Vyzkoušení MSA Sordin Avim/Kaps


Nezařazené příslušenství (optiky, pouzdra, obaly) a další

Uživatelský avatar

Příspěvky: 207

Registrován: stř 24.10.2012, 9:36

Zbraň: G26

Bydliště: Beroun

Vyzkoušení MSA Sordin Avim/Kaps

Příspěvek od glopet » úte 17.6.2014, 13:44

Zdravím,

už dlouhou dobu zvažuju koupi sluchátek MSA sordin. Moc ale nevěřím, že za tu cenu stojí. Je tu někdo, kdo je má a zapůjčil by je na chvilku třeba v avimu či kapslovně?

Petr
Uživatelský avatar

Příspěvky: 358

Registrován: stř 22.2.2012, 17:57

Zbraň: G17 Gen4

Bydliště: Ostrava

Re: Vyzkoušení MSA Sordin Avim/Kaps

Příspěvek od wizard-ov » ned 22.6.2014, 16:31

Čau, mám doma Pro-X, ale pět a půl litru bych už znova za ně nedal :wink: , i když jsou to super sluchátka (hlavně pokud střílíš s dlouhou. Jestli pojedeš přes Ostravu, napiš SZ - můžeme je otestovat.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 207

Registrován: stř 24.10.2012, 9:36

Zbraň: G26

Bydliště: Beroun

Re: Vyzkoušení MSA Sordin Avim/Kaps

Příspěvek od glopet » pon 23.6.2014, 8:34

Díky za nabídku, ale Ovy už nejezdím. Nicméně jsi mi potvrdil, že 5k prostě lze investovat líp..
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Vyzkoušení MSA Sordin Avim/Kaps

Příspěvek od S474N » pon 23.6.2014, 8:37

A do jakych jinych sluchatek jit?

Mam ty MePaBlu a uz vim o dalsim clovickovi, kteremu se zacina nejak "menit" povrchova uprava - rozumej zacinaji byt celkove brutalne oslizle a nejde to nicim utrit ani sundat. Nechapu, z ceho to je, nicmene je to dost neprijemne a nechutne.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 207

Registrován: stř 24.10.2012, 9:36

Zbraň: G26

Bydliště: Beroun

Re: Vyzkoušení MSA Sordin Avim/Kaps

Příspěvek od glopet » pon 23.6.2014, 8:46

Jo cetl jsem na vicero mistech, ze mepably moc nevydrzej a ze sordiny jsou bytelnejsi. Tou lepsi investici jsem myslel treba strelivo :)

Mam ted g3 (coz jsou sitky, jak vime) a proste nemam duveru v to, ze ta filtrace nadmerneho hluku bude tak dokonala, aby to ospravedlnilo cenu. Ale mozna, ze je..

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: Vyzkoušení MSA Sordin Avim/Kaps

Příspěvek od HV » úte 22.7.2014, 7:58

Mám MSA Sordin supreme pro x, mám i elektronické peltory sport-tac s gelovými ušníky. Mohu porovnat kvalitu provedení i komfort nošení.
MSA
+ Gelové ušníky v základu. Jsou velice kvalitní a drží tvar, gel nevytéká, netvaruje se.
+ Komfortní hygienická vložka (Peltor má molitan)
+ Voděodolné provedení
+ Komfortní nošení
+ Kvalita zpracování (opravdu odolné provedení)
+ lepší elektronika (zatlumí ale ponechává zvuk, člověk lépe slyší cinknutí gongu po zásahu)
- Horší přístup k bateriím
Paltor SportTac
+ Cena/výkon super
+ lehké, dobře se nosí
- V základu pouze molitanové ušníky
- Dokoupené gelové ušníky ztrácejí tvar, gel má tendenci vytékat, je třeba ušníky chránit před špatným skladováním (tlakem na gel)

U obou typů je problém s potivostí pod ušníky při nošení v létě. V zimě oboje zahřejí :mrgreen:

Peltory mám již přes 5 let a stále jsou plně funkční. MSA jsem koupil loni od bestpatron a nelituji. Pokud bych hleděl na peníze a měl již peltory, nechal bych si je. Pokud bych kupoval první el. sluchátka a měl peníz navíc, koupil bych MSA. Přínos sice není 200%, pocitově tak cca 20-30% ale i to je při trvalém používání znát.
...zbraně, mám zbraně

Zpět na „Ostatní příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz