Policie - zkušenosti, názory,...


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od reddog » pát 25.4.2014, 16:38

No, za mnohym bude stat predposranost nasich politiku. Nemusime se ucastnit te frasky, ze kazdy zlocinec ma prav vic, nez obet. Kdyby byli lumpove biti jak zito, tak ani mali budouci nemakacenkove by si nedovolili to, co predvadeji s usmevem na rtech - hee, sem mlady, vy mi muzete tak /nasleduje ruzna variace na jejich velmi oblibene k...t do huby/. Pak by i lapnuti tech malych zmrdu (jasne, mohou za to rodice) probihalo jinak, pokud by vubec bylo nutne.
Mmch, tohle uz ti hajzlici predvadeji i u nas.

Hawk:
Mam takovy dojem, ze ty ve stejnokroji tam budou drtit dva kameny: presumce neviny a "chraneny druh".
:huh:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Int1m1thy » pát 25.4.2014, 16:39

kregan: psychotesty jsou knicemu, protoze v jinou dobu udelas uplne jinak test a podle nalady zaskrtnes odpovedi a podle nalady se pak bavis stim radoby doktorem. Nejvetsi vyhodu maji inteligentni lidi a ti kteri neco vi o psychologii, protoze si v tech otazkach najdes co chces bejt a zaskrtavas a pak se bavis s dokturkem podle planu :twisted:
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od pitt » pát 25.4.2014, 17:03

Sailor píše:Spíš tam budou schody
3ti fotka. Tam schody nejsou.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Sailor » pát 25.4.2014, 17:05

Pravda,teď sem to viděl v tv a schody tam nejsou.Každopádně i malí muži dokáží velké věci :D
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od pitt » pát 25.4.2014, 17:09

Sailor: To sice ano, ale nemeli by to delat na verejnosti a v policejnim stejnokroji
Uživatelský avatar

Příspěvky: 146

Registrován: pát 16.12.2011, 8:33

Zbraň: GP K100 Mk.7

Bydliště: Tam kde vidíš co dýcháš

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od kašpar » pát 25.4.2014, 18:11

jj i malí muži dokáží velké věci a napadlo někoho, že to může být baba :?:

edit: to hawk: ono se toho po právu zřejmě nic moc dělat nedá, jak už tady výše napsali jiní, než je zadrží řetízek je dávno pryč a "dyk mi nic mi sme šli enem o khoolo, to je racizmus".
Doby, kdy by je naložili do žlutobílého žigula vyvezli za město a tam jim vysvětlili, že krást se nemá jsou dávno pryč a grázlíkové jsou si toho moc dobře vědomi.
Naposledy upravil(a) kašpar dne pát 25.4.2014, 18:16, celkem upraveno 1 x.
----------------------------------------
Hrdý občan České Banánové Republiky. Vote AVATAR for Prezident
GP K100 Mk.7
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od pitt » pát 25.4.2014, 18:14

Tim hur......

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Shi » pát 25.4.2014, 21:44

john.hawk píše:.Co by jste dělali na místě té hlídky vy ? Kdyby jste je měli teďka přímo před sebou, popis by seděl, místo kde jste je zastavili by sedělo..
Se skřípěním zubů ty parchanty pustit, protože presumpce neviny je důležitější, než tisíc řetízků. Kdyby nebyl víkend, a bylo dopoledne, tak zjistit proč nejsou ve škole a kdyby to šlo, tak dát jejich rodičům sodu na základě nezajištění docházky dětí do školy.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Strelkyne » ned 27.4.2014, 23:43

Jeden hezký příklad dokonalé práce vyšetřováků a blbky SZ. Proč tyhle honiče čárek platíme ze svých daní a nikdo je nevyrazí, to nechápu. A zajímalo by mě, čím odůvodnili vazební stíhání, když chyběly důkazy - teda spíš tam udělal zase nějaký hňup v taláru dobře svou práci. :mad:
"To, co jsem si mohla prohlédnout ze strany chomutovské policie, je ostuda," řekla soudkyně Krajského soudu v Ústí na Labem Kamila Elsnicová, podle níž chyběl jediný důkaz, že by se Benda i další dva osvobození na loupeži podíleli. A obula se i do státní zástupkyně Hany Řehákové. "Za sedm let, co jsem u zdejšího soudu, nebyl jediný případ z její strany v pořádku," řekla.
http://zpravy.aktualne.cz/domaci/za-dva ... position-4
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od john.hawk » pon 28.4.2014, 10:49

no abych všechny nanapínal řetízek se doopravdy dohledal, ale nějakým verbálním psychodomlouvám a nekontaktní metodou to určitě nebylo..takže i takto to občas je, někdo riskuje ( policisté ) pro právo toho druhého ( právo staré paní vlastnit zlato ) ..občas to vyjde ( řetízek se našel ) a těm co to nevyjde ( stíhaným policistům),tak ty zase tak rychle nesuďme, nevíme to pozadí..( proč, co a jak )
to už TV nebo Blesk prostě neukážou..
PS: do 15 let nejsou tak moc trestně odpovědní..a když utíkají z pasťáku a kradou aby měli na fet, co horšího jim ,,systém " může udělat ?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Strelkyne » čtv 15.5.2014, 15:24

"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Strelkyne » stř 28.5.2014, 11:45

Tak nejen mestapo na Kladně, ale i opicajti v HK jsou mistři. :D
Policisté podle něj a svědků, kteří se mu zatím přihlásili, prý do křižovatky vjeli zhruba stokilometrovou rychlostí a zvukovou signalizaci zapnuli jen asi dvě sekundy předtím.

"Z tohoto důvodu také otec nemohl reagovat. Svědky hledáme proto, že zcela nevěříme v objektivitu šetření," říká muž, který si nepřeje být jmenován.

Odkazuje také na jednu svědkyni, podle níž policista-šofér po nehodě odháněl a slovně zastrašoval kolemjdoucí, když nehodu komentovali.

Policisté jsou k nehodě struční. "Dopravní nehoda je v současné době v šetření. Prověřujeme možné zavinění ze strany obou řidičů," říká mluvčí hradeckých policistů Lenka Burýšková.

Odkazuje přitom na zákon o provozu na pozemních komunikacích, který v paragrafu 41 říká, že řidič vozidla při plnění zvláštních úkolů a s užitím modrého majáčku není povinen dodržovat některá pravidla silničního provozu, mezi což se řadí i dodržování rychlosti a dopravního značení.

Slovy zákona zároveň "je povinen dbát potřebné opatrnosti, aby neohrozil bezpečnost provozu na pozemních komunikacích".

O tom, že právě tuto část zákona policisté dodrželi, nejsou přesvědčeni někteří svědci.

"Viděl jsem celou situaci z práce. To, co předvedla policie, byla ukrutná prasárna (žádný náznak brždění), která si nezaslouží pochopení. I kdyby jeli k čemukoliv, tak nemají právo ohrozit ostatní občany. Dle mě je vina na jejich straně minimálně z 90 procent," napsal jeden ze svědků.

Zdroj: http://hradec.idnes.cz/nehoda-policejni ... zpravy_tuu
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Stepan » stř 25.6.2014, 8:53

Na 86letou seniorku se sesypalo policejní komando, užívala konopí

Ačkoli již rok platí zákon umožňující léčit se konopím, nelze jej stále legálně získat v lékárnách. Čeští pacienti mají buď smůlu, anebo „musí“ porušovat zákon. Ten, kdo zjistil, že mu sušená bylina pomáhá od bolesti či nesnesitelných křečí, přestane řešit, zda mu hrozí postih.

Smutný příběh zažila před nedávnem 86letá bývalá ředitelka mateřské školky v jednom větším středočeském městě. Zničehonic ji začal trápit třes a nezastavitelné drkotání zubů. Lékaři jí diagnostikovali Parkinsonovu chorobu, kterou lze jen těžko léčit. Její vnučka Hana Madrazsová si ale vzpomněla, že slyšela o léčbě konopím. To babičce opatřila, aby před spaním požívala lžičku drcené sušené drogy.

„Nevěřím žádnému šarlatánství, ale jsem očitý svědek toho, že po čtrnácti dnech užívání se babička přestala třást a byla ráda,“ řekla Právu Madrazsová.

Problém ale nastal, když musela její babička do nemocnice. Tam se svěřila ošetřující lékařce, že konopí užívá a že ho má i s sebou. „Místo aby jí řekla, že to v nemocnici užívat nemůže, tak na ni zavolala policii,“ svěřila se.

Do nemocnice podle ní přijelo protidrogové komando v kuklách, načež se babička zhroutila a má dodnes těžké stavy z infarktového zážitku. Naštěstí policisté ihned pochopili, oč jde, a vyšetřování se nekonalo. ...

http://www.novinky.cz/domaci/340306-na- ... onopi.html

To je úžasné. Kdyby skoro devadesátiletou paní z toho zákroku opravdu trefil šlak a ona umřela nebo z toho měla následky, KDO BY V POLICII BYL ODPOVĚDNÝ ZA ZJEVNĚ NEADEKVÁTNÍ ZÁKROK? V té policii opravdu jsou jenom takoví vypatlanci, kteří nejsou ochotní se na pět vteřin zamyslet a přizpůsobit zásah okolnostem a neposlat zakuklené komando na devadesátiletou stařenku?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od jry2000 » stř 25.6.2014, 9:00

A co predlozit nejaky dukaz svych domnenek?
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od kolaCZek » stř 25.6.2014, 9:02

novinky.cz, zaruka seriozni a pravdive informace. Buh vi, jak to vlastne bylo. :lol:
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Stepan » stř 25.6.2014, 9:05

Můžu se administrátora veřejně dotázat, proč tady toleruje působení jry2000, který tady soustavně spamuje dementními off-topic příspěvky?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od kolaCZek » stř 25.6.2014, 9:08

A tvuj prispevek je zkusenost nebo nazor na PCR? Vytvorit svuj nazor nad informacema z vyfabulovanyho clanku na novinkach se tohoto tematu tyka uplne stejne, jako prispevek jry2000.

http://youtu.be/OIjjHKNeXUE
Naposledy upravil(a) kolaCZek dne stř 25.6.2014, 9:12, celkem upraveno 2 x.
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 599

Registrován: čtv 10.4.2014, 21:26

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Pečky

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Bukowsky » stř 25.6.2014, 9:11

kolaCZek: Přesně moje řeč :D Neskutečný bulvár - vcelku nechápu, proč to mají oddělené od ještě bulvárnější vsuvky super.cz - na jedno brdo

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Stepan » stř 25.6.2014, 9:22

kolaCZek píše:A tvuj prispevek je zkusenost nebo nazor na PCR? Vytvorit svuj nazor nad informacema z vyfabulovanyho clanku na novinkach se tohoto tematu tyka uplne stejne, jako prispevek jry2000.
Takže já ti to vysvětlím. Vyslovil jsem názor, že by policie měla přizpůsobovat zákroky okolnostem o zeptal jsem se, kdo (a jak) je odpovědný za škody způsobené neadekvátním zákrokem.

Takže ty nazýváš ten článek vymyšleným? Tvrdíš, že se to nikdy nestalo? Myslíš to opravdu vážně??? Když já vyslovím názor na základě článku internetových stránek normálního deníku (navíc na tyto stránky je tady běžně odkazováno), není to v pořádku, ale ty sám můžeš tvrdit, že se věc nestala a článek je vymyšlený, na základě čeho? Já pro svůj názor podklad mám, ty nemáš podklad naprosto žádný.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od kolaCZek » stř 25.6.2014, 9:31

Stepan: Ja nerikam, ze se to nestalo. Jen nemyslim, ze se to stalo tak, jak je to popsane na senzacechtivych novinkach.

Kdyby tam byl clanek o tom, jak se babca prikakla z bezny hlidky, ktera ji polozila par otazek, tak to nebude mit ten spravnej drajf. Ovsem, slanovani ze strechy a rozhazovani vybusek po mistnosti uz by mohlo ctenare novinek zaujmout.

A co si budem povidat, kdyz dvojice urostlich chlapiku v uniformach ma vtirave otazky na babcu, ktera uz ma pred ocima zatykaci sceny z TV H@vna, tak je jasne, ze ji z toho dobre nebude. :P
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz