P: Batohy


Pistole, pušky, příslušenství a další věci na prodej, koupi či výměnu.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 162

Registrován: sob 28.8.2010, 17:27

Zbraň: kanon

P: Batohy

Příspěvek od Rainier Wolfcastle » sob 13.9.2014, 23:37

Ahojte, musím trochu zredukovat počty batohů, proto nabízím k dispozici tyto kousky:

1. Treksport Patagonia 80+
Jedná se o velký transportní batoh slovenského výrobce (starší model). Na rozdíl od současného modelu má kvalitnější šití a materiál všeobecně (zřejmě to bude přesunutím výroby). Batoh je z cordury 1000, veškeré zipy jsou YKK a spony duraflex. Batoh je ve stavu funglovky (kdyby se opatřil vysačkama, tak se může vystavit v obchodě). Není na něm ani jedna oděrka, ani jeden škrábanec. Měl jsem ho jen na jednom treku ve Vysokých Tatrách. Trošku jsem se ukvapil ve výběru a od té doby je ve skříni, což je podle mě škoda. Vzhledem ke stavu de facto funglovky, rád bych za něj něco kolem 2000,-

2. Gemma Marathon 40
Delší dobu jsem scháněl něco menšího, s podmínkou oliva barvy. Před měsícem jsem sáhl po této gemmě, ale příliš jsme si nesedli. Byla semnou na dva víkendy venku, takže stav je 99%. Batoh je z ktx, nechal jsem si ho upravit a to tak, že místo síťoviny, kterou dávají na čelo batohu, jsem si nechal našít gumového pavouka, který je podle mě daleko praktičtější (vejde se pod něj karimatka, bunda atd...). Batoh je v záruce, veškeré doklady by byly součástí prodeje. Cena nového je 1587,- já bych za něj rád 1200,-

Buď platba předem (složenku na dobírku se mi fakt vypisovat nechce), případně možné osobní předání buď na Zlínsku nebo dle domluvy (hodně pracovně jezdím po ČR a SR)

Kontakt buď SZ nebo mail l.dudik@seznam.cz
Uživatelský avatar

Příspěvky: 162

Registrován: sob 28.8.2010, 17:27

Zbraň: kanon

Re: P: Batohy

Příspěvek od Rainier Wolfcastle » čtv 02.10.2014, 20:26

treksport 1900, gemma 1100
Uživatelský avatar

Příspěvky: 162

Registrován: sob 28.8.2010, 17:27

Zbraň: kanon

Re: P: Batohy

Příspěvek od Rainier Wolfcastle » ned 16.11.2014, 14:14

treksport prodan, gemma 1000

Zpět na „Prodej / Koupě / Výměna“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz