Radovan Rejdovjan - aktivní bojovník proti policiím


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 90

Registrován: úte 19.5.2009, 18:55

Zbraň: G 19

Bydliště: Praha 6

Radovan Rejdovjan - aktivní bojovník proti policiím

Příspěvek od mara82 » sob 13.12.2014, 11:40

https://www.facebook.com/video.php?v=10 ... nref=story

Z Ford fóra:
Citace:
Radovan Rejdovjan, Tachov:
I malé dítě ví,že když vstoupí do dráhy vozidlu,tak ho porazí. Pak že fízlové nejsou blbci. Přeju jim aby častějí někoho honili a častěji za tu stupiditu umírali. Dobře jim tak. Slušně vychovaný člověk fízla nikdy nebude dělat. Dělají je jen líní parazité a příživníci.

Citace:
Radovan Rejdovjan: Dobrej fízl je mrtvej fízl. Já bych vydal zákon,aby každý kdo dělá fízla,měštáka,revizora a exekutora,byl povinně vykastrován. Téhle příživnické havěti by nemělo být umožněno rozmnožovat se!!!!!!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Radovan Rejdovjan

Příspěvek od reddog » sob 13.12.2014, 16:19

Edit:
Spatne jsem si to precetl.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Radovan Rejdovjan

Příspěvek od S474N » sob 13.12.2014, 23:44

Nejak nechapu, proc si ho sem dal a uz vubec ne do teto kategorie.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 90

Registrován: úte 19.5.2009, 18:55

Zbraň: G 19

Bydliště: Praha 6

Re: Radovan Rejdovjan

Příspěvek od mara82 » ned 14.12.2014, 9:08

No přišlo mi to zajímavý, mimo jiný i pro to, jestli už takovýhle vyjadřování v diskuzích není trestný (já si nejsem jistej) a to video myslím taky stojí za zhlédnutí. Pokud to někoho dráždí, že jsem to sem dal, tak to admin smaže/přesune a je to, žádnej problém ;-)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Radovan Rejdovjan

Příspěvek od S474N » ned 14.12.2014, 10:13

Tohle bych spis videl do sekce exotu. *3*

Az ted jsem se podival na to video a nejak nechapu, co tam resil. Proste pokud s prestupkem obecne nesouhlasim, tak to nebudu na miste vubec nijak resit a zbytecne vytahovat trumfy na stul a necham si to az do spravniho.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 90

Registrován: úte 19.5.2009, 18:55

Zbraň: G 19

Bydliště: Praha 6

Re: Radovan Rejdovjan - aktivní bojovník proti policiím

Příspěvek od mara82 » ned 14.12.2014, 10:36

No tenhle člověk je v podstatě profesionální vysírač, stačí si ho vygooglit. Údajně byl v minulosti šikanovanej (proč asi :-) ) ze strany policie a nějak to nemůže rozchodit, tak dělá problémy kde může. Jsem si jistej, že i to video vzniklo naprosto cíleně, vybral situaci, kde to podle výkladu zákona může být o slovíčkaření a čekal až dostane botu. Viděl jsem fotku toho místa a ta značka je prostě jasná (normálním lidem), ale co jsem pochopil, tak podle jeho výkladu vyhlášky se nevztahuje na tu rozšířenou část vozovky na který on stojí, což je mimochodem zřízený pro rodiče, aby tam mohli bezpečně vyložit děti u školy a je tam zákaz stání, aby to právě takovýhle experti neblokovali. Samozřejmě normální řidič by v situaci, kdy nesouhlasí s přestupkem vyřešil během 2 minut s MP postoupení do SŘ a jelo by se, ale o to tomuhle mongolovi nejde, dokonce podle jeho světonázoru, kdo zaplatí za spáchanej přestupek pokutu, tak je hlupák.

Tady je ta fotka, fakt nevím, jestli to může uhrát, ale určitě si to dopředu dobře připravil:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Uživatelský avatar

Příspěvky: 599

Registrován: čtv 10.4.2014, 21:26

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Pečky

Re: Radovan Rejdovjan - aktivní bojovník proti policiím

Příspěvek od Bukowsky » ned 14.12.2014, 11:27

Do exotů - není o čem debatovat 8-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Radovan Rejdovjan - aktivní bojovník proti policiím

Příspěvek od kuba » ned 14.12.2014, 17:26

to má celkem smůlu, protože to součástí vozovky je.. takovýhle idioti by si měli tu práci policie na chvíli zkusit :) ale zas má pravdu že policie je zbytečný orgán, bohužel to ale platí v civilizaci kde jsou všichni slušní a jednají podle zákonů, škoda jen že za celou dobu lidstva taková civilizace ještě neexistovala :-D
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Radovan Rejdovjan - aktivní bojovník proti policiím

Příspěvek od reddog » ned 14.12.2014, 19:33

Ja tu puvodne psal sve obvykle, kterak nadavani na policisty obecne zde na foru rozhodne podporovat nebudu, naopak, ze by si dotycny mel hodit odchod. Mara82 to jen zkopiroval a ja mel za to, ze to byl jeho vyplod. Proto ta editace vyse, vcas jsem se opravil :mrgreen:

A ted k tomu RR:
Vzdy kdyz ctu nebo slysim takove vykriky, tak si rikam, zda i v pripade sveho pripadneho napadeni bude mit taky takove reci.

Příspěvky: 99

Registrován: úte 28.10.2014, 11:33

Re: Radovan Rejdovjan - aktivní bojovník proti policiím

Příspěvek od Josh » ned 14.12.2014, 20:10

Takových duševních chudáků jako je pan Radovan je mi líto, stejně jako těch strážníků, kteří se s ním museli dohadovat. Jsem opravdu zvědav, jak bude pan Radovan namistrovaný, až prosoudí gatě, protože takový profesionální vysírač se s pro něj negativním rozhodnutí správních orgánů nesmíří, a nakonec to doputuje beztak k NSS. Tak hodně štěstí, pane Radovane :D Mimochodem, nemám rád pomstichtivost, ale v případě tohoto pána by to sedlo jak prdel na hrnec, kdyby si orgány začaly striktně vynucovat dodržování právních předpisů tímto jelitem. Takže taková trošičku šikanka v mezích zákona :lol:

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz