Policie.cz - Zastřelil muže


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Příspěvky: 99

Registrován: úte 28.10.2014, 11:33

Re: Policie.cz - Zastřelil muže

Příspěvek od Josh » pon 10.11.2014, 14:30

Satane, já tu kauzu nehodnotím, je mi lhostejná, zas až tak dalece mne cizí věci nezajímají, ale připouštím, že pokud najdu trochu času, zkusím si něco přečíst. Pořád platí, a trvám na tom, co jsem uvedl, a zdá se mi, že mi pomalu dochází trpělivost se všemi mudrlanty, kteří mají plná ústa mouder, ale ani jeden z nich nemá právní vzdělání, a počítám, že ani nic společného s celou kauzou. Takže státní zástupkyně i soudce jsou idioti, ač právníci, vůbec se v tom nevyznají, a Satan plus zdejší skvadra, ač laici, mají pravdu. Ufff... Doufám, hoši, že nezačnete fušovat do řemesla třebas chirurgům, a nezačnete jim radit, jak mají operovat. Pokud ano, řekněte, ve kterém zařízení, abychom se tomu nejen já, ale i mí blízcí, mohli vyhnout. Že soudce nemá zbraně rád, je jeho problém, v tom případě jsou možné námitky, že je celý senát vyloučen. Byla taková? Pokud ano, jak dopadla, pokud ne, proč ne? Ale to z jednoho listu protokolu nezjistím, a ani nezjistím, jak byla vyřízena, a jak celá kauza dopadla. :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 136

Registrován: pát 19.9.2014, 16:00

Re: Policie.cz - Zastřelil muže

Příspěvek od Žížal » pon 10.11.2014, 15:05

Mnoho psů, zajícová smrt ... Nechte už Joshe. - Nejsou jen soudy, k řešení problému.
Když někoho něco opravdu sere může to řešit i jinak . :mrgreen:

Na webu většinou jen každý kdáká nesmysly. Včetně mně . :mrgreen:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 136

Registrován: pát 19.9.2014, 16:00

Re: Policie.cz - Zastřelil muže

Příspěvek od Žížal » pon 10.11.2014, 15:10

Phoenix308 píše:RE Josh Dával jsem tu nutnou obranu jako příklad... (jak se snadno a rychle se každý muže dostat k soudu) A pokud máte pocit, že naše soudy dobře a rychle fungují, tak vám budu vaši nevědomost tiše závidět pánové,,,,, Re žížal - a odprásknout se na kopci není moc zodpovědné, ohrozíš velký prostor :mrgreen:
A Carlos :

Klucí , sebevražda na kopci ma trochu jinou symboliku. Málo čtete . :mrgreen:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policie.cz - Zastřelil muže

Příspěvek od S474N » pon 10.11.2014, 15:13

Josh: opetovne ti rikam, ze by ses mel nejdriv s veci seznamit, nez ji zacnes hodnotit. Nechces-li se ji venovat, tak si odpust blbe kecy na neci pravni vzdelani (zejmena, kdyz o tom taky vis lejno, kdo co ma nebo nema). *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 99

Registrován: úte 28.10.2014, 11:33

Re: Policie.cz - Zastřelil muže

Příspěvek od Josh » pon 10.11.2014, 15:16

Podívej, Satane, měřit si přirození, kdo je má větší, opravdu nemám zapotřebí. A promiň, ale jsem z toho, co zde čtu, schopen odhadnout, kdo "utrpěl právní vzdělání", a kdo o tom dokáže kecat akorát tak v hospodě, drahý příteli. A proto pro mne budeš pořád jenom žvanil s kvasiprávními názory v hodnotě onoho lejna, o kterém hovoříš. :wink: A docela bych řekl, že se diskuze na toto téma vyčerpala.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policie.cz - Zastřelil muže

Příspěvek od S474N » pon 10.11.2014, 15:31

Josh: v tom pripade si radeji nic nepomeruj, ty profesionale a pokud se chces k necemu vyjadrovat, tak k tematu. Aby ses tim lejnem tady totiz nestal sam. *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 99

Registrován: úte 28.10.2014, 11:33

Re: Policie.cz - Zastřelil muže

Příspěvek od Josh » pon 10.11.2014, 15:40

Však počkej, Satane, až dostaneš někomu z nás pod ruce... A ty, se svým nezdrženlivým a zkaženým charakterem, se dostaneš. Pak si vzpomeneš, jak drzý jsi byl, a budeš litovat :wink: Co jeden každý nesnášíme, to je odpor sprostých pachatelů a mudrování "odborníků" typu satan a spol. :lol:

Dělám si, samozřejmě, legraci. Jen klidně diskutuj, když cítíš, že na to máš. Neboj se, směle do toho.

Příspěvky: 330

Registrován: pát 02.12.2005, 13:07

Re: Policie.cz - Zastřelil muže

Příspěvek od Jarda K » pon 10.11.2014, 16:36

Směle se vydejme do rukou Justiční mafie....

By mě zajímalo, jestli mají i ti v právu studovaní, nějaké podobné fórum. Kde by si, ve společnosti sobě rovných, mohli tříbit názory své.... A třeba se dokonalosti tak blížit.

Nám kmánům nezbývá než v tom marasmu jen žít a platit. Tak snad máme právo se k, možná domělým, nespravedlnostem vyjadřovat.

(Dovoluji si reagovat jen na Satana a Josta a jejich pravdy.)
Korty

"... jen z mých mrtvých rukou!"
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policie.cz - Zastřelil muže

Příspěvek od S474N » pon 10.11.2014, 16:44

Jarda K: ja nic o zadne pravde netvrdim, pouze jsem se dotycneho snazili nasmerovat na to, ze nez si udela jakykoliv nazor (ukvapeny), ze by bylo zahodno se s tou veci trosicku detailneji seznamit. Jenze on si furt dokola neco mele o pravnich amaterech a diletantech. No a to je potom tezke *3* *47* *40*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 99

Registrován: úte 28.10.2014, 11:33

Re: Policie.cz - Zastřelil muže

Příspěvek od Josh » pon 10.11.2014, 16:54

Jardo K: já se zase snažil dotyčné individuum trochu vzdělat, ale je to jako hrách na zeď házet. Diletant zůstane diletantem, hlupák hlupákem, a satan satanem :D Jardo, a není lépe se s problematikou seznámit? Pak už ta původně domnělá nespravedlnost třeba vůbec nebude nespravedlností, nebude Tě to štvát, a dojdeš vnitřního klidu. Remcat na všechno, to umí každý. Ale něco dělat, ovšem něco více, než hospodský mluvka Satan, to už dá práci. A za mne už konec, Satan mne už nudí, a jaksi není o čem mluvit. Hezký den.

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Re: Policie.cz - Zastřelil muže

Příspěvek od Shi » pon 10.11.2014, 18:20

Josh: V případu Houšteckého se soud přiklonil k verzi obžaloby, pro kterou nejsou jiné důkazy, než výpověď postřeleného. To by samo o sobě nebylo tak hrozné, kdyby tato verze nevyžadovala, aby střela vystřelená z pistole ve vzduchu kličkovala jako zajíc.
Kdyby některý ze soudů připustil rekonstrukci, tak by se nesmyslnost této verze musela projevit.

Dále jsme zde celkem detailně sledovali kauzu Pavla Plisky (taxikář odsouzený za vraždu), to bylo podobně neuvěřitelné. Byla to sebeobrana, kdy se taxikář bránil ve svém autě po té, co byl na stanovišti napaden ožralým majitelem konkurenčná taxislužby. Ve vazbě si poseděl víc než rok, spasil ho tuším že až ústavní soud. O tom, kdo byl útočník a kdo napadený, od počátku nebylo pochyb, útočník ten den už napadl několik jiných lidí, a stejně z toho soudy vyčarovaly vraždu.

Co se týče toho "radit chirurgovi", tak když uvidím, že chirurg bere na operaci slepáku motorovou pilu, tak mu s klidem budu radit, že jeho kolegové obvykle používají skalpel a dokonce mu budu radit, že před použitím by měl nástroje sterilizovat a budu se dost divit, že na to nepřišel sám. Mimochodem, moje sestra zachránila mému otci život, když mezi lékaři našla slabý článek, který si nechal poradit, že antibiotiky postupující alergickou reakci skutečně nevyléčí ... Idioty bohužel najdeš všude.

Kluci, Josh je tady novej a teprve se rozkoukává, tak buďte trpěliví.

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Policie.cz - Zastřelil muže

Příspěvek od Carloss » pon 10.11.2014, 18:31

Tak nikdo ho nevyhazuje... Jen by to chtělo, kdyby připustil, že leckdy je zdravý selský rozu blíže realitě a dokonce zákonnosti, než výklady kdejakého právníka, či soudce, který si myslí, že dyž má diplom, tak je jeho pravda ta jediná správná, dokonce i kdyby to byl elementární nesmysl. Holt se asi diví, že mu to tu jen tak kde kdo nežere. A teď nemyslím, jeho názoru, či argumenty, ale to, že si nikdo nesedne před ním na zadek. Máme prostě to štěstí, že nejsme u soudu, kde by jeho slovo mohlo mít nějakou váhu, i kdyby to byl nebetyčný nesmysl.
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

Příspěvky: 136

Registrován: pát 19.9.2014, 16:00

Re: Policie.cz - Zastřelil muže

Příspěvek od Žížal » pon 10.11.2014, 18:52

Chlapi a která mafie je nejsilnějssí ?

- Justiční ? (zatím nic moc)
- Ruská ? ( Говорите товарищи! )
- Policejní ? ( taková není )
- Cosa Nostra ? ( Omerta, wendeta)
- Slovenská ? ( Miro M. je něvinný)
- Kosovská ? (gjaku ynë )
- Arabská ? (BIS nemá žádné závažné signály)

Já jen abych věděl ke komu se přidat ...
:mrgreen:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policie.cz - Zastřelil muže

Příspěvek od S474N » pon 10.11.2014, 19:27

Josh: ty se mne snazis vzdelat. A to se vzdelani se projevuje jak, ze mne nazves diletantem a sprostym pachatelem?

Tomu teda rikam opravdu vzdelavani. Nejsi nahodou od Ferencu nebo Lnenicku, ten pristup by tomu odpovidal *49*

Shi: trpelivost? No musim si ho predchazet, protoze se bojim toho, az se mu dostanu pod ruce *40* *47*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 264

Registrován: stř 06.11.2013, 21:07

Zbraň: G17 gen 4, g43

Bydliště: UH

Re: Policie.cz - Zastřelil muže

Příspěvek od Jurda » pon 10.11.2014, 19:35

satane, pokud ti vadí, že nejsi právník, zajeď do Plzně a do konce roku nějaký diplom koupíš... ;)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policie.cz - Zastřelil muže

Příspěvek od S474N » pon 10.11.2014, 19:38

Jurda: jen mne zajima, proc by mi melo vadit, ze nejsem pravnik a co presne to meni na situaci, co se fakticky stalo a na oskenovanem spisu. Ale to asi pochopit nemuzu, kdyz nejsem ten pravnik *40*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Policie.cz - Zastřelil muže

Příspěvek od Carloss » pon 10.11.2014, 20:10

Mě tak napadá... Exot nemusí být nutně hanlivé, že? Někdo, kdo opravdu fundovaně všemu rozumí nejlíp, dokonce aniž zná příslušné věci, ke kterým se vyjadřuje, to je také docela exotické, vyžadující úctu. ;-) Takových je mezi námi jistě množství prakticky mizivé a jistě si zaslouží tato Bohem daná schopnost zvýraznění, aby se všichni neznalí měli možnost se na něj se svými starostmi a dotazy obrátit. Jistě jim ve své dobrotivosti rád pomůže a poradí.
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

Příspěvky: 136

Registrován: pát 19.9.2014, 16:00

Re: Policie.cz - Zastřelil muže

Příspěvek od Žížal » pon 10.11.2014, 20:24

Chlapi klídek , se dívám ,že vás JUDr rozhodil. Tak kluka pozvěte na bojovku do lesa a tam mu sklapne. Stačí paintball .:mrgreen: Vyhrabu z truhly masku predátora a budu dělat rozhodčího.
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Naposledy upravil(a) Žížal dne pon 10.11.2014, 20:33, celkem upraveno 1 x.

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Policie.cz - Zastřelil muže

Příspěvek od Carloss » pon 10.11.2014, 20:27

Já si myslím, že nikoho nerozhodil... ;-)
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Policie.cz - Zastřelil muže

Příspěvek od Int1m1thy » pon 10.11.2014, 21:25

Josh, Jurda, Jarda: kdo je teda u vas odbornik ? a musim byt ten vas ODBORNIK abych se knecemu vyjadroval ?
G17gen4

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz