Přebíjené LIMIT spolehlivost


Doporučení, ceny, zkušenosti, přebíjení

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od pitt » sob 05.4.2014, 17:19

dastin: a nemel te nasrat spis kamarad?

Příspěvky: 38

Registrován: sob 25.1.2014, 1:03

Zbraň: EVO3

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od dastin » ned 06.4.2014, 22:26

pitt: Debil jsem ja, on mi volal a ptal se, zda ty nejlevnejsi......... on je zkuseny a
toto si myslel, ze to tak bude.
Ale oni to maji spatne popsane, Alsa ma vyslovne napsano nonmagnetic.
A Limit tam nema jen Střely 9mm Luger 124grs FMJ RN CuZn10, z toho jsem jelen, mozna to maji schvalne, aby zmatli nezkusene.
???CuZn10???
CuZn je pro mne mosaz, ale oni maji zrejme jen mysli potazeno mosazi nebo tombakem.
Je tam na jedne polozce CuZn10 a na druhe CuZn30 - mosaz, to je asi ten rozdil.
Meli by to mit poradne popsano.
Ale, kdyz to tak po nejake dobe vidim, castecne zavadejici popis a castecne debil ja, jak jsem jiz psal.
Kdybych to kupoval sam , tak jdu urcite s magnetem...........
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od pitt » ned 06.4.2014, 22:31

no takže jak jsi psal...debil jsi ty, protože jsi dal debilní instrukce a LIMIT je nahovno?.....Možná by to fakt chtělo víc sebereflexe a neplivat kolem sebe. Když řeknu mladé aby koupila pneumatiky, tak jí nemůžu nadávat, že koupila gumy na traktor,když tomu hovno rozumí.................

Příspěvky: 38

Registrován: sob 25.1.2014, 1:03

Zbraň: EVO3

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od dastin » pon 07.4.2014, 16:35

Jiz jsem psal, ze jsem taky vinen, tak uz nepindej.
Ale tak jak tak, meli by to mit spravne oznacene jako Alsa a nebyly by potom zadne problemy.
Kdyz kupujes pneumatiky, tak tam je taky napsano jake to jsou, letni nebo zimni a jaka znacka.
Nebylo to pro mne, dnes to davam kolegovi, snad nebude s tim mit problem.
Ja bych Limit asi do milacka nedal, ja radeji Slabe&Blbe original(nebo jak se to pise), za dobre penize.

Příspěvky: 429

Registrován: pon 21.10.2013, 23:03

Zbraň: Glock 17, Glock 26

Bydliště: Praha

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od hermenet » čtv 24.4.2014, 22:55

Dnes vystřeleno v lazecké střelnici v Olomouci dalších 100 přebíjených limitů (střely s železným jádrem). Dvě zádržky. Po narovnání střely v nábojnici a ručním vložení do komory obě úspěšně odpáleny.

OT: Při vyndavání zaseklých nábojů použit karatistický úder hranou otevřené dlaně zezadu do pažby. Jednou jsem to přehnal a vysmekla se mi pistole. Prudký dopad na hrubý beton. Jauvajs :oops:. Ale zbraň má jen sotva znatelný škrábanec vzadu na závěru. Skvělý materiál! (Jo, a kdyby to někoho zajímaly takové podružnosti, při dopadu zbraň nevystřelila :wink:)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 192

Registrován: čtv 06.6.2013, 22:43

Zbraň: G26

Bydliště: Brno

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od SEIKEL » pát 25.4.2014, 7:13

Seklo se to tak, ze neslo pohnout zaverem ani pri vytazenem zasobniku a pak Ti sel naboj vlozit bez problemu do komory?!

BTW. Kdyz je nutne zaver vybouchat, jak jsi to pracovne oznacil "karate" technikou, tak je nutne opakovanymi dynamickymi udery zaver uvolnit .... a ne jednou megaranou se ho pokusit "urvat" :-) bo u nafoukle nebo nezkalibrovane nabojnice muzes strhnout hranu nabojnice nebo poskodit vytahovac a pak jsi v ... kazdopadne zaklad je druhou rukou pevne svirat zaver ;-)
Naposledy upravil(a) SEIKEL dne pát 25.4.2014, 9:13, celkem upraveno 1 x.

Příspěvky: 429

Registrován: pon 21.10.2013, 23:03

Zbraň: Glock 17, Glock 26

Bydliště: Praha

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od hermenet » pát 25.4.2014, 8:38

SEIKEL: Díky za radu. Já nikdy neviděl, jak se to dělá. Jen jsem to četl tady na fóru. Vždy se mi zatím povedlo náboj vyprostit jednou dobře mířenou ranou, ale včera mi ulítla směrem ke středu pažby, čímž se změnily vektory sil a závěr se mi vypáčil z ruky. Budu to muset asi nacvičovat. I když teď mám dost jiného střeliva, tak si dám pár měsíců od Limitů pokoj.

Mně se zatím Limit nikdy nezasekl jinak, než že nešlo ani pohnout závěrem. Náboj pak po zběžné kontrole, jestli není zdeformovaná hrana nábojnice, šel ručně vložit do komory. V jednom případě jsem jen trochu zpracoval vyosenou (a zřejmě uvolněnou) střelu. ... Když tu ale čtu o zlomených vytahovačích, tak příště snad spíš budu rád, že je venku a radši ho vyhodím.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od reddog » pát 25.4.2014, 16:06

hermenet:
Na vyuku odstranovani zavad (treba i pod stresem) je dobry ICS trenink u Hawka 8-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od pitt » pát 25.4.2014, 17:19

Red dog.....a to jenom ten, nebo to nikde jinde neuci?;-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 192

Registrován: čtv 06.6.2013, 22:43

Zbraň: G26

Bydliště: Brno

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od SEIKEL » pát 25.4.2014, 18:25

No mozna se reseni zavad uci i jinde ... ale komplexne vsechny 4 typy a nasledne i pod stresem jsem zazil jen na ICS Hawk/Lajdak :-) ... a to plati i pro utocnou pusku ;-)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od reddog » pát 25.4.2014, 19:15

Mmch, blahe pameti si rikam, ze Hawk Limity strilel na svych kurzech hodne. Rozhodne si nepamatuji, ze by byly nejak zavadne vic, nez jina vyroba. A aby nebyl problem v pochopeni, tak na kurzech se "zavady" vyrabeji umele 8-) .

pitt:
:wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 52

Registrován: čtv 17.4.2014, 10:20

Zbraň: Glock 19

Bydliště: všudezdejší

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od Radimathor » pon 11.8.2014, 10:41

Tak jem na zkoušku koupil 100ks přebíjených limitek za 3,70,-kč kus,
20ks se nevešlo do komory, byly nafouklý, ty ostatní byly bez problémů, takže mě tím pádem vyšel kus na 4,60,-kč. takže mě to vyšlo dráž, než tovární prvovýroba limitu (4,40,-ks).

Příspěvky: 601

Registrován: sob 02.6.2012, 19:13

Bydliště: blízko Brna

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od cipis » pon 11.8.2014, 11:15

A reklamoval jsi to?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 52

Registrován: čtv 17.4.2014, 10:20

Zbraň: Glock 19

Bydliště: všudezdejší

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od Radimathor » pon 11.8.2014, 12:04

Se slovy jsou to přebíjenky to se stává za tu cenu, mě u Brymový slušně odkázali domů. Každopádně jsem si chtěl potvrdit, že to co se o nich píše je pravda, tak nějak jsem s tím počítal, holt občas mám tendence si na ty kamna šáhnout i když všichni tvrdí, že to pálí :D
Jinak tovární limity jsem vybouchal 300ks a v pohodě, takže u nich asi zůstanu. Sobota bylo kouzelná, vytáh jsem i nedávno koupenou mosinu dlouhou a ty číny za 4,-kč choděj hezky, na 50m soustřely do 5cm to mě potěšilo. Přebíjený limity nebrat :bomb:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od reddog » pon 11.8.2014, 12:37

Muzes tedy napsat co ti rekli? Argumenty?
Chapu spravne, zes jim ukazal problemeticke nabijeni streliva a oni ti v klidu rekli, ze to je ok, protoze jsou prebijene?? A tys to vlastne "pochopil", omluvil ses za zdrzovani a problematicke kousky zbalil do kapsy?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 544

Registrován: stř 14.5.2014, 17:13

Bydliště: Praha

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od Rough boy » pon 11.8.2014, 13:42

reddog: trochu mi to přijde, jako když prodávají v Albertu shnilé broskve ve slevě. Co s nimi tedy má člověk dělat, když to sakra není k jídlu, ale furt to prodávají jako potravinu???!!! Asi si je doma vystavit, jako ty náboje...to jsem netušil, že i v takovýmhle oboru se snaží věšet lidem bulíky na nos :roll:

No nic, moje zkušenosti s přebíjenými Limity, v mém případě 9x19: vzal jsem jich na zkoušku 400ks. Zbyla mi jedna hrstka a tu teď při nejbližší příležitosti dopšoukám. Ani jsem naposledy nečistil kvér, jen lauf. Nemá to cenu, poněvadš po těch pár desítkách zbylých bude opět vnitřek Glocka vypadat, jako že tam pěstuju brambory. Do komory jsem je před odchodem na třelnici zkusil zasunout všechny, jen asi 3 šly trochu suvně. Z těchto cca 350ks vystřelených jen jednou nechtěl kvér přebít, nejspíš z důvodu slabé rány nesjel závěr až dozadu. Selhač žádný. Co rána, to originál - alespoň co se týče zvukového a "plamenného" projevu (v posledním balíčku jsem měl nejspíš i 2ks tormentačních :lol: ). S tím, že střely nelétaly každá jinam - pokud ano, tak to bylo vždy vědomně rukama. Jsem nováček, ale i s těmito náboji jsem měl celkem pěkné soustřely, když jsem se snažil.
Tyhle náboje ve mě nevzbudily ani nadšení, ani zklamání. Prostě za málo peněz málo muziky. Proto je nehaním, ale ani v budoucnu nejspíš nebudu vyhledávat. Vrátil jsem se k nontoxům, které jsem používal předtím. Ale zase mi bude asi chybět to strašný sladko v puse po ukončení mého ochotnického představení na palpostu :mrgreen:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 52

Registrován: čtv 17.4.2014, 10:20

Zbraň: Glock 19

Bydliště: všudezdejší

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od Radimathor » pon 11.8.2014, 13:52

Jel tam známej pro střelivo tak jsem mu je dal sebou asi 6ks, zbytek jsem vztekle vyhodil na střelnici. Vzhledem k tomu, že si účtenky neschovávám tak se mohlo dělat kulový, slova byly " pane je nám to líto, ale jsou to přebíjenky za minimální cenu a to se stane, že ta kvalita není taková" nebudu to nijak řešit, vím co nekupovat, přesvědčil jsem se vlastní zkušeností a taky aspoň po několikeré letošní návštěvě, že na Brymovou kašlu a budu jezdit jen do BVS na Vinohrady, dobře si pokecám, nakoupím a nikdy s ničím nebyl problém.

Příspěvky: 76

Registrován: ned 02.6.2013, 19:12

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od Speedster » pon 11.8.2014, 16:13

Už jsem to sem někde psal, nevím jak v Praze, ale zkusil bych se podívat po přebíjených Alsa pro, stojí to stejně jako Limit (v Brně dokonce méně) a vlastnosti se hodně blíží továrním nábojům. Přesněji já nepoznám rozdíl.

Příspěvky: 265

Registrován: pon 28.5.2012, 14:59

Zbraň: HK P30S

Re: přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od nico » stř 22.10.2014, 17:48

john.hawk píše:za svoji maličkost můžu zodpovědně říci že Limity střílím posledních 15 let, pohybuji se na střelnicích a při pořádání různých střeleckých akcí, kde se deně vystřílí více jak 6-8 tisíc 9mm Luger jen od firmy Limit Zlín, jsem nezažil že by někomu zůstala v hlavni střela a že by se mu takto zničila zbraň. Moje zbraň má tedka nalítáno jen s Limity něco přes 25 tisíc výstřelů a vše je ok.
Z várky 8 tisic tak byli asi 4 selhané, což je zanedbatelné množství..
Za mně jsou 9mm Lugry od pana Koutného v pořádku a není se čeho bát..nepanikařil bych..
u 45tek nejsem schopný posoudit..nestřílím tuhle ráži..
john.hawk píše:moje G19 nafrkáno asi něco přes 30 tisíc, selhané náboje asi v poštu 300 ks, vždy vadou munice..hlavně přebíjené..na zbrani jsem v podstatě měnil akorát spoušt..za lepčí..jinak normálka vše funguje tak jak má..prostě Glock..
To se ta statistika za posledních 5k ran teda sakra zhoršila. Používáš stále Limity, nebo ti tolik selhává něco jiného? Pokud ano, proč jsi od těch výborných Limitů od "pana Koutného z firmy Limit Zlín" přešel na horší střelivo?

Příspěvky: 85

Registrován: stř 10.1.2007, 20:27

Bydliště: Praha

Re: Přebíjené LIMIT spolehlivost

Příspěvek od DUFI » čtv 23.10.2014, 16:35

Tak to mě taky zajímá.... :wink: Jinak už jsem tu kdysi taky psal, s Limitem já osobně jen ta nejhorší zkušenost, poslední zkušenost s Limity - před pár dny na střelnici U lovčího Huberta - kamarád koupil v Kentaurovi po asi 3.60,- Kč pytlíkový Limity a myslím, že se nic moc k lepšímu nezměnilo, střílel z cca 20 let starý čízy 75... :(

Zpět na „Střelivo“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz