Burza


Napište nám názor , chyby, nové nápady, zlepšení aj. na stránky MujGLOCK.com

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Burza

Příspěvek od reddog » stř 30.7.2014, 20:16

Pratele, kamaradi, prispivatele,
Nejde o nejaky problem ci hroznou situaci, ale tak nejak jsem si vsiml, ze v Burze obcas nekteri inzerenti proste "zapomenou" podekovat. Proste a slusne podekovat za kus toho potrebneho prostoru k podani sve inzerce na MG. Prece to neni tak tezke a narocne dopsat v "zadosti" o presun jednoduche, treba, Dekuji za prostor ci jen Dekuji, prosim o presun.
Mozna si to nekteri neuvedomuji, ale Jeho adminstvo forum ridi a stara se, takze nejaka ta elementarni slusnost a vychovani nezaskodi 8-)
Je mi jasne, ze inzerenti, kterym jde jen o kseft a na zbytek fora kaslou, ti tohle mozna ani neprectou, ale tak nejak stale doufam v dobrotu v lidskych srdcich a verim, ze si tohle vsichni prectou a pochopi, proc jsem to tu dnes napsal.
Dekuji za pochopeni
Tomik 8-)

Příspěvky: 152

Registrován: stř 05.4.2006, 11:36

Zbraň: teprve bude

Bydliště: Praha

Re: Burza

Příspěvek od j.e.n.i.k » stř 30.7.2014, 21:14

To mas tak.. Nevdek svetem vladne..
Napriklad na Chronomagu (podobne "ujety" server jako tenhle, ale hlavni zajem je o hodinky ;-)) je to temer pravidlem.. Na Knifu (totez pro noze) se to take nosilo (pisu v minulem case, protoze se s Kni5 nemohu szit a uz tam nechodim)..
Asi zalezi od "kusu" a od momentalni nalady.. Kazdopadne to inzerenta nic nestoji a adminstvo to potesi..
j.e.n.i.k
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Burza

Příspěvek od reddog » úte 16.9.2014, 16:23

Pratele, kamaradi, prispivatele,
To je (v nekterych pripadech) opravdu tak velky problem podekovat slusne za prostor poskytnuty v ramci Burzy?? Vzdyt to snad neni tak slozite ci unavujici, pridat jednoduche - Dekuji.
Dekuji za precteni.
Tomik

Zpět na „Chyby, návrhy, zlepšení, podpora“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz