (vcetne Tebe).
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 599

Registrován: čtv 10.4.2014, 21:26

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Pečky

Re: STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic

Příspěvek od Bukowsky » čtv 12.6.2014, 15:32

Štěpáne, já ve Tvém jednání spatřuju obrovskou porci masochismu... Jsi ochotný obětovat spoustu času tím, že hlídáš celé fórum, zda si Tě někdo právě nebere do huby. A jsi hnán pro mě naprosto nepochopitelnou touhou na vše reagovat - toto mi připadá jako vcelku nezralé jednání. Asi nemá smysl vysvětlovat, že pokud Tě zajímají informace, stačí v tichosti číst, co je na fóru uvedeno. Pokud máš potřebu si o tom popovídat, je to těžší - máš pozoruhodné nadání vzbuzovat vlny emocí, většinou negativního charakteru :wink:
Je možná pravda, že odezva na Tvé výlevy je čas od času přes čáru, nicméně - je vcelku snadné poznat, když jsem někde nežádoucí a následně se podle toho zařídit, pravda? 8-) Ovšem pokud jsi konfrontační typ a máš opravdu nutkavou potřebu udusat každý plamínek odporu, asi by bylo dobré Ti říct, že je to marné :)
Stále věřím, že na 101. dobře míněnou radu možná zareaguješ tím, že si dopřeješ klid a zkusíš štěstí jinde... :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic

Příspěvek od Sailor » čtv 12.6.2014, 15:45

Bukowsky píše:nutkavou potřebu udusat každý plamínek odporu
To se mu nepovede - viva la resistance :D
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic

Příspěvek od Starosta » čtv 12.6.2014, 15:48

Bukowsky: Ámen.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic

Příspěvek od S474N » čtv 12.6.2014, 17:49

Bukowsky: po pravde a naprosto uprimne, nechapu jak s timto stylem jednani vubec mohl prezit - at uz zakladni ci jine skoly. Konfrontacni ton, doplneny kategorickymi prohlasenimi, ktere jsou podle nej jedine spravne - fakt se divim, ze jeste pres ty usta nekde nedostal. Druhou moznosti je, ze pres ne dostal a potom si ten ventilek vypousti prostrednictvym internetu - jako napriklad zde. Internet mu navic pridava pocit bezpeci a o to vic rostou jeho kridla. Problemem techto lidi je, ze drive ci pozdeji se to virtualni preklopi v realitu a dojde k finalnimu vyuctovani. U nekolika exotu to uz tady probehlo a vysledek byl vzdy stejny...
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic

Příspěvek od Stepan » čtv 12.6.2014, 17:57

Já se od začátku tohohle tématu snažil normálně diskutovat. Kdyby se ostatní chovali jako normální slušně vychovaní lidé, proběhla by tu normální věcná diskuze. Jenomže tady to neprobíhá normálně. Nasadili jste mi urážlivou ceduli, která automaticky devalvuje všechno, co řeknu, která na mě směřuje osobní až vulgární útoky a potom proti těmhle útokům naprosto nic neděláte a administrátor nebo provozovatel tohohle fóra se u toho asi dobře baví, jinak si nedovedu vysvětlit jeho nečinnost.

Z témat, ve kterých necháte lidi chovat se takovýmto způsobem, nikdy nic dobrého nemůže vzejít. Není to prostě možné.

Já nejsem masochista, osobně mě nasazení růžové cedule urazilo a snažím se statečně fungovat, jako bych jí neměl, snažím se ignorovat útoky. Z téhle situace nemám žádné potěšení. Já se jí jenom snažím snášet. A proč se jí snažím snášet? Protože když cítím, že je něco špatně, nesnadno se vzdávám.

Takže mi prosím nedávejte za vinu věci, za které nemůžu. Já nemůžu za to, že na mě někdo útočí. Já nemůžu za jeho osobní motivy, proč to dělá. Já nemůžu za to, že někdo bere odlišnost jako důvod k útoku, což je mimochodem docela primitivní a zaostalé chování. Já nemůžu za to, jak se tu tolerují osobní útoky a urážky.

Cmk, vážím si toho, že se se mě snažíš vyvádět z mých domnělých omylů a vysvětlovat mi různé věci. Ale bavit se s desátým zatímco devět stojí kolem a řvou nenávistné nadávky nejde.

Satane, jaký smysl má říkat názor, který není s ničím v rozporu a se kterým 100% všichni souhlasí? To, co ty nazýváš "konfrontačním tónem" je právě ta ODLIŠNOST. Jenomže ODLIŠNOST NENÍ DŮVOD K ÚTOKU! To platilo ve středověku za inkvizice, kdy se mučilo a upalovalo za odchylku od jediného správného učení napsaného v bibli. Už jsme se posunuli dál. Ne všichni.
Naposledy upravil(a) Stepan dne čtv 12.6.2014, 18:09, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic

Příspěvek od jry2000 » čtv 12.6.2014, 18:07

Odlisnost tady neni duvod k utoku. Snazili jsme se jemne naznacovat, snazili jsme se durazne naznacovat. Rikali jsme ti to naplno.

Nejsi schopny sebereflexe a prijmout to, ze bys nahodou nemohl mit pravdu. Placas blbosti. Je to Tvuj problem, ne nas.

Chodis sem provokovat do temat a pak se divis, ze si to lidi nenechaji libit. Opet Tvuj problem.

To ze tady brecis, jak jsi nepochopene dite je opet Tvuj problem, ne nas.

Takze asi tak.
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic

Příspěvek od Sailor » čtv 12.6.2014, 18:28

Takže si ještě neodešel jo? :lol:
Stepan píše:Já se od začátku tohohle tématu snažil normálně diskutovat
Kecáš joudo
Stepan píše:Jenomže tady to neprobíhá normálně.
Máš pravdu,jinde by se s tebou nes**li a dostal by jsi ban,já osobně si vážím té možnosti ti dlouhodobě i přes tvůj odpor říkat že kecáš a že jsi ko**t,a je mi jasné že v životě si na to zvyklej,ale na internetu ne,viď?Buď zabanovali tebe nebo oponenta.Jo hochu tady ti pšenka nepokvete . . . . .
Stepan píše:proti těmhle útokům naprosto nic neděláte
Jak neděláte?Vždyť máš svoje joudovský téma,co chceš víc,chceš ban?
Stepan píše:Z témat, ve kterých necháte lidi chovat se takovýmto způsobem, nikdy nic dobrého nemůže vzejít
Z témat kde si se objevyl,nikdy nic dobrého nevzešlo(a po včerejším a dnešním odhalení je jasný,že to platí i mimo toto forum :lol: )
Stepan píše:Já nejsem masochista, osobně mě nasazení růžové cedule urazilo a snažím se statečně fungovat
Ty můj hrdino :lol:
Stepan píše:Já nejsem masochista
Seš jouda,ti to říkám od začátku . . .
Stepan píše:Takže mi prosím nedávejte za vinu věci, za které nemůžu. Já nemůžu za to, že na mě někdo útočí. Já nemůžu za jeho osobní motivy, proč to dělá. Já nemůžu za to, že někdo bere odlišnost jako důvod k útoku
Můžeš to nějak rozvést,konretizovat co přesně myslíš?
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic

Příspěvek od pitt » čtv 12.6.2014, 19:07

Ja bych to tema zamcel a hotovo. Stepan zmizi a bude klid
Uživatelský avatar

Příspěvky: 599

Registrován: čtv 10.4.2014, 21:26

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Pečky

Re: STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic

Příspěvek od Bukowsky » čtv 12.6.2014, 19:21

Take bych rekl, ze tohle by mohlo byt pro vsechny zucastnene nejlepsi reseni :) Mozna ze si nekdo bude pripadat prazdny a znudeny, ale treba to bude popud zacit delat neco smysluplneho :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic

Příspěvek od Sailor » čtv 12.6.2014, 19:34

A třeba to tak nebude a exoti bez kompletního odhalení se zase vrátí a v jinejch tématech zase začnou šířit joudismus,jako xkrát v historii na různých forech a v různých tématech.
Jen totální řešení joudy je to jediné správné . . .
Někdo holt má náturu že se na to vykašle(na komentování)
Někdo si holt nenechá nikdy a od nikoho sr*t na hlavu a napíše koment
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic

Příspěvek od S474N » čtv 12.6.2014, 19:40

Zkusme se na to podivat filozoficky - co treba ted dela Crywolf? Asi to presne nikdo z nas nevi, ale myslim si, ze zejmena diky tomu, co se zde odehralo, uz minimalne i on svuj zivot zacal vnimat jinak - ano, rekneme si to naplno, nastavilo se mu tady zrcadlo a je velmi pravdepodobne, ze sam pochopil, co je spatne a vyvodil z toho dusledky i pro svuj dalsi zivot. Nevim o tom, ze by nekde pokracoval v tom, co predvadel tady - at uz na urovni toho, ze by se chlubil mlacenim sve holky (osobne doufam, ze uz prestal nadobro), stejne tak pochopil, jak rychle se muzou otocit "bajky" proti nemu samotnemu.

Duvodne se obavam, ze k tomuto bodu jeste Stepan nedorazil. Stale jeste zije v pozici toho "ublizeneho", ktereho nikde nemaji radi. On stale nechape, ze primarni pricinou je on sam. Ani zdaleka ho nenapadnou otazky typu: "Jaktoze stovky ci tisice jinych ostatnich lidi, ruznych vekovych i socialnich skupin zde nemaji problem a ja jej mam?". On o sobe nema vubec zadne pochybnosti, ktere jsou v takove situaci naprosto normalni: "Nejsem ten spatny nahodou ja sam?". Vubec nic takoveho, ani zbytky sebereflexe, proste jediny dokonaly je tady pan Stepan, sice zacatecnik, ale jinak samozvany profesionalni strelec/fotograf/dosad_si_co_chces. Vsichni ostatni jsou bud joudove (nebo hajzlici co po nem jdou), ktere on preci musi "obeznamit" se svymi pravdami a takto nedoceneneho jsme si dovolili navrhnout na Exota. No jen povazte, kde to jsme, jeho, samozvaneho genia! Vsichni jsme letadla, jenom Havel je letiste.

Na zaklade tohoto minimalne za sebe rikam a slibuji, ze to zrcadlo pridrzim az do uplneho konce. A budu velmi rad, pokud k tomu sebeuvedomeni dojde, stejne jako napriklad u zmineneho Crywolfa.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: STEPAN - kapesní zbraně jsou na nic

Příspěvek od pitt » čtv 12.6.2014, 19:49

Sailor: Nikdo ale nerika ze by jeho identita nemela byt vypatrana. Ja jsem zadal pozadavek a pomerne usilovne se na nem pracuje. A nemam jediny duvod ho stahovat,protoze i kdyz stepan sem prestane psat,nebo chodit,tak presto bych se s nim rad seznamil a to zrcadlo mu nastavil osobne.

Zpět na „Exoti na fóru“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz