P/V: Prodám nebo vyměním samonabíjecí pušku Par MK 1


Již neplatné inzeráty.

Příspěvky: 6

Registrován: ned 17.8.2014, 19:32

P/V: Prodám nebo vyměním samonabíjecí pušku Par MK 1

Příspěvek od kopecek » úte 30.9.2014, 17:39

Vloženo za kamaráda, kontakt prosím na níže uvedený mail nebo mě skrz SZ - dotazy předám:

Vyměním nebo prodám sam. pušku Par MK 1 za pistoli odpovídající této cenové relaci, např. druhoválečnou P08, P38 nebo jinou v ráži 45ACP (prosím ne CZ a GLOCK, Norinco), pistoli SIG P226, popř. pušku Mauser 98K v exceletním stavu nebovz. 24 se lvem.
Puška je v krásném stavu (ve stavu téměř nové zbraně), nastříleno do 1000 ran, jako nová, bez úprav, délka hlavně 10" Lothar, ráže 223rem, dva zásobníky + zbytek střeliva, čištění a mířidla Magpul. Jedná se o pístovou verzi, tzn. zbraň se daleko méně zanáší a je daleko spolehlivější.
Důvod výměny (prodeje) je ten, že jsem měl s touto puškou střílet akční střelbu, ale z toho sešlo. A redukce dlouhých samonabíjecích. Tím pádem je pro mě nevyužitá, zabírá místo v trezoru a někomu dalšímu udělá radost.O kvalitách těchto zbraní není potřeba se rozepisovat, nic lepšího nelze koupit. Cena těchto zbraní začíná na 45tis. Prosím pouze seriózní nabídky, šetřte můj i svůj čas. Na maily typu "vyměním za CZ70 neodpovídám nebo koupím bez ZP" neodpovídám. Doplatek je možný. Netřeba připomínat NP + ZP. Z důvodu mé časové zaneprázdněnosti prosím pouze na email. Při prodeji cena 20500Kč.

mail: mars1701@seznam.cz
Lokalita: HK
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Příspěvky: 228

Registrován: čtv 15.5.2014, 16:00

Zbraň: Glock 19 a jiné

Re: P (V): Sam. pušku Par MK 1

Příspěvek od Phoenix308 » čtv 02.10.2014, 14:57

Zdravím,jaký je rok výroby :?: popř pokud je rok výroby před rokem 2011 ,prošla puška bezplatným upgrade od
Proarmsu :?:

Příspěvky: 6

Registrován: ned 17.8.2014, 19:32

Re: P/V: Prodám nebo vyměním samonabíjecí pušku Par MK 1

Příspěvek od kopecek » ned 05.10.2014, 11:59

Prodáno.
Děkuji za prostor.

Zpět na „Archív inzerátů“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz